eu Hráč sergei___1966


WN8
1577
Recent WN8
1908
(344 Bitev)
Winrate
52.09%
Recent WR
54.07%
(344 Bitev)
Bitev
26698
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 26698 0 32 147 344
Průměrný Tier 7.51 0.0 9.78 9.46 9.29
Winrate 52.09% 0.0% 62.5% 53.74% 54.07%
Tanků odhaleno 1.09 0.0 0.66 1.08 1.01
Udělené poškození 1220.73 0 2199.25 2139.97 2100.78
Obrana základny 0.37 0 1.81 0.41 0.3
Průměrně zkušeností 588.72 0 912.0 890.0 915.0
WN8 1577 0 1886 (+1) 1904 (+3) 1908 (+6)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 9 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 66.67% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.56 0.0
Udělené poškození 0 0 398 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 298 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 4.44 0.0
(WG Player ID: 596559156)
Načteno za 1.06s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 18:36:55 - 17.10.2026 0:38:10)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/sergei___1966.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=sergei___1966][img]https://lab-vole.cz/Signature/sergei___1966.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1994 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
93% (327 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1742
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1572
(21460 Bitev)
WN8 Tier VI
1408
(2467 Bitev)
WN8 Tier VII
1577
(3084 Bitev)
WN8 Tier VIII
1579
(6023 Bitev)
WN8 Tier IX
1659
(5517 Bitev)
WN8 Tier X
1545
(4205 Bitev)

Tanky (404)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x688276479457.45%1801.6
Sexton I3245332875.0%880.8
Object 2579153757215349.02%1416.4
SU-152795547617453.45%1458.4
Charioteer813246795944.07%1527.5
Excalibur610955672352.17%1832.1
Object 703 Version II816438881241.67%1544.5
BDR G1 B52952242040.0%326.4
Caernarvon81346774837.5%1352.1
BZ-58713609073951.28%2092.4
FSV Scheme A711229392965.52%2063.3
K-911024659083060.0%2111.5
T-15068385106353.97%1565.6
Jagdpanther710884518445.24%1575.5
AMX M4 mle. 49812104761729.41%1119.1
FV30464553323953.85%762.8
T3763963331947.37%973.8
S-5177134216842.65%688.1
Löwe812595851861.11%1513.1
CS-631020257555244.23%1591.9
Strv 103B10221766538551.95%1679.0
T-437454285633.33%467.6
AEC Armoured Car56296682100.0%1725.6
Leo710096314946.94%1544.1
Jagdpanzer E 909253510282060.0%2426.5
M222406121100.0%1536.5
KV-1S6355269862.5%535.6
T-54 ltwt.9109655254352.67%1778.6
Jagdpanther II8138559912255.74%1535.8
Windhund811046811361.54%1192.0
FV230 Canopener1023699418654.65%1851.1
B142412584944.9%531.2
L-602833691100.0%435.8
Kampfpanzer 671023428991361.54%1687.8
T-703108169540.0%149.5
Panhard AMD 178B64595015446.3%1219.9
Strv S18164167259252.87%1866.1
Strv 7469196342564.0%1987.9
Vickers Medium Mk. III31391632055.0%415.2
T959203179724755.47%1812.1
Tiger I714208983759.46%1951.4
WZ-120G FT923189751060.0%1860.2
SU-100676543419255.21%1392.6
Type 4 Heavy9144855126952.04%1345.5
E 10010189565718344.81%1366.9
T110E41028419193661.11%2303.7
Patton the Tank91298758650.0%1314.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D21593051050.0%716.1
T-2841922432657.69%491.6
AT 865934384447.73%885.9
Škoda T 509167762321746.08%1595.8
Type 63812237356041.67%1153.4
IS-M8129159813646.32%1587.3
Crusader 5.5-in. SP76605765459.26%918.1
Tiger II811277295056.0%1255.8
Object 7049193152119747.21%1569.4
Projet Louis98607693548.57%1128.0
Ikv 10354733385253.85%1204.0
Object 268 Version V1018488052166.67%1346.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C321530520249.01%1078.0
Saryuda921138152245.45%1819.0
T25 Pilot Number 18113462717752.54%1541.9
Ares 90 C11242510171866.67%1960.0
Alecto42272217146.48%464.2
A4664166651471.43%1351.5
M10 RBFM58926362360.87%2021.8
T4999918045154.9%1499.0
SDP 40 Zadymka57524211323.08%1462.2
E 759166370511554.78%1626.6
AMX ELC bis542740234555.94%1705.2
VK 168.01 Mauerbrecher8935615616.67%936.0
SU-100M17171610041866.67%2845.9
AMX 3831642311275.0%585.1
LTP321825414551.03%1117.1
Sav m/4342292622065.0%650.8
AMX 13 75760546316257.41%1267.8
M-V-Y10219710134261.9%1901.2
AMX 50 Foch (155)1023965853023.33%1579.3
T 55A916726928151.85%1641.4
Pz.Kpfw. 558239612733066.67%2902.5
Ikv 90 Typ B78374375341.51%1062.2
Caernarvon Action X8666398728.57%516.5
Mäuschen9203170114555.86%2115.5
M-III-Y813898804557.78%1720.3
Matilda43313367451.35%898.9
Ikv 723213213540.0%402.0
M4A1 Sherman5647484113161.54%2280.1
Pz.Kpfw. 38 (t)31372131127.27%276.9
T-3453703017755.84%1024.0
P.43 bis610757675356.6%2357.7
Birch Gun42242103554.29%751.5
Black Rock1122519982657.69%1521.5
Tiger-Maus919719834468.18%1833.8
Controcarro 1 Mk. 2919899325957.63%1882.7
Object 430 Version II917488573953.85%1694.2
AMX 30 B1019045951546.67%1604.4
T1 HMC21351712560.0%759.5
59-1665677231361.54%1928.9
IS-2 shielded712217362263.64%1763.4
SDP 60 Gonkiewicza921099908363.86%2154.6
TBT917939121662.5%1752.8
AT 778064711764.71%1063.6
SU-85B444433111959.66%1374.6
Jagdtiger918636428545.88%1496.1
Valentine AT42912851968.42%1003.7
UDES 0389875083933.33%839.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3251230742.86%797.1
M40/M438119958312948.84%1264.3
M12792147510049.0%1093.5
T-6021182911100.0%587.8
T32817059026653.03%2030.5
TKS z n.k.m. 20 mm2226440862.5%1524.2
Type 5 Heavy10216272124849.19%1526.4
T6753863382065.0%957.4
P.43 ter711417916055.0%1999.2
FV229 Contender921068735347.17%1726.9
SDP 58 Kilana814427559147.25%1573.6
SU-182226174742.86%1462.5
Strv 103-09199563114143.26%1808.8
Object 705A10208269218151.38%1647.0
Conqueror9179470116651.2%1663.2
T-100 LT10106753017249.42%1312.6
Versuchspanzer 57923119695349.06%2086.0
Vickers Medium Mk. I13972728.57%0.0
KV-4 KTTS815198601258.33%1906.3
Object 4309190377210058.0%1868.1
T-34-2G FT712697183557.14%1797.0
Lago4499295757.14%1833.6
Vz. 64 Blesk85846983857.89%996.5
Hotchkiss EBR76746209958.59%1641.3
Marder 38T44633151250.0%1175.0
SU-2631321242733.33%116.5
Object 14010191758531552.38%1633.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41712774447.73%422.2
FV217 Badger10224285111452.63%1706.1
Progetto CC55 mod. 54813958925360.38%1634.5
Škoda T 2454853352441.67%1447.9
Black Prince76734631861.11%819.7
Bishop55032933943.59%1019.4
Object 430U10191974211647.41%1509.8
SDP wz 66 Grom816958942157.14%1776.2
Lorraine 39L AM3891321450.0%148.0
VK 30.01 (H)5824735683.33%2136.3
IS799249718853.72%1422.9
T25 AT712767621668.75%1818.7
Object 705919418646353.97%1963.7
T309161372312449.19%1419.9
FV227 Conceiver812457174639.13%1196.4
Hotchkiss H352129242366.67%608.2
Maus10194388011459.65%1628.8
T2 Medium Tank2150205757.14%739.3
Durchbruchswagen 2494141616.67%0.0
T4042562394050.0%529.4
AMX 4041342284951.02%370.0
UDES 16920617996136.07%1907.1
M-VI-Y914928326955.07%1435.0
Leichttraktor1481382646.15%52.6
WZ-111-1G FT81131407944.44%1146.6
VCS 6x6 TS 9095136801050.0%545.4
MTLS-1G1434354475251.92%2240.9
FV4025 Contriver1122848132839.29%1338.7
M4A3E2 Sherman Jumbo66194113855.26%1296.2
SU-76M42432032045.0%535.1
T-11632193091154.55%966.6
Type 95 Ha-Go28811230.0%128.0
60G FT56163494346.51%1369.9
Cruiser Mk. III3213253475.0%1121.1
KV-2683751617352.6%1558.8
ST vz. 3942412801478.57%832.8
M8A145214321080.0%1662.6
AMX 105 AM mle. 4742371903737.84%651.9
KV-85674844523953.14%1357.4
T-34 shielded55473963743.24%1357.8
O-Ni7114654611050.91%1656.0
T9285588365662.5%1141.8
T-10910404488950.56%846.8
IS-3-II9200492213260.61%2186.3
SMV CC-67818529503158.06%2527.4
Loyd Gun Carriage2123154540.0%682.1
Carro d'assalto P.8879246954259.52%1172.7
AMX 13 105 AM mle. 50558026230.0%1212.5
LTTB870946619352.85%1351.4
D23205253966.67%892.3
T71 CMCD74645363046.67%905.9
Black Prince II722601120250.0%3060.0
Char Mle. 7598876802236.36%1046.2
Jagdpanzer E 10010215063810544.76%1461.5
StuG III Ausf. G545933413256.06%1149.9
Staghound Mk. III6703672450.0%1371.1
E 257112356796751.71%1768.9
SU-76G FT46194681861.11%1750.3
Renault UE 5731861852846.43%463.3
M601016006715453.7%1274.4
Ikv 65 Alt II68354656563.08%1839.6
T-505692225545.45%60.9
Centurion Action X1018727625747.37%1499.9
UDES 15/161024008954658.7%1856.9
AT 253443276959.42%817.0
Object 2681018945204344.19%1172.8
AMX 13 F3 AM69767731866.67%1815.1
Executor1124839591861.11%2000.8
T1 Cunningham11361791241.67%666.8
AE Phase I914366736451.56%1267.2
VK 75.01 (K)81151966862.5%1376.7
Indien-Panzer810786894854.17%1422.6
Prototipo Standard B9178564310453.85%1891.6
45TP Habicha710426301968.42%1549.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E32462541747.06%704.2
SPHT9227410062755.56%1806.9
M-II-Y711739211573.33%1680.7
Sexton II31301434047.5%402.9
Strv fm/211119313250.0%562.0
SU-10186883792231.82%529.5
Škoda T 4069305653447.06%1868.9
M2 Light2326331580.0%1551.2
Object 416814257962548.0%1719.8
M15/423259268475.0%905.3
Type 97 Chi-Ha31642051346.15%422.0
MKA2256257250.0%961.6
TVP T 50/511017295989949.49%1382.9
StuG IV55723612548.0%1471.9
Škoda T 1778619142259.09%2183.1
Pz.Kpfw. II2106139837.5%186.2
VK 16.02 Leopard51202577944.3%156.8
Chrysler K GF8156377732351.08%2038.3
FV4005 Stage II10163354128441.2%1056.7
Centurion Mk. 7/1915991024683.33%1474.8
Emil I813107666147.54%1370.2
43 M. Toldi III379191742.86%180.1
GSOR the TANK915278402180.95%1748.6
SDP 57 Gowika715328753557.14%2265.8
M3G FT3164148666.67%464.0
Renault FT 75 BS2132232580.0%902.7
M4153902378551.76%536.6
60TP Lewandowskiego1019727724544.44%1287.3
Ares 85917739117853.85%1803.3
Stridsyxa893146020.0%627.1
Chrysler MTC 2TC859645210.0%300.5
IS-2-II813676689351.61%1724.3
Pz.Sfl. IVb42811953638.89%795.2
VK 30.02 (M)610768182161.9%2597.2
BZ-166816399333154.84%2105.3
BZT-7010292592910351.46%2028.7
Strv m/382423410.0%0.0
Marder II32042242161.9%651.2
Leopard 11023037985747.37%1782.0
T3 HMC21571743641.67%537.6
BZ-751022157694238.1%1370.2
Concept No. 510205174014247.18%1580.6
Pz.Kpfw. 35 (t)296143862.5%443.5
AM 39 Gendron-Somua2350564757.14%1773.5
FV4004 Conway914937605457.41%1536.7
T-54 first prototype812098473354.55%1890.6
G.Pz. Mk. VI (e)250103977.78%278.2
M7 Priest32351701442.86%513.3
Renault FT1654944.44%35.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54833436346.03%1328.1
T71 DA76476834654.35%1455.8
Type 97 Te-Ke22376250.0%99.6
Valiant59428382552.0%2593.9
SU-8553962748548.24%833.0
M53/M5598986584351.16%757.6
T-34-85664538016043.75%1176.9
P.44 Pantera8146772210458.65%2118.7
T1 Heavy53373171957.89%578.8
ARL V39631619520.0%281.8
T28 Concept710094983551.43%1481.2
M103916897236540.0%1380.7
Type 95 Heavy43242862955.17%1115.6
Covenanter52192941471.43%799.0
Fiat 3000119714810.0%902.5
Churchill I54083187358.9%830.0
Churchill VII661841311950.42%1057.9
UDES 03 Alt 3920699103655.56%2106.5
VK 28.0161762814337.21%197.6
T-50-266985776152.46%2101.6
Pz.Kpfw. I297198683.33%431.8
Fantôme918978891464.29%1977.6
KV-3710866843562.86%1552.3
T7 Combat Car21332224100.0%696.1
O-I Experimental54973083237.5%711.0
Tiger (P)710755083953.85%1428.6
WZ-131G FT68254422853.57%1550.6
Carro da Combattimento 45 t10268510771275.0%2542.3
Leopard Prototyp A9209375310153.47%2084.6
VK 100.01 (P)812226886845.59%1304.7
ELC EVEN 90865874631255.45%1402.6
M18 Hellcat63433174557.78%496.3
M24 Chaffee53213414151.22%1051.7
SU-130PM8163869475953.49%1707.6
Object 28391534904862.5%1673.9
Challenger712157452356.52%1820.7
Pz.Kpfw. II Ausf. G3318347862.5%1456.3
D123274421100.0%1718.7
Super Hellcat79345462755.56%1282.5
Type 64675964115758.6%2299.3
Cruiser Mk. IV4951291040.0%31.2
Panhard EBR 10510110960037347.99%1286.7
Chi-Ni2162192742.86%635.5
SMV CC-567181110061758.82%3052.6
M6615827001973.68%3053.4
BT-74891572142.86%74.4
53TP Markowskiego815838033658.33%1947.4
FV601 Saladin812436886248.39%1486.2
O-I68814759051.11%1650.5
MS-11691361952.63%220.6
Excelsior5551474650.0%1032.9
VK 36.01 (H)65423647052.86%817.7
IS-38128052343752.63%1515.6
NC 70 Błyskawica1019918272755.56%1533.1
M3 Stuart32562541030.0%1065.1
Wespe31641801758.82%559.7
Vickers Medium Mk. II21211331145.45%419.9
Progetto C50 mod. 66920557851631.25%1672.0
T28815478587363.01%1784.9
Ares 75814058814254.76%1733.4
Strv m/4254092621450.0%942.7
Gabler’s Destroyer530025410.0%537.5
Jagdpanzer IV66814149455.32%1394.7
Strv 107-121122907985046.0%1401.1
M3743052235154.9%1036.4
Vercingétorix915326952630.77%1229.7
ISU-152K811267111145.45%1165.1
KV-1552635512549.6%1095.9
S35 CA56123695556.36%1555.2
T110E310193162010052.0%1314.7
BZ-68921309557156.34%1970.5
M5 Stuart41923142857.14%504.2
Lorraine 40 t811996376848.53%1376.2
Mars817009226653.03%2070.7
AT 15811765986650.0%1186.0
Kolohousenka1250284875.0%1530.6
T-34-3814317222951.72%1715.3
Yong Bing9210511061675.0%1837.3
Taschenratte1121369502450.0%1144.0
Emil II919236638747.13%1766.6
Coccodrillo1019857504746.81%1330.6
Škoda T 256969705757.14%1691.2
O-Ho8126052217850.56%1419.8
ARMT5577339250.0%1052.9
VK 30.02 (D)711817432532.0%2018.5
T110E5102091887944.44%1596.1
T56 GMC31991841752.94%565.2
AT-12165170560.0%642.6
BT-7 artillery33944566747.76%1770.6
FV224 Chopper712818803964.1%1627.6
Somua SAu 4042512754156.1%653.1
ISU-1528135851245847.38%1400.5
M24E2 Super Chaffee61025754250.0%3267.7
MT-25635236317054.71%996.5
Pz.Kpfw. II Luchs41852985856.9%660.3
50TP Tyszkiewicza915997987058.57%1487.0
TS-548218213051100.0%2484.8
SZDV Vz. 50817348167256.94%1790.0
IS-689744742646.15%1020.0
Panhard EBR 90997965313953.96%1550.3
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8770425333.33%589.4
Panzerjäger I2148188757.14%520.8
GSOR 1006 Scheme 79154272111151.35%1412.0
M2 Medium Tank3931582050.0%178.0
T-4631572152951.72%556.6
T-262190151933.33%829.9
Ares 901021288748252.44%1778.1
BT-221151521442.86%367.7
T-293230231933.33%636.5
IS-7101971532560.0%1456.5
M41 Walker Bulldog84114867536.0%450.6
P26/404608355450.0%1709.3
M44669335212537.6%1052.1
AMR 3522066291100.0%1158.2
KV-1SA5487519540.0%815.5
Lorraine 120 Alby812887551154.55%1171.1
Kunze Panzer917228633256.25%1709.4
Vz. 60S Dravec102847100710152.48%2099.2
T-549150062168051.03%1566.5
Kranvagn1023439176857.35%1913.7
Renault Otsu1854930.0%131.7
Grille55323206344.44%1102.3
T26E4 SuperPershing812386916946.38%1517.5
Universal Carrier 2-pdr2142147850.0%447.4
M10 Wolverine54162947346.58%864.2
FV20787505353441.18%618.0
Achilles6770597850.0%1300.0
VK 20.01 (D)4698010.0%0.0
Type 5981167731742.86%1250.8
M3 Lee42052157156.34%661.8
T20718121212475.0%3497.4
P.4352762591330.77%521.1
Sherman VC Firefly6553415250.0%808.4
Panther79627143857.89%1569.1
SU-14-2811475665942.37%1139.4
Progetto M40 mod. 6510208374913553.33%1692.6
Controcarro 3 Minotauro1020528481650.0%1457.1
Stuart I-IV3130145250.0%332.9
AMX 13 57769168814052.14%1449.7
Tortoise9194681912851.56%1618.7
Lorraine 155 mle. 5079905734639.13%1055.9
SDP 44 Burza610907761866.67%2089.6
Light Mk. VIC284121616.67%199.9
AMX 12 t643941910849.07%1199.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42912524358.14%765.2
Chimera81235875366.67%1407.2
UDES 14 Alt 5814758551758.82%2031.7
Renault FT AC2209296580.0%973.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved