eu Hráč vonwasserburg


WN8
320
Recent WN8
3343
(2 Bitev)
Winrate
44.77%
Recent WR
50.0%
(2 Bitev)
Bitev
17718

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 17718 0 0 2 2
Průměrný Tier 6.86 0.0 0.0 9.0 9.0
Winrate 44.77% 0.0% 0.0% 50.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.83 0.0 0.0 1.5 1.5
Udělené poškození 393.81 0 0.0 674.5 674.5
Obrana základny 0.19 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 387.09 0 0.0 757.0 757.0
WN8 320 0 0 1868 3343
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 524009624)
Načteno za 0.25s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 4:02:41 - 17.10.2026 5:58:51)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/vonwasserburg.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=vonwasserburg][img]https://lab-vole.cz/Signature/vonwasserburg.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1809 bitev


Rank:
Very Bad
300+ WN8
6% (20 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1831
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
337
(15175 Bitev)
WN8 Tier VI
356
(4757 Bitev)
WN8 Tier VII
337
(3785 Bitev)
WN8 Tier VIII
315
(4813 Bitev)
WN8 Tier IX
378
(835 Bitev)
WN8 Tier X
318
(985 Bitev)

Tanky (85)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Ikv 65 Alt II62162765747.37%178.9
Object 257965453743545.75%406.0
M-II-Y7459504650.0%384.6
UDES 03861142619740.61%395.6
SU-122-44749445179348.8%478.0
IS-3841844435940.67%200.6
M5A1 Stuart43315515453.25%123.9
TKS z n.k.m. 20 mm2472271100.0%261.0
T1 Cunningham126594729.79%0.0
XM66F86614771435.71%334.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E37216912941.09%19.4
IS-71068453151143.05%297.8
SU-85B4992171369.23%261.0
Strv fm/21179210757.14%335.1
Pawlack Tank63293971250.0%356.3
M16/43 Sahariano32545251100.0%683.7
Strv 103B1090350117644.89%399.1
T-43724933882545.94%167.7
Type 2597 Chi-Ha34313212153.72%116.3
SU-18248147580.0%269.8
MKA293259475.0%336.5
Strv 103-0987551317844.38%523.1
Pz.Kpfw. II2451609244.57%37.4
M221674742.86%15.7
MTLS-1G14384146250.0%151.7
Type T-345731588840.91%23.9
Kolohousenka1912152100.0%472.7
MS-11712023372.73%394.7
Object 2771079453425440.16%342.4
Matilda IV513526647946.76%115.9
Object 430935731840.0%17.2
Panhard AMD 178B65512310.0%0.0
Strv S18638420540.0%392.4
Hotchkiss EBR715534210142.57%74.5
Tetrarch22269540.0%0.5
KV-13727143332447.84%234.0
Tiger I73673957636.84%168.9
SU-14-1743043543646.1%405.4
Rheinmetall Skorpion G8585474301144.37%391.0
AT-122252333.33%0.0
T-44828439439443.4%130.5
Patton the Tank9486659450.0%291.5
M24E2 Super Chaffee61422411233.33%79.9
Tiger 131637143151249.8%423.5
IS7458450118645.11%402.8
T-54 first prototype84574811050.0%396.3
IS-M84194086344.44%237.8
Renault FT1151522100.0%261.0
Tiger II82323632729.63%0.0
Valiant5493599250.0%838.2
Ikv 10350172333.33%0.0
TS-5482783991338.46%17.4
T-34-856204279111644.98%156.5
Dicker Max6398346271843.19%461.8
M-VI-Y93684393636.11%29.1
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger859646517039.41%396.6
Pvlvv fm/4222097333.33%3.1
Leichttraktor1511448842.05%14.1
Renault NC-31122751241.67%11.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J47421818150.28%93.3
T-34 with L-114273430475.0%844.8
T-29393136825.0%44.7
SU-76M42975520.0%0.0
Sav m/434892824100.0%261.0
M-V-Y105704424434.09%102.6
Vickers Mk. E Type B2271133554.29%117.1
Ikv 90 Typ B73292971241.67%196.0
M-III-Y83284122941.38%108.7
Renault Otsu186197366.67%352.1
T-80472248560.0%186.5
VK 30.01 (D)615331523942.26%35.8
T92816241431644.62%76.4
T-10953448916842.26%261.3
Ikv 7234055541100.0%1333.4
TL-1 LPC83905283652.78%341.9
Pz.Kpfw. III/IV59521816845.83%64.5
T6 Medium4111151425.0%0.0
T-34511623581845.11%81.7
ELC EVEN 90815942616940.83%35.2
Cruiser Mk. I12095250.0%85.5
Object 28392654061040.0%29.4
Light Mk. VIC245142250.0%110.1
Nashorn634812420.0%263.6
Super Hellcat72333662653.85%181.9
M4A3E8 Fury62444118848.86%282.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved