VIP Účet


VIP účet Vám umožní na webu použít funkce, které nejsou dostupné by default, jedná se především o vyhledávač hráčů bez klanů a vyhledávač historie změn nicků daného hráče a reklamu na nábor do Vašeho klanu.

Navíc s každým zakoupeným VIP pomáháte zaplatit provoz webu, chápu, že si všichni říkáte, proč potřebuji peníze na provoz webu, když existují webhostingy zadarmo, ano to je sice pravda, ale chtěl bych vidět, který webhosting Vám umožní každou noc stahovat 40GB + dat z Wargaming API. Další věc, která stojí nemalé peníze je databáze, ze které web čerpá všechny informace, počítá WN8 a podobné srandy, datábáze si aktuálně řekne o 8 GB RAM paměti a 30GB místa na disku + zálohy. VIP účet nijak neomezuje současné uživatele ale VIP uživatelům přidá nějaké info navíc. Pro zakoupení musíte být přihlášeni přes svůj Wargaming účet.


VIP Funkce- Pomůžete zaplatit chod webu a databáze
- Vyhledávač hráčů, kteří nedávno odešli z klanu = potencionální noví hráči pro váš klan (momentálně nefunguje vyhledávání podle jazyka kvůli GDPR - pracujeme na vyhledávání podle jazyka klanu, ze kterého odešli)
- Historie nicků daného hráče od 1.5.2018 (vždy víte s kým máte tu čest)
- Možnost zviditelnit svůj klan pomocí reklamy na nábor hráčů
- VIP uživatelé nejsou obtěžování reklamami uprostřed obsahu


Zakoupit VIPPro zakoupení VIP se prosím přihlašte
ReklamaWotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved