WN8
2101
Recent WN8
1980
(175 Bitev)
Winrate
54.84%
Recent WR
47.43%
(175 Bitev)
Bitev
9884
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9884 0 4 137 175
Průměrný Tier 8.29 0.0 9.0 8.75 8.98
Winrate 54.84% 0.0% 50.0% 47.45% 47.43%
Tanků odhaleno 1.25 0.0 1.5 1.28 1.17
Udělené poškození 1754.96 0 1588.75 2159.88 2077.83
Obrana základny 0.25 0 0.0 0.02 0.02
Průměrně zkušeností 866.36 0 720.0 932.0 895.0
WN8 2101 0 1081 2174 (+2) 1980 (-2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 12 0 0 12
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 50.0% 0.0% 0.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.17 0.0 0.0 0.17
Udělené poškození 2100 0 0 2100.0
Obrana základny 2.25 0.0 0.0 2.25
Průměrně zkušeností 941 0 0 941.0
Průměrně střel 10.5 0.0 0.0 10.5
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 2 26 0 17
Průměrný Tier 10 8 6 8.14
Winrate 0.0% 57.69% 0.0% 29.41%
Tanků odhaleno 0.5 0.69 0.0 0.47
Udělené poškození 1521 1311 0 1808.0
Obrana základny 0.0 1.69 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 152 766 0 562.0
Průměrně střel 5.5 6.0 0.0 6.82
(WG Player ID: 595084371)
Načteno za 0.59s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 20:07:38 - 17.10.2026 2:37:38)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/p0rtvein777.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=p0rtvein777][img]https://lab-vole.cz/Signature/p0rtvein777.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
44% (201 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2040
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2056
(9528 Bitev)
WN8 Tier VI
1659
(357 Bitev)
WN8 Tier VII
1950
(777 Bitev)
WN8 Tier VIII
2093
(4298 Bitev)
WN8 Tier IX
2076
(2441 Bitev)
WN8 Tier X
2071
(1642 Bitev)

Tanky (319)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Vz. 551028069147652.63%2272.1
UDES 15/1610241710201080.0%2247.2
53TP Markowskiego819319713056.67%2477.6
P.43 ter710997484242.86%1943.2
Object 257918519286857.35%2019.3
T80311195911491100.0%1298.7
IS-3A81108922580.0%1040.9
STA-1813887763943.59%1884.1
Jagdpanzer E 10010271189910670.75%2235.5
FV601 Saladin8224110351952.63%3375.5
ISU-122-282081998450.0%2637.7
WZ-111 model 1-49222910653470.59%2592.9
Caernarvon8175410243154.84%2331.7
Jagdtiger916977451947.37%1361.2
Type 7110265910961275.0%2085.1
Jagdtiger Prototype8161810123100.0%1696.3
XM57816628953560.0%1515.5
E 77924351042666.67%2474.4
Cromwell B614211252475.0%3907.0
M40/M43811877409253.26%1391.6
M12710076865850.0%1305.8
K-911051130610.0%93.6
Type 63815499851566.67%1908.4
TNH T Vz. 51918268817452.7%1689.9
12110260546820.0%1818.1
TS-58176110293865.79%2018.1
Strv 7469727472254.55%2170.7
T32819649743652.78%2443.3
M53/M55913157234948.98%1188.1
BZ-17682100110915961.01%2487.6
Ferdinand8223311551883.33%3108.4
WZ-113G FT10444414022100.0%3930.6
GSOR 1010 FB81122562333.33%1123.1
T-5052805022263.64%1091.4
Stridsyxa8146255630.0%1344.3
Löwe894034710.0%678.9
VK 75.01 (K)810787981258.33%1330.6
Indien-Panzer8162810352171.43%2716.9
Prototipo Standard B919318446744.78%1882.6
Bat.-Châtillon 12 t810128952470.83%2480.8
Kanonenjagdpanzer 105879432610.0%484.5
BZ-58-292010957771.43%1551.5
S-51712307251656.25%2008.0
FV226 Contradictious817881106887.5%1967.6
Type 5 Heavy102622843944.44%1852.1
T6757475742955.17%2058.9
SPHT925621168250.0%2102.9
AMX 50 100816188704955.1%2048.9
Tiger II Kuromorimine712118721154.55%1600.2
Gonsalo825451270366.67%3446.6
Object 703 Version II813107752339.13%1335.6
Bat.-Châtillon 25 t1019217902055.0%1659.9
M54 Renegade81866104211563.48%2273.8
T-34-2814297861540.0%1779.9
FV229 Contender916248033946.15%1450.5
Ashigaru10366011751100.0%2661.7
VK 45.02 (P) Ausf. B921309259752.58%2146.2
CS-631028941194475.0%2922.6
AMBT814668231050.0%1833.8
Strv 103B1026548493056.67%1963.4
Bisonte C45818111053955.56%2219.5
EMIL 19518186510271668.75%2455.2
T-43711238692552.0%2221.9
VK 168.01 (P)81347811250.0%1220.8
Krupp-Steyr Waffenträger716047811241.67%2812.2
Kampfpanzer 50 t920179131850.0%1852.2
Versuchspanzer 57923799592347.83%1975.5
Object 265T9148462010.0%909.2
E 50 Ausf. M1026731139475.0%2909.7
ST-II10263311753100.0%2397.3
Chrysler K8202010632857.14%2793.7
M47 Iron Arnie817029201662.5%2211.6
Bat.-Châtillon 25 t AP919367953243.75%2044.2
Object 2611012888161464.29%1115.9
SMV CC-64 Vipera815378491747.06%1716.3
Leo79267555149.02%1635.4
ST-I919129962356.52%1869.5
Jagdpanzer E 9093128981450.0%2672.4
T110E41025749084360.47%2251.1
M48A5 Patton10318510103050.0%3028.0
M-V-Y101794646333.33%1164.3
T110E31029271152785.71%2452.8
T-100 LT101329441100.0%261.0
Bat.-Châtillon Bourrasque8151291418257.14%1986.4
FV230 Canopener102391877850.0%1516.7
WZ-111 Alpine Tiger814817741637.5%1602.9
Super Conqueror1032851141250.0%3035.4
Emil I8158391910559.05%1993.9
M4466365971163.64%1073.6
Leopard Prototyp A921419216058.33%2461.9
Object 416816528533850.0%2149.2
IS-410272948210.0%1548.5
MS-1193121333.33%275.5
T-34-38148791210657.55%1995.5
Object 2771031861304785.71%3266.1
Leopard 120 Verbessert112311758540.0%1620.6
Object 430919188877847.44%1869.1
M4155344151844.44%796.1
Progetto M35 mod. 46816519405054.0%2270.8
Progetto M40 mod. 6510381613731100.0%4803.1
Strv S18610290742.86%378.4
60TP Lewandowskiego102761933862.5%2227.4
Škoda T 27814538393246.88%2107.2
UDES 03 Alt 39212911281100.0%2365.0
DBV-15210317212484100.0%2889.7
AMX 50 Foch B1025608533751.35%2010.3
Centurion Action X10234541320.0%1357.3
DZT-159933251255366.67%4885.7
AMX AC mle. 48817188883759.46%2143.6
WZ-111 model 6817091028666.67%2248.8
AE Phase I9210610799172.53%2467.8
Emil II918178228350.6%1630.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2866206308556.47%1708.1
Coccodrillo101535438616.67%705.2
T95923289584557.78%2058.8
Primo Victoria807681100.0%261.0
Škoda T 2569456966541.54%1997.8
Tiger I71440671333.33%1727.5
50TP prototyp818091049977.78%2089.5
Strv 103-0919797544544.44%1667.5
Object 705A1022678642657.69%1743.3
FV4005 Stage II10207869921052.38%1742.7
Bofors Tornvagn816589616261.29%2273.6
SU-100612127372161.9%2562.9
Object 1401022969062254.55%2080.1
Object 752924931095560.0%2305.3
Rhm.-Borsig Waffenträger820878433351.52%2206.3
FV217 Badger102218805955.56%1768.8
IS-2-II814718233145.16%1867.7
Škoda T 2457606272850.0%2548.4
Type 627702749250.0%1469.6
VK 30.02 (M)69527251861.11%1996.3
Grille 1510260283012757.48%2241.0
BZT-701022488701070.0%1530.7
Rheinmetall Skorpion G8181585535151.85%2209.5
E 1001026948875154.9%2473.5
VK 30.02 (D)713069771361.54%2744.9
T110E510289211004969.39%2771.2
Waffenträger auf Pz. IV920468804965.31%1956.7
45TP Habicha7158010261369.23%2927.0
T3 HMC21882031338.46%699.3
SDP wz 66 Grom817179492365.22%2195.1
Object 780102636950650.0%2413.7
BZ-751027288503540.0%2074.5
Ho-Ri 31085832910.0%241.7
T57 Heavy1022085821428.57%1373.0
Škoda T 5682239106330355.45%2684.4
UDES 16918578862556.0%2087.5
Object 268 Version 4102069835450.0%1691.0
Patton the Tank9162527210.0%1196.8
LT-43288796933036.67%1425.2
Pz.Kpfw. II Ausf. D269178250.0%145.1
WZ-1209259510933063.33%3084.6
Object 268102616947862.5%1965.8
Konštrukta T-34/100711357862653.85%2177.5
TVP T 50/511027261031875.0%2470.9
FV224 Chopper714601060785.71%1914.9
T-2844375262864.29%1532.4
AMX M4 mle. 541018068221266.67%1327.3
FV4004 Conway921549942676.92%2348.9
M24E2 Super Chaffee6320350922.22%617.8
KV-156014873863.16%1546.0
Object 274a8141610643100.0%1941.2
G.W. Tiger91205832475.0%1186.3
Controcarro 1 Mk. 2922278801546.67%2179.2
IS710076007655.26%1468.8
M1039198810094165.85%2369.1
IS-38143390111060.91%1888.1
Object 430U101609796850.0%1323.3
Miel811729464100.0%1321.7
Kunze Panzer9289710271553.33%3303.3
T25/2710916867650.0%1597.5
Object 705921169826758.21%2287.9
T30923289004459.09%2215.7
XM66F818279901258.33%2172.4
IS-M811897746656.06%1316.1
Leopard 11027488968848.86%2467.5
122 TM89338871100.0%1097.3
ShPTK-TVP 1008180294314256.34%2390.9
Char Futur 4922019382454.17%2382.2
NC 70 Błyskawica103775976250.0%3234.9
Lion10518618781100.0%8177.7
Maus1022528964250.0%1803.0
Škoda T 50920329314660.87%2159.3
Conqueror9255011694465.91%3095.0
Panther II816278302853.57%2418.5
Tiger II816649274454.55%2059.4
M8A14630550683.33%1795.8
TVP VTU Koncept810336492035.0%1318.8
E 75 TS8207110419054.44%2717.7
M4-85597710202100.0%2867.5
E 509224610872572.0%2793.8
110816488693850.0%1971.7
Object 704924809243759.46%2258.2
50TP Tyszkiewicza917557545339.62%1558.6
T56 GMC33342751428.57%1059.9
T-54912337828854.55%1225.9
CC-46 Pancernik914109913100.0%1277.6
TS-548159510602770.37%2088.5
T-34-8566205133441.18%1036.0
P.44 Pantera814718475350.94%1974.3
Lansen C8180410905565.45%2707.8
Vz. 44-1712709323070.0%2232.8
Panhard EBR 9098047651650.0%1120.5
WZ-111-1G FT816087943151.61%2109.2
FCM 36 Pak 403290232850.0%695.0
T28 Concept719871166560.0%3804.2
AAT60814367732147.62%1629.2
T-448121483413856.52%1846.6
AMX 50 B1025289001764.71%2402.5
T54E1923189654360.47%2671.0
T69815557994042.5%1922.1
KV-8566444551553.33%1005.8
Type 5 Ka-Ri817808823357.58%1962.1
T26E3 Eagle 7711268571154.55%1701.8
WZ-120-1G FT810496801145.45%1002.3
Object 252U81393874650.0%1613.6
Object 777 Version II920469002748.15%1984.3
T297185111362268.18%3137.6
T1 Cunningham198161633.33%396.5
Kpz. 3 GST Turm8196870210.0%1460.1
Pz.Kpfw. VII101971514425.0%992.5
Kampfpanzer 07 P(E)10202612492100.0%1673.2
E 759218310015763.16%2251.4
T-4633244491643.75%1556.2
T-2624335561100.0%3336.8
IS-2715219674463.64%2571.9
SU-100M1712127532552.0%1727.4
Ares 9010283015871100.0%2815.0
Yong Bing9130522110.0%678.8
T-103815608933565.71%1910.3
IS-71023928813043.33%1981.7
SU-101818148268043.75%2146.4
Somua SM8200810554957.14%2516.7
T77818939516150.82%2591.4
113104932104410.0%5629.3
Ho-Ri 1924729482458.33%2329.6
STB-110364514852100.0%4465.6
KV-1S66395782755.56%1298.2
TNH 105/1000814518555954.24%1889.6
KJPZ TIII Jäger918727701145.45%1406.8
Type 59 First Warrior85207471100.0%535.9
Pz.Kpfw. IV Schmalturm678942510.0%1037.4
Hirschkäfer111814706728.57%939.2
Char Murat91935683425.0%1656.5
WZ-111 model 5A10481814901100.0%4505.2
Rambo925621032560.0%3110.1
FV30465184542100.0%841.1
Pz.Kpfw. 558231611712365.22%2743.7
ASTRON Rex 105 mm8192010811656.25%2740.6
T-109189085310148.51%2023.4
T-832818529973650.0%2211.9
AMX 50 120920917884141.46%2098.0
Vz. 60S Dravec10502217551100.0%5186.8
Caernarvon Action X8169164020.0%1963.2
43 M. Toldi III3249409650.0%1246.6
Mäuschen9225810124658.7%2550.3
M-III-Y8183810262356.52%2409.3
Kranvagn10281590618747.59%2486.8
T26E4 SuperPershing815929534351.16%2171.8
T-50-26493647366.67%1537.9
Bat.-Châtillon 155 559115429710.0%789.3
T9287148021553.33%1330.4
Type 61920118918346.99%2238.8
Kpz. Erich Konzept I920011039977.78%2016.8
IS-3-II921288922147.62%2060.2
SMV CC-67815728653857.89%2056.4
GSOR 1006 Scheme 792118890366.67%1822.9
M10 Wolverine58185743348.48%2201.0
IS-6 B816809454856.25%2007.4
WZ-114917608214551.11%1648.2
IS-2 shielded71405826742.86%1649.0
T-44-100813797322231.82%1547.7
AMX 13 90910147181643.75%1568.0
Charioteer817909141957.89%2532.8
212A92005910837.5%1890.1
T-3453313354163.41%928.9
T20713598884060.0%2397.3
AMX 13 10510129568211643.1%1386.8
Concept 1B927899581833.33%2751.5
M26 Pershing814589302657.69%2381.9
Rheinmetall Panzerwagen10265965710.0%3445.1
CS-52 LIS813107323438.24%1629.2
AMX M4 mle. 457187911251266.67%3055.3
E 65 Zwilling8214712481080.0%2554.4
SU-14-2811896922045.0%1141.3
Black Prince II7878718450.0%895.0
VK 100.01 (P)8165910412568.0%2301.2
Controcarro 3 Minotauro10247855950.0%1876.8
Tiger-Maus920711061475.0%1997.4
ELC EVEN 90861878621956.62%1279.6
Vz. 68 Squall88877611560.0%1817.1
Semovente M43 Bassotto67744551631.25%1081.6
M18 Hellcat67946362466.67%1536.9
T28 Prototype89015621233.33%724.1
Tortoise923659993855.26%2167.6
Strv m/4258986331050.0%3461.2
Object 283918709781675.0%2244.3
Char Mle. 7596257691070.0%847.0
Challenger7193810761163.64%3650.7
Cobra914777762055.0%1312.7
Rinoceronte10311210301758.82%3149.5
Object 263921649267163.38%2204.2
FV215b (183)109796431855.56%621.9
Obsidian81121623616.67%1367.4
HWK 3089478561050.0%1997.9
Toro9208354130.0%1726.6
M46 Patton918869594963.27%2181.7
Super Hellcat78325313545.71%1079.5
Conqueror Gun Carriage101009620850.0%675.3
null026567633148.39%0.0
Panther/M10710197536443.75%1651.8
T92 HMC101003690875.0%791.9
Panhard EBR 1051010346973650.0%1136.6
AMX 50 Foch9278810673953.85%3181.8
KV-1 shielded53167321100.0%553.6
E 25715889433265.63%2623.5
SU-130PM817257975547.27%1754.3
IS-2M71073766450.0%1359.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved