WN8
1593
Recent WN8
1679
(1306 Bitev)
Winrate
51.52%
Recent WR
50.69%
(1306 Bitev)
Bitev
152149
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 152149 34 147 773 1306
Průměrný Tier 8.14 7.91 8.79 8.25 10.0
Winrate 51.52% 52.94% 50.34% 52.91% 50.69%
Tanků odhaleno 1.38 1.24 0.98 1.04 1.02
Udělené poškození 1395.58 1513 1814.42 1566.19 1692.17
Obrana základny 0.27 0 0.0 0.09 0.11
Průměrně zkušeností 769.66 907 869.0 829.0 843.0
WN8 1593 1569 1597 1676 (+1) 1679 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 597542704)
Načteno za 0.63s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 3:13:04 - 17.10.2026 4:56:55)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Object 703 Version II8222611100.0%3136.0
Panther/M10711401333.33%1658.0
Tiger 13167211250.0%1039.0
T25 Pilot Number 188531250.0%847.0
Char Murat9156711100.0%1231.0
Predatore916741333.33%1020.0
Bisonte C458204111100.0%2522.0
Stone Sentinel812991333.33%1110.0
Pz.Kpfw. IV Schmalturm610081333.33%1402.0
TS-69392211100.0%4279.0
Pz.Kpfw. VII102264010.0%1180.0
Progetto M35 mod. 46817811333.33%1841.0
H3929551250.0%3604.0
Udarniy849911100.0%452.0
FV225 Collector9139411100.0%962.0
Vz. 62 Jasan960911100.0%423.0
Somua SM817141250.0%1631.0
IS-3A Peregrine813061250.0%1181.0
Chi-Go7112211100.0%1493.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/slag76g.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=slag76g][img]https://lab-vole.cz/Signature/slag76g.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 13482 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
98% (343 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1636
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1605
(147387 Bitev)
WN8 Tier VI
1469
(9330 Bitev)
WN8 Tier VII
1514
(16360 Bitev)
WN8 Tier VIII
1701
(73118 Bitev)
WN8 Tier IX
1486
(25854 Bitev)
WN8 Tier X
1554
(21640 Bitev)

Tanky (443)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon8123275919051.05%1453.8
Charioteer8157087615665.38%2072.4
Object 703 Version II81635945246353.84%1864.4
EMIL 19518147984345354.97%1687.2
BDR G1 B53454017050.0%543.5
VK 45.02 (P) Ausf. A893464922350.22%994.8
BZ-5879486761553.33%1131.8
FSV Scheme A79717465754.39%1503.4
T110E410204071888350.96%1467.7
SU-122-4471314799862.5%1740.9
1211019297049840.82%1392.9
T-150634841613848.55%409.9
Type 89 I-Go/Chi-Ro2150307366.67%654.0
Jagdpanther784659332447.53%1097.3
AMX M4 mle. 498133486462355.7%1663.9
T37656063321855.05%1576.6
Type 5 Ke-Ho41923076544.62%425.2
S-51776649184450.24%944.6
Löwe8130178418647.85%1477.4
T-43764159366351.13%917.4
AMX 13 75755656613142.75%947.5
O-Ho896064619048.95%992.6
Leo7110175011752.14%1942.3
Jagdpanzer E 90915767289244.57%1115.0
T-54 ltwt.9914676107849.44%1222.0
Type 5 Chi-Ri765057311547.83%847.5
B141392782339.13%123.2
Type T-3454034638260.98%1194.0
AMX M4 mle. 519197286924953.41%1837.1
T-7031601972343.48%432.5
Panther/M10711387364346.51%1756.3
Strv S18150570237246.77%1617.4
Strv 7467776708254.88%1694.6
Lansen C8141886216650.6%1795.6
Vickers Medium Mk. III32413451361.54%990.4
Durendal101558788862.5%1046.6
Tiger I786960726242.75%980.8
SU-100660050916251.23%993.3
Type 4 Heavy91601760109550.5%1509.5
Rheinmetall Skorpion G8179189113863.04%2395.8
E 100102113782299052.78%1762.7
Waffenträger auf Pz. IV9184876343353.58%1725.3
T-44895164831044.84%1111.6
Patton the Tank913917874654.35%1540.5
LT-432878469772548.55%1314.4
FV201 (A45)71086796155353.57%1652.8
KV-4880760827746.57%802.9
T-2841581837745.45%280.7
Tiger 1316110183362858.92%2084.3
AT 8655056713154.96%981.9
Škoda T 5091857823115252.08%1835.8
Kampfpanzer 07 RH812267999555.79%1614.0
T26E58126786168252.64%1608.3
IS-M814988829258.7%1966.8
AMX 50 Foch B10193174120051.0%1403.5
Panther II898565320448.53%1178.0
Tiger II897462325243.25%963.1
Object 252U Defender81477824239451.46%1672.3
TVP VTU Koncept898268818447.83%1249.8
E 75 TS81491817122749.23%1729.2
Object 7049163170680249.5%1279.5
T56 GMC3136306862.5%426.9
Ikv 10353514134153.66%775.9
Type 95 Ji-Ro686262610256.86%1567.4
T-34-85 Rudy69848392268.18%2174.3
T25 Pilot Number 18105576543752.86%1375.0
AMX 50 B10188969454247.05%1466.8
T698113872613246.21%1351.8
M10 RBFM577167325744.75%1608.9
E 65 Zwilling817509666654.55%1653.0
IS-27103269334049.41%1380.1
E 759129572531849.06%1179.4
AMX ELC bis51893075333.96%369.4
VK 168.01 Mauerbrecher8149483311550.43%1849.7
SU-100M1786056714944.97%1077.1
AMX 3831423131844.44%286.7
LTP31784391100.0%808.2
T77814227764050.0%1477.9
Ho-Ri 1918337636347.62%1486.0
AMX 50 Foch (155)1018635944438.64%1288.9
Char Murat9162380338252.62%1539.3
T 55A9148376033551.34%1433.2
Indien-Panzer8118076213956.83%1770.3
KR-11121358618544.71%1201.2
Caernarvon Action X8127283370550.78%1558.5
1108124475827953.76%1544.3
Predatore919668316743.28%1581.9
Strv 81812157833641.67%1539.1
FV224 Chopper7138689825752.14%1862.1
TL-1 LPC811217092352.17%1381.8
M4A1 Sherman534539710143.56%729.6
StuG IV53003524850.0%602.5
Pz.Kpfw. 38 (t)31111483138.71%146.8
T-34517623522345.74%252.3
M26 Pershing8106669013948.92%1351.9
WZ-1149161378530147.51%1448.8
Pudel6108486541758.03%2329.1
Type 4 Chi-To654852310549.52%910.8
Crusader62653788850.0%666.6
Bat.-Châtillon 155 559121260830952.1%1287.7
IS-2 shielded7136888437859.52%2085.3
TBT9192983311447.37%1525.3
AMX ELC 90165917123860.53%1739.9
Pz.Kpfw. III/IV53774088646.51%915.1
Nergal812707255750.88%1182.0
Charioteer Nomad8144976625652.34%1587.7
AT 7783265013852.17%1024.8
STA-1898567037351.21%1296.8
Jagdtiger9142267331248.72%1125.4
Valentine AT4942141952.63%122.5
UDES 03815147924257.14%1976.2
M40/M438126873850153.49%1540.2
M127100164510544.76%1306.1
Object 7059178889125260.71%1812.6
TS-581724980161155.49%1998.2
T-602130208666.67%562.6
T328108269428048.93%1187.6
Ferdinand8102162227947.31%956.5
Type 3 Chi-Nu53604075250.0%892.7
Type 98 Ke-Ni31772651758.82%684.5
Chi-To SP711916911540.0%1332.3
Sturer Emil776654111747.01%1005.0
XM66F8138178311048.18%1457.0
CS-5996379151100.0%519.1
T-28E with F-304448621475.0%1329.9
T67535340713650.74%697.6
Strv 103-0916997535255.77%1560.4
Conqueror9163878636452.75%1563.5
AMX M4 mle. 45774655517745.2%816.7
T-100 LT108676515054.0%904.3
Bat.-Châtillon Bourrasque81537876180253.55%1892.4
Object 2601019587277643.42%1405.7
Vickers Medium Mk. I149109683.33%261.0
Object 2771018467265145.1%1262.9
Object 4309165979228548.77%1476.5
SU-152780957721247.64%1088.9
Marder 38T42902953228.13%538.4
Pz.Sfl. IVc54293578342.17%833.0
T-8328172093968953.56%1862.4
Object 432U11184274112143.8%1146.9
Object 14010166170151347.56%1300.8
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4421905543.64%33.9
FV217 Badger10230081562753.75%1754.8
Škoda T 2453674204847.92%915.5
Black Prince773962211251.79%924.8
Object 430U1022178807051.43%1768.4
Strv K9181287645953.59%1832.5
Object 268 Version 410203774720147.76%1442.9
VK 30.01 (H)55585203852.63%1390.5
Bisonte C4581522880145951.06%1649.4
Stone Sentinel814818397544.0%1380.4
IS779958237944.33%962.2
T25 AT79526778461.9%1458.4
T25/278856128246.34%1173.1
LT vz. 3832404341172.73%1162.6
T309137162933142.9%1017.7
FV227 Conceiver8154788210850.93%1750.6
Hotchkiss H352149256520.0%520.5
Centurion Mk. 5/1 RAAC814108979553.68%1973.9
Maus10235796914959.73%1953.8
T2 Medium Tank21412982356.52%697.7
Caliban813247575844.83%1429.0
VK 168.01 (P)81550858175353.57%2015.1
Durchbruchswagen 242013123946.15%384.6
AMX 4042213663046.67%763.0
Vz. 44-1716558671030.0%2867.9
Leichttraktor1811251241.67%153.5
Felice9144372527646.74%1368.1
WZ-120-1G FT8151085142853.04%1784.4
ARL 44657051915454.55%938.5
T2971352849104055.48%1929.5
HWK 30880367249949.5%1354.8
M4A3E2 Sherman Jumbo66876587660.53%1448.8
T-103812117002548.0%1156.1
105 leFH18B2578960120551.71%1562.0
Krupp-Steyr Waffenträger710966002941.38%1409.6
TNH 105/1000813618761963.16%2012.3
Pz.Kpfw. IV Schmalturm698875710950.46%1946.8
Cruiser Mk. III3791473855.26%236.9
KV-2652948511151.35%771.6
AMX 50 1209116362533046.67%939.7
ST vz. 3943835402075.0%1598.6
M8A142353504746.81%455.9
King Tiger (Captured)7134488558556.41%2000.4
AMX 67 Imbattable11248882824445.9%1507.2
T-8041431875152.94%396.4
59-16628748215850.0%628.2
VK 30.01 (D)66626116755.22%1391.2
O-Ni7113378223256.03%1590.9
TS-69178284222650.88%1541.8
T9285956538452.38%985.9
T-109121166153248.87%1042.2
IS-3-II9203589347451.9%1991.8
SMV CC-678135781112854.69%1718.3
IS-6 B81699924267255.16%2195.0
Churchill III56898198045.0%1361.8
Rheinmetall Skorpion8137072744049.32%1388.5
D231632091752.94%472.2
CS-52 LIS81554857182953.25%2022.8
M-VII-Y920958494440.91%1487.6
Jagdpanzer E 100101939692196049.85%1445.9
IS-27127481543855.25%1759.0
M-IV-Y8159783012346.34%1650.8
StuG III Ausf. G533335812043.33%594.4
Nashorn676950610543.81%1205.7
Staghound Mk. III67886461050.0%1340.7
VK 30.01 (P)658153871651.12%942.3
E 257981676118549.11%1416.2
Renault UE 5731742631747.06%431.5
T80311210184817550.29%1350.0
WZ-111 model 1-49154476950554.85%1495.0
AT 2537345910645.28%771.4
AMX 30 1er prototype9151170149047.96%1401.7
M5A1 Stuart41993891861.11%654.0
AMX 13 F3 AM666447410348.54%947.3
Lorraine 50 t916508585561.82%1659.3
T1 Cunningham1711313540.0%178.9
VK 75.01 (K)8135986614657.53%1731.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. F257687372050.0%2122.7
Prototipo Standard B9187585339553.67%1825.4
Panzer 58 Mutz8115279750352.29%1512.8
M4A3E8 Sherman65975284645.65%1088.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E31733011553.33%464.6
leKpz M 41 90 mm GF876364547251.06%1258.5
T959155472222649.56%1242.1
Strv fm/21155306580.0%299.6
SU-1018103761616143.48%1066.0
VK 45.02 (P) Ausf. B91517763147951.59%1465.3
M2 Light21483911163.64%608.0
Type 2597 Chi-Ha33334041060.0%1368.7
Object 4168132876811750.43%1758.8
MKA282774610.0%4407.6
TVP T 50/5110189572576346.79%1512.1
SU-85I5574508837.5%1116.5
ST-I91664791226849.82%1610.0
Pz.Kpfw. II2233520955.56%1091.5
M48A5 Patton10170972736049.44%1276.4
Chrysler K GF813977838648.84%1493.6
Type 95 Ha-Go2166328666.67%806.6
Pz.Kpfw. VII102193819100351.65%1727.3
WZ-111 Alpine Tiger8144287030852.6%1838.1
Emil I8129378439951.88%1477.4
43 M. Toldi III3416810.0%0.0
212A9117153738948.59%1063.4
M4155834196045.0%952.4
Progetto M35 mod. 4681448834368651.9%1740.5
60TP Lewandowskiego10246483294550.48%1897.8
AE Phase I9203195510660.38%2094.3
LT vz. 35264131333.33%30.6
KV-13755055010046.0%720.9
Cromwell B678470211253.57%1464.2
Rhm.-Borsig Waffenträger8160477419056.32%1829.5
IS-2-II815308536756.72%2040.6
Type 91 Heavy3199266837.5%451.4
VK 30.02 (M)64934877450.0%816.3
Marder II31572391163.64%429.7
T3 HMC264931926.32%15.9
Pz.Kpfw. 35 (t)2501171050.0%82.9
UDES 16919148249646.88%1930.6
Konštrukta T-34/100788763619148.17%1377.9
H39184481519547.69%1513.3
Object 274a8150392294256.37%2043.6
FV42028127284782652.06%1815.6
T28 Prototype8112463923347.21%1129.3
T-54 first prototype8135991273657.2%1999.3
G.Pz. Mk. VI (e)24576633.33%0.0
Renault FT1751421338.46%189.0
ShPTK-TVP 1008133881973554.56%1491.0
KV-220-251069104930162.46%2345.7
Type 97 Te-Ke2837610.0%132.3
Taschenratte112693101346049.13%1674.4
SU-8554164464858.33%974.5
Udarniy8161399013658.09%1684.3
T-34-85634339522642.48%418.0
P.44 Pantera813428872564.0%2058.3
T1 Heavy56376106855.88%1350.1
T-34-2883963315650.64%985.4
M56 Scorpion71793886540.0%2837.3
ARL V3966064598138.27%888.5
Pz.Kpfw. B2 740 (f)415624930.0%105.3
T28 Concept71099750115153.87%1689.3
Heavy Tank No. VI69167515558.18%1788.9
M4A1 Revalorisé8118574730752.12%1517.1
M1039161275214650.68%1674.4
T34 B8120871832349.85%1381.7
IS-3A813089101668.75%1488.9
T54E19162474229446.26%1433.2
Type 95 Heavy43064072356.52%1101.1
Covenanter51252417744.16%181.9
Lorraine 155 mle. 51895450022243.69%988.2
Fiat 30001190328366.67%1145.9
Churchill I54995072951.72%1064.2
Churchill VII67926787455.41%1544.4
Cromwell670360823748.95%1423.8
WZ-111 model 5A10240084320748.79%1963.1
WZ-1209134071426353.99%1301.9
T-50-2666046510.0%1362.0
FV225 Collector919169212653.85%1558.1
Rambo9164284536653.01%1523.8
KV-3765553613548.15%698.4
AMX Canon d'assaut 1058130676817254.07%1407.7
O-I Experimental57106228853.41%1563.5
T57 Heavy102374812112151.83%1881.4
M36 Jackson67885896150.82%1373.3
TNH T Vz. 51918118149048.89%1549.7
FV215b10196276320546.83%1521.5
Tiger (P)787666325552.94%1125.3
Carro da Combattimento 45 t10220379421248.11%1643.5
Vz. 62 Jasan915958193953.85%1309.2
AMX 13 (FL 11)55496408051.25%1830.7
Leopard Prototyp A91881836141753.49%1951.9
VK 100.01 (P)81563897153957.37%2082.3
M4A1 FL 106106682042855.84%1993.0
ELC EVEN 90892175974751.41%1824.7
M18 Hellcat663552914553.1%1075.1
M24 Chaffee53064887853.85%969.1
SU-130PM81529775171349.1%1598.5
Alecto41892484734.04%253.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D264420580.0%295.8
Pz.Kpfw. II Ausf. G33304901450.0%1505.2
FV215b (183)10164062998248.47%1174.1
Obsidian812848397052.86%1677.4
D1242114633.33%0.0
Super Hellcat712508925673.21%1999.9
Cruiser Mk. IV42092302548.0%576.0
LTTB846856121346.95%658.5
SMV CC-567131385519551.28%2131.9
KV-1 shielded57577476456.25%1444.3
M667205275841.38%969.4
Bat.-Châtillon 155 5810134265850849.8%1155.7
T786121185643058.14%2075.2
53TP Markowskiego8252315111100.0%4661.6
FV601 Saladin812537569947.47%1588.9
O-I690268958852.21%1732.9
MS-11711302740.74%126.8
VK 36.01 (H)651045712639.68%653.3
IS-3897866750050.4%1048.5
T-34-1781765511956.3%1317.5
M3 Stuart31422701435.71%349.1
AMX AC mle. 46793168310260.78%1468.9
Vickers Medium Mk. II2149266540.0%581.8
Panhard EBR 75 (FL 10)878864320146.77%1246.3
T288131872213950.36%1405.8
Ares 75814828952958.62%1815.8
122 TM814939104660.87%2008.5
Strv m/4254485034459.09%1246.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H529337616650.0%623.5
AMX 50 100899662825946.72%953.7
Bat.-Châtillon 25 t10168768127444.89%1251.4
M54 Renegade81613872111550.49%1803.3
Jagdpanzer IV647445311346.02%663.6
Super Conqueror10212180556851.41%1678.8
Chrysler K8145283534849.43%1676.4
Object 261101568703209350.69%1343.0
T71 DA7841709100851.88%1912.9
ISU-152K812947549258.7%1573.4
Panzerjäger I292217650.0%173.8
KV-1529230221550.7%462.8
S35 CA55194992352.17%1044.9
T110E3102261796139653.37%1772.8
M5 Stuart439215333.33%0.0
Renault NC-311839230.0%191.5
M2 Medium Tank32383251154.55%820.6
AT 158106868121253.3%1127.9
Kolohousenka195193560.0%379.7
T-34-3813357605545.45%1418.9
Škoda T 2781334802164352.83%1817.8
T-44-100 Igrovoy81303835574754.31%1653.6
AMX AC mle. 4887915674348.84%714.3
Emil II9184085367051.64%1726.8
Škoda T 2565635138542.35%933.0
50TP prototyp8154584471852.65%1805.2
Bat.-Châtillon 25 t AP9145972734350.15%1441.7
Lion10196174368849.56%1586.1
Pz.Kpfw. T 2554104868151.85%1026.6
Type 62768470576851.56%1531.3
VK 30.02 (D)79466877748.05%1523.9
Projet Louis98207357147.89%1024.1
OCP Peacekeeper915856785230.77%1162.8
BT-7 artillery3205275333.33%518.0
Bretagne Panther695077735453.95%1777.7
Matilda42683612958.62%664.7
Somua SAu 4042132943243.75%413.0
ISU-1528119559117943.58%1090.6
M24E2 Super Chaffee665563113847.1%1865.2
Strv m/42-57 Alt A.26105277394252.12%2098.2
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)8131866613737.96%1387.2
MT-25624042210846.3%501.5
AT 15A714129754160.98%2615.7
E 5091634774155850.19%1604.1
50TP Tyszkiewicza918097962240.91%1683.9
TS-548159497432457.41%1853.7
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger81200775269851.48%1432.0
Lorraine 155 mle. 50774449214350.35%837.6
KV-85643640140544.69%531.7
Lorraine 40 t81368772244950.39%1660.4
T26E3 Eagle 77119885950357.26%1975.2
Type 59 G8147488879750.82%2008.9
Cobra913716785343.4%954.9
T-4631442043863.16%618.3
T-262871233046.67%237.8
AltProto AMX 30812388443154.84%1537.6
IS-7101840743108849.17%1429.7
Somua SM81648917490452.06%1863.4
WZ-131768467258451.71%1344.2
M4466975847055.71%1272.6
Vickers Mk. E Type B2113229560.0%426.8
Turtle Mk. I813378129146.15%1251.4
TT-130M917558079048.89%1596.8
Ho-Ri 2812477069645.83%1280.4
T-549126268251443.97%1171.1
Renault Otsu154107250.0%71.4
Panther mit 8,8 cm L/718122282314055.0%1759.0
Type 619157376016047.5%1494.4
T26E4 SuperPershing81206810291650.55%1619.4
Universal Carrier 2-pdr21111301741.18%216.1
M41D87046613360.61%1135.8
VK 20.01 (D)42293924757.45%674.1
Type 5981426899111753.8%2056.9
M3 Lee41782822254.55%503.5
AMX 13 909852652203848.23%1155.2
56TP815218253751.35%1683.7
T207109774720751.69%1670.1
IS-3A Peregrine8160892164252.49%1732.7
Sherman VC Firefly6106282029457.14%2135.6
Panther776564212154.55%1211.7
SU-14-28114255527247.06%1238.6
Type 58657054416949.11%1100.0
Chi-Go710936871553.33%1379.5
Tortoise9143170729450.68%1083.7
Primo Victoria810818881070.0%1624.8
IS-68122572714945.64%1300.6
T-62A10161367476545.23%1279.0
Object 2639152870017945.25%1211.0
M46 Patton9175686019159.16%1888.0
AMX 12 t645556617055.29%1145.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41692566854.41%320.0
null016916321546.67%0.0
Chimera813917853345.45%1376.5
T-505842137042.86%38.8
UDES 14 Alt 5811807216251.61%1456.9
Renault FT AC2621391241.67%7.0
IS-2M7147794538859.28%2236.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved