eu Hráč robin9000_1

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
1313
Recent WN8
1284
(751 Bitev)
Winrate
52.6%
Recent WR
52.06%
(751 Bitev)
Bitev
40063
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 40063 0 0 417 751
Průměrný Tier 5.71 0.0 0.0 7.25 7.02
Winrate 52.6% 0.0% 0.0% 55.4% 52.06%
Tanků odhaleno 1.05 0.0 0.0 0.78 0.8
Udělené poškození 692.44 0 0.0 1001.52 980.74
Obrana základny 1.06 0 0.0 0.53 0.53
Průměrně zkušeností 396.88 0 0.0 498.0 488.0
WN8 1313 0 (-1) 0 1286 1284
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 5 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 80.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.4 0.0
Udělené poškození 0 0 514 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 388 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 8.0 0.0
(WG Player ID: 518540788)
Načteno za 0.36s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.10.2022 20:17:11 - 4.10.2022 20:17:11)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/robin9000_1.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=robin9000_1][img]https://lab-vole.cz/Signature/robin9000_1.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
18% (63 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1298
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1258
(21475 Bitev)
WN8 Tier VI
1379
(8687 Bitev)
WN8 Tier VII
1300
(6415 Bitev)
WN8 Tier VIII
1100
(2478 Bitev)
WN8 Tier IX
949
(2463 Bitev)
WN8 Tier X
1143
(1432 Bitev)

Tanky (92)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Object 2579122955812947.29%1033.9
StuG IV5277297333.33%411.1
MS-112884742.86%18.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3309284271053.95%1315.4
VK 36.01 (H)641330423646.61%562.5
T110E410164450265650.76%1150.1
T-60233721136.36%0.0
M3 Stuart320162366.67%233.9
TKS z n.k.m. 20 mm2233310.0%0.0
T1 Cunningham17814618448.37%311.7
T376141171825.0%62.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E3341074143.9%29.7
T675609410315654.75%1614.4
Strv fm/21112924123352.36%708.7
M2 Light Tank2651032123.81%27.0
Spähpanzer SP I C756841240649.75%1074.5
T-43762640815650.0%889.5
Lago M38337127810.0%626.8
Pz.Kpfw. II2982211060.0%393.5
G.W. Panther71024499179552.26%1333.1
MTLS-1G143275329250.0%1115.4
Emil I898951516850.6%941.6
Hummel682243057251.4%1314.1
Kolohousenka1641902100.0%334.6
Vickers Medium Mk. I1491202665.38%218.9
Emil II913995326448.44%1002.8
Tetrarch21341481040.0%456.6
LT vz. 352111144837.5%351.9
Excelsior5382369425.0%547.6
Tiger I7990482134751.89%1375.9
Pz.Sfl. IVb4429290125355.31%1685.4
Škoda T 24544334143555.63%1347.6
T3 HMC2183214116250.6%793.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. D419019628248.94%449.5
T-44868541032450.93%828.0
BT-7 artillery3181920.0%0.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D2511541040.0%0.9
M24E2 Super Chaffee638440321352.11%954.5
TOG II*6808439185552.67%1517.4
G.W. Tiger913994763240.63%1265.6
T28 Prototype8112247853650.19%1240.0
SU-100Y69204091040.0%1624.1
Renault NC-311671560.0%175.1
T309131344856248.93%1029.1
Vickers Medium Mk. II245841546.67%58.4
Renault FT101010.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H532228478450.89%793.7
Tiger II899744769548.92%1116.9
AMX 4041731621040.0%489.9
T56 GMC31131387844.87%160.6
Ikv 103546930532546.15%1228.6
T-34-856649417157755.68%1369.8
Dicker Max672438292549.95%1352.4
Leichttraktor1751452445.83%180.8
Pz.Kpfw. B2 740 (f)451746276657.05%1615.6
T28 Concept7926485117155.0%1408.4
M10 RBFM578154234554.2%1836.7
WZ-120-1G FT812714361040.0%1050.5
T-50-2612515120.0%23.2
E 759116747081348.95%978.5
AMX ELC bis515124532944.38%279.7
G.W. E 10010155252343054.19%1303.6
T-29337832226654.89%1591.1
IS-710150758411947.06%1143.3
T-116315116366.67%253.4
HWK 12852540328248.23%781.1
Vickers Mk. E Type B23389742.86%17.7
T-34-85M676348268055.44%1320.1
M8A14522375289957.4%1783.5
VK 28.01641937427347.25%1236.2
T-549104645054946.63%988.0
Kranvagn1016555689443.62%1103.6
Renault Otsu1105138450.0%477.8
T-80414817711442.11%356.8
Grille5752429104956.43%1837.6
T-703881326642.42%97.2
Type 3 Chi-Nu Kai5124200560.0%240.2
T-345454351190155.34%1389.2
IS-3A Peregrine812135156947.83%1020.2
Rheinmetall Panzerwagen103543111729.41%97.6
Spähpanzer Ru 251952841631447.13%589.3
T-4521883691100.0%895.7
ELC EVEN 9083313101030.0%295.2
M18 Hellcat6796431207852.94%1541.0
Lorraine 155 mle. 50784240576149.01%1084.8
T25/2788844377951.86%1347.3
T-62A10111742211640.52%700.3
T1 HMC222731346.15%69.3
AMX 12 t637633924846.37%854.9
G.W. Tiger (P)8122547538447.4%1445.0
Type 6462591941020.0%303.9
43 M. Toldi III309110.0%0.0

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved