eu Hráč xiryrg1985


WN8
1180
Recent WN8
1288
(628 Bitev)
Winrate
48.28%
Recent WR
50.32%
(628 Bitev)
Bitev
71709
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 71709 24 39 284 628
Průměrný Tier 8.75 10.5 10.0 10.0 10.0
Winrate 48.28% 50.0% 64.1% 51.76% 50.32%
Tanků odhaleno 1.08 1.08 1.05 1.04 0.99
Udělené poškození 1265.51 1807 1761.95 1695.23 1646.21
Obrana základny 0.2 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 640.12 851 917.0 801.0 780.0
WN8 1180 1083 1387 1325 (+1) 1288 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 83 1 0 87
Průměrný Tier 10 8 6 9.94
Winrate 33.73% 0.0% 0.0% 35.63%
Tanků odhaleno 0.75 1.0 0.0 0.77
Udělené poškození 1116 596 0 1074.0
Obrana základny 0.9 0.0 0.0 0.97
Průměrně zkušeností 488 67 0 491.0
Průměrně střel 3.48 3.0 0.0 3.43
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 34 16 0 19
Průměrný Tier 10 8 6 9.36
Winrate 17.65% 50.0% 0.0% 63.16%
Tanků odhaleno 1.35 0.38 0.0 0.74
Udělené poškození 1741 762 0 1198.0
Obrana základny 2.53 4.5 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 418 610 0 805.0
Průměrně střel 6.35 3.88 0.0 5.95
(WG Player ID: 594988023)
Načteno za 0.65s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 20:37:41 - 17.10.2026 16:04:33)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
BZ-791125631333.33%1163.0
Vz. 63P1116085862.5%1032.0
E 1001017382450.0%1281.0
Type 5 Heavy101030010.0%386.0
DZT-1599156611100.0%1215.0
Maus1014401520.0%713.0
Taschenratte11303922100.0%1983.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/xiryrg1985.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=xiryrg1985][img]https://lab-vole.cz/Signature/xiryrg1985.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
80% (280 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1234
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1173
(69101 Bitev)
WN8 Tier VI
675
(2338 Bitev)
WN8 Tier VII
878
(1996 Bitev)
WN8 Tier VIII
1186
(27403 Bitev)
WN8 Tier IX
1075
(5850 Bitev)
WN8 Tier X
1243
(29850 Bitev)

Tanky (408)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x683684739442.55%399.7
Object 257916016551225.0%1351.8
AS-XX 40 t1117158298253.66%1354.3
Charioteer88916695366.04%1025.3
Object 703 Version II813269254060.0%1523.5
BDR G1 B55723604450.0%1143.5
VK 45.02 (P) Ausf. A8104268411349.56%1250.4
BZ-5878646522152.38%1109.2
K-911010636486246.77%650.4
T-15063373683554.29%410.1
T-5051413376246.77%285.5
KV-5810226845731.58%982.0
FV3046141295250.0%110.6
T37644136414248.59%1145.9
Löwe81097677911349.93%1281.1
CS-6310163977819351.3%1307.9
Strv 103B10185066742046.19%1274.4
T-43739541814049.29%464.9
O-Ho8102458410641.51%953.6
Leo74965106848.53%593.0
Object Kust811486313148.39%1010.2
BZ-7911207188011449.12%1214.7
M22234254250.0%1228.9
T-54 ltwt.985349623948.95%1217.6
Type 5 Chi-Ri772148515252.63%1043.4
Windhund815928181957.89%1926.3
FV230 Canopener10192780017746.89%1292.9
B142362593852.63%591.4
Type T-3454025481566.67%1311.7
AMX M4 mle. 51912787974757.45%1055.8
T-7032502861283.33%1056.5
Panhard AMD 178B62583766660.61%660.4
Strv S18121866224148.96%1260.9
Strv 7463734172740.74%421.3
GSOR 10088143378610152.48%1496.1
T95915607805750.88%1250.1
Tiger I710586032343.48%1293.6
FV4005 Stage II10129658846648.07%906.0
SU-10065514616152.46%879.1
Vz. 63P1118019264160.98%1187.3
40TP Habicha65435694854.17%959.1
Type 4 Heavy910476354143.9%740.2
E 100101805704152848.43%1450.6
T110E410177769414743.54%1121.2
Ho-Ri 310196674914350.35%1387.3
Patton the Tank98755576934.78%557.7
A-205351727650.0%108.8
Strv m/40L31714403100.0%652.0
AT 865875383850.0%923.3
Škoda T 5096195098232.93%248.0
Sturmpanzer II41781844736.17%324.2
Type 638106970313644.12%1081.0
IS-M8119869410444.23%1366.8
Gorilla1120568488355.42%1266.2
STG Guard89896422744.44%1024.4
AMX 50 Foch B10163267656350.09%1195.0
Tiger II813548535269.23%1823.2
Object 252U Defender8111674364451.09%1168.4
TVP VTU Koncept85956125664.29%712.3
Object 7049124356315246.05%932.2
T56 GMC3166251862.5%497.4
Ikv 10353252953842.11%573.2
Pz.Kpfw. I Ausf. C31472682642.31%516.8
T2161603525932.2%139.2
Saryuda915766833935.9%1071.3
1131017198488356.63%1605.5
Pvlvv fm/422120170425.0%231.5
Ares 90 C11129074110745.79%742.9
AMX 50 B10158670537746.95%1134.3
T698107174114453.47%1439.2
M10 RBFM5101185250.0%114.1
T4995325455836.21%474.3
Object 777 Version II910717714100.0%1020.2
E 75915657499245.65%1444.3
AMX ELC bis52292351241.67%554.1
SU-100M1710286932055.0%1466.7
LTP31599110.0%459.2
Sav m/4341622481172.73%440.8
AMX 13 7572254117745.45%250.9
M-V-Y10187787911757.26%1517.8
AMX 50 Foch (155)101832609212848.12%1381.4
A-4475685943855.26%828.9
Ikv 90 Typ B764340312742.52%776.1
KR-11121849559858.16%1543.0
Caernarvon Action X89976281030.0%808.8
Ikv 723210237955.56%544.2
Pz.Kpfw. 38 (t)379211771.43%284.3
T-345621618146.91%73.3
P.43 bis64524466342.86%622.4
Birch Gun42062313447.06%594.4
FV226 Contradictious8135382618447.28%1337.3
AMX M4 mle. 45778240911443.86%862.6
Sherman III53223095448.15%761.0
Type 4 Chi-To65434708542.35%909.0
Object 430 Version II9104470913050.0%938.4
CS-67 Szakal11161267712934.88%946.7
AMX M4 1949 Liberte010687439544.21%1214.0
T1 HMC24993650.0%109.1
59-1662834775745.61%577.0
T-2841021563053.33%159.9
VK 30.01 (P)63373747044.29%344.0
AT 7712477627652.63%1712.4
STA-1884855110752.34%1129.1
Jagdtiger910506561250.0%687.5
Type 7110182080216346.01%1367.4
UDES 038107357112447.58%1174.5
XM578151180429549.83%1404.7
Object 7059147377010254.9%1468.9
AMX M4 mle. 5410175379322450.89%1247.1
T-602119230475.0%568.6
Ferdinand87965106238.71%542.5
Type 3 Chi-Nu53074034353.49%754.1
STK-21119668668852.27%1195.6
SU-542752514959.18%660.0
Sturer Emil769536417342.77%799.6
Manticore1072873810951.38%735.8
Type 5 Heavy10175772730841.23%1083.4
T6753433622951.72%620.0
121B1017248127853.85%1411.8
AC 1 Sentinel413718010.0%170.1
SU-1821071333.33%0.0
ST-II10142776713253.03%1021.7
Bat.-Châtillon 25 t AP9120859315248.68%1144.5
Object 705A10171578452555.81%1318.3
K-91-PT937838310.0%33.1
T-100 LT108634121233.33%658.4
Bat.-Châtillon Bourrasque892169095250.11%962.5
IS-4101605669100646.42%1213.6
Vickers Medium Mk. I14768450.0%78.0
Object 27710175068047848.95%1377.2
Object 4309152375014046.43%1562.7
SU-15275834139043.33%603.9
Hotchkiss EBR7274350425.0%315.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28603231100.0%261.0
Marder 38T42783052240.91%500.2
Pz.Sfl. IVc53723855347.17%726.6
Object 432U11172381610947.71%1220.0
Sherman Firefly64573835034.0%576.0
SU-2631232101266.67%344.7
Object 14010147059826248.09%1218.8
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4973451471.43%316.9
DZT-1599130674710749.53%1035.8
FV217 Badger10187276828847.92%1349.4
Progetto CC55 mod. 5486245891241.67%409.0
Škoda T 2452842568350.6%652.3
Bishop53162584940.82%509.1
Type 1 Chi-He4169427785.71%509.0
Object 430U10163671465946.28%1254.7
SDP wz 66 Grom814687798845.45%1530.3
Sturmpanzer I Bison31611811154.55%466.6
Lorraine 39L AM31421971100.0%465.0
Object 268 Version 410175374671651.12%1288.9
VK 30.01 (H)53084124045.0%575.6
M753234063836.84%1081.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52463374348.84%472.9
IS764754814253.52%801.3
LT vz. 3834895071100.0%2574.6
Hotchkiss H35210426810.0%236.5
Maus10166272197548.62%1263.0
T2 Medium Tank2894781100.0%455.4
Caliban812167628046.25%1349.9
Alecto42573672245.45%561.9
AMX 40488250742.86%91.4
Vz. 44-177345965837.93%736.3
Dicker Max65044371050.0%684.0
VCS 6x6 TS 9095226174845.83%522.2
Fauteur1121349236552.31%1466.5
MTLS-1G143253288650.0%989.8
WZ-120-1G FT8130174313547.41%1441.6
ARL 4466113848953.93%1063.7
FV4025 Contriver11202982610048.0%1159.5
HWK 3084345041540.0%459.2
T-103898771130355.45%1046.1
SU-76M4761611861.11%194.2
T-116319411010.0%510.7
Emil I89906869345.16%916.2
TNH 105/1000881158110340.78%714.3
L-6024498728.57%0.0
KV-2675356710658.49%1403.1
AMX 50 120910856524746.81%877.6
ST vz. 3942892651942.11%840.0
M8A142272601752.94%451.2
AMX 105 AM mle. 4742231853345.45%578.5
AMX 67 Imbattable11182972911041.82%994.1
T-804234239742.86%695.0
Bat.-Châtillon 155 5596896301154.55%588.5
O-Ni711317138953.93%1549.6
T92847161534846.26%729.4
T-109125560549646.37%1124.4
IS-3-II913276978446.43%1077.3
Loyd Gun Carriage292126650.0%453.9
IS-6 B8120674219046.84%1262.0
AMX 13 105 AM mle. 5052802745253.85%503.1
Rheinmetall Skorpion8138872741548.67%1476.6
Grant42542651631.25%697.8
LTTB857249118750.27%995.3
D23459446250.0%2598.7
CS-52 LIS8117278215655.77%1397.1
T2976724261850.0%662.9
Char Mle. 759593444837.5%446.7
Jagdpanzer E 10010182672062451.92%1310.9
Rinoceronte10137267413644.12%921.5
M-IV-Y813667902147.62%1565.7
Nashorn64983659546.32%715.3
Brennos810236773151.61%1035.1
Renault UE 573179204540.0%358.9
Ikv 65 Alt II65613485048.0%833.8
T8031119968359045.56%1192.7
Bat.-Châtillon 12 t86954073441.18%1106.2
AT 253913792133.33%718.2
Object 268101783613100645.83%1253.6
M5A1 Stuart42025711283.33%769.3
AMX 13 F3 AM637131410352.43%448.9
T1 Cunningham11353822100.0%847.3
G.W. E 10010113465629452.38%887.5
VK 75.01 (K)8112374365749.92%1251.4
Prototipo Standard B996356516033.13%597.2
45TP Habicha79076854542.22%1162.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E3155235785.71%506.9
SU-85B41922092245.45%278.7
Sexton II31631572356.52%659.6
SU-101811427176360.32%1371.0
VK 45.02 (P) Ausf. B9125862127947.31%1090.8
Type 2597 Chi-Ha3158299683.33%587.8
Object 41685515295547.27%491.3
M15/4234966671100.0%2202.3
Type 97 Chi-Ha3142228475.0%481.7
MKA2123153425.0%220.4
TVP T 50/5110133667139547.59%1013.7
StuG IV5302253633.33%443.3
Pz.Kpfw. II268234250.0%107.3
VK 16.02 Leopard53113218548.24%924.5
Chrysler K GF899769325144.62%1048.2
WZ-132849745915444.16%663.2
Pz.Kpfw. VII10217078412444.35%1700.3
WZ-111 Alpine Tiger898170727843.17%988.8
Valentine AT41361881030.0%122.4
43 M. Toldi III31383621100.0%724.1
GSOR the TANK9106143820.0%638.2
212A9101148333242.77%846.2
Renault FT 75 BS201510.0%0.0
M4152872323030.0%191.8
60TP Lewandowskiego10169675921947.95%1149.8
Ares 7588297312055.0%910.8
CS-5384944401729.41%350.3
AE Phase I911707595853.45%1003.9
LT vz. 352802871100.0%368.4
Cromwell B64596601060.0%799.6
SU-14-178025014156.1%1146.3
Rhm.-Borsig Waffenträger811544258951.69%1164.5
IS-2-II810737387255.56%1285.2
Grille 1510152663820347.29%977.0
BZ-16688146018942.7%754.7
T1E62742272100.0%341.3
Strv m/382114381250.0%352.3
Marder II3113261560.0%254.1
Vickers Mk. E Type B2942681100.0%407.1
BZ-7510180780515446.75%1277.0
Pz.Kpfw. 35 (t)201722100.0%261.0
Konštrukta T-34/10077246073050.0%1058.7
G.Pz. Mk. VI (e)25691850.0%173.8
M7 Priest31151421553.33%223.9
122 TM813587232642.31%1325.2
ShPTK-TVP 100811478466765.67%1371.5
Char Futur 49123776418054.44%1104.2
T71 DA74196178958.43%803.0
Taschenratte112409102010253.92%1385.7
SU-8553143064052.5%572.7
M53/M559393517450.0%213.3
T-34-8562312647341.1%168.6
P.44 Pantera867255214841.22%603.1
T1 Heavy54903696851.47%954.1
ARL V3964644244042.5%652.3
T28 Concept789427240.0%946.1
T-44869557031851.57%861.6
Heavy Tank No. VI66736371060.0%1084.1
TKS z n.k.m. 20 mm22173841100.0%1490.0
Object 252U814418102450.0%1499.1
Pz.Kpfw. III Ausf. J4401731435.71%1.3
T54E19152464929748.48%1477.8
Type 95 Heavy42422201618.75%569.9
Fiat 300011227210.0%349.4
VK 28.0163303725742.11%719.6
T-50-263954255046.0%1006.6
Pz.Kpfw. I274139922.22%61.4
Fantôme9240911401100.0%2663.1
KV-377744321127.27%739.6
AMX Canon d'assaut 10588085411040.0%564.8
T7 Combat Car262267250.0%149.6
O-I Experimental53683183554.29%594.6
T57 Heavy101861638142946.82%1437.5
Pz.Kpfw. III/IV51982749242.39%308.3
M47 Iron Arnie8108571832748.01%1171.8
TNH T Vz. 51912488402657.69%1104.2
Sentinelle915257725949.15%1257.7
FV215b10176175829745.45%1297.5
Tiger (P)77826548055.0%1049.1
Carro da Combattimento 45 t1018537537044.29%1258.1
Lago41702231952.63%404.9
ELC EVEN 90852065372550.76%921.3
M24 Chaffee53423665054.0%1181.7
SU-130PM81244674104747.56%1208.3
Object 28397496454050.0%569.4
Challenger77695802657.69%1044.2
Pz.Kpfw. II Ausf. G31032483100.0%411.6
FV215b (183)101581594229947.8%1121.5
D12518910.0%0.0
Super Hellcat721514110.0%9.1
Panhard EBR 1051054566337149.06%478.4
Chi-Ni2943891100.0%453.1
AMX 50 Foch9133164227148.34%1078.0
Škoda T 457136053410.0%1297.4
M665723757142.25%748.8
Bat.-Châtillon 155 5810110963618947.62%873.7
BT-74591243948.72%92.6
53TP Markowskiego88836736346.03%816.6
P.43 ter75505316645.45%649.7
T3481108607401348.77%1254.9
BZ-17688645631533.33%575.2
O-I65913869847.96%878.5
MS-1115671330.77%0.0
VK 36.01 (H)64204902556.0%637.2
IS-3886151516642.77%855.0
M3 Stuart311177250.0%96.0
AMX AC mle. 4678236004555.56%1118.0
Progetto C50 mod. 66910876643745.95%765.3
Toro915068258052.5%1413.2
WZ-131747360012252.46%866.4
Strv m/4253022771931.58%530.6
M14/412343287333.33%1358.8
AMX 50 1008108150418151.38%1270.4
Bat.-Châtillon 25 t101580591319446.62%1332.3
M54 Renegade8115271464547.13%1141.5
AMBT8132077853452.43%1563.5
Strv 107-1211158171712344.72%824.5
M3741681682133.33%308.0
Super Conqueror1018647639944.44%1280.0
Object 261101377544123948.43%1254.1
KV-151532447538.67%30.8
T110E310187371517247.09%1249.6
BZ-68913077399549.47%1120.3
M5 Stuart4932064734.04%1.9
Lorraine 40 t8100864226342.59%1040.1
M2 Medium Tank3196203520.0%578.7
AT 158122373110450.96%1257.7
T-34-3890170024647.97%985.5
Yong Bing912447765853.45%899.4
AMX AC mle. 48893062111850.0%960.1
Emil II9116865314941.61%817.2
Škoda T 2564103756145.9%595.4
50TP prototyp8121876420546.83%1318.0
Strv 103-09141558310938.53%1064.5
T110E510195589124555.1%1584.5
AT-12196186650.0%681.3
Škoda T 56814878058445.24%1433.4
Somua SAu 4041502591855.56%297.2
ISU-152892147217443.1%781.2
Vz. 5510187474651345.42%1319.0
T26E5 Patriot812198144843.75%1428.1
MT-25617545336251.1%355.0
Pz.Kpfw. II Luchs42432674042.5%715.0
Object 7529187486218747.59%1678.3
50TP Tyszkiewicza911317119746.39%841.9
TS-5481314621616.67%1028.4
Panhard EBR 9093935933050.0%369.1
Panzerjäger I269185580.0%261.0
T26E3 Eagle 776957671100.0%856.9
Cobra9156679322250.45%1485.5
T-463951494047.5%216.8
T-2621081403240.63%335.4
Ares 901014307397750.65%1005.9
BT-22811424643.48%162.1
T-2931192293100.0%401.6
IS-7101614672180048.33%1305.6
Somua SM814007232532.0%1343.6
M41 Walker Bulldog853450523651.69%904.1
P26/4042492491428.57%433.3
M4465244865650.0%754.0
Hirschkäfer11149664510142.57%755.8
Lorraine 120 Alby815677813053.33%1293.2
Kunze Panzer9515470333.33%169.2
TT-130M915198555653.57%1527.1
Vz. 60S Dravec1018868326746.27%1174.0
M48A2 Räumpanzer887570638349.87%921.2
T-549103761146344.71%983.7
Kranvagn10154473515749.04%1042.3
Renault Otsu1871291100.0%395.9
Grille5297153616.67%363.8
M3 Lee42382354151.22%766.6
AMX 13 90957552319451.03%733.2
AMX 13 1051085457410434.62%681.3
P.4352013191060.0%425.1
SU-14-2892749320845.19%881.2
Progetto M40 mod. 6510148071358948.05%1092.4
Controcarro 3 Minotauro1017587357751.95%1175.1
Vz. 68 Squall846051512339.02%534.1
Chi-Go710279771100.0%1504.3
Tortoise915287396250.0%1194.1
Lorraine 155 mle. 507354439366.67%407.5
T-62A101344595110045.36%1044.3
Object 263914397026949.28%1236.0
AT-FV230 Breaker11179977112240.98%942.8
Light Mk. VIC21242985263.46%710.5
AMX 12 t61723056642.42%209.1
SU-8655436410248.04%695.3
T92 HMC10123958426844.78%950.4
Chimera813599612065.0%1569.3
Stuart I-IV31852201100.0%733.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved