eu Hráč robin9000_1

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
1329
Recent WN8
1421
(563 Bitev)
Winrate
52.44%
Recent WR
52.22%
(563 Bitev)
Bitev
47966
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 47966 0 80 206 563
Průměrný Tier 5.96 0.0 6.83 6.83 7.07
Winrate 52.44% 0.0% 58.75% 57.77% 52.22%
Tanků odhaleno 1.05 0.0 1.16 1.0 1.18
Udělené poškození 746.87 0 972.43 920.23 944.01
Obrana základny 1.01 1 1.16 0.89 1.02
Průměrně zkušeností 421.81 0 566.0 496.0 578.0
WN8 1329 0 1602 1445 1421 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 5 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 80.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.4 0.0
Udělené poškození 0 0 514 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 388 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 8.0 0.0
(WG Player ID: 518540788)
Načteno za 0.5s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.6.2024 18:54:08 - 12.6.2024 18:54:09)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/robin9000_1.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=robin9000_1][img]https://lab-vole.cz/Signature/robin9000_1.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
22% (79 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1375
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1279
(28422 Bitev)
WN8 Tier VI
1407
(10248 Bitev)
WN8 Tier VII
1343
(8367 Bitev)
WN8 Tier VIII
1162
(3908 Bitev)
WN8 Tier IX
1015
(4112 Bitev)
WN8 Tier X
1110
(1787 Bitev)

Tanky (113)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Object 2579118154815445.45%989.2
StuG IV5277297333.33%409.5
Panzerwagen 39326714110.0%662.5
MS-112884742.86%19.3
Excelsior5382369425.0%537.4
M40/M4388955076845.59%831.0
VK 36.01 (H)641330423646.61%554.9
T110E410163950069050.14%1147.0
T-60233721136.36%0.0
M53/M55996254414051.43%870.1
TKS z n.k.m. 20 mm2233310.0%0.0
T1 Cunningham17814618448.37%300.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25214301650.0%277.5
Prototipo Standard B9143257045049.78%1233.9
T376141171825.0%64.3
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28661147417353.18%1643.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E3341074143.9%38.7
T675615411325554.62%1646.1
Strv fm/21112924123552.77%681.0
M127107160411650.86%1385.2
M2 Light Tank2651032123.81%6.4
Spähpanzer SP I C758644263948.51%1119.8
T-43762640815650.0%892.7
Lago M38337127810.0%561.9
Pz.Kpfw. II2982211060.0%341.2
G.W. Panther71015509216652.77%1328.1
MTLS-1G143275329250.0%1081.4
Emil I8115057136953.66%1224.2
M4466784817766.23%1292.0
Hummel683545171852.65%1327.0
Kolohousenka1641902100.0%319.4
Vickers Medium Mk. I1491202665.38%216.3
Emil II9130754011547.83%1008.3
Tetrarch21341481040.0%443.9
LT vz. 352111144837.5%332.0
T-50-263753853834.21%732.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3309284271353.96%1206.9
Tiger I71022508162352.8%1437.6
Pz.Sfl. IVb4432291127455.1%1705.9
Škoda T 24545234646155.31%1383.3
T3 HMC2183214116250.6%797.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. D419019628248.94%445.6
T-44868541032450.93%832.6
BT-7 artillery3181920.0%0.0
Patton the Tank9945433757.14%864.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D2511541040.0%0.9
M24E2 Super Chaffee636941340250.25%921.0
TOG II*6819448195452.87%1538.9
G.W. Tiger913754733441.18%1259.9
T28 Prototype8111648061149.43%1230.5
SU-100Y69204091040.0%1630.0
Vz. 551017325453348.48%1120.6
Renault NC-311671560.0%175.3
T25/27914480118653.2%1407.8
T309133845565547.48%1049.9
Vickers Medium Mk. II245841546.67%58.8
Renault FT101010.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H532228478450.89%797.7
Char Futur 4914696039152.75%1227.8
Tiger II899744769548.92%1120.5
M3 Stuart320162366.67%241.9
AMX 4041731621040.0%480.3
T56 GMC31131387844.87%162.7
Ikv 103548230934945.56%1262.6
T-34-856676433176655.21%1440.2
P.44 Pantera8106854756950.79%1343.1
Vz. 44-17117559130651.96%1583.7
Dicker Max6736397103550.34%1377.7
Leichttraktor1751452445.83%125.9
Pz.Kpfw. B2 740 (f)4618539109656.66%1821.4
T28 Concept7944499141355.27%1434.8
M10 RBFM577153743254.17%1838.3
WZ-120-1G FT812714361040.0%1076.3
Cobra911605044250.0%846.7
E 759118247888448.3%986.7
AMX ELC bis515124532944.38%280.9
G.W. E 10010152152548053.96%1286.2
T-29338132326954.65%1501.3
IS-710146157114845.27%1071.5
T-116315116366.67%261.0
HWK 12852140831148.87%785.2
TNH 105/1000888348414744.9%834.3
KV-1SA56694615545.45%1252.1
Vickers Mk. E Type B23389742.86%17.9
Kunze Panzer9140260820149.75%1275.9
T-34-85M678950882456.19%1382.9
M8A14536379308057.37%1808.9
VK 28.01644840546350.32%1375.7
T-549104045355646.94%984.6
Kranvagn10161955613442.54%1080.0
Renault Otsu1105138450.0%414.6
T-80414817711442.11%352.3
Grille5748429109056.24%1834.4
T-703881326642.42%83.2
Type 3 Chi-Nu Kai5124200560.0%239.8
T-345463357197655.67%1424.6
TNH T Vz. 519132955721548.84%1128.7
IS-3A Peregrine8133358840948.41%1277.6
Rheinmetall Panzerwagen104783903033.33%241.3
Spähpanzer Ru 251953841633346.55%605.4
AMX 13 (FL 11)516914620.0%206.5
Progetto M40 mod. 6510149653814642.47%983.6
T-4521883691100.0%861.0
ELC EVEN 9083313101030.0%308.8
M18 Hellcat6810439228552.78%1565.1
Lorraine 155 mle. 50784040576248.95%1091.4
Object 2839105553123551.91%954.6
T-62A10110142312639.68%668.9
T1 HMC222731346.15%69.2
AMX 12 t637633824946.18%856.3
G.W. Tiger (P)8122447638547.53%1468.1
Type 6462591941020.0%311.3
43 M. Toldi III309110.0%0.0

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved