Hi tankers

 

We have updated Top Clans section, is now fully operational again. Also some problems with not displaying clans on some player's profiles was fixed.

 

Happy tanking,

Dakado


 

Na web byly přidány grafy, které zobrazují procenta her, ve kterých potkáte 3x artu, 2x artu, 1 artu nebo 0 artyn. Grafy jsou dále děleny podle denní hodiny, aby jste věděli v kterou hodinu vyrazit s heavy tankem a mít největší šanci nepotkat 3x arty :)

Překvapivě, artynáři na tieru 10 vstávají brzy a nejvíce jich potkáte v mezi 7:00 - 9:00 ráno. Naopak nejlepší čas na to, vytáhnout T10 heavy je 20:00 až 22:00.

Podívejte se sami zde: https://lab-vole.cz/MatchMaking

Dále bychom Vás chtěli poprosit at dále nahráváte replaye zde: https://lab-vole.cz/ReplayUploader

Bez replayů by tyto statistiky totiž nebylo možné získat.

Blíží se nám pomalu další CW kampaň a tak jsme se rozhodli upravit první verzi našeho plánovače strategií, která přišla už před více než rokem. Co se týká funkcionality, ta zůstává prozatím stejná, nicméně je v plánu přidat možnost na mapu psát texty a přidat možnost kreslit šipky a podobné struktury.

Hlavní změnou pro dnešek je však rozšířená podpora pro různé typy monitorů s různým rozlišením, což byl v minulosti problém, nyní mapa bude fungovat od rozlišení 800x600 (90. léta :D ) až po 4K.

Až budou zase všechny konkurenční plánovače offline, vzpoměnte si, že ten náš, bude vždy online i pod tou největší zátěží a vy můžete v klidu plánovat strategie na CW. Máme kvalitní křemík a jsme ready na vše :)

Happy stat-padding,

Dakado24, Lab-vole.cz Developer


Vydání letního update webu se blíží, první krok je již hotov, nyní bude postupně přicházet to zajímavější ze seznamu. Plán je nahradit dlouhou dobu nefunkční a ted již zrušený web vbaddict.net:

 

  • Sekce pro články (hotovo)
  • Statistiky map (winrate jednotlivých spawnů, průměrný čas bitvy, počet bitev na mapě)
  • Mark of Excellence hodnoty pro 65%, 85%, 95%, včetně assist damage pro všechny tanky 
  • Podrobné serverové statistiky pro každý tank (průměrně kreditů, průměrný čas bitvy, zničení, assist dmg, statistiky střel (vystřelono, zasahu probito)
  • Statistiky matchmakingu (kolikrát například tier 10 byl na topu proti T8 a kolikrát byl full T10 MM a podobně)

ReklamaWotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved