eu Hráč jardagsf1

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
599
Recent WN8
1201
(139 Bitev)
Winrate
47.0%
Recent WR
54.68%
(139 Bitev)
Bitev
22207
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 22207 0 0 15 139
Průměrný Tier 5.79 0.0 0.0 6.27 7.29
Winrate 47.0% 0.0% 0.0% 60.0% 54.68%
Tanků odhaleno 0.68 0.0 0.0 0.6 0.71
Udělené poškození 463.1 0 0.0 903.67 976.73
Obrana základny 0.41 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 357.26 0 0.0 406.0 629.0
WN8 599 0 0 1861 (+1) 1201 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 93 14 0 107
Průměrný Tier 10 8 6 9.74
Winrate 29.03% 42.86% 0.0% 30.84%
Tanků odhaleno 0.81 0.57 0.0 0.78
Udělené poškození 1115 668 0 1057.0
Obrana základny 0.88 0.0 0.0 0.77
Průměrně zkušeností 488 550 0 496.0
Průměrně střel 5.71 8.07 0.0 6.02
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 84 1741 1282 49
Průměrný Tier 10 8 6 7.23
Winrate 38.1% 44.97% 38.85% 32.65%
Tanků odhaleno 0.37 0.64 0.78 0.33
Udělené poškození 1218 906 419 875.0
Obrana základny 1.4 1.09 0.93 0.31
Průměrně zkušeností 563 576 303 375.0
Průměrně střel 5.65 6.19 4.94 13.8
(WG Player ID: 543214390)
Načteno za 0.81s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (20.10.2021 1:47:48 - 20.10.2021 1:47:48)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/jardagsf1.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=jardagsf1][img]https://lab-vole.cz/Signature/jardagsf1.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 37 bitev


Rank:
Bad
300+ WN8
99% (299 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
900
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
600
(12224 Bitev)
WN8 Tier VI
515
(2813 Bitev)
WN8 Tier VII
512
(2786 Bitev)
WN8 Tier VIII
666
(4546 Bitev)
WN8 Tier IX
698
(1887 Bitev)
WN8 Tier X
577
(192 Bitev)

Tanky (163)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T786581554650.0%642.5
Vickers Medium Mk. III341131250.0%86.5
Ikv 65 Alt II66204356338.1%981.0
STA-287325571040.0%727.8
STA-1850638024243.8%396.1
WZ-111 model 1-4998661116846.43%706.0
Caernarvon879656511349.56%731.5
StuG IV534836219849.49%767.8
Strv fm/2118714727046.67%316.3
MS-11228232542.15%12.1
VK 36.01 (H)644535015851.9%636.6
Object 2681013385613043.33%731.5
IS-387686661553.33%783.9
M5A1 Stuart41763154944.9%499.1
Strv 74632127420139.3%320.9
Type 3 Chi-Nu516019031942.63%190.1
T1 Cunningham1802002055.0%370.8
GSOR 100889405797943.04%709.6
Indien-Panzer87615378837.5%688.3
Type 5 Ke-Ho413217665244.33%248.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E3831398345.78%71.8
Strv m/42518520221546.98%285.8
M14/41293243366.67%336.2
Churchill I527825811148.65%404.5
P.43 ter76535555646.43%806.3
SU-85B4450361256352.44%1197.5
T-34-85 Rudy641539116950.3%572.7
Turán III prototípus52953633545.71%566.1
SU-101880342263747.57%738.1
Löwe879053379847.99%712.2
TKS z n.k.m. 20 mm227140250.0%100.6
T-4375914996648.48%784.5
Type 2597 Chi-Ha380148633.33%35.1
MKA2149291333.33%384.4
Strv 103-09100959612352.85%734.1
ISU-122S76114521040.0%595.9
Leo743433423243.97%446.9
ISU-152K88015235240.38%534.7
Pz.Kpfw. II2911677640.79%191.8
Conqueror9101267017151.46%771.9
Type 5 Chi-Ri733429223640.25%243.0
MTLS-1G143792031100.0%295.5
WZ-111 Alpine Tiger85825261838.89%339.7
Super Conqueror109338093100.0%583.8
Emil I872651113942.45%551.3
Type T-3452793527342.47%554.1
Kolohousenka1661613455.88%226.6
UDES 0388985247339.73%706.2
Vickers Medium Mk. I11402682369.57%891.9
Object 430910646284447.73%706.7
Progetto M35 mod. 4689095757042.86%719.7
Type 6191083502728.57%655.9
leKpz M 41 90 mm835345316745.51%393.2
SU-152747230636942.55%419.7
Durchbruchswagen 241371637841.03%161.4
CS-5384965277048.57%468.9
VK 30.02 (D)75134858647.67%621.9
FV3805995965813352.63%891.3
Emil II9102960612041.67%638.5
Tetrarch25483540.0%0.3
LT vz. 352841579147.25%244.2
T-50-26327381633.33%499.3
Škoda T 25629326719139.79%270.0
50TP prototyp86087651100.0%550.9
Cromwell B640735015152.98%613.4
SU-100644934571150.07%661.1
Object 14010103311151100.0%712.7
Pz.Kpfw. T 25531435625651.95%681.7
Škoda T 24513917617437.93%92.2
Type 6272974255137.25%303.1
VK 30.02 (M)628727416544.85%316.4
Black Prince742134516347.85%373.6
E 1001010305493834.21%431.8
14TP42063591675.0%814.9
Strv m/3829014510944.95%223.3
AT-121021335244.23%195.2
T-44866256021343.66%667.1
BT-7 artillery34877171100.0%2102.7
Bretagne Panther6671640742.86%983.3
Object 268 Version 41010865118033.75%485.3
VK 30.01 (H)525824331348.88%343.7
Konštrukta T-34/100741734619351.3%470.5
Matilda4931161030.0%0.0
Strv m/40L3501083046.67%57.6
ISU-152876748021848.17%612.2
IS76735256238.71%680.4
Škoda T 5096156091566.67%478.1
Object 430U101320813666.67%961.0
T-60299195560.0%435.3
Renault NC-311761952948.28%252.2
LT vz. 3836614818842.55%28.8
MT-2563384794656.52%965.4
Vickers Medium Mk. II276115966.67%346.4
Valentine II4127294757.14%339.6
Renault FT1742001553.33%297.9
Crusader 5.5-in. SP75824846142.62%631.7
KV-220-253605061030.0%416.8
T2 Medium Tank21031826144.26%346.8
Panther II867350612153.72%734.0
Tiger II860038632743.12%440.6
TVP VTU Koncept849221720.0%303.4
SU-85526122776548.37%419.1
E 5099435714035.0%579.3
Object 7049105254513441.04%577.3
7TP269165366.67%222.2
Ikv 10351882683246.88%253.1
T-34-85634729912347.97%485.4
P.44 Pantera87475605242.31%667.9
Dicker Max65754411040.0%738.7
Panzer 58 Mutz8954627837.5%1069.7
Leichttraktor11012096947.83%384.9
Pvlvv fm/42234147333.33%3.1
M4A1 Revalorisé81124310.0%3.1
WZ-120-1G FT896163658748.04%855.8
Renault Otsu11022323354.55%540.3
Type 98 Ke-Ni3551299743.3%26.5
4TP1342751100.0%264.1
E 75990859518743.85%594.1
SU-100M1750734855347.56%493.1
Fiat 3000183101425.0%177.4
T-2931451933336.36%298.0
SU-76M4821206342.86%22.0
T-116335175250.0%102.0
Somua SM81414727250.0%1343.3
Sav m/4342082994240.48%390.0
STB-11084328330.0%304.9
KV-1S66275772356.52%1292.9
Type 95 Ha-Go29215224246.28%275.1
L-6025216480849.38%105.7
Churchill VII639331813950.36%543.1
Pz.Kpfw. IV Schmalturm65694871040.0%898.5
LTG7198289425.0%73.0
Vickers Mk. E Type B2482154100.0%261.0
Ikv 90 Typ B77515097240.28%880.9
ST vz. 39413617524346.5%268.8
Caernarvon Action X8529477520.0%317.3
11088146275853.45%799.9
T-54980260612944.96%618.8
Pz.Kpfw. III Ausf. J47314610342.72%19.5
IS-278175706946.38%883.6
CS-4476805645646.43%788.2
VK 30.01 (D)628327120742.51%278.5
M10 RBFM54635043354.55%958.8
T-109105868713950.36%860.3
Ikv 7232032492231.82%446.1
FV207876457736045.28%702.3
Pz.Kpfw. III/IV524424025047.6%507.1
T-34524229415750.32%504.4
P.43 bis66135683056.67%1131.8
P.4353614093551.43%894.8
Panther748736635046.29%563.0
Leopard Prototyp A97044922931.03%278.6
Lago414718641748.2%301.5
Type 5863423781100.0%609.2
Panther/M1075294954639.13%535.8
Primo Victoria836628320.0%143.4
Type 4 Chi-To622523834544.06%185.1
IS-686152891822.22%327.2
Object 2639104947344844.87%712.8
Super Hellcat75345312857.14%645.6
Conqueror Gun Carriage1011156323148.39%793.3
Strv m/42-57 Alt A.266786065150.98%1254.7
IS-2M79927472352.17%1189.8

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[] 00Odešel3.4.2020
[_AF_] Al Fajká13481223Vstoupil16.1.2020

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved