eu Hráč patrick299


WN8
1650
Recent WN8
2012
(143 Bitev)
Winrate
50.89%
Recent WR
52.45%
(143 Bitev)
Bitev
14437
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 14437 34 0 66 143
Průměrný Tier 7.11 9.06 0.0 8.91 8.82
Winrate 50.89% 52.94% 0.0% 53.03% 52.45%
Tanků odhaleno 1.04 0.54 0.0 0.7 1.13
Udělené poškození 1208.25 1173 0.0 1950.52 1988.69
Obrana základny 0.47 0 0.0 0.03 0.1
Průměrně zkušeností 575.87 518 0.0 585.0 606.0
WN8 1650 1074 (-3) 0 1782 (+1) 2012 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 81 2 0 83
Průměrný Tier 10 8 6 9.95
Winrate 40.74% 0.0% 0.0% 39.76%
Tanků odhaleno 1.02 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 1459 496 0 1436.0
Obrana základny 0.32 0.0 0.0 0.31
Průměrně zkušeností 658 112 0 645.0
Průměrně střel 7.81 2.5 0.0 7.69
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 10 78 146 43
Průměrný Tier 10 8 6 6.84
Winrate 60.0% 57.69% 43.15% 23.26%
Tanků odhaleno 0.8 0.81 0.76 0.88
Udělené poškození 1705 1426 652 1416.0
Obrana základny 0.0 4.01 1.27 0.28
Průměrně zkušeností 982 817 346 462.0
Průměrně střel 5.7 6.03 6.83 8.98
(WG Player ID: 503310648)
Načteno za 0.52s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (23.9.2026 20:30:40 - 13.10.2026 9:15:50)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
T3480010.0%0.0
Object 261109123560.0%692.0
VK 75.01 (K)8011100.0%261.0
SU-130PM82294010.0%1737.0
Object 2771012121425.0%544.0
60TP Lewandowskiego10733010.0%185.0
50TP prototyp81221010.0%905.0
Bat.-Châtillon Bourrasque8243811100.0%2413.0
113 Beijing Opera10785010.0%287.0
Lorraine 155 mle. 507177311100.0%2057.0
Maus1018602366.67%1499.0
Caliban820551250.0%2352.0
Object 268 Version V101550020.0%716.0
AAT60816691250.0%1746.0
AMX 50 Foch (155)10011100.0%261.0
Hirschkäfer114011100.0%261.0
Super Hellcat7118944100.0%2038.0
FV215b (183)101511250.0%132.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/patrick299.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=patrick299][img]https://lab-vole.cz/Signature/patrick299.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 32226 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
16% (50 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1831
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1754
(11154 Bitev)
WN8 Tier VI
1127
(1887 Bitev)
WN8 Tier VII
1352
(1390 Bitev)
WN8 Tier VIII
1946
(4613 Bitev)
WN8 Tier IX
1791
(1262 Bitev)
WN8 Tier X
2133
(1932 Bitev)

Tanky (264)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT44202982347.83%963.3
Renault UE 5731321612466.67%407.8
BT-741431812050.0%328.4
T34817931103366.67%2867.7
Bat.-Châtillon 12 t86787617549.33%1215.2
Charioteer8174473121551.63%2135.0
Object 2611017066604245.24%1377.7
Object 703 Version II820787252050.0%2470.3
AMX ELC bis530927710640.57%956.6
BDR G1 B54913048744.83%925.6
StuG IV54372961050.0%1048.3
O-I67794486355.56%1421.7
Valentine AT42832702360.87%827.4
MS-11108118520.0%343.4
AT 254563121643.75%1102.4
Excelsior52932783237.5%356.9
Type 91 Heavy3255237728.57%775.8
SU-100M1712827523250.0%1876.9
Object 2681019786073842.11%1186.2
FV304641525110645.28%573.0
T-60265139250.0%99.6
AMX 13 F3 AM69037332152.38%1294.9
T-15066984152334.78%1079.8
Type 89 I-Go/Chi-Ro238131666.67%219.8
M3 Stuart32602701346.15%1090.7
AMX AC mle. 4677153075438.89%762.8
Wespe32012071457.14%724.6
Vickers Medium Mk. III3239224650.0%858.5
T 55A919937071850.0%1998.0
VK 75.01 (K)813838107450.0%1625.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2511918010.0%0.0
T-34 with L-1146988011100.0%3155.1
T376151234333.33%89.8
Matilda LVT496253610.0%2138.2
Pvlvv fm/42246107560.0%241.0
S-51781535233251.51%996.0
FV226 Contradictious82044104427258.82%2489.8
T-2931572352100.0%518.9
SU-130PM8198779126053.85%2314.7
M46 Patton KR8112959149550.51%1546.3
121B10258690523462.39%2706.6
AMX 50 10081098807771.43%1178.7
SU-85B42151906741.79%347.2
Sexton II31601781353.85%571.7
Strv fm/211126151333.33%440.2
SU-101817247695149.02%2233.2
Löwe89234075937.29%767.5
IS-3A8103848733044.24%1027.8
Jagdpanzer IV66383132441.67%1049.2
AMBT814997722352.17%1750.6
Hotchkiss H352107152742.86%268.8
Challenger712397902962.07%2033.9
M2 Light21041701030.0%190.3
M3742011953754.05%623.3
Type 2597 Chi-Ha3220222650.0%619.4
SU-1821031101435.71%397.0
Type 97 Chi-Ha329715920.0%941.6
SU-2631361512560.0%324.2
ISU-122S7111947613545.19%1698.9
Pz.Kpfw. II21352391353.85%501.7
KV-1534726114445.83%530.3
VK 16.02 Leopard52322531250.0%568.2
S35 CA52311862944.83%294.2
T23E37653640333.33%919.8
T-54996143910943.12%781.2
M4A3E2 Sherman Jumbo629918220.0%299.5
BZ-68919049005660.71%1925.8
4TP11782761100.0%876.9
105 leFH18B259996402536.0%2076.7
M5 Stuart4125215366.67%325.5
Windhund81647892366.67%2230.6
M2 Medium Tank32042437751.95%781.4
B141291753844.74%141.1
Pz.Kpfw. II Luchs41592264845.83%402.2
L-6021795452100.0%1213.7
Kolohousenka11639220.0%562.1
GSOR the TANK9012610.0%0.0
Vickers Medium Mk. I11171521637.5%439.9
M3G FT32702071353.85%748.1
Object 27710242088732355.11%2206.1
Renault FT 75 BS21551303243.75%889.1
M4154422845855.17%658.4
Yong Bing922099253764.86%2373.2
Strv S1815606575648.21%1836.8
60TP Lewandowskiego1031048642857.14%2584.0
SU-2-1225376385757.14%830.6
SU-15279734335757.89%1445.4
Ares 8592491871785.71%3060.1
AMX AC mle. 4889985199051.11%1022.3
SU-122A52631865844.83%415.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2868286402045.0%2457.0
LT vz. 3521922001100.0%905.5
ShPTK-TVP 1008189485910856.48%2539.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31071861050.0%194.1
Škoda T 2569348621275.0%2531.6
50TP prototyp81574745850.0%1621.9
FV4005 Stage II10201861914647.26%1496.3
Cromwell B675549116357.67%1553.4
T18 HMC3219228862.5%1159.8
SU-100612607472458.33%2804.5
Bat.-Châtillon Bourrasque8171189135352.69%2312.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41932676650.0%566.8
113 Beijing Opera10312410579255.43%3265.8
IS-2-II815659064158.54%2267.3
Škoda T 2456455362254.55%2325.6
VK 36.01 (H)63742261216.67%335.2
Type 62752145916351.53%1086.7
Object 14010222681723854.62%2095.8
Rheinmetall Skorpion G8147057256947.45%1672.0
T1E6231842100.0%261.0
Strv m/382156187250.0%558.7
Marder II33092171650.0%829.0
T3 HMC21231352433.33%324.9
Sturmpanzer I Bison32202310.0%513.9
AT-12791052035.0%57.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4195168425.0%359.2
Ikv 1035338279650.0%671.9
Pz.Kpfw. 35 (t)2551241353.85%135.3
Lorraine 39L AM3911041540.0%50.8
Škoda T 568187091416658.43%2089.5
Object 268 Version 410245678012254.92%2035.7
LT-432811887204946.94%2672.6
VK 30.01 (H)59218726100.0%2662.1
Konštrukta T-34/100710576812450.0%1593.4
Bishop53371871338.46%507.4
Matilda42182191450.0%428.1
A-2051171852035.0%121.8
T-2841031419837.76%40.0
ISU-152810315951040.0%852.8
M24E2 Super Chaffee6416961366.67%1318.3
IS77965712075.0%1162.1
SU-100Y667135750048.0%1096.4
Lorraine 155 mle. 5078697561877.78%1078.5
G.Pz. Mk. VI (e)242821040.0%19.8
LT vz. 3831381751947.37%414.8
Vickers Medium Mk. II25998333.33%20.8
Renault FT17283520.0%153.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H571650939850.5%2251.4
Char Futur 49215387710151.49%2307.0
Crusader 5.5-in. SP75193022755.56%711.1
Centurion Mk. 5/1 RAAC811056991060.0%1461.7
Maus10221485011155.86%1872.4
T2 Medium Tank2621921060.0%231.0
Caliban8208199057657.81%2952.1
Object 252U Defender815046742157.14%1847.8
M3 Light369189862.5%274.9
AMX 13 57 GF755358321257.08%1085.4
SU-8552382025147.06%356.3
Object 704919936899841.84%1469.4
AMX 4041832086250.0%569.5
T56 GMC31211341442.86%170.1
Chrysler K GF8142966815451.3%1861.1
STG Guard810774951833.33%1050.2
Object 268 Version V10261172521653.7%2104.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C32182882347.83%1063.3
SZDV Vz. 508218910723366.67%2917.5
T1 Heavy51361711250.0%95.9
ARL V3963492402548.0%480.3
Leichttraktor12895862.5%192.1
BZ-751024249932475.0%1870.5
Pz.Sfl. IVb41671562832.14%298.3
T28 Concept710615511947.37%1548.6
AAT60820498307047.14%2851.1
Strv m/40L31481731540.0%253.8
AMX 50 B1023837665648.21%1803.9
Heavy Tank No. VI6351524121100.0%14070.0
AMX 105 AM mle. 4742712083847.37%933.8
KV-8565614067550.67%798.3
Lorraine 40 t812246541546.67%1306.2
WZ-120-1G FT81198397250.0%1138.4
T499133373614249.3%2088.4
T1 Cunningham11622364247.62%1028.1
T-50-26349333333.33%589.9
AMX 50 Foch916577903348.48%1388.7
T-463561162650.0%96.0
DS PZInż5844709333.33%2167.9
T-26284991428.57%180.1
ISU-122-2819817321827.78%2179.1
Type 95 Heavy41351571741.18%208.0
Covenanter51311642931.03%165.7
Lorraine 155 mle. 51824910510.0%0.0
BT-22761032839.29%99.1
AMX 383871501546.67%87.0
SU-76M4681073243.75%39.5
LTP3121154450.0%392.2
Sav m/4342252222850.0%502.1
AMX 13 7577827472466.67%1774.3
M41 Walker Bulldog86246763450.0%1057.8
SMV CC-64 Vipera815655792650.0%1723.0
KV-1S643333010242.16%619.1
AMX 50 Foch (155)1021417086053.33%1630.7
M446424272850.0%541.6
Pz.Kpfw. IV Schmalturm69226282657.69%1816.7
Hirschkäfer1132298647055.71%2842.2
Cruiser Mk. III388143944.44%185.3
KV-1SA5112710341100.0%2542.1
KV-2669941538754.01%1213.8
Vickers Mk. E Type B2100119333.33%188.7
SU-541971943056.67%399.4
T67537728410650.0%764.4
AMX 50 120919169083966.67%1927.1
ST vz. 3941782151118.18%318.0
M8A14311221933.33%643.0
King Tiger (Captured)71270710333.33%1231.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J4784592742.86%2432.8
Panzerjäger I21191412227.27%235.7
Super Hellcat713487946569.23%2497.1
212A915407734852.08%1502.9
O-Ni77314282060.0%906.3
Pz.Kpfw. I2492422100.0%264.1
M10 RBFM5333722381100.0%14752.5
Panther mit 8,8 cm L/7185653569642.71%513.2
T-10914188406360.32%1535.9
IS-3-II923199705352.83%2683.6
Ikv 723210265742.86%433.3
Loyd Gun Carriage202810.0%0.0
Universal Carrier 2-pdr2157166666.67%640.6
Somua SAu 4041231811747.06%136.4
Achilles612919061190.91%3001.6
AMX 13 105 AM mle. 5053382395147.06%554.6
M4A1 Sherman54493475655.36%1276.7
M3 Lee41551717041.43%333.8
AMX 13 90913468133751.35%2096.3
ARL 4467735512352.17%1245.0
FV4004 Conway9158772311454.39%1459.5
Pz.Kpfw. 38 (t)3371424045.0%38.2
D231301682532.0%261.8
Birch Gun4165138825.0%337.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E3931461450.0%124.4
Tiger (P)710757115451.85%1643.3
T71 CMCD77016333644.44%1630.6
WZ-111 model 68125826520.0%1027.4
AMX M4 mle. 4571736891742.86%2821.4
AE Phase I916767405942.37%1378.7
SU-14-2813276507443.24%1421.8
Mäuschen91755861366.67%1715.5
VK 100.01 (P)813168166850.0%1729.4
T-4521992691560.0%1088.6
ELC EVEN 9085085872147.62%877.5
M18 Hellcat64533149056.67%721.5
M24 Chaffee54725442138.1%1612.8
Primo Victoria8222408250.0%126.1
T25/2716639392759.26%2990.6
B.U.G.I.61363985366.67%3612.8
Char Mle. 759123874623553.62%1974.3
FV1066 Senlac8132648010.0%2570.4
Alecto43223082665.38%994.7
T-62A1012085511330.77%752.9
Panhard AMD 178B62613831662.5%708.4
M-IV-Y811505431442.86%1071.6
StuG III Ausf. G54332689043.33%948.2
FV215b (183)1015855681963.16%1250.3
D1254811330.77%1.6
T1 HMC2981003339.39%314.6
Object 26392386741955.56%2517.8
AMX 12 t63333106746.27%695.9
Jagdpanzer 38(t) Hetzer421619410844.44%403.9
Grille 1510285378417052.94%2323.6
Cruiser Mk. IV498195757.14%189.1
LTTB85044342065.0%849.6
Chi-Ni2752341100.0%359.1
Renault FT AC2116126425.0%211.5
E 25711568672955.17%2177.1
VK 30.01 (P)66283967451.35%1027.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved