eu Hráč zeppelin000_5892244


WN8
865
Recent WN8
819
(78 Bitev)
Winrate
47.55%
Recent WR
50.0%
(78 Bitev)
Bitev
26583

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 26583 0 0 20 78
Průměrný Tier 6.88 0.0 0.0 8.0 7.78
Winrate 47.55% 0.0% 0.0% 50.0% 50.0%
Tanků odhaleno 1.07 0.0 0.0 1.15 0.88
Udělené poškození 691.31 0 0.0 478.7 801.41
Obrana základny 0.38 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 490.07 0 0.0 381.0 502.0
WN8 865 0 0 550 819
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 594749895)
Načteno za 0.56s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 20:35:50 - 17.10.2026 3:54:25)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/zeppelin000_5892244.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=zeppelin000_5892244][img]https://lab-vole.cz/Signature/zeppelin000_5892244.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Bad
600+ WN8
88% (265 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
842
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
888
(20620 Bitev)
WN8 Tier VI
830
(3653 Bitev)
WN8 Tier VII
975
(3692 Bitev)
WN8 Tier VIII
917
(9689 Bitev)
WN8 Tier IX
779
(3001 Bitev)
WN8 Tier X
795
(585 Bitev)

Tanky (245)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panther II862151214344.76%574.2
Renault UE 5731802601457.14%493.7
BT-74541134740.43%16.2
T348108760281146.73%1196.5
Object 25799356631952.63%784.7
T-505812459555.79%155.1
Bat.-Châtillon 12 t849259415058.67%846.6
T54E1999556821741.47%704.4
BDR G1 B53903635052.0%634.3
Caernarvon86946026546.15%548.1
O-I64604303050.0%620.0
Valentine AT42432565834.48%534.7
MS-1124822842.86%15.9
XM57811807239054.44%988.5
AT 254384573351.52%920.5
VK 36.01 (H)64264365642.86%503.5
SU-100M1782853922548.89%1137.3
AMX 30 1er prototype92953052114.29%0.6
FV304635127714645.21%417.4
IS-38115464571546.85%1324.5
M5A1 Stuart41213513050.0%251.1
T3286655133237.5%426.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro240157366.67%219.7
M3 Stuart3118351977.78%484.5
AMX 13 105107404691338.46%485.4
AMX AC mle. 4676864805736.84%727.5
Type 3 Chi-Nu54283622755.56%1098.0
AMX M4 mle. 4986625956445.31%579.3
Vickers Medium Mk. III3104231966.67%368.9
KV-5895859523044.78%974.3
SU-5443923238946.53%1090.3
Challenger74463881526.67%296.3
M4A3E8 Sherman653538414048.57%962.8
P.43552140825.0%0.0
Ares 7587485021631.25%539.8
FV226 Contradictious892566818749.2%730.8
AMX 383921682548.0%120.7
Strv m/425320352837.5%660.5
IS-710136961131740.38%915.4
Bat.-Châtillon 25 t1011406058140.74%684.8
SU-85B42021739747.42%342.9
M54 Renegade8888497922.22%595.2
Strv fm/211755610.0%141.4
SU-1018100556518544.86%1055.6
Pz.Sfl. IVc53352654734.04%505.2
Gabler’s Destroyer5753792100.0%261.0
Löwe888359013843.48%840.4
Matilda41202971566.67%296.4
Jagdpanzer IV62992582218.18%250.1
Bisonte C45896068223148.48%862.3
M2 Light2712173100.0%286.5
Type 2597 Chi-Ha3169297862.5%572.2
Panther767349423447.44%991.4
SU-18294944245.24%375.8
T-43754755113548.15%719.7
Bat.-Châtillon 25 t AP973954917645.45%527.5
SU-2631671318847.73%310.1
Bishop530121810448.08%513.7
Leo75575115450.0%671.3
ST-I9122963322846.05%1025.0
Panzerjäger I289981323.08%80.4
Pz.Kpfw. II21503691338.46%467.1
KV-1538432455047.64%653.5
S35 CA53992801926.32%639.3
T56 GMC31772042556.0%541.2
M5 Stuart41853523253.13%417.9
Renault NC-31114014510.0%558.6
M2 Medium Tank31681812035.0%438.4
FV230 Canopener1010706852850.0%547.7
B141442043438.24%150.1
AT 15838026870.0%92.4
Kolohousenka173120250.0%194.8
UDES 03865346311040.91%454.3
Vickers Medium Mk. I11272974955.1%635.2
Object 43097115273237.5%370.2
Renault FT 75 BS21341441080.0%834.7
Panhard AMD 178B62324486258.06%539.5
Strv S1883750233642.56%653.1
AT 776894533020.0%606.6
SU-152780948821544.65%1116.8
Strv 7464364067445.95%605.4
Hotchkiss EBR73534298842.05%500.0
GSOR 1008810036189452.13%919.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2862534461070.0%602.2
LT vz. 352122126633.33%327.6
Marder 38T45425951872.22%1909.8
A-4363134303450.0%434.8
Škoda T 2564044596152.46%625.7
Tiger I772748510351.46%834.9
O-Ho8922552850.0%883.8
SU-100665937622548.44%1165.5
Object 7529121173810951.38%868.8
Škoda T 2452893374348.84%658.7
Type 91 Heavy31222171346.15%237.1
VK 30.02 (M)66425332441.67%1138.0
Black Prince79376904746.81%1199.5
E 1001011307286561.54%805.1
VK 30.02 (D)76165733850.0%790.5
Marder II32222523046.67%559.7
Leopard 1107845901353.85%459.1
T3 HMC22013125860.34%993.8
T2163054448736.78%598.1
AT-121271325451.85%366.3
T-44872959041149.88%893.9
BT-7 artillery33415042100.0%1434.5
Lorraine 39L AM32561542634.62%706.4
Škoda T 56892565810451.92%744.2
Object 268 Version 41012275293435.29%607.7
Patton the Tank97345576347.62%523.1
LT-432842055233946.31%571.1
VK 30.01 (H)559252810548.57%1587.9
KV-4896466233053.64%1120.5
T1E621412744346.51%539.6
M752063663751.35%560.1
A-2056317110543.81%54.4
Somua SAu 4042602772147.62%540.6
SU-122-540116757816643.98%984.7
ISU-1528125959237346.38%1352.7
M24E2 Super Chaffee62014312544.0%331.7
FV4202853851524045.0%494.1
T3E2 Medium Tank303061100.0%261.0
IS772446927750.18%915.1
T28 Prototype88366117454.05%751.6
T57 Heavy101253722475.0%814.6
M48A5 Patton108616643056.67%524.3
MT-25622036910838.89%392.9
Renault FT1661561100.0%374.3
Hotchkiss H352641652100.0%296.7
Pz.Kpfw. I297259650.0%266.8
T71 DA750657952053.85%946.4
T-15066025366352.38%1030.1
Type 97 Te-Ke274145683.33%353.7
Tiger II865253820644.17%540.6
Valiant54746311464.29%1037.4
SU-85547325730752.44%1156.5
E 5099816257545.33%710.6
Object 7049132960916453.05%1000.1
T4044084372152.38%1172.9
AMX 4041231628644.19%256.2
Projet Louis966260815248.03%727.6
T-34-85650141189248.77%885.2
Cromwell62983846543.08%343.5
T1 Heavy53714365152.94%644.2
IS-6894357221847.25%964.1
ARL V396287356944.44%273.0
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8102659748247.3%1139.9
Sexton II31251441154.55%410.3
Strv m/40L3151227333.33%273.6
Bat.-Châtillon Bourrasque875858545545.49%692.6
T698100158223049.13%1257.3
KV-85659034732646.93%905.5
M4A1 Revalorisé884652036546.58%866.1
ARL 4464294342740.74%478.7
Pz.Kpfw. III Ausf. J41943364259.52%459.1
T29778249914355.24%917.4
HWK 30849646624236.78%595.3
T-4638113512149.59%169.5
T-2621251552347.83%486.3
AMX ELC bis526637675053.2%802.6
Type 95 Heavy4377185633.33%954.8
Covenanter52163029748.45%599.2
Fiat 30001306210.0%0.0
BT-22841135942.37%163.9
T-2933734934360.47%1454.5
SU-76M41581418140.74%198.1
LTP3216361955.56%1149.7
AMX 13 75743051119149.74%762.8
Churchill I52783305242.31%332.5
P26/4043653991369.23%1038.4
L-60244159366.67%261.1
Churchill VII63554444151.22%484.0
Crusader63043864055.0%895.5
LTG73233871136.36%354.8
Semovente M415138275955.56%174.1
Cruiser Mk. III3129200714.29%396.6
FV201 (A45)75895263336.36%532.0
KV-2655039533449.4%840.2
Vickers Mk. E Type B2143289771.43%675.4
Turtle Mk. I886060515940.25%581.9
Ikv 90 Typ B75044493444.12%536.0
Indien-Panzer852650613248.48%481.2
ST vz. 3944714411050.0%1729.7
M8A146194128.33%1.6
43 M. Toldi III342150650.0%150.4
T-54998662749946.69%864.8
Renault Otsu12994831100.0%1998.0
T-50-263195222556.0%839.7
Super Hellcat75664472045.0%621.8
Grille53662993046.67%567.7
O-Ni711566995742.11%1396.1
A-4477666253458.82%1175.0
T-109120662642946.62%1091.0
Fantôme97525284346.51%492.4
T26E4 SuperPershing892167057948.36%1080.2
T1 Cunningham11242054456.82%760.6
KV-37104273112759.84%1531.7
Universal Carrier 2-pdr2128219757.14%451.1
M10 Wolverine544840615543.87%1006.1
AMX Canon d'assaut 105895259224745.34%834.6
T7 Combat Car2207280250.0%1020.0
Churchill III54606715464.81%998.6
AMX 13 105 AM mle. 505460417366.67%924.3
M4A1 Sherman54545204057.5%1286.6
Rheinmetall Skorpion877650917943.58%588.7
M3 Lee42653144650.0%912.0
Pz.Kpfw. III/IV532033018650.0%801.8
Comet75494712744.44%686.1
T-34521824237050.54%429.8
T2077655593253.13%1135.3
D231001621855.56%247.3
M47 Iron Arnie87705966051.67%767.3
Birch Gun41391582661.54%446.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E32253221952.63%640.0
T71 CMCD72944298444.05%384.6
CS-52 LIS87044463441.18%556.0
Leopard Prototyp A983551229836.58%459.7
SU-14-28103647337249.19%1116.8
Lago4378350633.33%997.3
T-45277139850.0%186.8
ELC EVEN 90837455718149.72%552.4
Škoda T 1774685442356.52%854.1
M18 Hellcat672149211849.15%1258.7
M24 Chaffee5113167250.0%193.4
T25/275265045246.15%563.6
Achilles64673886637.88%592.5
Alecto43173172948.28%796.5
Pz.Kpfw. II Ausf. D21785450.0%88.4
AT 8652946211060.91%929.3
Object 2639112360710950.46%845.6
M-IV-Y88935822254.55%871.3
StuG III Ausf. G53193164062.5%766.4
E 7598235737940.51%483.5
Nashorn66004455841.38%846.0
Wespe33982964045.0%1530.0
T1 HMC22032071952.63%1095.4
AMX 12 t633244910547.62%725.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43053675556.36%748.5
SU-8689444617444.25%1286.2
T-28411515414648.63%162.1
Cruiser Mk. IV4992321040.0%47.1
UDES 14 Alt 586675633450.0%603.7
Renault FT AC2100216875.0%408.7
E 25785756578645.93%1190.0
M665695099645.83%772.8
AMX 13 90958855128844.79%660.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved