Článek

Sháníme editory

21/7/2019
Autor: Dakado24

Na Lab-Vole vzniká nová sekce článků. Ne, nemusíte se bát, že by to byla další copy-pasta článků z oficiálního webu nebo z jiných WoT orientovaných webů.

 

Cílem článků zde, bude přinášet Vám zajímavosti z české komunity, dění v českých klanech, různé návody a tipy pro začátečníky, dále pak technické informace o hře a zákulisní informace. Také zde bude postupně vznikat seriál o WN8, jeho historie, jak se počítá a jeho budoucnost. Další kategorie mohou postupně přibývat, nicméně to již bude záležet na vás, na komunitě!

 

Máš zajímavé informace, o které by ses chtěl pravidělně dělit s komunitou a toxické WG forum ti už leze na nervy ? Ovládáš českou gramatiku a nepíšeš jako dlaždič ? Super, pak hledáme právě tebe do našeho zpravodajského teamu!

 

Pokud máš zájem napiš na discord Dakadovi (odkaz na discord server je v hlavičce stránky).

 

Happy stat-padding,

Lab-vole.cz Developer Dakado24ReklamaWotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved