eu Hráč pilip83


WN8
1056
Recent WN8
938
(1030 Bitev)
Winrate
47.49%
Recent WR
46.89%
(1030 Bitev)
Bitev
73171
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 73171 127 0 482 1030
Průměrný Tier 8.13 10.21 0.0 9.52 9.44
Winrate 47.49% 37.8% 0.0% 49.79% 46.89%
Tanků odhaleno 0.84 0.53 0.0 0.55 0.53
Udělené poškození 1069.22 1408 0.0 1353.09 1352.17
Obrana základny 0.3 0 0.0 0.16 0.08
Průměrně zkušeností 513.41 619 0.0 719.0 721.0
WN8 1056 816 0 974 (-1) 938 (-2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 33 33 57 144
Průměrný Tier 10 8 6 7.81
Winrate 24.24% 48.48% 43.86% 40.97%
Tanků odhaleno 0.79 0.52 0.56 0.6
Udělené poškození 1456 1175 502 904.0
Obrana základny 0.09 2.91 1.11 1.13
Průměrně zkušeností 418 521 290 383.0
Průměrně střel 5.55 4.42 5.42 5.21
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 34 118 510 56
Průměrný Tier 10 8 6 6.73
Winrate 29.41% 28.81% 51.37% 44.64%
Tanků odhaleno 0.79 0.53 0.71 0.93
Udělené poškození 1318 1169 562 950.0
Obrana základny 4.03 0.82 0.87 0.68
Průměrně zkušeností 547 361 401 257.0
Průměrně střel 5.53 5.74 7.19 5.25
(WG Player ID: 603036086)
Načteno za 4.58s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (9.10.2026 15:38:51 - 17.10.2026 12:41:19)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
K-911010245862.5%761.0
Ashigaru1017031520.0%1015.0
BZ-791118322366.67%1063.0
Gorilla1120781250.0%1095.0
Ares 90 C11489010.0%28.0
XM69 Hacker1113221250.0%787.0
E 75961911100.0%507.0
M-V-Y102607050.0%1839.0
CS-67 Szakal1122623475.0%1783.0
E 50 Ausf. M109383742.86%488.0
ST-II1011433837.5%531.0
Object 705A1016023742.86%1028.0
IS-41014141520.0%816.0
Object 140101333060.0%847.0
Fauteur111240020.0%427.0
FV4025 Contriver11011100.0%261.0
T80311832020.0%199.0
PTZ-78111519010.0%499.0
Executor1110141250.0%474.0
Pz.Kpfw. VII1011431250.0%598.0
60TP Lewandowskiego1010921425.0%428.0
Centurion Action X1011294580.0%849.0
KB-529140511100.0%1334.0
STK-21119611333.33%1086.0
WZ-111 model 5A1016422633.33%894.0
Strv 107-12111609010.0%615.0
Super Conqueror108182540.0%308.0
T110E3101104030.0%434.0
DBV-15210184871258.33%1125.0
Hirschkäfer1116742825.0%788.0
TS-6090010.0%0.0
Kranvagn10992030.0%377.0
SFAC 1058011100.0%261.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/pilip83.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=pilip83][img]https://lab-vole.cz/Signature/pilip83.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Avarage
900+ WN8
44% (156 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
997
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1070
(68033 Bitev)
WN8 Tier VI
980
(6742 Bitev)
WN8 Tier VII
1031
(7835 Bitev)
WN8 Tier VIII
1101
(21140 Bitev)
WN8 Tier IX
1132
(16499 Bitev)
WN8 Tier X
1046
(14338 Bitev)

Tanky (442)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon897065413050.0%1079.4
Charioteer8121153383750.66%1345.2
Object 703 Version II89646907644.74%804.6
BDR G1 B5225257520.0%151.3
VK 45.02 (P) Ausf. A8103053719555.9%1200.4
BZ-58765948514049.29%669.5
FSV Scheme A76375555747.37%801.3
K-9110103462711147.75%607.3
T-15066765125641.07%1073.4
Type 89 I-Go/Chi-Ro21131611060.0%374.6
WZ-11181081621145549.48%1263.5
Aufklärungspanzer Panther749047917450.0%930.4
Ashigaru1015186923050.0%897.7
CS-631012016358442.86%706.5
Strv 103B10149061636840.76%846.5
T-43762336022147.06%890.7
AEC Armoured Car54274262755.56%881.1
Leo769241115050.0%963.2
BZ-791113259031957.89%724.2
Buryan9138852720.0%770.8
T-54 ltwt.963644532846.04%744.5
Type 5 Chi-Ri772245015352.29%1098.5
Windhund8113034510.0%938.1
B14130274250.0%183.8
Type T-34540934413452.24%1168.1
Hummel697833334951.29%1791.2
Kampfpanzer 67101674838955.56%1207.8
AMX M4 mle. 519129874310648.11%947.4
T-7031662212454.17%554.1
Strv 74658640511452.63%1118.5
Vickers Medium Mk. III31491722748.15%433.2
T95914467789151.65%1064.6
Tiger I781041429945.82%938.0
SU-100654432634753.6%878.2
Vz. 63P111311839650.0%638.5
40TP Habicha63663156743.28%442.1
Type 4 Heavy981054519142.41%492.6
E 10010171663879547.67%1317.9
Waffenträger auf Pz. IV910846447350.68%728.8
T110E4101800625120544.65%1244.0
Ho-Ri 310141360118340.44%688.3
BV-1111114507221844.44%773.2
Patton the Tank95165092060.0%414.8
FV201 (A45)77775564656.52%1068.9
KV-48115760738947.04%1400.6
A-205721846142.62%41.6
Strv m/40L31052561258.33%265.0
Alembic86396263154.84%523.3
Škoda T 509105847221750.23%869.0
IS-M877647316446.34%720.8
Gorilla1117026805738.6%790.2
Panther II8103247219348.7%1327.2
Tiger II8100556233551.04%1094.7
TVP VTU Koncept884248213046.92%997.0
Object 70491814460253850.2%1606.9
Projet Louis99896301233.33%1009.9
Ikv 10352623053542.86%412.0
Object 268 Version V10115660615648.72%652.7
Type 95 Ji-Ro64693585538.18%506.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43002017051.43%681.4
OCP Peacekeeper9201013251100.0%2014.9
Pvlvv fm/42287213650.0%235.4
Ares 90 C1111876692737.04%542.1
AAT6089126258250.0%799.7
AMX 50 B1012256793348.48%733.6
XM69 Hacker11151571310044.0%777.1
TNH 105/1000867848213537.78%519.4
E 65 Zwilling810166703943.59%658.7
SDP 40 Zadymka52962551233.33%303.6
Type 3 Ho-Ni III53142456851.47%499.2
E 7591492666124951.56%1464.0
SU-100M176924429446.81%814.1
AMX 383306120.0%0.0
LTP31052081353.85%347.4
AMX 13 75737933416953.25%682.4
Ho-Ri 19148972010948.62%1086.7
M-V-Y1015946762536.0%928.5
Jagdpanther II89706201050.0%827.9
A-44774453611849.15%1103.2
Semovente M4153072834358.14%559.2
Pz.Kpfw. 558121279512149.59%956.1
Ikv 90 Typ B773537618144.75%897.9
KR-11116428115740.35%826.7
Mäuschen9110951521745.16%854.2
M-III-Y810337335750.88%1023.5
Type 5 Ke-Ho42212755942.37%532.0
Ikv 7231092301560.0%247.1
Pz.Kpfw. 38 (t)31351544040.0%253.4
T-34523924734649.13%475.9
P.43 bis637228111543.48%462.7
M26 Pershing898649526047.31%1118.2
Rheinmetall Panzerwagen105785679437.23%347.1
AMX M4 mle. 4579136843948.72%1102.4
Semovente M43 Bassotto636430712040.83%331.7
AMX 65 t810156806950.72%1017.0
Controcarro 1 Mk. 29130162619138.74%837.7
Type 4 Chi-To65465097954.43%1079.2
Object 430 Version II9115853068745.85%988.0
WZ-111G FT9136266312347.15%937.8
A-4365525325747.37%1001.3
CS-67 Szakal1116937135345.28%1113.6
Object 430B01446601650.0%1375.9
Crusader63283616847.06%853.3
Vickers Mk. E Type B2155121520.0%455.5
T-2843594763161.29%1277.1
SDP 60 Gonkiewicza9130769214346.15%920.2
TBT9110511122100.0%932.4
VK 30.01 (P)65254757243.06%770.2
Nergal882164510152.48%715.7
AT 7791658412748.03%1053.8
SU-85B41291677644.74%98.7
STA-188576627852.56%992.6
Jagdtiger9140849825348.22%1105.3
Type 7110146869711342.48%815.1
UDES 03882439617447.13%753.0
XM578114067351147.55%865.9
Object 7059107050518140.88%726.5
AMX M4 mle. 541014847067544.0%875.8
T-6021532112157.14%639.8
T328103542377645.49%1191.5
Ferdinand8132054432250.62%1351.5
WZ-113G FT10179267915141.72%979.9
Type 3 Chi-Nu52993368144.44%704.8
Type 98 Ke-Ni32093911250.0%883.3
Chi-To SP78976024346.51%884.9
Löwe811626911050.0%1215.3
VK 45.02 (P) Ausf. B9129957225052.4%1255.3
Type 5 Heavy1017187522646.15%1019.1
CS-599117265313043.08%899.1
P.43 ter758341014043.57%730.8
Pawlack Tank65444774143.9%601.7
SDP 58 Kilana895355410439.42%759.3
E 50 Ausf. M10105059116139.13%579.1
ST-II1013646672835.71%695.7
Bat.-Châtillon 25 t AP9106954232949.85%980.7
Archer54093714944.9%824.9
Object 705A1014356263831.58%787.7
G.W. Panther7114236662447.76%1582.4
T-100 LT105205619841.84%371.9
Versuchspanzer 579139782316553.33%1063.4
IS-410178066627749.82%1327.0
Vickers Medium Mk. I1145170333.33%692.6
SU-152775831656250.0%1072.5
Centurion Mk. I879847533145.62%924.9
Type 689157248210.0%909.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28608510.0%0.0
Object 432U1111946675641.07%603.5
Object 14010146259228542.46%1088.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41242216741.79%171.2
FV217 Badger10114361423742.19%547.6
Progetto CC55 mod. 54871645817236.05%474.6
Škoda T 2453043607646.05%705.8
Black Prince777847925950.97%1007.8
Object 430U1011806457444.59%691.0
T21637151611145.05%894.8
Object 7801014547283447.06%854.9
Object 268 Version 41016477569253.26%1084.8
VK 30.01 (H)55174885156.86%1266.1
M752603846944.93%825.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H540032423556.6%1091.5
G.W. Tiger9107836147045.74%973.6
IS79616529758.76%1371.9
T25 AT74664119455.32%506.9
LT vz. 3831913132254.55%761.9
T309129344629445.92%1052.8
FV227 Conceiver872464711352.21%654.9
Hotchkiss H352152230475.0%735.6
Maus1011996986346.03%661.5
T2 Medium Tank2671244035.0%96.0
Durchbruchswagen 24178288475.0%507.6
Valentine32973774459.09%1101.0
T4042811973647.22%579.8
Vz. 44-1759042813450.0%595.5
M-VI-Y9148075412143.8%1238.5
Leichttraktor11272966.67%228.6
WZ-111-1G FT860743918645.16%445.1
Fauteur1115217742040.0%742.4
Pz.Sfl. IC4330365944.44%830.5
ARL 4464524084636.96%472.1
FV4025 Contriver1116068035244.23%802.8
Terrifiant9346680610.0%3678.8
M4A3E2 Sherman Jumbo65335114553.33%951.0
G.W. E 10010122947295443.4%1000.7
SU-76M4501094254.76%136.7
Centurion Mk. 7/19102460819943.72%771.0
L-60212317710.0%392.2
60G FT54092623956.41%864.3
Cruiser Mk. III31311452441.67%383.8
KV-2655741020350.74%833.7
ST vz. 3941392002321.74%174.3
AMX 67 Imbattable11151666313839.86%732.5
Panzerjäger I21951471233.33%576.3
CAV mod. 711117467783246.88%1123.5
O-Ni799452521152.13%1246.7
T-109132766327951.25%1301.8
IS-3-II9109172711849.15%807.7
SMV CC-67881656010342.72%649.2
Type 4 Ju-To76285976256.45%682.9
Carro d'assalto P.88768246012651.59%841.4
Rheinmetall Skorpion8110962840444.06%925.5
Spähpanzer Ru 251972849568651.02%954.7
T29780238862346.39%966.5
Jagdpanzer E 10010122564921653.24%763.7
Rinoceronte1017007058045.0%1135.8
StuG III Ausf. G540126234652.02%858.1
Staghound Mk. III65616292665.38%1070.9
10TP31131452445.83%251.1
Type 91 Heavy31831802360.87%628.3
E 25770840613641.18%779.8
SU-76G FT43752473748.65%784.3
Renault UE 5732603832450.0%882.9
Ikv 65 Alt II65633699850.0%944.3
T8031112106765935.59%476.7
Ares 859118773318649.46%936.7
PTZ-781120237459343.01%973.8
UDES 15/1610152972115647.44%998.2
Object 268101811613131145.39%1262.1
M5A1 Stuart42902786953.62%1077.9
Executor1111775922737.04%495.6
T1 Cunningham10551136.36%0.0
Stridsyxa810807517755.84%999.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2522317910.0%208.1
Prototipo Standard B9101762013740.15%678.3
45TP Habicha770341814242.25%733.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E31892991450.0%485.3
Ho-Ri Shugo1113196034136.59%542.9
M-II-Y76875723941.03%677.5
Strv fm/21160212250.0%140.8
SU-101860839526439.39%397.8
T-26G FT255851353.85%110.1
Sturer Emil75184617244.44%481.4
M2 Light21312457100.0%551.8
Type 2597 Chi-Ha31811881656.25%626.5
Object 4168104651927253.31%1388.4
T-34-2G FT762141713946.76%731.9
TVP T 50/511010215712544.0%566.6
StuG IV53602818644.19%748.0
ST-I9157870720447.06%1469.1
Pz.Kpfw. II21152481855.56%386.7
VK 16.02 Leopard51013251050.0%147.2
M48A5 Patton10119464717644.32%714.0
Type 95 Ha-Go278154728.57%92.7
Pz.Kpfw. VII10115861310840.74%587.6
Emil I881943722339.46%679.5
43 M. Toldi III315218520.0%535.9
GSOR the TANK97145161435.71%414.0
SDP 57 Gowika76165716162.3%782.6
M3G FT31621752065.0%491.8
60TP Lewandowskiego1017907111833.33%1110.4
Brennos8521550742.86%347.3
Type 619113464317745.76%851.8
Centurion Action X10150658481345.76%1094.0
CS-53865652910440.38%618.6
AE Phase I9161545920.0%1004.0
Tetrarch2951642454.17%361.6
LT vz. 352199362250.0%901.0
Pz.Sfl. IVb41842792751.85%457.7
Rhm.-Borsig Waffenträger89645869642.71%758.5
IS-2-II861344519541.54%437.2
Grille 1510147757515437.66%764.0
VK 30.02 (M)64664017444.59%708.0
BZ-166878461010947.71%694.9
T1E6218641127.27%0.0
Strv m/38291239666.67%367.6
Marder II31671282128.57%264.1
Leopard 110148167812147.93%940.3
T3 HMC21617120.0%455.2
BZ-751013166581741.18%691.4
Concept No. 51012518491776.47%927.4
Pz.Kpfw. 35 (t)239991741.18%6.6
UDES 169105061715438.96%748.4
Konštrukta T-34/100781243722549.33%1197.6
FV4004 Conway9141070512452.42%1137.5
FV4202885954275446.55%971.4
Renault FT10791100.0%261.0
Ho-Ri 2810036479450.0%965.4
T-34-1779462713050.0%1161.8
25TP KSUST II52322287251.39%402.2
T71 DA746161811457.89%803.7
Type 97 Te-Ke277130250.0%211.8
Taschenratte1118398766743.28%891.6
SU-85527420612545.6%459.7
7TP2151170560.0%462.4
IMT811967163351.52%1199.6
P.44 Pantera860343218441.3%538.2
T1 Heavy525224115245.39%299.5
T-34-2878851718946.56%920.9
ARL V39654839514243.66%877.6
T28 Concept7100154438649.48%1544.4
T-44867638531643.67%714.2
KB-5291371725540.0%1119.0
M10391436433180744.77%1381.8
DS PZInż53562956045.0%609.4
STK-21113906396232.26%551.3
Type 95 Heavy42442284746.81%669.5
Covenanter52572518853.41%833.4
Fiat 30001104226333.33%295.1
Churchill I549435520847.6%977.0
Churchill VII666040215852.53%1200.7
Cromwell662845362152.98%1265.9
WZ-111 model 5A101742689944.44%1116.7
WZ-120913427358745.98%1126.0
VK 28.0162134438457.14%502.5
T-50-26394468666.67%1129.5
FV225 Collector9176233910.0%959.8
Pz.Kpfw. I212121616.67%0.0
Rambo97846042142.86%458.1
Fantôme9173452220.0%1191.9
KV-3711077548056.25%1587.5
T7 Combat Car2152321100.0%261.0
O-I Experimental55603794660.87%1145.0
T57 Heavy1018696108745.98%1366.6
M36 Jackson65693624755.32%903.9
Type 3 Ju-Nu65265563256.25%692.1
TNH T Vz. 519115768511344.25%796.4
Sentinelle942735410.0%37.3
FV215b10156858854946.63%1233.1
Tiger (P)799453723950.63%1298.4
WZ-131G FT65763368949.44%895.8
Carro da Combattimento 45 t1013196101241.67%704.6
Leopard Prototyp A9104161515444.81%738.0
VK 100.01 (P)8116860423452.99%1362.0
Cruiser Mk. I192981435.71%214.6
Challenger773152412049.17%878.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D216242977.78%261.0
FV215b (183)10163455875344.36%1145.6
Super Hellcat736719220.0%211.7
Cruiser Mk. IV41182042060.0%292.7
LTTB852144515149.67%814.2
AMX 50 Foch9138170313151.15%1022.3
B.U.G.I.63613083828.95%319.7
M6630024817234.88%180.2
BT-74781341850.0%105.8
53TP Markowskiego870550415844.94%575.4
T3481097534679248.25%1240.3
FV601 Saladin87285578444.05%664.2
O-I676646025044.0%1232.1
MS-115481241.67%5.6
VK 36.01 (H)660236445250.66%987.5
IS-38131164044853.35%1635.0
NC 70 Błyskawica1011655528332.53%535.1
M3 Stuart31601812128.57%469.0
AMX AC mle. 46775147127648.55%975.4
Wespe317413611842.37%493.9
Vickers Medium Mk. II21452001471.43%776.8
Progetto C50 mod. 669125072813948.92%1054.9
T2888696186350.79%757.7
Ares 7589937972650.0%1113.0
Strv m/4253664284348.84%943.1
Cruiser Mk. II22302361850.0%981.7
Bat.-Châtillon 25 t10144558987543.77%1041.9
Gabler’s Destroyer512216810.0%61.4
Jagdpanzer IV663231822151.58%1137.9
Strv 107-1211170071625943.24%901.7
Super Conqueror1010836819448.94%605.9
KV-1557851016754.49%1320.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C31123211258.33%479.0
S35 CA56335731866.67%1708.0
T110E31012506271844.44%653.9
Mitsu 10854023046541.54%504.2
M5 Stuart41552914447.73%271.0
Renault NC-3113681250.0%84.8
Mars89567351861.11%994.4
AT 158122967822754.63%1432.4
Kolohousenka195151333.33%221.8
M3 Light3976610.0%159.6
IS-5 (Object 730)86404868240.24%457.9
DBV-1521016496345543.64%838.0
AMX AC mle. 48812246369643.75%1187.9
SU-100I51031926475.0%2136.4
Emil II99866249742.27%628.6
Škoda T 25661738010246.08%1069.4
O-Ho8105051316251.85%1133.5
Strv 103-0998248222540.44%611.0
ARMT52353811100.0%477.6
14TP41241963751.35%301.2
T110E5101554536141144.86%1104.4
T56 GMC31971762962.07%640.7
Type 5788515933438.24%591.6
AT-1241814537.78%0.0
BT-7 artillery367135450.0%115.5
Matilda42662285646.43%618.9
Somua SAu 4042893223554.29%713.2
T-34-856566371129451.47%1049.9
ISU-1528122038076151.77%1352.6
M24E2 Super Chaffee62384041747.06%444.4
Vz. 5510143668413241.67%839.2
MT-2562813533953.85%694.3
Stitch8816574837.5%500.1
SMV CC-5676615716253.23%773.0
Pz.Kpfw. II Luchs41783744456.82%569.8
E 509131256519850.0%1146.0
50TP Tyszkiewicza9122769412941.09%851.1
BZ-689118875812954.26%920.5
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger88776172951.72%870.4
Somua S353112193250.0%121.7
KV-85668951911239.29%1016.4
GSOR 1006 Scheme 79131569611647.41%1039.0
M2 Medium Tank3571244843.75%32.6
T-4631773204047.5%669.6
T-262110249862.5%532.6
Ares 9010144573616548.48%933.4
BT-2203710.0%0.0
T-2932402911100.0%964.1
IS-71014748357054.29%1080.7
Churchill Gun Carrier649525718443.48%755.3
M4464134164042.5%447.1
Hirschkäfer1115866478641.86%807.1
Valiant5206275425.0%147.9
TS-60910866573946.15%774.2
Vz. 60S Dravec1015288541060.0%940.6
M48A2 Räumpanzer89137572161.9%1001.2
T-5491110552121248.76%1065.3
Kranvagn1011717431747.06%683.6
Renault Otsu158147366.67%214.8
4TP172123250.0%168.0
CS-44759841317347.98%709.7
Grille550523818048.33%1179.8
Comet764740524048.33%912.7
Universal Carrier 2-pdr2651051241.67%15.7
M10 Wolverine54252964551.11%832.1
Achilles653445223254.31%929.1
M3 Lee49115110246.08%108.1
AMX 13 90949737641148.18%560.6
T20776144513050.0%1109.3
P.4352852666648.48%604.5
Panther775346512653.17%1120.5
Progetto M40 mod. 6510146871811250.0%1037.5
Controcarro 3 Minotauro1013506297138.03%657.4
Type 58654037812050.0%978.7
Tortoise9142560631250.32%1122.1
SFAC 1058100358919045.26%736.6
IS-6878829910.0%503.6
T-62A10143862080445.65%1124.2
Object 2639127467613846.38%924.5
SDP 44 Burza65673947259.72%970.7
AT-FV230 Breaker11157774415046.0%856.5
M46 Patton993342425744.36%680.2
AMX 12 t62482757450.0%543.4
G.W. Tiger (P)897948233647.02%1112.8
UDES 14 Alt 5856543620843.27%456.8
Renault FT AC2971871145.45%164.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved