eu Hráč xNovakx


WN8
610
Recent WN8
987
(2 Bitev)
Winrate
48.48%
Recent WR
100.0%
(2 Bitev)
Bitev
3727

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 3727 0 0 2 2
Průměrný Tier 5.03 0.0 0.0 7.5 7.5
Winrate 48.48% 0.0% 0.0% 100.0% 100.0%
Tanků odhaleno 0.75 0.0 0.0 1.0 1.0
Udělené poškození 363.97 0 0.0 828.0 828.0
Obrana základny 0.47 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 280.41 0 0.0 1016.0 1016.0
WN8 610 0 0 1074 (+1) 987
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 2 0 0 2
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 27 0 0 27.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 14 0 0 14.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 538748616)
Načteno za 0.2s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 6:35:24 - 17.10.2026 2:02:45)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/xNovakx.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=xNovakx][img]https://lab-vole.cz/Signature/xNovakx.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 12424 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
3% (10 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
798
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
615
(1447 Bitev)
WN8 Tier VI
562
(726 Bitev)
WN8 Tier VII
669
(350 Bitev)
WN8 Tier VIII
706
(222 Bitev)
WN8 Tier IX
604
(125 Bitev)
WN8 Tier X
655
(24 Bitev)

Tanky (114)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panzerwagen 393161209333.33%474.4
Jagdtiger910924996746.27%697.5
O-I650236115650.64%737.2
VK 36.01 (H)62993491662.5%437.5
Type 63831115810.0%21.3
Type 89 I-Go/Chi-Ro294133944.44%162.6
Jagdpanther74422996651.52%470.9
TKS z n.k.m. 20 mm21131681145.45%416.5
Wespe347601612.5%1.0
Renault R3521412371947.37%502.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28643539010.0%937.9
T-29322124014654.79%768.7
T6753453221662.5%740.2
M14/412176220475.0%722.9
Strv fm/2111322011747.06%621.2
M16/43 Sahariano3559394333.33%1460.4
Jagdpanzer IV642129912144.63%574.6
Strv 103B101854773757.14%1265.4
M2 Light2948520.0%130.3
SU-182135171366.67%923.0
MKA23854241080.0%1665.0
TVP T 50/51108905321540.0%414.5
StuG IV55273611258.33%1324.9
Pz.Kpfw. II232117650.0%84.9
KV-155623793855.26%1144.8
G.W. Panther774545310753.27%831.9
VK 16.02 Leopard52862425244.23%795.4
MTLS-1G1432082602955.17%766.8
M4466233942450.0%1043.0
Hummel642826615442.21%466.4
Kolohousenka11018220.0%243.2
GSOR the TANK91659844475.0%1500.6
Vickers Medium Mk. I130632910.0%2121.9
Renault FT 75 BS21431457754.55%871.8
Panhard AMD 178B6186251714.29%217.0
Vickers Medium Mk. III31672012560.0%631.3
Tetrarch2128177560.0%594.8
Cruiser Mk. III381150742.86%143.5
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4981728145.68%113.3
T18 HMC3118961330.77%270.8
Type 91 Heavy31421671942.11%254.5
Rheinmetall Skorpion G810393542437.5%840.5
Bishop527211340.0%303.7
Sturmpanzer II42171854052.5%624.2
Marder II31301397545.33%192.0
Valentine II41662211136.36%272.5
T3 HMC22146425.0%0.0
Sturmpanzer I Bison3814110.0%14.5
Pz.Kpfw. 35 (t)26977540.0%94.0
Lorraine 39L AM31131312356.52%297.4
Patton the Tank91496780560.0%1366.1
Konštrukta T-34/10075343566344.44%646.8
Matilda42022177146.48%369.6
T-2841571875257.69%384.6
M24E2 Super Chaffee6446446250.0%956.2
AT 8637138110.0%375.0
Škoda T 5097174714936.73%327.3
Object 430U10674652250.0%329.6
T82 HMC41771831963.16%560.5
G.Pz. Mk. VI (e)226145580.0%262.7
LT vz. 383971471566.67%373.7
Vickers Medium Mk. II236118475.0%261.0
Renault FT1941861100.0%539.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H537131018551.89%953.7
Pz.Kpfw. II Luchs41522273253.13%444.1
TVP VTU Koncept83973134540.0%256.8
AMX 4041261752948.28%277.6
T56 GMC31071321850.0%183.9
Pz.Kpfw. I Ausf. C32843236253.23%1616.3
Leichttraktor11292933754.05%583.4
Pvlvv fm/4222791944.44%86.3
Panzerjäger I2731141330.77%16.7
T1 Cunningham10910.0%0.0
StuG III Ausf. G525121211046.36%386.1
T-50-26346371650.0%780.1
T-4631091641250.0%309.7
T-2622549714.29%0.0
AMX ELC bis52003086553.85%607.9
Type 95 Heavy42201883441.18%490.9
Covenanter51131511931.58%89.9
Fiat 30001175266366.67%1018.3
AMX 38348142825.0%0.0
Sav m/4342141842152.38%458.8
AMX 13 7572567371100.0%467.5
SMV CC-64 Vipera87699031100.0%719.1
Churchill I522219511837.29%189.8
Jagdpanther II86433783951.28%496.7
Churchill VII62652555236.54%168.4
AMR 3521972811154.55%992.7
KV-1SA5650530771.43%1503.0
KV-26154269560.0%207.6
ST vz. 39487128837.5%3.1
VK 28.0161441941030.0%102.3
AMX 105 AM mle. 4742641803745.95%744.0
Renault Otsu12464250.0%71.4
4TP11073712100.0%539.2
Super Hellcat74733961070.0%630.2
Grille539724912345.53%750.9
O-Ni76944098843.18%677.6
Pz.Kpfw. I249124944.44%58.9
G.W. Tiger (P)886451811258.93%938.5
Ikv 7231791861464.29%531.6
O-I Experimental53682908248.78%543.9
Pz.Kpfw. 38 (t)3841763655.56%171.8
Type 3 Ju-Nu607710.0%0.0
P.43 bis654160616.67%0.0
Tiger (P)74333941560.0%483.4
Lago4306257560.0%936.2
SDP 44 Burza64775311100.0%720.3
T1 HMC202110.0%0.0
AMX 12 t63233447652.63%747.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer428021719548.72%643.7
Cruiser Mk. IV4188182955.56%493.1
VK 30.01 (P)63813198749.43%486.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved