eu Hráč ruslik195


WN8
1421
Recent WN8
0
(36 Bitev)
Winrate
50.03%
Recent WR
47.22%
(36 Bitev)
Bitev
21289

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 21289 0 0 10 36
Průměrný Tier 8.26 0.0 0.0 10.0 9.47
Winrate 50.03% 0.0% 0.0% 40.0% 47.22%
Tanků odhaleno 0.82 0.0 0.0 0.2 0.78
Udělené poškození 1386.43 0 0.0 2740.6 1778.53
Obrana základny 0.34 0 0.0 0.0 0.28
Průměrně zkušeností 579.68 0 0.0 707.0 760.0
WN8 1421 0 0 3566 (+1) 0 (-276)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 42 0 0 42
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 38.1% 0.0% 0.0% 38.1%
Tanků odhaleno 0.38 0.0 0.0 0.38
Udělené poškození 1282 0 0 1282.0
Obrana základny 1.36 0.0 0.0 1.36
Průměrně zkušeností 424 0 0 424.0
Průměrně střel 6.67 0.0 0.0 6.67
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 81 48 868 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.42
Winrate 49.38% 54.17% 51.15% 0.0%
Tanků odhaleno 0.68 0.83 0.53 0.0
Udělené poškození 1794 1093 611 0.0
Obrana základny 4.43 0.0 0.65 0.0
Průměrně zkušeností 621 569 360 0.0
Průměrně střel 7.83 5.31 5.43 0.0
(WG Player ID: 595196635)
Načteno za 1.6s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 1:44:29 - 17.10.2026 11:20:41)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/ruslik195.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=ruslik195][img]https://lab-vole.cz/Signature/ruslik195.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
48% (171 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
710
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1437
(19897 Bitev)
WN8 Tier VI
1549
(2618 Bitev)
WN8 Tier VII
1293
(1648 Bitev)
WN8 Tier VIII
1330
(4911 Bitev)
WN8 Tier IX
1219
(3997 Bitev)
WN8 Tier X
1627
(6392 Bitev)

Tanky (153)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T786878610742.86%1256.9
BT-741131353138.71%117.0
AT 778505461145.45%799.2
Object 2579106448423046.09%817.8
Caernarvon8100161911148.65%1076.7
PTZ-7811310185915444.81%1905.9
UDES 03813665999736.08%1270.4
XM578204294430757.65%2154.8
AT 25194235771.43%433.3
MS-1177102650.0%231.7
Type 638156192530751.47%1895.6
TNH T Vz. 519195386711749.57%1788.4
IS-3880039992044.35%677.1
GSOR 3301 AVR FS968468816146.58%894.4
WZ-113G FT10264578613247.73%1742.5
T1 Cunningham11291711435.71%647.9
S-51764338127144.65%581.1
Chi-To SP711558474463.64%1429.3
Ho-Ri 2812607207650.0%1360.4
Manticore10131174046451.08%1709.9
T28811707924854.17%1252.8
45TP Habicha710307542055.0%1219.8
T67535227710647.17%676.8
AMX 50 100814267649146.15%1577.8
SU-76M463801526.67%0.0
SU-101813367459255.43%1584.4
Strv 103B1024006336543.08%1537.7
T-43751037214346.15%603.9
Super Conqueror10212868930355.12%1692.2
SU-1827190742.86%202.4
MKA210411420.0%120.5
Strv 103-0918297029948.48%1569.5
SU-263861041338.46%3.8
Lago M38319123520.0%231.2
Stone Sentinel8152410271471.43%1685.7
T110E31026327677143.66%1792.5
Chrysler K GF8127884310554.29%1509.2
Mars81534818366.67%1607.6
L-602491931376.92%262.6
Straussler V–4/40341530810.0%1461.8
GSOR the TANK9169447010.0%1483.6
LHMTV85107367256.94%919.7
T-34-38138277065350.08%1751.9
Vickers Medium Mk. I12970250.0%78.0
212A9106149488047.05%862.8
Object 4309137761122254.05%1182.6
Renault FT 75 BS201861100.0%261.0
Progetto M40 mod. 651017665262751.85%1280.7
60TP Lewandowskiego1023468296451.56%1812.3
T25/2715138641457.14%2227.5
DBV-15210292576263456.62%2183.8
AE Phase I913615929650.0%1188.0
Emil II9179967120356.65%1766.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28665149934557.39%1808.6
T-50-2641441128848.26%1030.8
T95918628168448.81%1499.6
Škoda T 2567305704955.1%1456.3
FV4005 Stage II101974539193349.66%1543.4
FV217 Badger10241985010946.79%1863.6
40TP Habicha66746581668.75%1405.7
Black Prince77374805653.57%914.0
E 1001014207361450.0%904.0
Object 430U10153253743545.98%1037.6
Marder II31551782762.96%436.1
Leopard 1102216594102647.17%1744.4
T3 HMC2242252333.33%1065.4
Sturmpanzer I Bison35877250.0%89.6
AT-123989475.0%261.0
T-44887149523048.7%1054.2
Pz.Kpfw. 35 (t)233125250.0%82.9
Object 268 Version 41018245857240.28%1108.1
Patton the Tank917819642100.0%2048.2
Pz.Kpfw. II Ausf. D21092981154.55%416.1
A-205841606538.46%2.5
T-2841211805942.37%125.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C31382807857.69%653.4
ISU-1528133351180448.63%1274.8
M24E2 Super Chaffee63804902454.17%1011.8
KV-1537029615247.37%609.9
Tiger 13168405842650.0%1362.5
AT 869107532263.64%1831.9
T28 Prototype817559222564.0%1980.9
Vz. 5510222473019552.31%1725.6
T26E5 Patriot8100972841449.76%1101.4
Object 283998630530.0%677.0
LT vz. 3831012091668.75%397.6
M7 Priest331912620.0%648.8
ST vz. 3941191404440.91%117.9
Char Futur 49180559713347.37%1560.4
Maus1025448839045.56%1905.7
Conqueror9154759743750.8%1321.6
Taschenratte112966103310353.4%1773.2
50TP Tyszkiewicza916819304560.0%1702.7
T56 GMC3296338580.0%1264.7
T-34-85645132845751.42%739.9
Vz. 44-1712107774047.5%1540.5
Leichttraktor1611172356.52%175.7
T28 Concept712086924254.76%2006.7
Ho-Ri 310215158610944.04%1361.1
AMX 50 B1026118543751.35%2285.4
KV-85657635317149.12%869.0
Type 5 Ka-Ri8237310694168.29%2560.8
ARL 44613099331464.29%2742.9
Cobra917317432352.17%1535.4
T-4631011607149.3%263.6
T-262901471861.11%394.2
BT-221461991369.23%721.0
IS-71024529596556.92%2170.5
T-1163137162850.0%423.9
LTP31482651100.0%669.4
Ho-Ri 1918267668445.24%1508.8
TNH 105/1000810777036055.0%1284.8
KV-1SA502710.0%0.0
KV-261100536108053.15%2140.9
T 55A919658731100.0%1631.2
Ikv 90 Typ B712917184553.33%2187.9
AMX 50 120919628615657.14%2141.4
T-34-85M617720710.0%0.0
Vz. 60S Dravec10155337930.0%778.8
M8A142962594050.0%674.1
Kranvagn1021006645853.45%1662.1
Panzerjäger I21172672100.0%465.0
Super Hellcat795952065654.88%1625.1
Grille51779150.0%84.4
Pz.Kpfw. I240186366.67%261.0
M10 RBFM543932211149.55%820.9
Rambo9139810081872.22%1405.6
T-109112949046149.24%974.6
T7 Combat Car292224333.33%199.9
SMV CC-5679315866750.75%1259.4
M36 Jackson69965942737.04%1621.6
FV4004 Conway9150646619247.92%1304.2
Object 27710149553031645.25%1006.8
T-34524523511151.35%505.1
P.43 bis66864002948.28%1153.4
AMX M4 mle. 45712649103063.33%1933.4
Leopard Prototyp A9155266928547.37%1333.4
SU-14-286923603342.42%529.6
Black Prince II7119756420.0%1384.5
ELC EVEN 90867974526353.23%1420.5
Vz. 68 Squall86776495644.64%1067.2
M18 Hellcat61371383718.92%1.1
Tortoise921529484360.47%1885.2
SU-130PM818848638956.18%1911.9
StuG III Ausf. B4194182540.0%246.4
IS791745120750.24%1228.5
Object 2639189284012150.41%1799.3
StuG III Ausf. G525019315849.37%394.0
FV215b (183)10217769517052.94%1698.1
AT-FV230 Breaker1123278207445.95%1531.7
T1 HMC25359633.33%26.4
AMX 12 t63564022544.0%760.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer426124312354.47%661.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved