eu Hráč superstrelec06


WN8
1561
Recent WN8
2160
(557 Bitev)
Winrate
51.34%
Recent WR
54.58%
(557 Bitev)
Bitev
49768
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 49768 5 102 345 557
Průměrný Tier 7.75 8.2 9.68 9.41 9.21
Winrate 51.34% 60.0% 58.82% 55.65% 54.58%
Tanků odhaleno 1.34 1.4 1.4 1.33 1.39
Udělené poškození 1330.9 1916 2188.18 2205.48 2230.5
Obrana základny 0.42 0 0.06 0.14 0.11
Průměrně zkušeností 626.28 967 1008.0 977.0 990.0
WN8 1561 2623 1955 (+1) 2099 (+5) 2160 (+8)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 20 270 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.14
Winrate 0.0% 25.0% 43.7% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.8 1.01 0.0
Udělené poškození 0 745 555 0.0
Obrana základny 0.0 0.7 0.94 0.0
Průměrně zkušeností 0 230 288 0.0
Průměrně střel 0.0 8.1 6.64 0.0
(WG Player ID: 554435964)
Načteno za 0.35s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (30.10.2026 0:09:22 - 30.10.2026 21:25:03)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Ambassador9705010.0%208.0
Progetto M35 mod. 46854311100.0%527.0
Pz.Kpfw. 558413511100.0%6524.0
CS-52 LIS821001250.0%2929.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/superstrelec06.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=superstrelec06][img]https://lab-vole.cz/Signature/superstrelec06.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 3466 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
88% (311 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1860
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1607
(44385 Bitev)
WN8 Tier VI
1303
(7798 Bitev)
WN8 Tier VII
1337
(5774 Bitev)
WN8 Tier VIII
1830
(12414 Bitev)
WN8 Tier IX
1816
(6504 Bitev)
WN8 Tier X
1579
(10845 Bitev)

Tanky (167)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)8161874718157.46%2027.5
Caernarvon8137665649548.28%1687.2
53TP Markowskiego810354362934.48%864.0
Bat.-Châtillon 25 t10191073010554.29%1589.3
T26E5 Patriot8122370464153.35%1541.3
T80311257498518051.67%1780.4
Charioteer8140159834352.19%1638.2
ZŤS Vz.63-1 Ogar9222692514347.55%2052.5
Type 7110219589428452.46%1766.6
MS-11464710.0%0.0
Ambassador922709727254.17%1912.6
UDES 15/1610182063120443.14%1354.8
VK 36.01 (H)662740774750.74%1026.3
K-911016607329749.48%1308.6
TNH T Vz. 519177782613547.41%1742.4
AMX M4 mle. 5410227781129453.06%1831.0
T-60211217026652.26%372.5
T328110067348657.41%1303.3
Executor11248087410348.54%1885.5
Pz.Kpfw. Neu1122489705350.94%1454.6
Wespe3102119250.0%217.7
FV3046625247633.33%769.7
Indien-Panzer89455912733.33%941.3
Prototipo Standard B9191475834651.45%1885.9
Manticore10124781120950.72%1448.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E32061993040.0%449.4
121B10193973064049.84%1615.3
Renault FT1341181100.0%261.0
Grant41161692157.14%273.7
Škoda T 4067054453043.33%1201.2
CS-6310159070811556.52%1252.4
Strv 103B101034579742.86%490.2
Super Conqueror10198468355346.47%1525.9
E 50 Ausf. M10224282039851.01%1890.8
MKA21882122937.93%531.1
TVP T 50/5110202068049749.09%1689.5
Lago M38375135710.0%1946.8
Pz.Kpfw. II21524391100.0%738.5
Stone Sentinel81885100218852.66%1976.6
K-91-PT915045811540.0%1208.7
M48A5 Patton10160863555146.46%1169.9
M22141224683.33%727.5
Leox91971805650.0%1537.8
Fantôme914016841833.33%1216.7
4TP1102205250.0%337.5
TNH 105/1000811046406555.38%1440.5
MTLS-1G14312317929947.83%312.8
M2 Medium Tank3189231129751.27%651.0
FV230 Canopener10228290822556.0%1843.2
M4465393412944.83%743.8
Leopard Prototyp A9195874882054.27%2027.8
Kampfpanzer 671017788222250.0%1415.9
IS-41023498628042.5%1727.1
GSOR the TANK913336636543.08%1084.6
Vickers Medium Mk. I1891314348.84%314.6
Object 27710212776926253.05%1836.1
Progetto M35 mod. 4681646761219652.23%2038.9
60TP Lewandowskiego10206771722345.74%1437.7
DBV-15210241381314356.64%1733.6
Centurion Action X10193671368748.76%1586.9
Centurion Mk. I8108554956944.64%1354.5
AE Phase I9198479661550.73%2019.0
Durendal1026468347546.67%1946.0
Tiger I7997527155852.44%1326.8
Sherman Firefly632527813043.85%392.4
Cromwell B68066157353.42%1565.5
Object 14010188173237351.21%1604.2
Char de transition68805742646.15%1233.0
Black Prince762340581148.83%702.6
Bishop51523211100.0%306.6
Object 430U10196473239549.37%1610.2
T110E510163170333151.06%1178.2
Leopard 110209071944151.02%1716.9
T110E41020468219157.14%1521.6
Type 578174280732256.83%2181.5
Churchill I525426312741.73%278.4
BZ-751019617556642.42%1318.4
Concept No. 510175074713250.0%1196.3
Bretagne Panther687858898253.87%1675.1
Škoda T 5681958862106053.87%2100.5
UDES 16912405661338.46%915.6
VK 30.01 (H)528124614944.97%449.3
Konštrukta T-34/1007291329333.33%144.1
Matilda42161938338.55%345.1
M4A3E8 Thunderbolt VII679162016556.97%1597.3
Object 274a813547844143.9%1628.5
Tiger 1316104863210455.77%1860.5
Škoda T 509144472810145.54%1210.3
Strv m/42-57 Alt A.2697957748554.23%1900.1
Vz. 5510227575336147.09%1696.2
T57 Heavy10200464722949.34%1506.5
G.Pz. Mk. VI (e)20791100.0%261.0
T309203784323253.02%1886.6
AT 15A797058430455.59%1519.2
KR-111253792719645.92%1719.4
Char Futur 49201882031256.73%2010.0
T2 Medium Tank291250250.0%300.6
Panther II813588079551.58%1837.7
Tiger II8150166446751.61%1797.0
Durchbruchswagen 242452447755.84%650.5
E 509190674525452.36%1950.7
50TP Tyszkiewicza9188465929852.68%1917.7
Projet Louis910677438845.45%1315.4
T-34-856599409313252.14%1146.9
Vz. 44-179355297346.58%1131.3
Leichttraktor1531232100.0%261.0
TKS z n.k.m. 20 mm291164757.14%408.9
Fauteur112797101514754.42%2054.9
Heavy Tank No. VI68915544461.36%1674.9
XM69 Hacker11224384622245.5%1516.6
T698105354132944.68%1169.1
M10 RBFM565749527148.34%1356.7
Lorraine 50 t915168704955.1%1608.9
Object 252U8164787026857.09%1915.1
Object 777 Version II9183777325053.6%1886.4
T2971293640175756.12%1802.2
M1039120253316051.25%1048.9
E 759183875136449.18%1795.6
K-28158298511060.0%2108.8
AMX 30 1er prototype9177082832553.23%1811.7
M4A3E2 Sherman Jumbo629030417249.42%389.8
Fiat 300014678825.0%2.1
AltProto AMX 3081673100318559.46%2193.7
IS-710239285116051.25%2063.3
1131018777158739.08%1320.5
STB-110198170995350.89%1631.8
M-V-Y1021758268947.19%1710.2
Centurion Mk. 7/19177674373053.97%1850.7
Churchill VII637932320845.67%478.7
Cromwell66824908742.53%1182.1
Cruiser Mk. III305910.0%0.0
FV226 Contradictious8162489916954.44%1728.1
Pz.Kpfw. 5582285119410362.14%2521.2
Kunze Panzer9185385336257.73%1932.3
Vz. 60S Dravec10262091914348.25%1689.2
Kolohousenka11261831241.67%464.4
T-54911257472853.57%1016.8
Kranvagn10221377832052.19%1927.8
Renault Otsu1791984456.82%237.8
T-80415921546647.85%432.2
Grille55123584250.0%1010.0
M4A1 Revalorisé8131264453351.41%1706.5
Kpz. Erich Konzept I9218794631055.81%2043.8
T-1273631206033.33%0.3
Loyd Gun Carriage27131683.33%261.0
T-70316420440047.0%482.7
Type 598161691215151.66%2194.3
M3 Lee4861935644.64%74.5
T-34514719731249.04%199.5
T20766340156850.35%869.2
M26 Pershing893050874946.73%1084.3
Rheinmetall Panzerwagen10110072575348.87%1153.4
Carro da Combattimento 45 t1023871078977.78%1802.3
CS-52 LIS81581784178653.25%2121.6
Black Rock11235691814948.32%1500.4
Pudel695561514458.33%2064.2
Progetto M40 mod. 6510222673124156.02%1934.4
122 TM8175391634460.17%2317.2
Sherman III52232297644.74%384.1
Challenger793445666751.42%1248.8
M46 Patton9119558839348.6%1052.0
M4A1 Sherman5238249116349.27%443.5
Type 646600526123449.59%1525.3
Chimera8161088035356.37%1823.9
UDES 14 Alt 58124354612946.51%1479.6
Stuart I-IV31852371866.67%815.9
IS-2M712438023339.39%1418.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved