WN8
900
Recent WN8
709
(18 Bitev)
Winrate
48.01%
Recent WR
61.11%
(18 Bitev)
Bitev
6111

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 6111 0 0 3 18
Průměrný Tier 6.6 0.0 0.0 7.33 7.0
Winrate 48.01% 0.0% 0.0% 66.67% 61.11%
Tanků odhaleno 0.7 0.0 0.0 1.33 0.78
Udělené poškození 672.23 0 0.0 378.33 603.61
Obrana základny 0.67 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 531.71 0 0.0 588.0 567.0
WN8 900 0 0 0 (-6109) 709 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 36 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 44.44% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.64 0.0 0.0
Udělené poškození 0 761 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.94 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 544 0 0.0
Průměrně střel 0.0 6.39 0.0 0.0
(WG Player ID: 521203746)
Načteno za 0.48s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (6.10.2026 12:26:37 - 12.10.2026 6:49:53)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/witti2.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=witti2][img]https://lab-vole.cz/Signature/witti2.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Avarage
600+ WN8
100% (300 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
804
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
898
(4559 Bitev)
WN8 Tier VI
1081
(1245 Bitev)
WN8 Tier VII
1003
(884 Bitev)
WN8 Tier VIII
802
(1752 Bitev)
WN8 Tier IX
653
(546 Bitev)
WN8 Tier X
772
(131 Bitev)

Tanky (267)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Charioteer Nomad811685882937.93%907.6
T7867575882347.83%929.0
Pz.Kpfw. III Ausf. K55286492770.37%1417.7
Object 25799835502630.77%616.8
STA-287056311758.82%903.8
IS-3A87907051070.0%797.7
Object 703 Version II8717676650.0%534.2
FV601 Saladin8650561757.14%632.2
T-54 first prototype85644942835.71%406.5
StuG IV5469467757.14%1103.8
Panzerwagen 393268301425.0%994.9
Turán III prototípus59429242100.0%3246.6
Straussler V–4/4035927231100.0%2055.3
IS-71010775421428.57%540.2
FSV Scheme A710296993053.33%1540.5
A4665098892100.0%1925.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31932251952.63%566.1
Schwarzpanzer 588175014511100.0%3007.0
Škoda T 1776555573644.44%1176.4
SU-122-4476684842441.67%654.3
TNH T Vz. 5199285031625.0%503.1
P.43 bis6817646580.0%1554.2
IS-386435483342.42%501.8
AMX 13 F3 AM6555541955.56%728.7
Jagdpanther790853810341.75%1027.6
M4-855303342450.0%508.8
GSOR 1010 FB81345781650.0%1414.0
TKS z n.k.m. 20 mm2351903100.0%261.0
T1 Cunningham177187650.0%278.9
AE Phase I916135921136.36%1057.6
Löwe86906611450.0%621.7
VK 75.01 (K)81002486520.0%752.4
Panhard EBR 75 (FL 10)83424753540.0%301.8
Super Hellcat7805753560.0%1274.9
Pz.Kpfw. KW I (r)511931124475.0%2418.6
Panzer 58 Mutz87735687440.54%770.5
Lorraine 40 t86895741457.14%707.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28614216330.0%42.2
Kanonenjagdpanzer 105815719931100.0%1872.9
Ares 7586105371338.46%421.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E319723618648.92%524.8
leKpz M 41 90 mm GF86005003534.29%727.5
T-28E with F-304466543475.0%1249.2
Strv m/4255354647653.95%1496.8
M14/4121692611100.0%625.1
Coccodrillo101945751944.44%1317.5
Pz.Kpfw. 38 (K)54395351764.71%827.4
AC 1 Sentinel42573571250.0%847.1
M54 Renegade810446692343.48%912.5
Strv fm/211442211100.0%261.0
M16/43 Sahariano345044150.0%1181.8
Gabler’s Destroyer5368527450.0%993.7
Pz.Kpfw. III/IV527829312552.0%626.8
Jagdpanzer IV68075602540.0%1421.5
AMBT811817302050.0%1170.3
T-4375725024738.3%608.3
AMX 13 757573553366.67%1066.7
Vz. 44-179605831030.0%1049.8
Spähpanzer SP I C78137931080.0%1747.7
E 50 Ausf. M10350212931100.0%3553.1
MKA2192338450.0%567.5
TVP T 50/51101237724666.67%922.0
Leo76886591861.11%1135.7
ISU-152K87188971100.0%661.2
Pz.Kpfw. II21142462458.33%418.0
KV-155245963669.44%1296.1
VK 16.02 Leopard53984726953.62%1337.2
M48A5 Patton10785460425.0%290.5
KV-2 (R)6313268616.67%201.7
Bat.-Châtillon Bourrasque89786785448.15%1007.6
Pz.Sfl. IC4407363250.0%1010.9
Bofors Tornvagn8221213251100.0%2932.0
WZ-111 Alpine Tiger8933829250.0%971.3
Pz.Kpfw. II Luchs42853924351.16%978.3
L-60285314450.0%321.6
122 TM816567501100.0%1588.4
MS-1190135633.33%233.5
GSOR the TANK9160212091100.0%1679.5
Vickers Medium Mk. I181127250.0%262.4
Object 277101074629944.44%576.2
Leopard 120 Verbessert113569831100.0%261.0
Object 43099145907839.74%551.6
UDES 15/161012866462147.62%760.6
Strv S188746651100.0%864.9
BT-7 artillery3163233450.0%453.6
Caliban892353520.0%762.5
Durchbruchswagen 242863361435.71%600.0
CS-5383543701136.36%153.6
Pz.Kpfw. T 25534238911650.0%768.8
Strv 7468176375154.9%1696.8
SU-100I5777595250.0%1274.3
Stridsyxa81183625450.0%915.3
Tetrarch21652101637.5%667.4
TVP VTU Koncept86705383040.0%651.8
Tiger I710326191637.5%1189.2
50TP prototyp810116001241.67%828.9
Cromwell B64344277545.33%576.1
Object 1401013166122040.0%784.8
DZT-1599721560742.86%376.1
40TP Habicha6917713862.5%2022.5
Type 6275364996144.26%906.0
VK 30.02 (M)64915035754.39%839.5
BZT-70101296612250.0%583.8
Rheinmetall Skorpion G810666172650.0%935.6
14TP4257348560.0%936.1
VK 30.02 (D)769261413553.33%1026.9
Škoda T 15A46829122100.0%1402.8
Somua SM88726071442.86%689.3
T-4486575226038.33%620.0
Pz.Kpfw. 35 (t)2100140520.0%307.5
Bretagne Panther612401090250.0%3048.2
Škoda T 568723714862.5%643.8
AM 39 Gendron-Somua256131333.33%3.1
Ikv 10356197441100.0%1755.1
Patton the Tank9793532250.0%624.7
LT-43285156302955.17%836.4
VK 30.01 (H)53954285745.61%782.4
Konštrukta T-34/10078346323354.55%1229.3
M18 Hellcat684158410347.57%1399.5
T-2843173853164.52%1019.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C31373762152.38%545.6
M24E2 Super Chaffee64964681250.0%1165.7
TOG II*6734641450.0%1273.2
Object 274a89385581926.32%859.7
Tiger 13165724636744.78%781.6
IS77165233435.29%742.4
Škoda T 50910036326746.27%729.0
T-293109367580.0%362.2
Object 430U107248813100.0%486.8
Vz. 55101419697450.0%976.5
Kampfpanzer 07 RH87425284531.11%662.0
Renault NC-31120713410.0%872.8
StuG III Ausf. B43852911241.67%785.4
Type 638857624933.33%709.3
T26E585155961553.33%452.9
Leopard 11013225303234.38%732.8
AT 15A711368971100.0%1716.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H57025734257.14%2125.3
Char Futur 499995051428.57%548.7
Centurion Mk. 5/1 RAAC811295511421.43%1254.5
KV-220-25403501728.57%571.1
Panther II85815152650.0%558.2
Tiger II81105824771.43%1264.7
M8A147615161450.0%2228.8
M24 Chaffee No. 59455064341020.0%1141.7
Valiant53106021100.0%709.0
SU-855654453250.0%1463.1
E 50911836382744.44%849.6
Strv m/42-57 Alt A.266715304450.0%1007.0
7TP2122177633.33%214.0
King Tiger (Captured)79577101844.44%1249.5
T-34-85669360310258.82%1345.9
T-50-264755191546.67%1107.4
T-34-85 Rudy66476102458.33%1130.7
A-4366515544847.92%1245.7
Type 4 Chi-To6929687650.0%1954.6
Leichttraktor1172317862.5%964.9
Pz.Kpfw. B2 740 (f)42754031353.85%594.1
105 leFH18B256925396248.39%1389.9
Heavy Tank No. VI68389283100.0%1513.1
KV-8564394535347.17%549.9
M10 RBFM54634444050.0%769.6
T26E3 Eagle 778204741330.77%845.8
Object 252U89016641850.0%790.2
Type 59 G87005752437.5%588.3
Cobra91765625250.0%1797.0
HWK 3086395713948.72%1003.4
T-4631742811947.37%624.0
DS PZInż56154984057.5%1457.9
E 75 TS8781499825.0%533.5
T-2621002641050.0%369.1
AMX ELC bis5376498450.0%1103.1
UDES 1699216184247.62%656.0
Fiat 3000121720020.0%1041.0
T-34 with L-1142964481353.85%922.9
G.Pz. Mk. VI (e)258236887.5%337.5
SU-76M4714392250.0%1971.8
T-1163279289333.33%988.4
Pz.Kpfw. T 1531793114452.27%727.2
BZ-176811946961241.67%855.7
T7781146686333.33%1196.0
SMV CC-64 Vipera8890659862.5%962.9
Panther/M1078256454654.35%1216.2
KV-1S64544874544.44%682.2
TNH 105/100088256073737.84%708.7
M4 Improved552410801100.0%1713.2
Pz.Kpfw. IV Schmalturm65574561833.33%784.3
Lansen C892266411147.75%1014.3
Škoda T 27810086812552.0%1251.4
Pz.Kpfw. II Ausf. D2101196540.0%214.7
Panther mit 8,8 cm L/7186515184452.27%686.5
Turtle Mk. I81009544728.57%743.7
Pz.Kpfw. 558500580450.0%259.1
Kunze Panzer9174410382100.0%1772.0
T-34-85M675462911850.85%1158.1
SU-130PM81129573742.86%971.0
Caernarvon Action X87096731650.0%637.0
VK 28.0165736462065.0%1908.1
T-5498716365952.54%729.1
Prototipo Standard B911486182634.62%802.4
STG8513426650.0%408.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J41152422965.52%265.9
4TP119943510.0%986.8
AC 4 Experimental6584439633.33%769.9
CS-4476865583250.0%843.6
VK 30.01 (D)655550316547.88%931.5
M4A1 Revalorisé88114482326.09%674.7
T9284366061947.37%618.2
T-1097075453641.67%399.3
A25 Harry Hopkins I4562468333.33%1351.2
Matilda LVT4710690250.0%1751.0
IS-6 B8583435633.33%322.0
AMX Canon d'assaut 1058112837850.0%890.8
T7 Combat Car2110275333.33%322.2
GSOR 1008811796321136.36%937.3
LTP3107250450.0%348.1
Indien-Panzer86164912035.0%477.9
T-44-10088137011968.42%1060.8
M36 Jackson611646862951.72%1982.3
XM57812085471040.0%846.0
T-3454324427051.43%1082.3
T2079146432450.0%1179.9
Bisonte C458700706862.5%702.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25669564650.0%1575.5
M47 Iron Arnie87845592437.5%592.7
T-11556129432100.0%1089.3
Object 777 Version II917561099475.0%1852.4
Sherman VC Firefly611256261435.71%1793.1
Panther76625826353.97%942.7
CS-52 LIS895862617846.07%928.1
AMX 13 (FL 11)54416192080.0%1432.2
Leopard Prototyp A97525688047.5%490.9
CS-63101176648650.0%775.5
Black Prince II795911191100.0%1518.5
Lago46254642755.56%2157.0
T-4521842551947.37%884.9
M4A1 FL 1067194472123.81%959.4
ELC EVEN 9085585288240.24%825.4
Vz. 68 Squall86569861100.0%1019.5
M22 Locust3229364650.0%768.7
AMX 13 5774845775248.08%781.0
Chi-Go7952543540.0%901.1
Progetto M35 mod. 46894464611748.72%974.8
Primo Victoria86056052250.0%649.1
Object 2839223812631100.0%2706.7
B.U.G.I.6427462560.0%621.3
Char Mle. 759477520450.0%454.9
IS-277606181656.25%906.0
KPz 3 Projekt 07 HK97515161844.44%448.8
M-IV-Y8897472714.29%622.0
StuG III Ausf. G513429141100.0%3985.5
KV-1227987581540.0%1230.4
CS-59910877891963.16%1012.5
Renault Otsu11072501100.0%491.1
AMX 12 t64827191100.0%1396.6
Loza's M4-A2 Sherman63004091450.0%409.8
Type 6464515031650.0%945.7
10TP3227190425.0%605.7
ShPTK-TVP 10089506283050.0%844.8
UDES 14 Alt 586966383956.41%749.1
Krupp-Steyr Waffenträger76935742365.22%943.5
E 2578055482030.0%857.1
M665255412552.0%658.9
TBT998934340.0%452.5
AMX ELC 90164087321100.0%1249.6
T145102656410.0%2345.4
43 M. Toldi III3114297450.0%437.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved