WN8
2097
Recent WN8
2354
(531 Bitev)
Winrate
55.9%
Recent WR
56.87%
(531 Bitev)
Bitev
17685
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 17685 21 21 229 531
Průměrný Tier 7.51 9.05 9.05 9.05 9.0
Winrate 55.9% 76.19% 76.19% 60.26% 56.87%
Tanků odhaleno 0.96 0.81 0.81 0.86 0.85
Udělené poškození 1569.38 3174 3174.86 2348.17 2280.6
Obrana základny 0.62 0 0.0 0.1 0.2
Průměrně zkušeností 763.38 1317 1317.0 1019.0 993.0
WN8 2097 3532 (+3) 3667 (+3) 2356 (+5) 2354 (+11)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 6 0 1 7
Průměrný Tier 10 8 6 9.43
Winrate 33.33% 0.0% 0.0% 28.57%
Tanků odhaleno 2.33 0.0 0.0 2.0
Udělené poškození 883 0 0 757.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 418 0 7 360.0
Průměrně střel 4.5 0.0 0.0 3.86
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 17 1 2 5
Průměrný Tier 10 8 6 9.5
Winrate 41.18% 0.0% 0.0% 80.0%
Tanků odhaleno 1.41 0.0 1.0 1.0
Udělené poškození 1630 1536 186 2072.0
Obrana základny 4.71 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 607 171 39 1006.0
Průměrně střel 5.88 6.0 2.0 4.2
(WG Player ID: 502189436)
Načteno za 0.62s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 3:07:19 - 16.10.2026 6:16:40)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Ares 75820404580.0%2897.0
Type 5 Heavy10844311100.0%11279.0
BZT-7010462411100.0%4476.0
Ho-Ri Shugo11432211100.0%3411.0
Coccodrillo103287010.0%1792.0
Durendal1038712366.67%3836.0
BZ-7911507211100.0%3927.0
H39287611100.0%2593.0
GSOR 10088237811100.0%2752.0
TVP VTU Koncept82041010.0%3176.0
Leopard 1102102010.0%1661.0
Saryuda9251022100.0%2731.0
M4A3E2 Sherman Jumbo6151611100.0%4537.0
FV225 Collector9317611100.0%3116.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/taskuli.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=taskuli][img]https://lab-vole.cz/Signature/taskuli.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
43% (197 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2225
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2176
(15009 Bitev)
WN8 Tier VI
1547
(1659 Bitev)
WN8 Tier VII
1873
(1440 Bitev)
WN8 Tier VIII
2352
(7101 Bitev)
WN8 Tier IX
2325
(2574 Bitev)
WN8 Tier X
2051
(1937 Bitev)

Tanky (322)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x687285772839.29%1072.2
Renault UE 573155166955.56%418.7
BT-74951552360.87%259.9
A-205133185862.5%390.6
T34812534673145.16%1296.8
Object 2579223510529468.09%2660.9
Bat.-Châtillon 12 t89737103050.0%1875.7
DZT-1599201910055961.02%2213.4
Excalibur612258332770.37%2391.6
T-22 medium1020826942133.33%1651.2
T54E1922759156955.07%2341.2
BZ-166816489294254.76%2101.3
Kampfpanzer 07 RH816039144353.49%2423.4
Jagdtiger9225878922554.67%2275.5
O-I68694579652.08%1668.1
Type 7110277211292669.23%2422.2
MS-1185161580.0%462.6
BZ-58712528851346.15%1619.2
XM578229310525655.36%2349.9
M40/M438117565111047.27%1127.7
SU-100M1712928821560.0%2338.5
T110E41026327172334.78%1755.9
SU-122-44712707126352.38%1906.6
Pz.Kpfw. I2200305425.0%730.9
Object 2681026569412867.86%2266.8
IS-3813978308258.54%1879.7
AT 77189911251266.67%2918.7
Type 95 Ji-Ro61152527633.33%1662.6
NC 70 Błyskawica1024811005666.67%2196.8
T32814838432458.33%1959.6
M3 Stuart34394711100.0%2518.1
Jagdpanther7128555115063.33%2200.0
SU-100I51358843728.57%3752.0
GSOR 1010 FB8189496710964.22%2972.0
Taschenratte113608122310254.9%2760.2
T1 Cunningham1137233580.0%934.4
STK-211300111162360.87%2214.3
Löwe8127012061100.0%1275.3
Vickers Medium Mk. II25894728.57%18.7
KV-5820499641735.29%2528.3
Indien-Panzer813929852075.0%2119.8
Pz.Kpfw. KW I (r)5995838450.0%1684.1
Lorraine 40 t8157764311656.9%2132.4
Kanonenjagdpanzer 10581418593333.33%1192.9
BZ-58-29249010672166.67%2390.6
Ares 758177310401457.14%2358.1
FV226 Contradictious8210011024761.7%2617.0
Type 5 Heavy1028489051747.06%1916.8
Pz.Kpfw. 35 (t)2088366.67%228.9
BZT-701025419222857.14%1782.5
T-2933193631136.36%1112.3
SU-130PM8185585019551.79%2168.2
M46 Patton KR8148268445860.26%2484.5
Ho-Ri Shugo1128839543956.41%1990.1
Coccodrillo10279210114656.52%2539.0
Object 703 Version II8184810052951.72%2135.9
Bat.-Châtillon 25 t10277410983473.53%2848.1
M54 Renegade8206410887856.41%2499.2
M12710767478755.17%1557.0
Pz.Sfl. IVc58254491442.86%1935.5
Ashigaru1018297511553.33%1171.6
Sturer Emil78786035350.94%1185.4
Jagdpanzer IV655635315551.61%993.1
AMBT81928105820564.39%2658.2
Hotchkiss H35259131955.56%130.7
Strv 103B10254076815150.99%1981.9
Krupp-Steyr Waffenträger715257872437.5%2964.0
Super Conqueror1020208293855.26%1667.3
SDP 58 Kilana8212610062657.69%2697.8
SU-1821671221833.33%1031.9
ST-II1025438329348.39%2086.2
MKA203310.0%0.0
Bat.-Châtillon 25 t AP919929375054.0%2500.3
SU-2637895450.0%109.5
SMV CC-64 Vipera82074108310661.32%2673.4
Jagdpanther II8117848523347.64%1148.6
105 leFH18B258715883452.94%1708.9
ISU-152K815918011250.0%1685.2
Panzerjäger I21952021060.0%805.4
Pz.Kpfw. II2491421361.54%187.3
Jagdpanzer E 90925969984751.06%2603.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C32293342669.23%1348.3
VK 16.02 Leopard54194073060.0%1610.8
M3742631986254.84%904.8
Conqueror920939228552.94%2096.4
BZ-68922049505865.52%2647.0
Projet Louis9199411001050.0%3427.3
AMX 50 Foch (155)1021517405152.94%1632.7
Bat.-Châtillon Bourrasque82029112216860.12%3208.9
Windhund82248929850.0%2969.9
M2 Medium Tank31552241060.0%540.6
Cromwell B6141210921100.0%3302.9
Emil I817288876063.33%2303.4
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)2409541580.0%1326.7
Leopard Prototyp A922299306258.06%2557.8
Object 416816038916564.62%2439.7
UDES 03817547648852.27%2262.7
Vickers Medium Mk. I13785540.0%0.0
Object 705A10238977710946.79%2055.0
T-28E with F-3047275968758.62%2398.5
Object 4309230210935863.79%2859.8
M4155142929253.26%829.9
Vickers Medium Mk. III3207225650.0%774.4
KV-4 Kreslavskiy8184096112556.0%2648.2
Valiant510411023580.0%2980.8
leKpz M 41 90 mm0100773822054.09%2173.1
SU-152716199092161.9%3040.1
Hirschkäfer1128419762470.83%2208.4
Centurion Action X10228980215953.46%2069.5
T-62A1021387685038.0%2058.1
Centurion Mk. I8131169516056.25%2055.2
Hotchkiss EBR79548982268.18%2667.0
AE Phase I920219712065.0%2190.4
Emil II920839238356.63%2107.9
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28610501044988.89%3476.5
LT vz. 352129115425.0%343.3
Marder 38T45673752853.57%1902.8
Durendal1030309463754.05%2600.1
KV-1377344543551.43%1227.9
Škoda T 25612071099785.71%2782.8
O-Ho82036809450.0%2227.0
50TP prototyp8192210984868.75%3152.2
FV4005 Stage II10216169310950.46%1741.3
Type 62794010424100.0%2798.9
Stridsyxa8208410841764.71%2600.9
SU-100610416421643.75%1829.5
KV-220-25107710431872.22%2358.3
Rhm.-Borsig Waffenträger816827796955.07%1818.0
ELC EVEN 90811469696349.21%2812.8
FV217 Badger1029589154240.48%2391.0
IS-2-II816638085666.07%2294.9
Grille 151029299057963.29%2648.8
VK 30.02 (M)6142711281376.92%3817.6
Type 4 Heavy9250610823661.11%2591.5
Black Prince79557551250.0%1278.2
Rheinmetall Skorpion G8167069131255.77%2100.7
T1E621863111100.0%1039.3
VK 30.02 (D)7150911222070.0%3268.7
Marder II31781655349.06%433.9
Waffenträger auf Pz. IV924188424953.06%2165.8
T3 HMC21351651040.0%376.7
Object 7059203479721155.45%2335.4
Sturmpanzer I Bison3131932128.57%227.3
AT-1201510.0%0.0
BZ-7510300410226457.81%2574.4
Ho-Ri 3102315830850.0%1710.8
Caernarvon8835682955.56%827.6
BT-7 artillery3672820560.0%4271.6
IS-3A81922109228565.61%2592.3
Škoda T 5682215110539761.46%2659.6
UDES 16920639227052.86%2349.1
Ikv 10355755041050.0%1416.3
LT-432815021233875.0%3333.0
Konštrukta T-34/10071367901955.56%2351.8
Matilda43982961656.25%1093.8
BZ-791132319382839.29%1920.7
T-2841912068447.62%444.6
H39259611074562.22%2626.3
ISU-152817327599044.44%1831.2
Bisonte C458207511206063.33%2810.7
KV-1537828623545.96%647.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E31311902157.14%344.2
Tiger 1316232015841100.0%5244.8
IS7103550915751.59%1443.7
TS-582075115813267.42%2732.1
SU-100Y69104534643.48%1565.7
Sturmpanzer II41801531942.11%398.0
T57 Heavy1026008056446.88%1940.8
T-54 first prototype8152090011958.82%2388.3
T110E51024519522466.67%2342.2
LT vz. 383183120.0%0.0
T309220193010360.19%2093.9
XM66F820169543850.0%2532.3
IS-M8145958410054.0%2015.5
Valentine II44098202100.0%1724.0
Renault FT121719020.0%1388.1
ShPTK-TVP 10081961105419863.64%2826.1
Char Futur 49249310528962.92%2717.1
GSOR 100882153101918261.54%2632.7
Pz.Kpfw. II Luchs43193527152.11%1326.0
SMV CC-567177810712552.0%2907.4
Centurion Mk. 5/1 RAAC81236743560.0%1944.0
Maus101991775333.33%1169.5
T-150664840110356.31%1063.8
T2 Medium Tank2125156728.57%388.5
M53/M5591265833955.56%1201.6
Caliban81808100832959.27%2568.1
Object 252U Defender8172794515459.09%2166.8
TVP VTU Koncept81168707837.5%1388.4
VK 168.01 (P)814098386055.0%1735.0
Leopard 11027961096966.67%2942.8
Object 704922129148265.85%2076.5
AMX 4041221874843.75%244.6
T56 GMC31771961952.63%523.8
Mäuschen9130111431100.0%1027.8
L-60298267250.0%363.8
T-34-85612948621250.0%2832.8
Cromwell66715026055.0%1554.7
Saryuda922659741566.67%2200.4
IS-68155161215452.6%1941.3
Panhard EBR 90911578669462.77%2044.0
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger813845122250.0%1697.1
Pvlvv fm/4221363571100.0%571.5
Leichttraktor134123020.0%1827.8
T-44811517055343.4%1526.2
Heavy Tank No. VI69676251030.0%1519.8
T6981101474933.33%1233.8
KV-85660035637050.27%955.5
Type 5 Ka-Ri82795795812.5%2658.9
T26E3 Eagle 771123764560.0%1689.7
WZ-120-1G FT817727181735.29%1962.6
M-IV-Y81837103112062.5%2562.6
T297122065516656.63%1695.3
UDES 15/161025469874160.98%2287.4
M103912685841471.43%1165.1
T-4631011312941.38%180.2
T-2621211631163.64%609.0
AMX ELC bis56996007968.35%3410.2
Type 95 Heavy44213573560.0%1768.5
Covenanter52272464055.0%704.8
M4A3E2 Sherman Jumbo684258210458.65%2052.8
T28 Concept713118975472.22%2366.4
BT-22901181643.75%214.0
AMX 3831011982259.09%252.5
IS-71022308488558.82%2051.0
T-1163435401250.0%2444.6
Somua SM815558613548.57%1710.8
Sav m/434224234250.0%421.7
AMX 13 75710628703148.39%2719.2
Ho-Ri 1924618873339.39%2024.3
Churchill I53123451275.0%692.5
KV-1S67755359553.68%1688.3
Centurion Mk. 7/19206088715657.05%2665.6
AT 158185912311283.33%2360.8
Crusader64553375450.0%1410.4
BZ-17682165114421661.11%2453.7
Lansen C81671101911559.13%2577.7
Cruiser Mk. III31171691369.23%550.6
KV-1SA5793741250.0%1474.6
KV-2697160626053.46%1904.2
Vickers Mk. E Type B212299333.33%318.5
T2 Light Tank23255021258.33%1829.3
T 55A9996763250.0%797.7
ASTRON Rex 105 mm8220511685567.27%3051.8
1128157681112552.8%2071.9
Kunze Panzer921437972339.13%1938.8
Vz. 60S Dravec1025561184475.0%1804.8
T1 HMC21331272748.15%725.0
M8A142122165745.61%357.0
Fantôme9116110051100.0%967.7
King Tiger (Captured)713927251838.89%1926.2
Kranvagn1019607002055.0%1424.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J41622086154.1%305.3
T-50-266877083265.63%2295.7
FV225 Collector9266411534160.98%2803.0
Super Hellcat71039639944.44%1477.3
O-Ni712266447855.13%1802.8
A-44710605055752.63%1781.6
M10 RBFM57165691136.36%1511.8
M4468988112576.0%1631.0
IS-3-II916507523033.33%1419.6
SMV CC-67813385941526.67%1274.3
Matilda LVT459537260.0%1114.9
KV-3715349042740.74%2221.3
Loyd Gun Carriage2151157333.33%849.1
T26E5 Patriot8159099721255.66%2341.1
Ikv 7236136662100.0%2394.9
WZ-1149214895515656.41%2381.5
O-I Experimental59225165757.89%2063.3
Churchill III598710262356.52%2691.8
M4A1 Sherman56614515756.14%2010.6
M3 Lee4560412250.0%2819.8
Pz.Kpfw. III/IV52582403250.0%544.5
StuG IV58505512100.0%2821.0
Comet79106588857.95%1720.9
T-3456475141361.54%2206.3
S-51795064110555.24%1203.6
D23115119520.0%191.0
M47 Iron Arnie81891102611555.65%2606.9
IT-3488411972100.0%4665.7
Tiger (P)711657451145.45%1430.5
Strv 103-09193075712352.03%1826.3
CS-52 LIS817538629146.15%2294.8
AMX 13 (FL 11)52316961100.0%678.9
Type 63814618982552.0%1699.3
E 65 Zwilling8243212594959.18%3072.6
Black Prince II716841163475.0%2474.7
VK 100.01 (P)81084682955.56%1325.2
Tiger-Maus9244011211384.62%2725.9
SU-2-12258365761936.84%2287.4
Vz. 68 Squall812288402646.15%2878.0
Semovente M43 Bassotto615251015580.0%3271.1
AMX 13 5779967846552.31%2364.2
M18 Hellcat67664165749.12%1353.5
M24 Chaffee5158409666.67%498.7
Tortoise9280411524362.79%2843.4
T67546132817856.74%1077.7
Object 283917088662657.69%1953.7
Char Mle. 759152789111056.36%2404.9
AT 86166112803100.0%3479.1
Jagdpanzer E 10010230174636154.29%1789.3
Strv 818252071310.0%3427.1
D1288131742.86%176.5
AMX M4 1949 Liberte015209265657.14%2120.3
StuG III Ausf. G534723617548.57%687.8
TBT92551999366.67%2061.4
FV215b (183)1029759344658.7%2988.4
AT-FV230 Breaker11336511858264.63%2626.6
Nashorn612017512055.0%2451.9
Type 59814058773050.0%1963.9
AMX 12 t66964825660.71%2066.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer428621912047.5%658.4
T28 Prototype815097581866.67%1878.6
Cruiser Mk. IV4751832152.38%114.6
Panhard EBR 1051013687274654.35%1684.2
TKS z n.k.m. 20 mm2172407875.0%1106.5
Toro920218171330.77%1676.8
UDES 14 Alt 58191110253762.16%3252.6
Renault FT AC2801331258.33%202.9
SDP 60 Gonkiewicza920518924252.38%2010.0
Strv m/42-57 Alt A.2610695701668.75%2202.5
T1457999281580.0%2133.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved