eu Hráč pionteczek


WN8
554
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
46.9%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
9976
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9976 0 0 0 0
Průměrný Tier 5.61 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 46.9% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.12 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 408.15 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.38 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 315.25 0 0.0 0.0 0.0
WN8 554 0 0 (-1) 0 (-1) 0 (-3)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 1 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 3 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 1.0 0.0
(WG Player ID: 524918084)
Načteno za 0.6s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 15:51:29 - 16.10.2026 2:20:45)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/pionteczek.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=pionteczek][img]https://lab-vole.cz/Signature/pionteczek.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very Bad
300+ WN8
84% (254 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
277
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
626
(5715 Bitev)
WN8 Tier VI
576
(1555 Bitev)
WN8 Tier VII
712
(2946 Bitev)
WN8 Tier VIII
422
(532 Bitev)
WN8 Tier IX
562
(408 Bitev)
WN8 Tier X
473
(274 Bitev)

Tanky (106)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 3621652231100.0%745.6
Ikv 65 Alt II691133119.09%0.0
T-505581751250.0%102.4
MS-1101222100.0%261.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3116175683.33%385.4
VK 36.01 (H)636028917243.02%381.7
IS-38124824510.0%986.0
M5A1 Stuart41783151566.67%616.4
AMX 13 F3 AM64383612123.81%359.2
Type 89 I-Go/Chi-Ro2711021040.0%25.5
TKS z n.k.m. 20 mm2625820.0%49.6
Type 98 Ke-Ni3473910.0%0.0
FV38059813514560.0%729.3
SU-541461541145.45%162.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E3681422948.28%85.2
T-293159211250.0%391.3
Sexton II3611198356.63%164.2
Strv fm/211901641241.67%254.1
T-4374853388934.83%508.6
Spähpanzer SP I C71842921643.75%113.4
M2 Light21813403100.0%829.2
MKA2134167333.33%269.9
Object 261109604628836.36%518.8
Pz.Kpfw. II21452332965.52%649.0
VK 16.02 Leopard57019732043.13%48.1
M22691333948.72%129.7
M2 Medium Tank382139966.67%271.5
Tiger II863639237641.22%459.4
L-602115248580.0%617.7
Kolohousenka1467220.0%3.1
Vickers Medium Mk. I150781729.41%3.6
Object 43097934517741.56%454.2
Panther/M1073722827032.86%262.4
Vickers Medium Mk. III301321100.0%261.0
Tiger I7675421272048.38%740.4
SU-263861163243.75%53.8
Type 91 Heavy399126825.0%63.4
Rheinmetall Skorpion G8011710.0%0.0
Bishop522818314542.07%250.5
14TP41392542850.0%345.2
Strv m/38248123850.0%85.0
T-4483413324233.33%142.6
VK 30.01 (H)527524427847.12%477.5
E 1001083545314747.62%439.0
Matilda41291731844.44%117.0
Strv m/40L31282281764.71%424.5
Pz.Kpfw. I Ausf. C3134236126548.38%502.2
Strv m/42-57 Alt A.263992656639.39%427.5
G.Pz. Mk. VI (e)20831100.0%261.0
Type 6386228311100.0%580.1
Vickers Medium Mk. II22556633.33%0.0
Renault FT167118560.0%304.1
Hotchkiss H35228725420150.25%1435.2
Crusader 5.5-in. SP74424074833.33%347.6
25TP KSUST II5551941100.0%261.0
T2 Medium Tank2132530.0%0.0
Pz.Kpfw. II Luchs49218532846.04%123.1
Durchbruchswagen 2418520125551.37%379.3
AMX 40403610.0%0.0
Ikv 10352202577349.32%359.1
T-34-856441346108647.97%695.1
Leichttraktor1511344548.89%73.4
Pvlvv fm/42252100742.86%73.3
Panzerjäger I27367616.67%17.3
WZ-120-1G FT812769241100.0%1400.5
T1 Cunningham11082032356.52%593.8
E 75983649032648.77%586.0
T-46301821100.0%261.0
T-2621472042100.0%743.5
AMX ELC bis51092125836.21%77.9
Fiat 30001321911100.0%261.0
AMX 3831183112100.0%408.5
IS-7109194671428.57%408.2
T-116302710.0%0.0
Type 95 Ha-Go2706840.0%45.8
Cruiser Mk. III3931422433.33%191.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D2351426947.83%69.3
FV30461351792552.0%129.2
ST vz. 394641371136.36%1.2
VK 28.01614324414240.85%140.4
Renault Otsu12381366.67%213.3
T-50-26244337757.14%523.1
Super Hellcat7744596366.67%1050.7
Pz.Kpfw. I227962030.0%0.0
Ikv 7231321821457.14%301.4
Loyd Gun Carriage246963357.58%192.2
FV207855847911040.91%393.8
Grant41361962157.14%333.2
Type 3 Chi-Nu Kai523423419746.7%429.3
Pz.Kpfw. 38 (t)31522411662.5%548.9
T-3451421898948.31%177.4
Birch Gun416017320648.54%430.5
Lago4119229966.67%347.0
T-4521542175345.28%623.4
Stuart I-IV3551321952.63%105.8
Sherman III5711621145.45%62.0
Cruiser Mk. I12182882100.0%1249.0
FV215b (183)1010555952544.0%549.6
D125412020.0%0.0
T1 HMC201181100.0%261.0
AMX 12 t62572622347.83%516.1
SU-863264922100.0%419.5
10TP3304436366.67%1384.1
Chi-Ni2982431100.0%512.4
Renault FT AC28196933.33%56.4
43 M. Toldi III3261421154.55%196.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved