eu Hráč vargmann

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
1289
Recent WN8
1189
(587 Bitev)
Winrate
50.46%
Recent WR
46.51%
(587 Bitev)
Bitev
49595
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 49595 0 56 317 587
Průměrný Tier 7.44 0.0 8.73 8.9 8.74
Winrate 50.46% 0.0% 39.29% 44.48% 46.51%
Tanků odhaleno 0.99 0.0 0.71 1.41 1.27
Udělené poškození 1021.32 0 1263.23 1224.82 1209.76
Obrana základny 0.52 0 0.0 0.03 0.02
Průměrně zkušeností 524.31 0 682.0 709.0 687.0
WN8 1289 0 (-1) 1047 (-1) 1154 (-1) 1189 (-2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 250 63 1 334
Průměrný Tier 10 8 6 9.55
Winrate 44.0% 47.62% 0.0% 44.31%
Tanků odhaleno 0.67 0.7 1.0 0.67
Udělené poškození 1266 1100 588 1181.0
Obrana základny 0.65 0.06 0.0 0.5
Průměrně zkušeností 605 578 84 586.0
Průměrně střel 6.61 7.37 3.0 6.52
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 421 753 291 308
Průměrný Tier 10 8 6 8.17
Winrate 36.1% 43.29% 49.48% 48.05%
Tanků odhaleno 0.79 0.87 0.76 0.57
Udělené poškození 1255 895 613 1286.0
Obrana základny 0.55 1.1 1.02 0.78
Průměrně zkušeností 498 521 359 526.0
Průměrně střel 6.97 6.35 6.7 6.78
(WG Player ID: 505441881)
Načteno za 1.68s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (20.10.2021 2:35:57 - 20.10.2021 2:35:58)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/vargmann.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=vargmann][img]https://lab-vole.cz/Signature/vargmann.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
11% (39 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1239
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1293
(42318 Bitev)
WN8 Tier VI
1400
(8740 Bitev)
WN8 Tier VII
1370
(6182 Bitev)
WN8 Tier VIII
1291
(12299 Bitev)
WN8 Tier IX
1304
(9112 Bitev)
WN8 Tier X
1047
(5985 Bitev)

Tanky (351)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x683595429851.02%466.9
Caernarvon812127925162.75%1462.6
Pz.Kpfw. III Ausf. K54755121145.45%1186.4
Object 2579158278110153.47%1538.1
BDR G1 B58836161752.94%2272.1
Sexton I317915740.0%416.5
VK 45.02 (P) Ausf. A811318114259.52%1341.0
T110E410145761411741.88%820.5
SU-122-44796148939845.73%1206.5
T-150676045512043.33%1259.9
Type 89 I-Go/Chi-Ro2164318540.0%680.9
Jagdpanther788845226844.4%1213.6
T37627431811045.45%521.5
S-5178836727149.3%929.9
Löwe8120974417749.15%1265.5
Strv 103B1017126445358.49%1169.7
T-43766442516752.69%1024.6
Leo778846614849.32%1146.4
STB-110145472518853.19%1045.5
T-54 ltwt.98196597741.56%1026.6
Type 5 Chi-Ri76736392748.15%879.4
MTLS-1G143282390825.0%1137.2
B146176371275.0%2442.3
L-60262198540.0%71.7
AMX M4 mle. 51915587446749.25%1218.5
Panther/M107692546650.0%845.8
Panhard AMD 178B61673091361.54%362.4
Strv S1810276841070.0%1028.0
Strv 74681349647253.18%1718.5
Vickers Medium Mk. III31971881241.67%593.7
Tiger I7103655289052.81%1445.9
SU-10067974026346.03%1423.3
Type 4 Heavy99195168447.62%664.6
E 10010154568930550.49%1066.5
Waffenträger auf Pz. IV9149163113547.41%1133.0
T-44892049972848.63%1199.9
T145200410366.67%399.7
Pz.Kpfw. II Ausf. D2782972100.0%400.5
KV-48581387520.0%336.5
A-205721764850.0%102.0
T-2841942094454.55%526.7
Škoda T 509153667452048.65%1369.3
T26E588844472045.0%741.9
Vickers Medium Mk. II295122757.14%364.6
Panther II87715636440.63%726.2
Tiger II8114655048948.88%1309.9
TVP VTU Koncept880749714947.65%962.6
E 75 TS813258248453.57%1555.2
Object 704912876124742.55%822.7
T56 GMC3731431560.0%162.5
Ikv 1035771542862.5%2316.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C3378474540.0%2302.3
T25 Pilot Number 18105759552749.34%1429.6
Pvlvv fm/422108181540.0%209.2
T69894459512555.2%1182.5
M10 RBFM5497305633.33%814.3
T49981748042345.39%1027.5
Object 777 Version II9239673580.0%261.0
E 759125751635846.65%1023.5
AMX ELC bis53213149853.06%1095.4
SU-100M1711014816450.0%1759.4
LTP3104184666.67%463.3
Sav m/4342702802564.0%789.2
AMX 13 75765145721253.77%1428.7
Jagdpanther II8125548867750.96%1328.1
LTG77066464645.65%1351.4
T 55A9142266521445.33%1215.6
Caernarvon Action X810377948158.02%1177.0
11087735392835.71%608.9
IS-2711017144946.94%1462.4
Ikv 7233312691338.46%840.2
M4A1 Sherman54333485154.9%1083.8
Comet7766550742.86%992.1
T-34533328546854.27%910.1
P.43 bis65965623253.13%1079.1
AMX M4 mle. 4576348792100.0%906.2
Pudel676960643656.65%1590.1
AMX 65 t88767143863.16%1061.9
T25/277775362142.86%917.4
AMX M4 1949 Liberte811957201040.0%997.0
Crusader62462192339.13%461.5
IS-2 shielded723051035250.0%3190.0
VK 30.01 (P)69627911376.92%2032.8
STA-189056953056.67%1127.7
Jagdtiger9155351790349.39%1294.2
Valentine AT4176194955.56%523.3
UDES 03810025466738.81%829.1
Pz.Kpfw. 38 (t)32252421758.82%861.4
M40/M438117742848652.26%1394.1
SU-10189615566535.38%899.6
Object 7059156367014249.3%1371.5
AMX M4 mle. 541011056443647.22%667.7
TS-58142873820446.08%1330.4
T32894158211948.74%956.3
Ferdinand8112147430247.68%1100.8
TKS z n.k.m. 20 mm2917910.0%191.9
Sturer Emil79824999152.75%1385.1
Type 5 Heavy109436123743.24%443.0
SU-130PM8147374460551.57%1435.4
AC 1 Sentinel4160200425.0%276.7
Turán III prototípus52876451100.0%739.6
SU-1825297944.44%87.3
Strv 103-0914986545339.62%1073.2
Object 705A10144361018647.31%923.3
K-91-PT912576721241.67%852.6
T-100 LT1098067917444.25%1029.1
Bat.-Châtillon Bourrasque8114673936552.33%1161.0
Object 260101829987580.0%1545.0
Vickers Medium Mk. I13598742.86%16.7
Object 27710147263211043.64%930.1
Object 4309170779826751.69%1513.8
VK 100.01 (P)89966021136.36%813.8
SU-15271438920580.0%2238.0
Hotchkiss EBR73254883756.76%564.3
Marder 38T458241518856.38%2015.8
Pz.Sfl. IVc54752859450.0%1037.2
Object 14010142361839550.38%1128.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41312067944.3%262.1
Progetto CC55 mod. 54811677679053.33%1148.0
Škoda T 2454543194344.19%1336.2
Black Prince77446024858.33%1000.6
Object 430U10179367725048.0%1374.0
Sturmpanzer I Bison31511141338.46%319.1
Object 268 Version 410147776120459.31%1002.1
IS71069529152451.57%1579.3
Type 4 Chi-To64643683823.68%625.5
LT vz. 3831822661662.5%824.3
T309141869818350.27%1138.3
Conqueror9169179220550.24%1512.7
T404365208520.0%789.0
AMX 4042362561662.5%1148.6
Type T-3455494882665.38%1592.2
Vz. 44-17862764875.0%975.2
Dicker Max679248366952.77%1488.8
Leichttraktor147101475.0%264.1
105 leFH18B258265677847.44%1713.7
WZ-120-1G FT811656736450.0%1134.3
ARL 44610457691668.75%2026.3
T297104151541451.93%1287.6
HWK 3086736522864.29%1068.6
M4A3E2 Sherman Jumbo64963535246.15%819.7
Pz.Kpfw. T 1531252081266.67%516.6
Krupp-Steyr Waffenträger78626211464.29%1215.6
Centurion Mk. 7/1911827109251.09%1035.5
M4 Improved5589604560.0%1853.9
60G FT55423393158.06%1409.3
Cruiser Mk. III3951361457.14%383.9
KV-26906577106652.44%1689.6
King Tiger (Captured)711678513458.82%1966.3
Panzerjäger I220820815351.63%813.1
T-34 shielded54723631747.06%1039.2
O-Ni7116453511652.59%1469.6
T9286255641040.0%882.4
T-109136451384150.42%1278.2
FV201 (A45)7988638250.0%1254.1
Carro d'assalto P.8878358042470.83%1139.7
Churchill III57005431030.0%1560.0
Jagdpanzer E 10010168549661745.71%1086.5
IS-277448076100.0%958.0
StuG III Ausf. G5638401276852.42%1772.5
KV-1227680306450.0%652.1
Nashorn69214746957.97%1850.0
10TP327915730.0%806.6
Type 91 Heavy3200162944.44%559.3
SU-76G FT44142613633.33%844.2
Excalibur6581501742.86%643.6
Ikv 65 Alt II67454983345.45%1143.5
STA-2810117295860.34%1372.7
Bat.-Châtillon 12 t850045525244.84%674.8
WZ-111 model 1-49111269010146.53%834.7
UDES 15/161012426102133.33%753.2
Object 26810132161113646.32%772.5
T1 Cunningham11281611030.0%670.6
Indien-Panzer811167076650.0%1346.8
Prototipo Standard B916687899953.54%1589.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E31351394643.48%272.9
Strv fm/2111181821100.0%677.7
M12783335938848.71%1005.6
T-26G FT2274260475.0%1348.0
VK 45.02 (P) Ausf. B911346353246.88%817.5
M2 Light Tank2156186450.0%597.6
Type 97 Chi-Ha3195333250.0%590.4
MKA22433561050.0%914.9
TVP T 50/5110155260928846.88%1139.5
StuG IV53983214656.52%1051.9
Pz.Kpfw. II2861788947.19%233.2
TNH 105/1000811167586752.24%1215.4
Pz.Kpfw. VII10639522728.57%143.5
Emil I812447456453.13%1350.5
43 M. Toldi III377116633.33%76.5
M3G FT33252561258.33%1050.1
212A916067387946.84%1376.4
Renault FT 75 BS20771100.0%261.0
M41 HMC536525915049.33%461.0
Centurion Action X1013597393652.78%1037.5
CS-5386515073438.24%518.4
AE Phase I912906676142.62%888.5
Tetrarch22773425.0%1.1
LT vz. 3521252696100.0%735.4
AMX 50 Foch (155)1013336294843.75%714.5
Cromwell B6786869560.0%1689.0
Rhm.-Borsig Waffenträger8131359514748.98%1217.9
IS-2-II810366927354.79%1070.8
Grille 1510145055315642.31%806.4
VK 30.02 (M)68597131172.73%1637.3
T1E6222891457.14%142.5
Strv m/38219720420.0%935.5
Marder II31671778160.49%476.8
Leopard 11015956689148.35%1183.5
T3 HMC21651223234.38%515.4
Pz.Kpfw. 35 (t)21151992100.0%604.6
AM 39 Gendron-Somua21582991844.44%640.3
Konštrukta T-34/100777042815052.0%1204.9
FV42028108669621152.13%1507.3
Ram II512567721100.0%6284.0
T28 Prototype88415595841.38%690.7
T-54 first prototype813788611040.0%2025.0
G.Pz. Mk. VI (e)201210.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H524323311951.26%493.5
Char Futur 4915297748252.44%1217.6
T71 DA773955032550.15%1632.2
Type 97 Te-Ke2168181425.0%807.3
SU-85551730710556.19%1174.0
M53/M5591493493246451.1%1538.2
7TP256123540.0%0.3
T-34-85647937536047.22%831.8
P.44 Pantera8138979723554.47%1827.5
M56 Scorpion78456812161.9%1192.0
Panhard EBR 90954866612052.5%665.9
T28 Concept793753224953.41%1452.3
M4A1 Revalorisé88754822352.17%941.1
Renault Otsu1128285862.5%800.9
M10399776151353.85%819.2
T34 B810686396253.23%1157.7
DS PZInż5248261425.0%223.1
T54E19155272512045.83%1353.0
UDES 16912687458856.82%1177.6
Fiat 30001991832100.0%522.7
VK 30.01 (D)65183774548.89%898.3
Churchill I56226861471.43%1690.1
Churchill VII66695284139.02%1109.3
LT-432869564830747.23%1079.8
Cromwell66405282347.83%1177.5
WZ-111 model 5A1016307872951.72%1163.7
T-34-85M674347818246.15%1084.2
T-50-263153912860.71%702.9
A-4477985541540.0%970.0
KV-3710126296442.19%1194.0
AMX Canon d'assaut 1058190610712100.0%2056.2
T7 Combat Car21111301030.0%392.6
O-I Experimental55984011346.15%939.8
T57 Heavy Tank1013886632650.0%859.8
Pz.Kpfw. III/IV54443963145.16%1260.5
Type 3 Chi-Nu Kai53073351266.67%791.3
TNH T Vz. 519587582540.0%185.7
Tiger (P)79026834944.9%1005.2
WZ-131G FT67445521154.55%1350.8
Leopard Prototyp A914756479044.44%1235.3
Lago41282381163.64%370.1
M4A1 FL 106174514661100.0%4156.3
ELC EVEN 90848764824250.41%769.4
XM551 Sheridan107224786940.58%535.3
Cruiser Mk. I1221920.0%0.0
M18 Hellcat66284542142.86%848.9
M24 Chaffee526831220750.24%827.2
Pz.Kpfw. II Ausf. G31482731172.73%682.7
FV215b (183)10141452919841.41%798.1
D12209240366.67%1119.3
Super Hellcat78854986046.67%1204.8
Type 6465075773551.43%1162.7
Cruiser Mk. IV475134250.0%99.4
Panhard EBR 1051077764959548.4%733.1
Chi-Ni21382031145.45%555.6
B.U.G.I.6631484540.0%773.3
FCM 362629220.0%17.9
T786879731366.67%1468.0
BT-745912010150.5%106.8
O-I686045410648.11%1449.7
MS-1178100944.44%205.3
Excelsior54043022740.74%623.9
VK 36.01 (H)650536811347.79%767.2
IS-381346586202053.61%1650.0
M3 Stuart31672561963.16%828.4
IS-M810005118944.94%975.1
Strv m/4256214356264.52%2182.6
M14/412240373475.0%1046.0
Jagdpanzer IV654533426048.85%971.5
Super Conqueror1014477738857.95%1062.5
Object 26110152266811249.11%1197.7
KV-1560744042752.69%1414.7
M5 Stuart41322583647.22%386.1
Lorraine 40 t8124664426652.26%1328.0
M446775401193551.78%1414.3
Kolohousenka1117123425.0%461.0
E 50 Ausf. M1014526847447.3%957.6
Emil II916018745064.0%1553.3
Škoda T 256747470104549.95%1611.6
O-Ho8105857115350.33%1052.7
Bat.-Châtillon 25 t AP97945754047.5%610.1
Pz.Kpfw. T 25545837527951.97%1216.6
VK 30.02 (D)79805305664.29%1735.9
BT-7 artillery33404412657.69%1595.2
Bretagne Panther6550494850.0%806.4
Matilda44134331145.45%1310.1
Strv m/40L3202364560.0%702.0
ISU-15289365203036.67%652.3
M24E2 Super Chaffee650140410.0%1148.0
TOG II*684046929046.21%1443.7
Strv m/42-57 Alt A.26812747977.78%1508.9
T26E5 Patriot811307427648.68%1350.9
MT-2564935452759.26%1397.8
AT 15A78137761770.59%1162.1
Pz.Kpfw. II Luchs42903864843.75%971.6
E 5097866084544.44%482.3
KV-85672041578554.14%1276.7
Renault NC-3113385425.0%0.0
T26E3 Eagle 77567565560.0%749.2
T-4631001511546.67%247.4
T-26282160333.33%182.1
BT-2226734040.0%0.0
T-293333491250.0%1249.2
IS-710162155386048.49%1245.6
Somua SM812185898554.12%1173.1
M41 Walker Bulldog851741222145.7%755.5
P26/4044745101154.55%1793.6
AMR 3528414120.0%99.5
T-549123953476047.11%1236.9
Kranvagn1016567028242.68%1020.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J4296312955.56%1049.5
4TP122107250.0%72.6
CS-4477336373956.41%886.9
Type 619138972210349.51%1347.5
Universal Carrier 2-pdr2146162850.0%549.3
M10 Wolverine56805171450.0%1655.5
M3 Lee42952501942.11%962.7
P.4353313282846.43%743.2
Sherman VC Firefly68387442360.87%1503.1
Panther78597053357.58%1431.1
AMX Chasseur de chars8977570139248.92%1256.2
SU-14-28115675011956.3%1257.0
Progetto M40 mod. 6510167372513956.12%1225.4
T-45210110040.0%243.1
Type 5867856302560.0%1654.5
Primo Victoria89571006366.67%1303.1
Object 263913796333132.26%1000.2
Light Mk. VIC2801611361.54%392.5
AMX 12 t634432611048.18%750.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer434725638154.33%959.4
T92 HMC10159152225347.83%1420.9
UDES 14 Alt 5813888168560.0%1986.8
IS-2M715741082666.67%2314.3

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[_AF_] Al Fajká13481223Vstoupil9.1.2020
[TE-A] Tenebri Alas513373Vstoupil27.3.2019
[ALYSE] Already seen13941562Vstoupil3.12.2018
[P---R] Park & Ride11851160Vstoupil7.12.2016
[CZOL] Česká Ocelová Legie11481060Vstoupil2.2.2014

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved