WN8
2684
Recent WN8
3829
(707 Bitev)
Winrate
57.55%
Recent WR
71.57%
(707 Bitev)
Bitev
21378
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 21378 0 68 341 707
Průměrný Tier 8.49 0.0 10.0 10.0 10.0
Winrate 57.55% 0.0% 75.0% 71.26% 71.57%
Tanků odhaleno 1.36 0.0 2.6 1.94 1.51
Udělené poškození 2339.43 0 3516.44 3579.15 3633.55
Obrana základny 0.52 0 0.26 0.69 0.46
Průměrně zkušeností 885.43 0 1300.0 1225.0 1226.0
WN8 2684 0 (+6) 4398 (+6) 4010 (+23) 3829 (+45)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 24 0 0 24
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 83.33% 0.0% 0.0% 83.33%
Tanků odhaleno 0.38 0.0 0.0 0.38
Udělené poškození 2132 0 0 2132.0
Obrana základny 0.29 0.0 0.0 0.29
Průměrně zkušeností 1270 0 0 1270.0
Průměrně střel 7.96 0.0 0.0 7.96
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1415 60 9 250
Průměrný Tier 10 8 6 9.87
Winrate 67.77% 61.67% 33.33% 52.4%
Tanků odhaleno 0.85 1.0 2.33 0.5
Udělené poškození 2119 1182 526 2166.0
Obrana základny 3.35 0.92 6.56 0.06
Průměrně zkušeností 989 779 427 896.0
Průměrně střel 8.06 9.78 4.67 9.74
(WG Player ID: 554229662)
Načteno za 0.74s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (17.10.2026 2:04:21 - 17.10.2026 3:49:33)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/qCho.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=qCho][img]https://lab-vole.cz/Signature/qCho.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 4971 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
60% (334 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3256
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2721
(19666 Bitev)
WN8 Tier VI
1343
(1132 Bitev)
WN8 Tier VII
1563
(1248 Bitev)
WN8 Tier VIII
2404
(4692 Bitev)
WN8 Tier IX
2596
(4043 Bitev)
WN8 Tier X
3236
(7710 Bitev)

Tanky (338)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68270817181100.0%8906.5
Miel82209113217064.71%3100.4
BT-743302772445.83%1085.1
53TP Markowskiego8242912521770.59%3606.7
Ikv 65 Alt II611607421764.71%2369.3
Charioteer Nomad821441192785.71%2865.4
M48A5 Patton10195859530252.65%1644.4
T803114763134315565.81%4328.6
Object 168 German8213410801070.0%3269.7
T-262681941100.0%335.7
STA-181015445728.57%1257.2
Object 703 Version II82414122419462.89%3332.4
BT-531411851040.0%75.1
AMX ELC bis52672998043.75%743.6
SFAC 1058256610735164.71%3011.0
Kampfpanzer 07 RH817068422839.29%2292.0
Type 71103630110615658.33%3578.8
Jagdtiger Prototype8256012021566.67%3220.4
IS-710303510796560.0%3195.9
Prototipo 68271011733850.0%3400.7
Cromwell B6495448250.0%663.6
G.Pz. Mk. VI (e)201910.0%0.0
T-345157241633.33%130.8
Char de transition610958351450.0%1771.1
E 7792474977366.67%2355.6
T110E410357410149056.67%3242.5
Type 6382217116915559.35%3183.0
TNH T Vz. 519241898415259.87%2891.5
T20765343515749.04%829.0
AMX M4 mle. 541027008894254.76%2141.9
IS-3811797083046.67%1416.8
M7 Priest3991131338.46%32.1
NC 70 Błyskawica10334510161258.33%2720.5
T328256812002458.33%3517.8
Executor1128561109977.78%2188.0
M53/M559124269017553.14%1154.4
SU-100I550925510.0%551.6
WZ-113G FT10360210522867.86%2783.0
GSOR 1010 FB810115962147.62%1016.1
Type 3 Chi-Nu55462802429.17%1363.8
T1 Cunningham13090616.67%1.7
Chi-To SP7219811942161.9%3767.0
T 55A9268412862580.0%3497.0
Black Prince711317224456.82%1674.8
IS-5 (Object 730)815968024245.24%1725.3
KV-5823781362875.0%3270.9
Panhard EBR 75 (FL 10)8109812801100.0%2138.8
Bat.-Châtillon 12 t87687729356.99%1447.2
M4A3E8 Sherman64944623050.0%818.1
S-51710011005333.33%981.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E3179182742.86%336.8
Type 5 Heavy10457612923271.88%4174.2
T95/FV4201 Chieftain104075121924262.81%3444.1
T67518918219044.21%190.1
ShPTK-TVP 1008196993034056.18%2544.3
UDES 15/1610389712014072.5%3817.2
AMX 50 1008250513611693.75%3725.5
AE Phase I921008796963.77%2190.7
KV-1SA510479891457.14%2541.8
Bat.-Châtillon 25 t102968104311665.52%3220.9
SU-85B460761625.0%0.0
M54 Renegade8229211896968.12%3220.5
E 65 Zwilling8283813621080.0%3008.8
M12785645917653.98%1019.5
T-150682545119356.48%1508.5
Ashigaru1033769992157.14%2869.9
Matilda4629308250.0%1639.5
CS-63103460105824160.58%3553.9
AMBT8222411263265.63%3071.4
Strv 103B103438106717276.74%3075.3
T-43711677331533.33%1774.5
AMX 13 75772456711152.25%1623.1
Vercingétorix9306711031353.85%3286.6
Object 4168170510001190.91%2278.9
E 50 Ausf. M10435813272871.43%5333.5
ST-II10298584023353.65%2603.2
Type 97 Chi-Ha3550277366.67%2251.2
Bat.-Châtillon 25 t AP920778923655.56%2422.0
TVP T 50/511027158715550.91%2419.2
AMX 4043163042638.46%1035.6
Leo710076375343.4%1413.7
Object Kust819588451369.23%2133.9
Pz.Kpfw. II23105366.67%231.6
Stone Sentinel8207112241973.68%2605.9
Buryan9289614071100.0%2816.1
M-V-Y1031309954557.78%3080.1
Mitsu 108513431001580.0%3662.2
Projet Louis91409703333.33%1405.5
Type 5 Chi-Ri711948604065.0%2199.9
M5 Stuart4585687475.0%1969.2
Pz.Sfl. IC45904921100.0%2376.3
M2 Medium Tank32212258442.86%721.3
FV230 Canopener10467313228763.22%5056.5
Super Conqueror103464104916656.02%3454.3
Object 26010380911239564.21%3621.8
Emil I816708177149.3%1958.1
M4467263848045.0%1090.9
Leopard Prototyp A922528435451.85%2247.2
Coccodrillo10441411122548.0%4163.4
Concept 1B9314111998958.43%3129.2
MS-11218183633.33%1171.9
GSOR the TANK9305211515664.29%3973.9
Object 27710310910802171.43%2961.3
Leopard 120 Verbessert112902902450.0%1726.5
Object 4309262011453969.23%2773.2
SU-1822691991100.0%1869.9
M4153992648250.0%532.5
Chieftain Mk. 6103645106824458.61%3662.1
BZ-72-11031209103943.59%2852.2
Panhard AMD 178B64194034143.9%1045.2
Strv S181822569425.0%1767.4
60TP Lewandowskiego103563102033559.7%3297.3
T25/278024653857.89%1264.6
Valiant563647830.0%1128.1
DBV-15210346898118471.2%2794.8
SU-15278425263455.88%1135.0
Centurion Action X103513103219554.87%3771.3
CS-53817499563154.84%2990.2
Strv 74610367303167.74%2288.4
Hotchkiss EBR75004164454.55%1022.0
SU-122A5174187425.0%111.9
Emil II9245789913053.85%2685.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286727733666.67%2025.9
TVP VTU Koncept81115805580.0%1508.6
SDT-58 Vlkodav9309211812263.64%3318.4
Škoda T 2566004568452.38%1098.1
Tiger I714766661553.33%2206.1
T-8328221011583070.0%2836.6
AMR 3521722871450.0%693.9
FV4005 Stage II101654470616.67%1006.3
Bofors Tornvagn82277947450.0%3170.0
VK 72.01 (K)103543110416866.07%2743.1
SU-10067464138454.76%1265.7
Object 140104031123912065.83%4310.5
ARMT558134510.0%942.6
DZT-1599311913335775.44%4029.1
Vz. 63P11410913111662.5%2901.2
IS-2-II8103052024548.98%1119.8
VK 36.01 (H)611417661752.94%2142.0
VK 30.02 (M)61050782450.0%2271.9
BZT-7010426510733357.58%3447.3
E 10010322410309154.95%2963.4
50TP Tyszkiewicza9339413882281.82%4199.2
FCM 36283148666.67%345.2
VK 30.02 (D)718211197771.43%3665.0
T110E5103659115423263.79%3807.0
Leopard 110327597942363.12%3293.4
45TP Habicha722481331875.0%5059.6
T3 HMC2471081258.33%155.0
SDP wz 66 Grom8230910703554.29%2906.9
Type 57818469652060.0%2470.3
AT-123494475.0%261.0
BZ-75103936110013155.73%3601.3
Ho-Ri 3103616103716266.05%3277.3
Concept No. 5103779105911262.5%3521.1
MBT-B104069108121561.4%3392.2
Bretagne Panther642412310.0%400.5
ST-I926819102846.43%3034.4
Ikv 10356965231758.82%1999.9
Object 268 Version 41032049902552.0%2973.2
Patton the Tank91883691540.0%1690.4
VK 30.01 (H)510228251266.67%3320.2
KV-48113360511457.89%1370.7
Konštrukta T-34/10074243801030.0%337.5
Strv m/4258126701070.0%2757.5
BZ-79114746124514458.33%3605.8
T-2841822442842.86%324.2
ISU-15288674651650.0%710.2
KV-1562341812060.0%1429.0
T57 Heavy10279986621154.5%2427.7
IS711076006759.7%1712.3
Škoda T 50922938746848.53%2488.5
T28 Prototype813007096258.06%1500.0
Object 430U103179101214560.0%3146.1
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)817769025058.0%2261.3
T26E5 Patriot814528611353.85%1659.0
T-54 first prototype81479687742.86%2211.6
StuG III Ausf. B43594425.0%0.6
Gryphon104017115631762.78%3881.8
T309229886716157.76%2378.5
Vickers Medium Mk. II2150142520.0%531.0
Vz. 60S Dravec104528125612958.14%4108.9
Char Futur 492451100613358.65%2738.8
SMV CC-56713978524168.29%2604.6
Maus10288010434060.0%2594.5
AMX 50 Foch B103585112510163.37%3450.5
Conqueror9229284737454.81%2554.4
Tiger II813788974658.7%1772.2
M8A141961607346.58%306.5
M24 Chaffee No. 59456276602050.0%1748.2
Taschenratte11479914004367.44%3634.8
SU-8552982573135.48%398.9
E 509355913108263.41%4560.3
Object 7529274410864348.84%2545.3
Strv m/382172193475.0%764.2
Type 1 Chi-He48496002157.14%4143.0
T56 GMC31001871675.0%351.3
CC-46 Pancernik912199861100.0%1017.5
TS-548249013465271.15%4002.5
T-34-85610968211050.0%2485.4
T1 Heavy51121739446.81%67.8
Vz. 44-1711897762343.48%1643.2
Dicker Max67063891060.0%1233.7
leKpz Borkenkäfer11200463420.0%1881.5
Panhard EBR 90911939781070.0%2172.0
Leichttraktor13182601050.0%1730.4
VCS 6x6 TS 9091889826366.67%2858.1
AAT608283413592075.0%5044.7
Felice925991174666.67%3360.8
AMX 50 B103541104216860.71%3314.8
Heavy Tank No. VI61112592560.0%2441.2
XM69 Hacker11421212026860.29%3847.1
T54E19179869413851.45%1727.0
T69898347422443.75%1089.7
Panzerjäger I250120250.0%77.4
TKS z n.k.m. 20 mm21422481100.0%731.1
BT-7 artillery3332478875.0%1295.6
TNH 105/1000814189412878.57%1780.0
T297146278611860.17%2161.6
KR-11129041044757.14%2001.3
Cobra925069312646.15%2752.5
Kampfpanzer 07 P(E)10411012497464.86%4307.1
HWK 30814089223560.0%3276.9
Škoda T 5682347109028160.14%2769.4
K-2821739711233.33%2624.2
STK-211544413091855.56%4555.4
ISU-122-28225810252166.67%2783.5
KV-1S65724912646.15%828.2
Pz.Kpfw. Neu1144991099650.0%3618.0
Ares 901035329812642.31%3172.8
Fiat 30001064250.0%77.0
TT-130M9223410562568.0%2392.2
AMX 383152225540.0%247.1
SU-76M4821172240.91%12.1
Somua SM8212312592676.92%3110.5
T77825931253887.5%2854.0
WZ-1317552923366.67%1281.9
Ho-Ri 1923189392958.62%2200.5
Churchill I5765404825.0%1583.1
P26/404814426366.67%2773.4
Centurion Mk. 7/193211122510761.68%4245.4
T-448178399511856.78%2922.7
Churchill VII67305933259.38%1325.6
UDES 03816527815444.44%2060.1
M10393113119712461.29%4080.9
Char Murat9274712631100.0%2170.6
Semovente M41543010210.0%600.9
Cruiser Mk. III3151211560.0%604.7
FV226 Contradictious8224811152462.5%2402.5
KV-267464219054.44%1239.0
Kampfpanzer 6710383411956266.13%3614.8
Turtle Mk. I821541159966.67%3067.7
ASTRON Rex 105 mm8197412462100.0%2469.6
Vickers Medium Mk. III3521031540.0%0.0
Ikv 90 Typ B711357491764.71%1715.3
M60103606108113157.25%4049.0
AMX 50 120924589543855.26%3066.1
Ho-Ri 2814919161172.73%1815.4
UDES 03 Alt 392758869922.22%2699.4
T-54923819355747.37%2713.0
Vickers MBT Mk. 31040061258580.0%4331.2
Kranvagn1028569403161.29%2719.3
AMX 67 Imbattable11496612973557.14%4467.9
A4662572722634.62%522.3
4TP10691100.0%261.0
Object 279 early103110713425.0%1730.2
59-1667837285149.02%2719.2
AMX M4 mle. 519354914231872.22%5188.0
Pz.Kpfw. I2212231100.0%261.0
Rambo925811260771.43%2618.3
T-10922529549656.25%2421.2
Kpz. Erich Konzept I92075916757.14%1882.5
IS-3-II92048752110155.31%2238.0
SMV CC-67818409355250.0%2230.6
M2 Light23966231100.0%2367.7
KV-3773845415453.9%871.3
FV4201 Chieftain Proto9310612901776.47%3575.2
Type 4 Ju-To7197313391283.33%3766.4
AMX Canon d'assaut 105809710.0%0.0
Strv m/40L3192193450.0%492.8
Caernarvon816179636055.0%2196.1
M4A1 Sherman53793623661.11%933.5
Jade Coil820811101580.0%2162.0
M3 Lee4651455959.32%181.9
T6 Medium43102341553.33%636.3
Comet71541948650.0%3169.3
Type 3 Ju-Nu6159310161957.89%3088.7
XM66F8224910925856.9%3159.7
M26 Pershing882255914549.66%902.7
P.43503620.0%0.0
Rheinmetall Panzerwagen10208397621861.93%2781.8
Indien-Panzer81219782580.0%1402.9
Strv 103-0918207811258.33%1739.1
114 SP21026678704765.96%2162.9
Carro da Combattimento 45 t10365311275862.07%3639.3
CS-52 LIS8205498548856.35%2939.0
AMX M4 mle. 457214113212075.0%5033.5
Black Rock114564122012857.03%3996.0
FV4025 Contriver11475714262871.43%3769.9
Chieftain/T9581865102615754.78%3065.4
T7 Combat Car23246631100.0%1962.7
Controcarro 3 Minotauro10307410414568.89%2741.8
Type 5865443571553.33%910.4
Tiger-Maus9271512701478.57%3127.2
ELC EVEN 90882280321753.0%1759.4
Vz. 68 Squall810057572962.07%1875.4
Semovente M43 Bassotto610786682450.0%2109.4
Cruiser Mk. I1453199333.33%2685.9
M18 Hellcat65012987647.37%686.8
Progetto M35 mod. 4682334111211059.09%3403.9
Controcarro 1 Mk. 29263110965358.49%3116.6
XM578291713371369.23%3578.0
AMX 13 57 GF7127113011181.82%3201.3
Char Mle. 75920148431942.11%3016.1
FV1066 Senlac889810883473.53%2113.9
WZ-111G FT9343613972090.0%4008.4
A-43618411272683.33%5022.5
CS-67 Szakal114201117617359.54%4152.6
AMX M4 1949 Liberte0154875838654.66%2050.6
Object 432U1134711136560.0%2561.7
CS-59922999473946.15%2790.5
Obsidian813568353253.13%1999.7
E 759227090511649.14%2383.6
Crusader613516710.0%97.6
M46 Patton913916019652.08%1379.9
Vz. 58 Medvěd92683977520.0%2669.3
T1 HMC25697955.56%201.7
AMX 12 t66035145251.92%1834.0
null03543981366.67%0.0
T92 HMC10113729940.0%632.9
Panhard EBR 10510185296262361.64%2727.2
Toro926171050757.14%3327.7
M40/M438131759116957.4%1493.9
T-44-1008266513021770.59%4109.4
M662062198439.29%30.1
TBT923651060250.0%1558.0
VK 30.01 (P)675242010.0%1126.1
Vz. 5510327898124258.26%3120.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved