Nyní tu bude vznikat rubrika, kde budeme postupně vzpovídat české klany a dáme tak uživatelům webu lab-vole.cz, kteří hledají klan, možnost se o klanu něco dozvědět.

Tímto bych vám chtěl ukázat klan AF.

Proč AF, k čemu je to dobré?

 • Je to dobré na pohodu, jsme už starší kousci a máme rádi svůj klid, navíc máme práci, rodinu, latifundie a další koníčky.

Co jsou to latifundie?

 • Latifundie jsou se rozlehlé plochy půdy zemědělství v širším slova smyslu věnované, které jsou ve vlastnictví jednotlivcův a pod jedinou správou soustředěny. Meze, od kterých nemovitý majetek počíná míti ráz latifundií, nelze pevně stanoviti, nýbrž řídí se rozdělením půdy, zřízením agrárním a poměry sociálními vůbec. Kdežto ve státech se starou kulturou a hustou populací již větší statek má často povahu latifundií, postrádají v nových koloniích i sebe rozsáhlejší plochy půdy jedinou farmu tvořící mnohdy rázu toho docela.

Prý berete každého?

 • Tak bejvávalo, teď už máme nějaké podmínky. +18 let a určité tanky tiéru X. v garáži. Ale rozhodně nebazírujeme na nějakých statistikách, protože se domníváme, že to pro pohodové ježdění není potřeba.
 • Jasně, k tomu aby se začalo vyhrávat je potřebná určitá hráčská vyspělost, ale tu už dokážeme z nováčků vydolovat systémem starého Jana Ámose tedy škola hrou

Prý je váš velitel despota?

 • Ano říkáme mu diktátor. Ale je to v podstatě milý člověk, dohlíží na to aby v klanu nebyli lidé kteří kazí pohodu nebo to tlačí to do drilu a buzerace, nebo se povyšují nad ostatní.

Vyhazuje se od vás?

 • No někdy to ani nestihneme a lidi kterým se FF omrzí, nebo jsou opojeni vlastnímy staty, odejdou za vidinou úspěchů do bojových klanů.

Vyhazuje se od vás?

 • Vyhazujeme za porušování pohody a nadřazování se nad ostatní a v neposlední řadě za to,že nechtějí hrát týmově a nezapojují se do klanového života. 
 • Neplést si s tím, že nemůžete hrát kvůlivá rodině nebo práci jak bylo uvedeno na začátku.

Berete odpadlíky zpět?

 • Jak koho, dokonce máme seznam osob, které už k nám nikdy nesmí.

Proč?

 • Máme zásadu, že nepereme špinavé prádlo na veřejnosti.

Co by měl splňovat člověk který by k vám chtěl mimo vašich podmínek.

 • Tak měl by to být v prvé řadě pohodář, věčný optimista, měl by si umět dělat legraci sám ze sebe a hlavně by měl chtít být platným členem klanu.

Co to znamená?

 • být aktivní hlavně ve večerních strongholdech, pokud jsem v tu dobu ve hře, ve sledování klanového života a tak vůbec. Třeba zorganizovat nějaký sraz nebo dát typ na výlet nebo napsat recenzi na nějaký nůž nebo model na dálkové ovládání. Je toho hodně jak se u nás může zapadnout do kolektivu.

Máte přípravku?

 • Ano máme AF_F ( Al Fajká fundamental )

Co to znamená?

 • Je to přípravka pro hlavní divizi, kde si hráči můžou vyjezdit potřebné tanky pro hlavní divizi a naučit se základům týmového hraní.

Jaké jsou podmínky pro vstup?

 • Stačí jeden VI. tier vhodný do SH.

Jsou i jiné podmínky?

 • Stejné jako do hlavní divize +18 let, pohoda, snaha se učit, umět podat pomocnou ruku a zase, hlavně být aktivní při večerních strongholdech. O sledování fóra ani nemluvě.

Co považujete za vrchol klanového života kromě hrání téhle hry.

 • Tak jsou to různá formální či neformální srocení jednotlivců či celých skupinek. Namátkou třeba podzimní moto sraz, branné odpoledne na střelnici a každoroční otevírání sezóny v tankovém muzeu v Lešanech a tankový den tamtéž, kde fungujeme jako ostraha arény a můžeme tak vidět všechny exponáty a dynamické ukázky pěkně zblízka.

 

Sháníš český klan a nevíš kudy kam ? Zde je přehled TOP 30 českých klanů podle WN8:

 

 

 

Další klany můžete najít v našem žebříčků zde stačí zadat do pole "Search" výraz: #cs (i s hashtagem) a tím si můžete vyfiltrovat pouze české klany, podobně to funguje i na ostatní jazyky (proto cs a ne cz), jazyky se berou podle toho, co má klan nastaveno na oficiálním WG clan portálu jako řeč, kterou klan mluví.

 

Pokud má klan nějakou ELO hodnotu 0, znamená to, že neodehrál za posledních 28 dní 50 bitev v daném režimu a proto není v žebříčku zařazen.


ReklamaWotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved