eu Hráč yeti43

[] (Historie)


WN8
1146
Recent WN8
2561
(35 Bitev)
Winrate
51.14%
Recent WR
57.14%
(35 Bitev)
Bitev
19710








×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 19710 0 0 35 35
Průměrný Tier 6.78 0.0 0.0 6.91 6.91
Winrate 51.14% 0.0% 0.0% 57.14% 57.14%
Tanků odhaleno 1.42 0.0 0.0 1.91 1.91
Udělené poškození 789.89 0 0.0 1017.57 1017.57
Obrana základny 0.55 0 0.0 0.09 0.09
Průměrně zkušeností 599.1 0 0.0 557.0 557.0
WN8 1146 0 0 1770 (+1) 2561 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 115 69 0 184
Průměrný Tier 10 8 6 9.25
Winrate 53.91% 49.28% 0.0% 52.17%
Tanků odhaleno 2.97 0.61 0.0 2.09
Udělené poškození 1345 1452 0 1385.0
Obrana základny 1.05 1.86 0.0 1.35
Průměrně zkušeností 794 814 0 802.0
Průměrně střel 6.75 6.57 0.0 6.68
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 55 1201 982 58
Průměrný Tier 10 8 6 7.17
Winrate 25.45% 44.3% 45.93% 27.59%
Tanků odhaleno 1.24 0.85 0.82 1.19
Udělené poškození 1274 1085 466 1067.0
Obrana základny 1.44 0.86 0.74 0.05
Průměrně zkušeností 485 628 435 473.0
Průměrně střel 6.04 6.13 5.81 6.12
(WG Player ID: 533212744)
Načteno za 0.68s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (18.10.2021 22:51:45 - 20.10.2021 1:49:38)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/yeti43.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=yeti43][img]https://lab-vole.cz/Signature/yeti43.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1564 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
70% (246 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1853
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1140
(15885 Bitev)
WN8 Tier VI
1075
(6063 Bitev)
WN8 Tier VII
960
(2488 Bitev)
WN8 Tier VIII
1211
(4596 Bitev)
WN8 Tier IX
1396
(1860 Bitev)
WN8 Tier X
1183
(878 Bitev)

Tanky (140)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
BT-741172102729.63%305.3
Object 25791202791862.5%1056.8
IS-3A815908924854.17%1902.1
WZ-111 model 1-49165677222851.32%1633.2
Caernarvon8167510072065.0%2697.2
O-I68626967855.13%1621.8
MS-1154164666.67%262.9
Excelsior56476594052.5%1494.2
VK 36.01 (H)67626515048.0%1264.4
SU-100M1710566862152.38%1488.7
IS-3887062869051.3%886.6
T-60259148933.33%45.4
T-150664559627753.79%1179.4
M3 Stuart3671196144.26%59.7
TKS z n.k.m. 20 mm209510.0%0.0
T1 Cunningham11283439100.0%950.4
Vickers Medium Mk. III3951464348.84%191.1
FV30463783534148.78%528.1
T3764925654052.5%1273.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E31884425.0%0.0
Strv m/42535944711051.82%900.6
Cruiser Mk. II22664571566.67%1336.1
T-34-85 Rudy693776110.0%1663.7
Škoda T 40677869210960.55%1810.1
M2 Light Tank2102214560.0%381.7
Super Conqueror1014886653345.45%986.9
Object 41688086487252.78%885.6
T-43774863915048.67%1230.5
T71 DA756960520351.23%1151.6
Leo79397119354.84%1662.0
ISU-152K81183608450.0%1134.6
Panzerjäger I261157850.0%74.2
Pz.Kpfw. II21001901421.43%234.0
KV-1557058122056.82%1367.3
Conqueror9151571019146.07%1411.7
M5 Stuart4452096046.67%58.4
Renault NC-31165138250.0%183.8
M2 Medium Tank3782132045.0%79.2
Type T-34538744221849.08%1045.4
Kolohousenka168159425.0%118.6
Vickers Medium Mk. I1752062100.0%441.6
Object 2771017227403154.84%1359.9
Matilda IV5557766785.71%1668.1
Object 4309171679527848.2%1694.3
Centurion Mk. I864455354044.44%658.9
Strv 74658453818651.08%1074.1
Lansen C8128982311050.0%1473.3
FV3805981923220.0%447.4
Tetrarch276145540.0%109.5
Tiger I78217552259.09%1130.7
Cromwell B653757713950.36%857.3
SU-10068426464348.84%1677.5
Object 14010155764546048.26%1217.7
Pz.Kpfw. T 25546455816549.09%1296.3
Škoda T 24544550616254.94%1264.2
Object 430U10167373922950.22%1332.5
Valentine II43285621060.0%1325.3
T21617443210248.04%264.9
T-448101272332347.06%1361.5
LT-43287396815550.91%1336.7
VK 30.01 (H)564162025161.35%1604.2
KV-4865460013650.74%602.6
Matilda41993004555.56%473.5
A-205662101931.58%2.6
T-284652302045.0%52.9
Pz.Kpfw. I Ausf. C32194692352.17%1086.8
Tiger 13166835843655.56%1157.5
IS767250666050.0%808.2
Strv m/42-57 Alt A.2669061428854.51%1243.7
T-54 first prototype89657705048.0%1149.6
G.Pz. Mk. VI (e)2033911.11%0.0
Vickers Medium Mk. II2861599242.39%191.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H548253424252.89%1366.5
Crusader 5.5-in. SP77095916845.59%832.2
KV-220-25447603742.86%676.1
T2 Medium Tank2127300683.33%749.0
Škoda T 27810476745543.64%1144.2
SU-8556104787048.57%1531.4
Ikv 10354094354856.25%1115.3
T-34-85662559376953.71%1256.2
T1 Heavy Tank54945474153.66%1047.4
Leichttraktor177177850.0%254.0
105 leFH18B254272972025.0%600.4
KV-85655648367052.54%861.5
Object 252U8116974592851.83%1225.3
T-4631812701844.44%681.2
T-262151288650.0%740.6
Covenanter5862449347.31%127.4
BT-2261195955.56%189.1
T-34 shielded562464121458.88%1914.3
T-2932743534546.67%963.1
IS-710118065712442.74%797.1
Sav m/4342242971136.36%361.7
AMX 13 7574696461560.0%894.0
Churchill I552456345255.97%1216.0
KV-1S63314368151.85%564.7
Centurion Mk. 7/19651364128.33%296.3
L-6021745061100.0%1089.9
Churchill VII68306614845.83%1666.9
LTG74285051947.37%661.5
Cruiser Mk. III31562718043.75%638.4
WZ-111 model 5A109499741100.0%598.8
KV-2610818144360.47%2353.0
WZ-111810827931942.11%1183.2
T-34-85M6862730127755.91%1558.8
ST vz. 3942544413756.76%899.1
Caernarvon Action X811037825251.92%1368.5
1108100672014753.06%1122.3
T-549142878843852.05%1611.8
Renault Otsu186172616.67%299.6
IS-2798270919350.78%1321.8
AMX 12 t640437710250.0%1036.3
Grille5263200333.33%257.1
O-Ni71473994683.33%2014.8
A-44789467713750.36%1535.0
T-109124968470347.08%1089.7
KV-3781562130246.69%1006.6
Ikv 72397193955.56%170.3
TL-1 LPC811268691471.43%1399.8
O-I Experimental55915925565.45%1282.8
Churchill III5463583922.22%885.4
Cruiser Mk. IV41342628454.76%407.3
T-44-10081211788116052.93%1652.6
Pz.Kpfw. III/IV53945851275.0%1246.2
ARL 4469177225257.69%2023.2
Comet747352455047.27%569.7
T-34537144852553.33%983.7
Type 5866276119151.65%1283.4
FV207885767811055.45%887.1
SU-130PM812647196353.97%1277.6
A-4364324758141.98%681.7
KV-12277756464755.32%1009.5
Crusader614320937945.91%189.1
Cromwell635739552346.27%500.3
59-16633153429151.55%830.8
Type 64634647422448.66%658.3
Matilda Black Prince53574252853.57%839.8
E 25760938720.0%617.0
M663204661662.5%470.0
VK 30.01 (P)67676502657.69%1572.2

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved