eu Hráč robin9000_1

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
1314
Recent WN8
1356
(936 Bitev)
Winrate
52.61%
Recent WR
52.56%
(936 Bitev)
Bitev
41922
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 41922 0 0 567 936
Průměrný Tier 5.77 0.0 0.0 6.78 6.71
Winrate 52.61% 0.0% 0.0% 51.32% 52.56%
Tanků odhaleno 1.05 0.0 0.0 1.29 1.19
Udělené poškození 704.24 0 0.0 929.53 921.23
Obrana základny 1.05 0 0.0 0.84 0.96
Průměrně zkušeností 402.32 0 0.0 509.0 501.0
WN8 1314 0 (-1) 0 1357 (+1) 1356 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 5 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 80.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.4 0.0
Udělené poškození 0 0 514 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 388 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 8.0 0.0
(WG Player ID: 518540788)
Načteno za 1.49s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (7.2.2023 21:34:37 - 7.2.2023 21:34:39)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/robin9000_1.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=robin9000_1][img]https://lab-vole.cz/Signature/robin9000_1.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
18% (64 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1335
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1256
(22996 Bitev)
WN8 Tier VI
1384
(9101 Bitev)
WN8 Tier VII
1303
(6716 Bitev)
WN8 Tier VIII
1103
(2892 Bitev)
WN8 Tier IX
945
(2752 Bitev)
WN8 Tier X
1131
(1535 Bitev)

Tanky (102)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Object 2579121355713646.32%1019.0
StuG IV5277297333.33%409.9
MS-112884742.86%18.8
Excelsior5382369425.0%544.9
VK 36.01 (H)641330423646.61%560.3
T110E410164750466850.9%1155.3
T-60233721136.36%0.0
M3 Stuart320162366.67%234.5
TKS z n.k.m. 20 mm2233310.0%0.0
T1 Cunningham17814618448.37%309.1
Prototipo Standard B9133546913145.8%1034.2
T376141171825.0%62.3
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2864373974360.47%992.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3341074143.9%31.0
T675612410320254.75%1626.0
Strv fm/21112924123452.56%703.6
M2 Light Tank2651032123.81%22.4
Spähpanzer SP I C756941641850.0%1087.5
T-43762640815650.0%890.4
Lago M38337127810.0%563.7
Pz.Kpfw. II2982211060.0%381.6
G.W. Panther71020502188352.68%1326.7
MTLS-1G143275329250.0%1102.2
Emil I8108155824255.79%1149.1
Hummel682943961551.38%1322.4
Kolohousenka1641902100.0%330.6
Vickers Medium Mk. I1491202665.38%217.0
Emil II913295328045.0%954.0
Tetrarch21341481040.0%454.3
LT vz. 352111144837.5%341.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3309284271053.95%1303.0
Tiger I7997488138752.42%1395.8
Pz.Sfl. IVb4429290125455.26%1683.4
Škoda T 24544334143555.63%1346.5
T3 HMC2183214116250.6%793.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. D419019628248.94%448.2
T-44868541032450.93%829.2
BT-7 artillery3181920.0%0.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D2511541040.0%0.9
M24E2 Super Chaffee637541028752.26%926.1
TOG II*6812442187552.91%1523.8
G.W. Tiger913994763240.63%1267.6
T28 Prototype8112048060849.51%1231.2
SU-100Y69204091040.0%1625.4
Renault NC-311671560.0%174.5
T25/2789045083852.15%1349.2
T309131944957748.35%1028.1
Vickers Medium Mk. II245841546.67%58.5
Renault FT101010.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H532228478450.89%795.2
Tiger II899744769548.92%1117.4
AMX 4041731621040.0%485.2
T56 GMC31131387844.87%160.4
Ikv 103546830532746.48%1221.6
T-34-856660421162455.42%1398.1
P.44 Pantera87893999643.75%791.5
Vz. 44-178004145543.64%814.8
Dicker Max672538494749.95%1353.6
Leichttraktor1751452445.83%171.6
Pz.Kpfw. B2 740 (f)457249490656.51%1747.3
T28 Concept7933490121855.09%1418.3
M10 RBFM577453838055.26%1835.0
WZ-120-1G FT812714361040.0%1057.0
T-50-26170179520.0%132.6
E 759116647183748.51%972.5
AMX ELC bis515124532944.38%279.9
G.W. E 10010152752547153.93%1279.1
T-29337832226654.89%1567.9
IS-710147856913545.93%1098.4
T-116315116366.67%256.2
HWK 12852340428448.24%776.9
TNH 105/100088814286344.44%816.0
KV-1SA57845171361.54%1613.6
Vickers Mk. E Type B23389742.86%17.4
T-34-85M677049171556.08%1344.3
M8A14528377297157.52%1803.8
VK 28.01643139333748.66%1289.3
T-549104445255146.64%986.1
Kranvagn10164056110843.52%1072.9
Renault Otsu1105138450.0%466.8
T-80414817711442.11%355.1
Grille5750429105856.62%1833.5
T-703881326642.42%94.7
Type 3 Chi-Nu Kai5124200560.0%240.0
T-345457353192055.52%1402.7
TNH T Vz. 5199424113644.44%576.1
IS-3A Peregrine8123254017648.86%1139.2
Rheinmetall Panzerwagen104894132138.1%301.2
Spähpanzer Ru 251952841831847.48%593.2
Progetto M40 mod. 651014364341338.46%784.9
T-4521883691100.0%886.9
ELC EVEN 9083313101030.0%298.2
M18 Hellcat6800433214152.92%1546.6
Lorraine 155 mle. 50784240576149.01%1085.3
Object 283910714732356.52%921.7
Cobra912635233151.61%926.5
T-62A10110542311940.34%690.4
T1 HMC222731346.15%69.1
AMX 12 t637633924846.37%855.9
G.W. Tiger (P)8122547538447.4%1448.5
Type 6462591941020.0%305.6
43 M. Toldi III309110.0%0.0

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved