eu Hráč thx_for_nothing

[BETA] Berlin Tanks (Historie)


WN8
1549
Recent WN8
1759
(1288 Bitev)
Winrate
51.52%
Recent WR
51.4%
(1288 Bitev)
Bitev
96474
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 96474 0 0 667 1288
Průměrný Tier 7.54 0.0 0.0 7.43 7.69
Winrate 51.52% 0.0% 0.0% 53.07% 51.4%
Tanků odhaleno 0.87 0.0 0.0 0.81 0.87
Udělené poškození 1171.18 0 0.0 1255.85 1267.0
Obrana základny 0.78 0 0.0 0.71 0.69
Průměrně zkušeností 635.91 0 0.0 774.0 762.0
WN8 1549 0 (+1) 0 1788 (+2) 1759 (+3)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 297 22 36 405
Průměrný Tier 10 8 6 9.33
Winrate 52.53% 36.36% 33.33% 50.12%
Tanků odhaleno 0.85 0.41 0.83 0.93
Udělené poškození 1631 829 422 1365.0
Obrana základny 0.36 0.0 0.0 0.26
Průměrně zkušeností 662 386 290 601.0
Průměrně střel 6.31 6.05 8.22 6.41
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 13 65 129 0
Průměrný Tier 10 8 6 7.21
Winrate 30.77% 47.69% 57.36% 0.0%
Tanků odhaleno 0.85 0.98 1.12 0.0
Udělené poškození 1460 902 563 0.0
Obrana základny 3.38 0.78 1.41 0.0
Průměrně zkušeností 436 461 486 0.0
Průměrně střel 7.62 5.82 8.14 0.0
(WG Player ID: 505323060)
Načteno za 1.72s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.12.2021 21:39:53 - 1.12.2021 21:39:53)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/thx_for_nothing.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=thx_for_nothing][img]https://lab-vole.cz/Signature/thx_for_nothing.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 30945 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
85% (299 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1654
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1568
(84785 Bitev)
WN8 Tier VI
1669
(15455 Bitev)
WN8 Tier VII
1618
(15428 Bitev)
WN8 Tier VIII
1582
(22604 Bitev)
WN8 Tier IX
1523
(19496 Bitev)
WN8 Tier X
1422
(11802 Bitev)

Tanky (430)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6884964219844.44%1477.6
Caernarvon8109160624849.19%1241.9
Object 257916797208744.83%1528.4
GSR 3301 Setter76826005048.0%1461.5
Charioteer8153671891951.47%1910.9
Object 703 Version II8133280717550.86%1375.9
BDR G1 B55924796453.13%1209.7
Sexton I34004282564.0%1577.1
VK 45.02 (P) Ausf. A8114472212751.18%1299.3
K-9110178665033443.11%1387.6
SU-122-447111362979650.0%1531.4
12110172365551544.47%1326.0
T-150694053716755.69%1770.2
Jagdpanther7111850550950.88%1702.6
FV3046836539122456.37%1592.4
T3764595629947.47%1209.9
Aufklärungspanzer Panther763256725542.75%1216.8
S-51784555124956.22%988.9
GSOR3301 AVR FS9106471638750.65%1578.5
Löwe8130873226952.79%1547.5
Strv 103B10206567631249.68%1598.1
T-43710017618961.8%1944.1
Kampfpanzer 50 t916958039050.0%1355.5
50TP prototyp89116661861.11%873.1
Leo7108273361157.12%2022.0
STB-110167066911346.02%1231.8
T-54 ltwt.9106869756750.44%1538.8
Type 5 Chi-Ri77936344055.0%1171.1
MTLS-1G143389671250.0%2053.7
B143214822161.9%1282.6
Type T-34552341236055.0%1702.7
Hummel678641510051.0%1137.4
AMX M4 mle. 519170376028547.72%1439.7
LHMTV810216455044.0%1630.0
Panther/M10799471534652.6%1709.9
Panhard AMD 178B660858010053.0%1875.6
Strv S18150670216747.31%1509.0
Strv 74667159010148.51%1309.1
Lansen C8123776315049.33%1351.8
SU-122A54474366355.56%1001.4
T959186681824458.2%1611.2
Tiger I7133382419651.53%1919.8
FV4005 Stage II10187862220148.76%1321.7
SU-1006102470013754.01%2089.3
40TP Habicha67685275747.37%1382.3
Type 4 Heavy9152073219948.24%1621.6
Rheinmetall Skorpion G8139071835751.54%1481.2
E 10010167366111845.76%1218.5
Valentine II4551616862.5%2266.9
T110E410182864942650.23%1331.6
T-4488686225648.21%970.5
LT-4328106378610955.96%2138.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D263204540.0%58.5
KV-48120667325343.87%1353.5
Škoda T 509176874923652.12%1648.7
Sturmpanzer II442629056756.08%1740.0
T-34-85M689667214057.86%1774.6
IS-M8120850521353.05%1416.9
Crusader 5.5-in. SP790651413542.96%1362.9
AMX 50 Foch B10166760310842.59%993.3
Panther II8113674313958.27%1499.8
Tiger II8137577922053.18%1774.4
Object 252U Defender812357695954.24%1248.7
TVP VTU Koncept8103348523647.88%1312.2
Object 7049163367733253.01%1287.3
Ikv 103551439511952.1%1471.7
Pz.Kpfw. I Ausf. C32224302944.83%1062.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer447038567655.33%1465.2
T25 Pilot Number 189596655347.17%1109.2
11310168063135946.8%1285.7
AMX 50 B10178663227746.21%1342.5
M10 RBFM580169928554.74%1902.5
T49999264895449.06%1451.6
Object 777 Version II917338624856.25%1565.9
IS-27108967613850.72%1602.0
E 759156176831252.24%1503.1
AMX ELC bis554354493754.32%2269.6
VK 168.01 Mauerbrecher8986545742.86%864.2
SU-100M17100168413553.33%1490.8
AMX 13 75751243324047.08%959.9
KV-1S66813905451.85%1441.7
AMX 50 Foch (155)10188963925948.65%1311.0
LTG790774240654.93%2024.2
T2 Light Tank21082818454.76%475.5
T 55A914637635550.91%1417.4
Ikv 90 Typ B7102663511959.66%1729.8
Caernarvon Action X8117571014740.14%1333.1
1108124674221353.52%1549.0
Mäuschen9157976821552.09%1418.8
Strv 81811348063056.67%1590.4
M4A1 Sherman56095969255.43%1891.1
StuG IV54363527652.63%1047.8
Comet778842626138.7%1156.5
T-34551745213956.12%1570.4
P.43 bis684751320349.26%1637.7
M26 Pershing8105370323348.93%1385.2
AMX M4 mle. 457105165424844.35%1466.7
leKpz M 41 90 mm891866140850.25%1737.3
AMX 65 t8103459112445.16%1161.6
T25/2798870816162.11%1592.3
Object 430 Version II9147056861246.24%1462.2
WZ-111G FT9188670058752.13%1654.2
A-43666958610147.52%1389.2
Crusader647540844750.78%1521.2
Bat.-Châtillon 155 559141358842847.66%1499.0
IS-2 shielded711707401100.0%1540.9
VK 30.01 (P)68074208148.15%1665.9
AT 77135871327051.48%2016.0
STA-1812227378445.24%1718.7
FCM 50 t8122668962646.96%1501.8
Jagdtiger9169855530055.0%1559.8
Valentine AT4306416850.0%1110.7
UDES 038129171715856.96%1535.1
Pz.Kpfw. 38 (t)3681303540.0%2.1
M40/M438124459624348.97%1408.0
M12792254313250.76%1259.7
TS-58142685620853.37%1545.8
T328127663624255.79%1581.8
WZ-113G FT10178668013650.0%1274.1
Type 3 Chi-Nu557754710047.0%1853.3
SU-543583733354.55%868.6
Sturer Emil79874319860.2%1569.8
Manticore10138566923951.88%1521.6
Type 5 Heavy10154065315245.39%960.6
CS-599140170311149.55%1230.1
T67565462120658.25%1801.8
P.43 ter796965413751.82%1634.2
Spähpanzer SP I C790368144452.7%1894.7
E 50 Ausf. M10179062128052.86%1434.6
ST-II1016647813450.0%1264.5
Bat.-Châtillon 25 t AP9155173041251.7%1633.1
Archer555141610762.62%1390.5
G.W. Panther7108260361353.51%1490.1
K-91-PT9172079313348.87%1537.0
T-100 LT10134560229646.62%1615.7
Bat.-Châtillon Bourrasque8134479029551.19%1535.2
Object 2601018837485250.0%1273.7
IS-410183875115646.79%1419.6
Vickers Medium Mk. I1325496475.0%2758.1
Object 27710166365110045.0%1102.0
VK 100.01 (P)8127881326754.68%1521.7
SU-152794459717851.69%1412.5
Centurion Mk. I8146578917651.14%2199.7
Hotchkiss EBR781465514445.14%1873.3
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286728574650.0%1341.0
Marder 38T46574071963.16%2111.9
Pz.Sfl. IVc56503295547.27%1521.8
SU-2632113121275.0%660.0
Object 14010193766511540.0%1504.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.412623820359.11%367.2
FV217 Badger10198371010850.0%1518.9
Škoda T 2454675153850.0%1395.5
Black Prince786843424448.77%1164.5
Object 26310192065622047.73%1412.7
Bishop56214646851.47%1462.4
Type 1 Chi-He4315267825.0%836.3
Object 430U10175862510049.0%1278.1
Sturmpanzer I Bison3891033441.18%59.5
Object 268 Version 410191164610250.98%1326.9
VK 30.01 (H)58386595147.06%1934.1
G.W. Tiger9152667418955.03%1561.3
IS7105567127754.87%1606.4
Type 4 Chi-To677362410055.0%1620.6
Object 7059156257116744.31%1430.6
T309177472041047.07%1565.9
Centurion Mk. 5/1 RAAC812678871050.0%1584.6
Maus10184583511359.29%1655.8
Conqueror9160172330847.4%1594.8
Alecto45154711957.89%1645.3
Valentine33683035048.0%1648.7
T4046656631758.82%2411.5
AMX 4042492356058.33%1160.5
Object 244611568442857.14%1909.9
Dicker Max685258161753.48%1664.6
Leichttraktor1581462733.33%49.8
WZ-111-1G FT8144951116451.22%1761.9
105 leFH18B2570750977653.48%1650.5
WZ-120-1G FT8155378171651.96%1741.8
ARL 44683960453256.58%1713.0
T297122872023159.31%1723.2
HWK 30899572018951.32%1770.9
M4A3E2 Sherman Jumbo674758940054.0%1539.0
G.W. E 1001014895483641.67%1079.0
Krupp-Steyr Waffenträger7100863117750.85%1470.3
Centurion Mk. 7/19179279628550.88%1896.3
M4 Improved54605047248.61%1137.9
60G FT56743615251.92%1714.0
Pz.Kpfw. IV Schmalturm69797758357.83%2399.3
KV-2689462641054.63%1649.5
AMX 50 1209162771027947.31%1482.9
M8A1456163110054.0%2031.5
King Tiger (Captured)7118277519654.08%1656.3
AC 4 Experimental68056002548.0%1580.9
59-16637343322751.1%953.6
T-34 shielded55804989556.84%1603.3
O-Ni711027909661.46%1508.4
T92890774551251.95%1821.4
T-109162361943751.95%1592.6
IS-3-II917097898146.91%1489.1
Churchill III54924764546.67%990.8
AMX 13 105 AM mle. 5054974514656.52%1156.1
WZ-1118126173021647.69%1607.0
LTTB892059927257.35%1885.8
Conqueror Gun Carriage10198262736454.4%1997.5
Spähpanzer Ru 2519109171859649.16%1671.2
FV1066 Senlac894368912649.21%1760.2
Jagdpanzer E 10010168463611245.54%1047.0
IS-27111966518953.97%1417.9
StuG III Ausf. G552031143847.26%1248.0
Nashorn610204646363.49%2073.8
WZ-132-110116861113745.26%1200.1
E 257101069529853.36%1620.5
SU-76G FT45633382045.0%1436.2
Excalibur697672245554.29%1772.7
Ikv 65 Alt II670738810548.57%1236.9
STA-28120471415647.44%1472.7
Bat.-Châtillon 12 t88776741942.11%1483.3
WZ-111 model 1-49166973042550.59%1619.3
UDES 15/1610166366512648.41%1214.8
AT 254004022055.0%920.5
AMX 30 1er prototype9147466734449.71%1402.1
M5A1 Stuart429538823356.65%1235.8
AMX 13 F3 AM69425677848.72%1542.1
HWK 12897869930853.57%1906.4
T1 Cunningham11643681442.86%1002.2
Vickers Medium Mk. III3100971127.27%130.9
Indien-Panzer8121168324047.92%1465.0
Prototipo Standard B9192667932253.73%1872.2
M4A3E8 Sherman66876199553.68%1397.3
45TP Habicha711967569056.67%1645.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E32162711266.67%849.0
SU-1018121668421452.34%1477.2
Škoda T 40685560133552.54%1779.5
VK 45.02 (P) Ausf. B9173473114850.0%1834.6
Type 2597 Chi-Ha333234822759.03%1575.3
Object 4168129570085550.53%1687.8
T-34-2G FT7111847920656.31%1856.4
MKA2262351825.0%942.0
TVP T 50/5110175270110352.43%1283.0
SU-85I592971118951.85%2496.1
ST-I9157454221256.13%1564.1
VK 16.02 Leopard541946215754.78%1647.1
M48A5 Patton10163863313547.41%1167.2
T23E3784659852153.36%1431.8
WZ-132890069072450.83%1581.8
Pz.Kpfw. VII10169466010049.0%1101.7
Emil I8132472417247.67%1312.0
212A9136651337651.33%1300.5
M41 HMC57175364959.18%1303.8
Progetto M35 mod. 468133856111154.05%1471.4
60TP Lewandowskiego10186073610853.7%1247.5
Centurion Action X10180766873746.0%1486.4
AE Phase I9163279511748.72%1445.5
KV-13787073011555.65%1526.3
WZ-132A9116172222853.95%1752.7
SU-14-17100569223248.71%1307.9
Rhm.-Borsig Waffenträger8147048032045.94%1461.2
Grille 1510192364658951.44%1414.8
VK 30.02 (M)682268310558.1%1815.0
T1E621391822650.0%649.8
Marder II325824333056.67%888.9
Leopard 110171266622948.47%1315.7
Pz.Kpfw. 35 (t)218326323959.41%1114.4
UDES 169169379913152.67%1738.4
Konštrukta T-34/100795054413053.08%1574.9
FV4004 Conway9157267238045.53%1336.7
FV42028112769229653.38%1576.6
Ram II555058412158.68%1676.4
T28 Prototype8152275027047.41%1854.2
SU-100Y694865522154.3%1690.6
T-54 first prototype811977779751.55%1492.0
Waffenträger auf Pz. IV9171562144845.54%1405.9
122 TM8146577334047.65%1442.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55764223953.85%1744.0
Char Futur 4920088827459.46%1794.5
Pz.Kpfw. S35 739 (f)3347483250.0%1072.5
KV-220-257288016759.7%1599.9
Škoda T 278129773428348.41%1662.6
SU-85560348610350.49%1530.1
AMX 105 AM mle. 4744653282630.77%2054.4
L-602196520580.0%1414.1
T-34-85682565217550.86%1861.6
P.44 Pantera8134575611151.35%1832.2
T1 Heavy Tank577263410156.44%1853.1
T-34-2897462626246.95%1267.1
M56 Scorpion71088674110154.22%1658.8
ARL V3967303817352.05%1459.2
T28 Concept7100863116752.69%1546.1
Heavy Tank No. VI690469217854.49%1639.3
M4A1 Revalorisé8126267466048.18%1602.6
Pz.Kpfw. III Ausf. J426739510966.97%1011.5
M1039145568432346.44%1286.6
IS-3A8134410212085.0%1539.0
T54E19168763130948.54%1591.1
Covenanter514321910847.22%388.9
Lorraine 155 mle. 518121556648251.45%1490.9
VK 30.01 (D)685165743554.94%1933.8
Churchill I552537319150.79%1141.2
Churchill VII661339027951.97%1114.4
T1458098769861.22%2162.1
Cromwell664646052951.8%1368.4
WZ-111 model 5A10183480714656.85%1500.5
WZ-1209161870969549.35%1700.7
Progetto C50 mod. 669166680013652.21%1594.0
VK 28.0164385746253.23%1205.6
T-50-2670875022753.74%2227.5
A-44794770813053.85%1697.4
KV-3711568238063.75%1842.9
AMX Canon d'assaut 105811945911040.0%1048.1
O-I Experimental58516937455.41%1879.1
T57 Heavy Tank10195861112843.75%1304.3
M36 Jackson686160620053.5%1558.3
Type 3 Chi-Nu Kai555956044255.66%1687.3
FV215b10177570645448.9%1486.6
Tiger (P)7104270610453.85%1485.3
WZ-131G FT695859564958.86%2089.9
Leopard Prototyp A9150870730446.38%1325.9
Lago46977601464.29%3629.3
M4A1 FL 10691272315456.49%1574.4
ELC EVEN 90883869942048.57%1644.2
XM551 Sheridan10127163612448.39%1444.3
M18 Hellcat699073720254.95%2227.4
M24 Chaffee539655010047.0%1335.4
SU-130PM8152474040251.24%1508.6
Challenger7114157030750.49%1700.8
FV215b (183)102122670104748.14%1620.8
Super Hellcat7101468347256.57%1505.6
Type 64662860176752.02%1611.3
Cruiser Mk. IV4183374366.67%741.6
Panhard EBR 10510115666610049.0%1267.3
AMX 50 Foch9169970551949.13%1510.9
B.U.G.I.685062510046.0%1464.3
M668765767052.86%1590.2
Bat.-Châtillon 155 5810155256723047.39%1392.1
T786113981736257.18%1990.6
53TP Markowskiego8126273412452.42%1369.8
M54 Renegade8151581011447.37%1611.3
O-I687969931360.06%1652.5
VK 36.01 (H)67446898863.64%1583.9
IS-38141578518752.41%1633.7
T-34-1799965478052.82%1655.4
M53/M559139461657351.13%1440.7
AMX AC mle. 4679854998151.85%1594.3
Panhard EBR 75 (FL 10)88936739349.46%1457.7
T288141171119847.98%1494.7
WZ-131762448924643.9%1173.0
Strv m/4256035854045.0%1870.9
AMX 50 1008148571928148.4%1749.0
Bat.-Châtillon 25 t10181171134650.58%1502.5
Pz.Kpfw. III/IV554655310656.6%1848.6
Jagdpanzer IV664743736854.08%1255.7
Jagdpanther II81508688114151.62%1723.2
Super Conqueror10173371610051.0%1194.5
Chrysler K811587368848.86%1183.9
25TP KSUST II563656530655.88%1951.1
Object 26110166063520345.81%1453.6
T71 DA790467325651.56%2113.2
KV-157646806752.24%1943.2
S35 CA563249214056.43%1444.0
T110E310202567048448.76%1540.3
Renault NC-311284120.0%0.0
AT 158162178619252.08%1913.8
AMX AC mle. 488115771315853.16%1392.5
FV38059161462840047.75%1729.9
Emil II9172082131852.83%1611.5
Škoda T 2567735328752.87%1644.5
O-Ho8141378813049.23%1723.4
Strv 103-09161673633450.3%1406.7
Pz.Kpfw. T 25552250959557.65%1552.6
Type 62783777413948.92%1967.3
T110E510173858215850.63%1375.8
BT-7 artillery325933513356.39%1115.1
Bretagne Panther690175116257.41%1691.0
Matilda444847818759.36%1564.6
SU-122-549141569742852.1%1402.3
ISU-1528127764524747.37%1237.4
TOG II*691162015748.41%1722.1
Strv m/42-57 Alt A.2683163531455.73%1612.2
Vz. 551021127964654.35%1471.0
T26E5 Patriot8120370430747.88%1356.5
MT-25651342440754.79%1696.5
AT 15A7111080315057.33%1826.7
Pz.Kpfw. II Luchs445655714361.54%2244.9
Kanonenjagdpanzer 1058140772047947.6%1498.9
E 509148075023947.7%1442.9
50TP Tyszkiewicza9171179119554.87%1540.8
Panhard EBR 909100470912649.21%1523.0
Panzerjäger I253831844.44%27.6
Lorraine 40 t811516781752.94%1187.5
T26E3 Eagle 77109975629456.12%1746.5
GSOR 10088149374224246.28%1490.4
T-2934714891369.23%2228.6
IS-710160570510046.0%1230.9
Somua SM8152073619550.77%1479.8
M41 Walker Bulldog875871812756.69%1477.1
P26/4044034634143.9%1172.9
M44690965659654.03%1669.8
M6A2E1812307136440.63%1272.0
Concept 1B92337952250.0%1761.4
T-549139367150049.4%1422.8
Kranvagn1018738413461.76%1517.6
Renault Otsu11383672100.0%982.6
CS-44710575932128.57%1376.2
Grille565631932054.37%1479.3
Type 619153269014544.83%1318.7
T26E4 SuperPershing8118079532653.99%1552.8
M10 Wolverine56075653464.71%1589.0
FV2078125055725444.88%1574.2
Achilles697364682453.52%2052.5
T-44-1008115668737949.08%1455.5
AMX 13 90990563782650.48%1294.4
T20793567619954.77%1464.1
P.4355304486854.41%1568.9
Sherman VC Firefly692468221346.48%1667.7
Panther7107070933250.9%1871.9
AMX Chasseur de chars88267181861.11%1094.5
SU-14-28126858427354.58%1494.5
Progetto M40 mod. 6510201965410150.5%1515.3
Type 58668846921851.83%1473.6
AMX 13 57794875838248.95%1959.7
Tortoise9192980732851.83%1764.6
Lorraine 155 mle. 50799252518457.61%1471.2
Object 263915044631050.0%1177.8
Churchill Gun Carrier680040915354.9%1722.0
Light Mk. VIC293336683.33%577.9
M46 Patton9151977923552.77%1482.4
AMX 12 t652837015250.66%1382.8
G.W. Tiger (P)8132763742151.54%1648.7
SU-866855514553.33%893.7
UDES 14 Alt 5813387229550.53%1627.7

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[507] Schwere Panzerabteilung 50713901318Vstoupil3.6.2014
[S-W-A] Stählerne Wölfe Alphas!18521675Vstoupil2.3.2014

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved