eu Hráč vampyri84

[G0LDN] Golden Noob Campers (Historie)


WN8
1802
Recent WN8
2832
(380 Bitev)
Winrate
51.44%
Recent WR
51.58%
(380 Bitev)
Bitev
45008
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 45008 0 54 169 380
Průměrný Tier 7.55 0.0 9.78 8.63 8.23
Winrate 51.44% 0.0% 50.0% 51.48% 51.58%
Tanků odhaleno 0.89 0.0 0.89 0.98 0.98
Udělené poškození 1451.57 0 2879.43 2233.52 2127.8
Obrana základny 0.65 0 0.0 0.29 0.49
Průměrně zkušeností 649.52 0 943.0 881.0 878.0
WN8 1802 0 (+1) 2859 (+1) 2618 (+3) 2832 (+8)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 500 106 0 606
Průměrný Tier 10 8 6 9.65
Winrate 38.4% 39.62% 0.0% 38.61%
Tanků odhaleno 0.9 0.58 0.0 0.84
Udělené poškození 1863 825 0 1681.0
Obrana základny 0.34 1.0 0.0 0.46
Průměrně zkušeností 607 461 0 582.0
Průměrně střel 9.54 7.5 0.0 9.18
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1122 946 1077 173
Průměrný Tier 10 8 6 8.03
Winrate 49.38% 41.33% 48.47% 49.71%
Tanků odhaleno 0.68 0.75 0.63 0.79
Udělené poškození 2709 1584 945 2362.0
Obrana základny 3.27 2.26 2.8 1.17
Průměrně zkušeností 856 647 534 809.0
Průměrně střel 9.97 8.14 8.12 10.86
(WG Player ID: 509152351)
Načteno za 1.32s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.6.2024 19:02:37 - 12.6.2024 19:02:39)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/vampyri84.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=vampyri84][img]https://lab-vole.cz/Signature/vampyri84.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 4733 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
67% (202 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2317
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1911
(36871 Bitev)
WN8 Tier VI
1395
(5459 Bitev)
WN8 Tier VII
1723
(3158 Bitev)
WN8 Tier VIII
1804
(10448 Bitev)
WN8 Tier IX
1947
(6044 Bitev)
WN8 Tier X
2279
(11762 Bitev)

Tanky (406)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6873046159045.42%1264.5
Caernarvon89846513036.67%780.4
SARL 4241141881100.0%355.4
Charioteer85893886440.63%369.9
Excalibur6113262640156.86%2028.1
Object 703 Version II8215310662748.15%2660.0
EMIL 19518028210.0%0.0
Kampfpanzer 50 t92888127410368.93%3166.9
Sexton I32742133548.57%927.7
Jagdtiger Prototype81982853944.44%1907.3
BZ-58715809924259.52%2518.4
K-9110223079436449.45%2138.8
T-15065173874156.1%803.7
Type 89 I-Go/Chi-Ro2214237250.0%763.8
Jagdpanther714367472944.83%2324.1
KV-58192475414451.39%2649.0
Pz.Kpfw. KW I (r)5134510931250.0%3227.9
Nemesis8280574120.0%2914.0
GSOR3301 AVR FS99139129656.25%1620.8
Löwe8117645530.0%908.6
Tiger II Kuromorimine7127811882100.0%1998.7
Leo7678502520.0%685.9
STB-110261386374451.48%2502.7
Type 5 Chi-Ri75203931421.43%537.7
Pz.Sfl. IC44313961241.67%1309.3
L-6021112781241.67%361.7
Hummel65516002166.67%774.1
LHMTV8468359520.0%467.2
Vickers Medium Mk. III3862321650.0%151.4
Panhard AMD 178B641033029943.14%1075.3
Strv S18122955039147.06%1135.7
Strv 7461167831875.0%2349.2
SU-122A522911950.0%226.9
T9596524762937.93%212.5
FV4005 Stage II10196660581944.81%1475.1
SU-1006136979624260.33%2958.4
Forest Spirit831731162650.0%3140.4
40TP Habicha6282351633.33%226.2
Type 4 Heavy9114848154249.82%1042.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4821392025.0%1.3
Patton the Tank916338741060.0%1819.2
FV201 (A45)7807470450.0%943.2
A-2051672892860.71%626.6
T-284741435139.22%0.3
Kampfpanzer 07 RH8232011777455.41%4392.4
Type 638206011148257.32%2791.4
Vickers Medium Mk. II2105147728.57%257.8
AMX 50 Foch B10166956410144.55%1076.5
Object 7049243281125453.15%2132.7
T56 GMC31921845949.15%517.0
Ikv 103519920412745.67%278.7
Type 95 Ji-Ro61232679850.0%2281.8
T21631229720049.5%738.1
11310254286411248.21%2138.1
Pvlvv fm/422501291258.33%229.4
AAT6081608905250.0%1616.6
A4664364344042.5%1197.6
M10 RBFM5101482810960.55%2738.1
Object 777 Version II9179585411547.83%1661.2
AMX 50 Foch911874675949.15%894.3
AMX ELC bis525426512649.21%723.5
SU-100M17177910781266.67%3111.6
T-34 with L-114134617281100.0%9699.4
AMX 383109211771.43%449.1
LTP324329233751.93%1169.9
Sav m/4341481876952.17%273.3
M-V-Y10241090312858.59%2150.1
Jagdpanther II874516110.0%414.9
A-44711338012250.0%1999.8
T2 Light Tank263170862.5%227.5
T 55A9191587143551.26%2121.3
Mäuschen916398687655.26%1661.0
M-III-Y8130292610860.19%1741.9
T37628131312147.11%573.3
Ikv 723741444040.0%13.3
TL-1 LPC81382800955.56%1811.4
P.43 bis67315831145.45%1144.9
Birch Gun462155742.86%43.0
IT-3432930210.0%331.0
AMX M4 mle. 45718587571747.06%3490.2
Tiger-Maus924149797153.52%2303.6
Semovente M43 Bassotto6144868415963.52%2929.1
AMX 65 t81236713450.0%1335.4
Controcarro 1 Mk. 29208593714551.72%2104.5
Type 4 Chi-To6582502650.0%932.9
WZ-111G FT930499112347.83%2977.0
A-4367026714459.09%1568.8
AMX M4 1949 Liberte8132274815248.68%1645.2
Crusader6626475837.5%1566.9
T1 HMC202910.0%0.0
IS-2 shielded7127870612254.1%1934.7
VK 30.01 (P)62143071650.0%208.2
SU-85B42051836046.67%327.7
STA-1810147211553.33%1341.0
Jagdtiger92888103820559.02%3018.2
Valentine AT41491703551.43%347.5
UDES 038616397450.0%474.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31422097558.67%411.9
M40/M43892748514850.68%918.8
Char de transition611948731100.0%2391.4
SU-101810797292055.0%1209.8
AMX M4 mle. 5410331398816654.82%3161.5
Ferdinand8211790221453.27%2528.8
TKS z n.k.m. 20 mm279212683.33%412.2
SU-5470931338.46%24.3
Manticore10168487229856.38%2661.0
XM66F8238311234459.09%2979.9
Type 5 Heavy10168759562647.76%1266.6
Rheinmetall Panzerwagen10109736810.0%1005.2
SU-130PM8208992810652.83%2434.9
Pawlack Tank610487604250.0%2016.4
SU-182951101952.63%449.7
ST-II10162765540647.54%1203.1
Archer501731100.0%261.0
G.W. Panther77034815034.0%633.0
K-91-PT917777404351.16%1784.1
T2 Medium Tank220319410.0%1004.7
T-100 LT1014548509447.87%2179.5
Bat.-Châtillon Bourrasque8154872028155.52%2077.8
Object 26010320997447157.11%3348.7
Concept 1B92539100464458.23%2396.4
Vickers Medium Mk. I142581338.46%0.0
T-34-2G FT714598771758.82%2332.9
SU-2-12257936531752.94%2163.8
SU-1527106257451251.95%1617.5
Hotchkiss EBR748737210339.81%865.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2867086507353.42%1988.2
Marder 38T4307267425.0%585.8
Pz.Sfl. IVc518220010.0%124.1
T-83282435126725964.48%3506.4
SU-2631251303737.84%91.8
FV217 Badger103616111222963.32%3737.3
Progetto CC55 mod. 54812047517149.3%1210.7
Bishop5591511643.75%42.4
Sturmpanzer II4123183757.14%295.3
Object 452K103207107813562.96%3059.8
Sturmpanzer I Bison3117118425.0%152.5
Lorraine 39L AM3591252254.55%169.5
VK 30.01 (H)528926412947.29%420.0
M7531132593049.89%1106.1
Bisonte C4582209122510463.46%3185.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H526223417140.94%469.1
LT vz. 383661471040.0%14.8
Hotchkiss H3521443103100.0%696.2
Maus10201986041155.47%1712.3
Conqueror9211694110948.62%2238.3
VK 168.01 (P)816621140366.67%2222.0
Durchbruchswagen 241251959545.26%131.1
Valentine31291711861.11%373.1
T4042061892227.27%280.2
AMX 404851907345.21%153.0
Vz. 44-1711687772744.44%1699.1
Dicker Max66755171050.0%1078.2
M-VI-Y9153683211854.24%1549.4
Leichttraktor1521402748.15%62.6
WZ-111-1G FT817818735060.0%2327.5
WZ-120-1G FT813977601050.0%1315.7
Churchill Crocodile6155111701100.0%2823.7
Kampfpanzer 07 P(E)103299109035159.54%3433.0
K-28198911151752.94%2387.8
SU-76M41411331533.33%186.2
T-11632172951338.46%772.0
Pz.Kpfw. T 153376407742.86%1475.2
TNH 105/1000813507403342.42%1672.7
Type T-345276387944.44%556.4
60G FT51599820.0%53.8
Cruiser Mk. III331765632.14%0.0
KV-268485394961.22%1440.4
M8A142102044050.0%403.7
King Tiger (Captured)714528862445.83%2089.7
T-34 shielded53323791450.0%618.4
O-Ni782644219549.74%977.0
IS-3-II9105756916045.0%803.0
SMV CC-678174891810454.81%2397.9
Loyd Gun Carriage221121875.0%261.0
IS-6 B8241416353100.0%3929.9
Carro d'assalto P.88713499133164.52%2303.9
AMX 13 105 AM mle. 505204196540.0%166.6
Cruiser Mk. IV410517245149.22%187.3
D2372140933.33%11.0
Char Mle. 75910257671250.0%1289.4
Jagdpanzer E 10010312087245253.1%2761.0
Rinoceronte10234478616350.31%2015.3
StuG III Ausf. G52632182642.31%407.2
Staghound Mk. III69371040887.5%2214.7
10TP353100714.29%3.1
SU-76G FT4517410666.67%1142.1
Renault UE 573131156955.56%299.6
Ikv 65 Alt II6154340887.5%261.0
T-505581071118.18%0.0
Object 26810305184246651.29%2591.6
AMX 30 1er prototype922098626738.81%2349.6
M5A1 Stuart42043101250.0%644.6
AMX 13 F3 AM656738532250.0%802.2
Lorraine 50 t92239101213657.35%2855.1
T1 Cunningham1971755246.15%455.4
GSOR 1008818568343253.13%1975.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25113910198060.0%3623.2
Panzer 58 Mutz8143682112853.13%2183.8
AMX 30 B10179062124346.91%1438.1
M-II-Y714309406653.03%2164.6
Sexton II31142061266.67%495.1
Strv fm/21194135520.0%264.2
M1277216041560.0%851.0
Sturer Emil7170888511359.29%2876.5
M2 Light Tank29815827046.67%213.2
Type 2597 Chi-Ha31531742222.73%353.6
Object 41688907022650.0%1108.4
M15/4232172311656.25%612.2
MKA22153233751.35%803.5
TVP T 50/5110226378616852.98%2145.2
StuG IV55854458344.58%1436.6
Pz.Kpfw. II21252453148.39%384.3
VK 16.02 Leopard52312857147.89%643.4
M48A5 Patton1025329114948.98%2467.2
T23E37138797110855.56%2826.8
Chrysler K GF815907579548.42%2119.4
Pz.Kpfw. VII103021101411059.09%3061.4
WZ-111 Alpine Tiger811408591154.55%1174.8
Emil I815868925558.18%2058.3
43 M. Toldi III3731752352.17%227.5
212A911147673154.84%960.7
Renault FT 75 BS268158771.43%404.0
M41 HMC52351701323.08%86.3
M4A3(76)W Sherman65337161100.0%1022.5
60TP Lewandowskiego103336741333.33%2045.5
AE Phase I9199691740054.5%2082.0
LT vz. 352731414540.0%100.0
AMX 50 Foch (155)10279681230256.95%2450.2
Cromwell B6544587771.43%936.8
IS-2-II893952123450.0%1033.5
VK 30.02 (M)67364331546.67%1270.6
Marder II31612321338.46%273.5
Leopard 1102605811125252.32%2454.5
T3 HMC270951225.0%45.1
BZ-7510301896815757.32%2578.6
Concept No. 51021077531546.67%1481.0
AM 39 Gendron-Somua22273045650.0%924.6
Konštrukta T-34/1007464461560.0%642.0
FV4004 Conway911906151050.0%951.8
Object 274a8152788139348.6%1981.3
FV4202882554579445.59%955.1
SU-100Y612748115350.94%2608.2
T 54D920799803554.29%2168.9
T82 HMC41991811250.0%503.6
G.Pz. Mk. VI (e)248871457.14%180.8
M7 Priest355123250.0%148.7
Renault FT125722133.33%0.0
ShPTK-TVP 1008229383542661.97%3399.8
Char Futur 49168061855447.65%1466.0
25TP KSUST II51471731233.33%83.0
T71 DA7350477966.67%664.6
Type 97 Te-Ke21776441100.0%847.8
Valiant56236513141.94%1413.2
SU-8554553719259.78%1125.2
M53/M55993965314151.06%812.2
AMX 105 AM mle. 4741241345937.29%145.2
M4A3E8 Thunderbolt VII610608862055.0%2275.4
P.44 Pantera810195713537.14%1044.3
T1 Heavy Tank5794628933.33%1633.0
ARL V39642032452445.23%615.5
T28 Concept795460130155.48%1497.4
Heavy Tank No. VI636431863042.06%378.8
M4A1 Revalorisé81443780850.0%1782.5
Type 3 Chi-Nu513891094771.43%5801.9
DS PZInż55043124045.0%979.0
ISU-122-282458109922657.08%3099.3
Type 95 Heavy41562111145.45%355.9
Covenanter51161991631.25%157.9
Fiat 30001742103100.0%376.7
Churchill I5471478450.0%838.3
Churchill VII6612438633.33%776.7
Cromwell6591283933.33%962.9
Pz.Kpfw. II Ausf. D2862142646.15%203.7
Convert. Medium Tank T337911143250.0%2971.2
T-50-2638140310440.38%813.7
Object 279 early103451104671959.11%2829.9
Pz.Kpfw. I2651312552.0%130.0
WZ-1149212788838454.17%2390.4
T7 Combat Car215873554.29%148.3
O-I Experimental54723759550.53%820.4
M47 Iron Arnie81910103711059.09%2575.1
TNH T Vz. 519242678421354.46%2711.5
AMX Canon d'assaut 1058131161078046.79%1485.5
FV215b10217979235652.53%1928.6
Tiger (P)713188921258.33%2093.1
WZ-131G FT613687721060.0%2852.5
Leopard Prototyp A9212989114554.48%2340.5
VK 100.01 (P)814419329360.22%2053.8
M4A1 FL 10614571023475.0%2868.9
ELC EVEN 90858774033152.27%1163.8
Cruiser Mk. I191149757.14%332.2
M24 Chaffee510723420846.63%151.4
T6751992542450.0%283.2
Object 283919798814548.89%2446.2
Challenger76785322240.91%702.5
Cruiser Mk. II224726554954.46%1184.8
Obsidian81817108612359.35%2608.3
D1295145850.0%273.7
Super Hellcat75074133243.75%552.3
Matilda Black Prince579248330.0%2200.2
Panhard EBR 10510124367442749.18%1549.9
SMV CC-56713428684450.0%2402.6
Škoda T 4571937118622763.88%3646.1
B.U.G.I.66935134045.0%1117.2
A25 Harry Hopkins I48591054475.0%3000.9
T78612949481668.75%2341.6
BT-74311143339.39%3.5
ISU-122S78953221030.0%967.3
O-I6912598141655.58%1825.7
MS-1112595616.67%426.3
Type 91 Heavy3129179366.67%449.2
NC 70 Błyskawica1026518526848.53%2149.7
M3 Stuart31071678647.67%253.9
AMX AC mle. 46741529444243.44%354.4
GSOR 1010 FB820639895556.36%3023.8
Progetto C50 mod. 66912947212441.67%1021.1
Renault R3522053005154.9%1055.9
122 TM814657527545.33%1621.4
Strv m/425828579540.0%2084.8
M14/412106134837.5%133.5
M16/43 Sahariano3930999560.0%3122.1
AMBT816748772650.0%1881.3
Super Conqueror10253088515756.05%2379.5
KV-15353248837.5%478.0
S35 CA522620314143.97%275.8
T110E310210473821154.98%1498.4
M5 Stuart42317014952.35%110.7
Renault NC-31125851250.0%86.9
M2 Medium Tank31672292665.38%650.5
M4464853494445.45%634.3
Kolohousenka1541235044.0%35.0
IS-5 (Object 730)8117067111250.89%1357.1
BT-42 Jatkosota HS58127467153.52%2042.6
T-452103415192100.0%9676.8
AMX AC mle. 48864937745343.49%497.5
FV3805910139962100.0%1006.3
Emil II922759586154.1%2091.4
Škoda T 2565623541450.0%965.4
O-Ho88705269242.39%785.0
Lion10251385616352.76%2308.3
ARMT562650610.0%1365.4
14TP444171757.14%184.2
VK 30.02 (D)712127164456.82%2343.5
AT-1210599333.33%194.3
BT-7 artillery322330014748.3%792.8
Bretagne Panther67946101844.44%1178.2
Škoda T 568155782510.0%1438.2
Matilda4153235650.0%233.2
Somua SAu 4041281574047.5%156.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C311622760650.66%423.0
ISU-15281595651128253.12%1726.2
M24E2 Super Chaffee6385445650.0%884.7
TOG II*690266333154.08%1699.0
Strv m/42-57 Alt A.267516201250.0%1361.2
Vz. 5510279368231746.37%2346.5
AT 15A79475642254.55%1408.8
Pz.Kpfw. II Luchs4112183650.0%219.1
Kanonenjagdpanzer 105813317501060.0%1573.0
Object 7529253810664548.89%2240.8
TS-548229111111450.0%3070.0
Panhard EBR 90982747829246.92%1174.2
Somua S353210220650.0%435.8
Panzerjäger I2264191333.33%958.4
Lorraine 40 t8215212626100.0%2761.8
Cobra9252497712054.17%2750.1
T-463961662445.83%205.1
T-262136166944.44%554.6
BT-226012337250.27%127.2
T-2934074161464.29%1424.1
WZ-13179318665657.14%2494.6
P26/4043592921050.0%830.4
AMR 35221616280.0%742.6
KV-1SA512699103066.67%3778.8
Vickers Mk. E Type B225622040.0%0.0
Turtle Mk. I81448742333.33%1454.6
Kunze Panzer922686765650.0%2698.7
TT-130M923268923441.18%2244.1
M6A2E181731939850.0%1986.5
M48A2 Räumpanzer81725103619253.13%2665.0
Kranvagn10295780125257.54%2713.7
Renault Otsu1431022560.0%164.4
4TP1151289966.67%710.5
Charlemagne82249113412263.11%2787.5
Grille55085111573.33%1112.0
T26E4 SuperPershing814717807154.93%2206.6
Waffenträger auf E 1001035039811070.0%2883.2
Universal Carrier 2-pdr2991671471.43%455.6
M3 Lee4135170250.0%308.3
Chimera8174289963850.94%1958.2
P.435453473862.5%1269.5
AMX Chasseur de chars8961832366.67%1201.3
SU-14-2892759015844.3%840.7
Controcarro 3 Minotauro10282682618253.3%2128.4
M22 Locust3203122321100.0%20453.6
AMX 13 577113187023155.84%2546.4
Lorraine 155 mle. 5075523517237.5%433.7
T-62A1025978215541.82%2461.6
Light Mk. VIC2391271283.33%261.0
AMX 12 t6392281944.44%777.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer435433229751.85%957.2
SU-867265502548.0%872.2
T92 HMC10850562955.56%625.8
56TP818378773743.24%1995.4
Renault FT AC2188155450.0%620.8
IS-2M715199049952.53%2313.2

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved