eu Hráč neznayka070989


WN8
1202
Recent WN8
1747
(572 Bitev)
Winrate
48.66%
Recent WR
50.0%
(572 Bitev)
Bitev
23711
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 23711 56 56 221 572
Průměrný Tier 7.15 7.8 7.8 8.23 8.27
Winrate 48.66% 62.5% 62.5% 51.13% 50.0%
Tanků odhaleno 0.85 0.73 0.73 0.76 0.88
Udělené poškození 1005.93 1454 1454.25 1533.13 1602.03
Obrana základny 0.29 0 0.0 0.46 0.4
Průměrně zkušeností 503.98 688 688.0 695.0 754.0
WN8 1202 1665 (+1) 1753 (+1) 1602 (+4) 1747 (+15)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 5 0 4 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.22
Winrate 20.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.4 0.0 0.25 0.0
Udělené poškození 2143 0 761 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 9.25 0.0
Průměrně zkušeností 329 0 174 0.0
Průměrně střel 6.8 0.0 6.25 0.0
(WG Player ID: 637550728)
Načteno za 0.7s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (10.10.2026 23:31:05 - 16.10.2026 2:08:39)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Caernarvon81371010.0%1125.0
Type 5 Chi-Ri745044100.0%657.0
Type 95 Ji-Ro67724666.67%1422.0
Saryuda92435010.0%2066.0
T4991733010.0%3006.0
Pz.Kpfw. 55830698988.89%4052.0
Tiger-Maus92701010.0%1767.0
WZ-111-1G FT88892540.0%709.0
Type 4 Ju-To74471250.0%345.0
UDES 15/1610289311100.0%2637.0
Executor113079010.0%1530.0
Object 4168223811100.0%3139.0
Ares 859284211100.0%2906.0
T 54D93822366.67%305.0
Cromwell685122100.0%1810.0
WZ-114993211100.0%806.0
ELC EVEN 908900010.0%2023.0
SU-130PM8198611100.0%2039.0
AMX AC mle. 4889981333.33%810.0
Cobra9112611100.0%1057.0
M44656211100.0%974.0
Lorraine 155 mle. 5075472540.0%396.0
Object 263921622450.0%1842.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/neznayka070989.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=neznayka070989][img]https://lab-vole.cz/Signature/neznayka070989.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 2290 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
86% (302 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1474
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1268
(18524 Bitev)
WN8 Tier VI
889
(3777 Bitev)
WN8 Tier VII
895
(2654 Bitev)
WN8 Tier VIII
1183
(5202 Bitev)
WN8 Tier IX
1681
(3873 Bitev)
WN8 Tier X
1671
(2865 Bitev)

Tanky (409)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6851846214439.58%716.2
Caernarvon811316651040.0%1011.1
Object 257910576119644.79%801.3
SU-152759331615747.77%664.7
Charioteer8170167723355.79%1989.4
BDR G1 B53492589350.54%543.8
VK 45.02 (P) Ausf. A85864291735.29%351.1
BZ-5876724761338.46%584.8
FSV Scheme A710608633158.06%2032.9
T110E41019975705541.82%1295.5
T-15062962765651.79%315.0
Type 89 I-Go/Chi-Ro2243730.0%0.0
Jagdpanther762935914254.93%779.1
KV-5877845823842.44%647.6
FV304654732338148.56%825.0
T3765614191233.33%1287.7
CS-631018287749044.44%1408.4
Strv 103B1019535923633.33%1183.8
T-437159910581675.0%3908.5
AEC Armoured Car5899632944.44%2125.7
Leo711728291855.56%2022.9
M2249113425.0%1.1
KV-1S681555819150.79%1477.6
Type 5 Chi-Ri75694945154.9%758.5
Windhund8116939460.0%968.0
FV230 Canopener1025517571844.44%1655.6
B141621786342.86%229.0
Type T-34527523412548.8%586.6
Hummel64683019353.76%597.1
AMX M4 mle. 519237510053759.46%2595.4
Panhard AMD 178B64204503969.23%1253.4
Strv S181175685666.67%1374.4
Strv 7468486682360.87%1682.4
Vickers Medium Mk. III36278616.67%3.1
T95919957897154.93%1650.4
Tiger I789446712643.65%1027.6
SU-100652529122050.0%806.9
Vz. 63P112847916933.33%1822.2
113 Beijing Opera10132851310140.59%845.1
BZ-166812095927745.45%1275.6
E 1001016316263237.5%963.1
Waffenträger auf Pz. IV918188105358.49%1773.4
T-44816068437850.0%2261.0
KV-4881641235347.03%846.3
A-205782062556.0%164.6
T-2844813311152.25%117.4
AT 866125203354.55%1074.2
Škoda T 50920689514965.31%2376.7
Sturmpanzer II41081136344.44%128.6
IS-M89005834240.48%766.7
Crusader 5.5-in. SP74894527954.43%582.4
Panther II87295286051.67%799.2
Tiger II813677145444.44%1437.7
TVP VTU Koncept810626285240.38%1233.5
AMX 13 57 GF7117510883100.0%2229.8
Object 704916865787354.79%1280.6
T56 GMC3511311250.0%77.5
Ikv 103512326151100.0%2830.5
Type 95 Ji-Ro66243754337.21%810.9
T2161402205442.59%133.3
Saryuda932161170666.67%3779.6
AMX 50 B1022617315545.45%1755.6
T69812617505341.51%1774.6
T49914157466155.74%2234.6
Object 777 Version II91542697837.5%1273.2
Type 3 Ho-Ni III58363833641.67%1677.6
E 75915137239848.98%1298.3
AMX ELC bis51822207835.9%354.5
SU-100M177264976851.47%829.0
AMX 383541472157.14%156.9
LTP3431910.0%0.0
Sav m/4345102781361.54%1518.9
AMX 13 7576695983046.67%1280.2
M-V-Y10248776817450.57%2253.4
Jagdpanther II88464138541.18%614.9
A-4479225876248.39%1352.9
Semovente M4154783832161.9%1063.6
Pz.Kpfw. 55819319873759.46%1978.0
Ikv 90 Typ B79935212250.0%1471.6
KR-111261210055257.69%2018.5
M-III-Y813027266643.94%1540.7
M4A1 Sherman53042546747.76%614.9
Pz.Kpfw. 38 (t)3751154139.02%6.0
T-3451531876950.72%232.0
P.43 bis68696183458.82%1584.8
Birch Gun42522073551.43%847.8
AMX M4 mle. 4578136321947.37%972.4
Black Rock1126528433250.0%2068.5
Tiger-Maus9216195713355.64%2064.8
Semovente M43 Bassotto67524714156.1%1254.7
AMX 65 t814118323652.78%1965.7
Controcarro 1 Mk. 2913715683237.5%970.6
T25/2757636315843.04%622.5
CS-67 Szakal11248510142070.0%1957.1
Crusader6257299922.22%463.5
T1 HMC2841002744.44%295.5
Pz.Kpfw. III/IV527423911846.61%563.5
Nergal813508432470.83%1622.5
AT 7752545811253.57%527.0
SU-85B41101396744.78%49.9
Jagdtiger9136360310752.34%1037.5
Valentine AT42031451723.53%374.1
UDES 03816299022382.61%1992.6
Char de transition65814511060.0%847.8
LT vz. 3831161332450.0%311.6
AMX M4 mle. 541029409844560.0%2508.8
T32816269614158.54%2014.0
Type 3 Chi-Nu54243913447.06%1029.2
SU-5437521011145.05%871.2
Type 5 Heavy10296710723363.64%2410.2
T6751872265457.41%312.3
Pawlack Tank66643861855.56%961.6
FV229 Contender916938308348.19%1433.9
SU-1821671401457.14%1112.6
ST-II1018566071729.41%1134.4
Strv 103-0921317866451.56%1835.7
Object 705A1022356794151.22%1740.8
G.W. Panther760636316055.63%671.2
IS-41020177404946.94%1517.0
Vickers Medium Mk. I1183181366.67%1049.8
Object 2771020266565150.98%1700.2
Leopard 120 Verbessert1123977701850.0%1743.8
Object 430918488468754.02%1785.7
Strv m/31318815810.0%224.4
Lago41986510.0%329.4
Vz. 64 Blesk865651712842.19%949.7
Hotchkiss EBR75385143751.35%1022.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2863814212055.0%822.2
SU-2631591345044.0%264.6
Object 14010160310611100.0%1417.4
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4822066758.21%169.0
FV217 Badger1024137365848.28%1853.8
Škoda T 2455124111145.45%1332.5
Black Prince712618251250.0%1602.7
Bishop51491708343.37%80.1
Object 430U102134681633.33%1615.2
Sturmpanzer I Bison341982850.0%89.7
Lorraine 39L AM32642323369.7%919.6
ST-I995151812842.97%619.6
VK 30.01 (H)54253743366.67%1080.0
M752312176838.24%581.2
IS767944210951.38%745.0
T25 AT710555825152.94%1407.5
Type 4 Chi-To64343726749.25%637.4
Object 705918677365451.85%1812.5
T309175760220144.28%1421.4
FV227 Conceiver814979462462.5%1936.0
Hotchkiss H3521101311030.0%261.8
Centurion Mk. 5/1 RAAC8212235250.0%127.2
T2 Medium Tank29613510748.6%332.8
Alecto41571883145.16%217.7
T4042221766243.55%350.5
AMX 4041642042552.0%516.4
Vz. 44-1710677442157.14%1568.1
Dicker Max6407222633.33%391.2
M-VI-Y915307265750.88%1475.9
Leichttraktor154862944.83%37.4
WZ-111-1G FT89383271127.27%734.7
Pz.Sfl. IC4184286560.0%513.2
ARL 4465223911963.16%901.1
T29715559822070.0%2270.8
Churchill Crocodile6672583837.5%792.0
T-1038145274923747.68%1613.3
SU-76M4100981631.25%5.4
T-1163296327250.0%1194.7
TNH 105/1000811477175143.14%1216.2
60G FT56983535440.74%1434.2
Pz.Kpfw. IV Schmalturm613621210.0%0.0
Cruiser Mk. III31461811855.56%588.7
KV-266834505750.88%1050.4
AMX 50 120917468096952.17%1744.1
ST vz. 394400343771.43%1498.0
M8A14109113922.22%9.7
Panzerjäger I256135875.0%261.5
O-Ni711807712548.0%1563.1
T-10914226869244.57%1280.6
IS-3-II9166574710853.7%1581.6
SMV CC-6788555611136.36%645.3
T26E3 Eagle 7781329410.0%744.0
Loyd Gun Carriage2183214580.0%1443.6
Type 4 Ju-To76695623250.0%681.9
Churchill III53953679942.42%608.0
AMX 13 105 AM mle. 50541922215749.04%817.2
D23731602157.14%147.6
T71 CMCD713196662955.17%3754.4
CS-52 LIS812256931741.18%1378.5
M3A3 Stuart3116261250.0%130.2
Black Prince II7120063210.0%1179.5
Char Mle. 7598286292147.62%1011.3
Jagdpanzer E 10010208960516642.77%1402.7
T3E2 Medium Tank377224250.0%128.2
M-IV-Y836220110.0%73.2
StuG III Ausf. G535121820246.04%678.2
Nashorn65832994344.19%757.9
Staghound Mk. III612119601070.0%2878.1
VK 30.01 (P)640727916546.67%508.2
Type 91 Heavy31001521070.0%324.9
SU-76G FT46203002445.83%1357.3
Renault UE 5731471871764.71%461.9
Ikv 65 Alt II68174363348.48%1409.9
T-505591819647.92%81.7
Bat.-Châtillon 12 t87477169850.0%1488.0
Straussler V–4/40319115810.0%391.4
UDES 15/161020958411973.68%1770.7
AT 252522303357.58%479.1
FCM 2C310412430.0%26.3
Object 26810176859016749.7%1162.1
M5A1 Stuart41471903243.75%302.3
AMX 13 F3 AM65173079953.54%676.1
Executor1126848182245.45%1882.3
T1 Cunningham143841643.75%22.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25326287633.33%470.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E31081403948.72%168.5
M-II-Y78365803545.71%916.9
Sexton II3102129955.56%301.7
SU-1018103755413041.54%943.2
Sturer Emil76583784546.67%703.4
Ashbringer102773786875.0%2032.0
M2 Light2811409242.39%102.2
Type 2597 Chi-Ha33062332060.0%1176.7
Object 416814809261080.0%2346.0
T-34-2G FT78295173938.46%890.3
Type 97 Chi-Ha31741571435.71%382.7
TVP T 50/511023015661741.18%1812.5
Lago M3833003681145.45%594.1
StuG IV50225250.0%120.1
Škoda T 177554377837.5%898.4
LPT-67 Šelma9106165411451.75%1516.9
Pz.Kpfw. II21151793641.67%260.5
VK 16.02 Leopard5631773554.29%152.7
Emil I815309044654.35%1917.8
43 M. Toldi III3782455100.0%359.9
GSOR the TANK97904451250.0%591.2
Renault FT 75 BS21581461450.0%985.0
M4153272305843.1%339.3
M4A3(76)W Sherman68666362955.17%1539.2
Brennos81193506825.0%1024.5
Ares 85917527816241.94%1681.5
AE Phase I9203374213148.85%1962.7
LT vz. 352160114714.29%519.8
Cromwell B6737544560.0%1202.9
Rhm.-Borsig Waffenträger8143355414542.07%1365.1
IS-2-II812836576839.71%1313.9
Grille 151022557727456.76%1925.0
VK 30.02 (M)63263072958.62%541.1
Type 4 Heavy914157811250.0%1056.6
T1E62124170875.0%616.6
Marder II31201514445.45%159.0
Leopard 110232782013649.26%1927.2
T3 HMC2172138933.33%588.2
BZ-7510240777211145.95%1830.2
Concept No. 510253477814052.86%2271.2
Pz.Kpfw. 35 (t)21531682653.85%711.8
UDES 169229911435666.07%2910.9
Konštrukta T-34/10077826033551.43%1091.7
FV4004 Conway916164601827.78%1253.2
Ram II53344791241.67%654.4
T28 Prototype8103552910136.63%828.5
T 54D917398713455.88%1621.2
M7 Priest34222741040.0%1151.2
Renault FT15087825.0%25.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H522620612546.4%390.1
Char Futur 49184676015957.86%1754.6
T71 DA74993621637.5%798.6
M24 Chaffee No. 5945149240333.33%97.3
Valiant513915510.0%9.9
SU-85519216111238.39%164.6
T-34-85649727816737.13%716.2
T1 Heavy53162646150.82%498.7
ARL V39636026212347.97%455.2
Pz.Kpfw. B2 740 (f)417513120.0%158.2
Heavy Tank No. VI669937120.0%1100.1
Object 252U815978118355.42%1806.6
Renault Otsu1413410.0%0.0
M103921069747154.93%2239.9
T54E1919128306051.67%1811.9
Type 95 Heavy41451583638.89%216.1
Covenanter51442024052.5%320.8
Fiat 300010821100.0%261.0
SMV CC-64 Vipera8763470250.0%574.9
Churchill I54094211442.86%640.9
Churchill VII66595717354.79%1055.7
Cromwell65064292744.44%746.2
Convert. Medium Tank T33265276425.0%651.3
T-50-262333102450.0%465.5
Pz.Kpfw. I22077540.0%18.0
Fantôme9193545820.0%1696.3
KV-3753834212144.63%459.7
WZ-1149203893817652.84%2056.5
T7 Combat Car23281333.33%0.0
T57 Heavy102171794250.0%1617.9
M36 Jackson637026411145.95%435.5
Type 3 Ju-Nu67294745937.29%765.9
TNH T Vz. 51918148427358.9%1841.8
Tiger (P)765742721248.11%678.6
WZ-131G FT67103937145.07%1082.3
Carro da Combattimento 45 t1020027384163.41%1723.0
VK 100.01 (P)8907450333.33%772.4
ELC EVEN 90870279422152.49%1491.0
Cruiser Mk. I166107250.0%154.6
M18 Hellcat63222658947.19%358.2
M24 Chaffee51247510.0%113.0
SU-130PM8153576922551.11%1573.0
Challenger74903801346.15%417.7
FV215b (183)10196063612049.17%1423.8
D1254143560.0%174.4
Super Hellcat707310.0%0.0
Cruiser Mk. IV4102138850.0%140.4
Panhard EBR 10510124673827051.48%1537.8
Chi-Ni24285922.22%0.8
SMV CC-5676365183158.06%777.0
AMX 50 Foch (155)1019376054942.86%1269.7
M665223855036.0%567.3
A25 Harry Hopkins I450373475.0%263.8
BT-74951651338.46%58.8
FV601 Saladin812756724837.5%1443.8
O-I6563345825.0%594.1
MS-111371742356.52%723.8
VK 36.01 (H)63062577444.59%277.9
IS-3890849147045.32%862.6
T-34-179486663661.11%1553.8
M3 Stuart31001331145.45%193.4
AMX AC mle. 4677134559347.31%857.1
Vickers Medium Mk. II2215143333.33%920.4
T28811827336446.88%1208.0
Ares 75810706389242.39%1069.8
122 TM816379152860.71%2010.2
Strv m/425674499540.0%1621.5
AMX 50 100813166756544.62%1362.0
Bat.-Châtillon 25 t1018447371850.0%1577.6
Gabler’s Destroyer5263460742.86%605.8
Jagdpanzer IV646427516252.47%762.0
M3742401954452.27%752.0
KV-1525522435242.9%293.9
S35 CA53352066341.27%496.6
T110E31028057731553.33%2077.7
BZ-68915517515345.28%1337.7
M5 Stuart41502163151.61%294.8
Renault NC-31193150450.0%350.2
M2 Medium Tank3721143243.75%31.7
AT 15897257010850.0%915.7
Kolohousenka192146475.0%465.9
E 50 Ausf. M1031481181683.33%3281.7
AMX AC mle. 4888595517152.11%799.9
Emil II919168728958.43%1980.3
Škoda T 2568255797153.52%1797.3
O-Ho816539934868.75%2086.6
ARMT5584387366.67%1273.5
14TP473195250.0%117.1
T110E51025178047045.71%1935.4
AT-12113108850.0%279.8
FV224 Chopper712587543852.63%1539.2
Somua SAu 4042721934344.19%634.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C31362222955.17%537.5
ISU-152887738531144.69%695.7
M24E2 Super Chaffee68156943100.0%2023.5
Vz. 5510255587311157.66%2092.1
MT-2564165072100.0%1340.3
Stitch8209011503100.0%2949.9
Pz.Kpfw. II Luchs41211733762.16%386.3
E 50918488055450.0%1761.5
Type 1 Chi-He44552732737.04%1191.6
Mitsu 10856013962352.17%1023.4
Vz. 71 Tesák1012485742142.86%1416.1
Panhard EBR 9097226347142.25%879.0
KV-85664436437153.1%1086.0
Lorraine 40 t8121969517951.4%1410.6
GSOR 1006 Scheme 7920947216547.69%2082.1
Cobra917978271747.06%1723.8
T-4636511210950.46%100.9
T-2621851915554.55%1015.1
BT-221972191060.0%1043.5
T-2932933352552.0%967.8
IS-710205974536749.05%1732.9
M41 Walker Bulldog85215372740.74%729.6
P26/404302228250.0%783.6
M4463483243857.89%495.5
AMR 352179256333.33%616.3
KV-1SA55154402334.78%777.3
Vickers Mk. E Type B2144162633.33%419.2
Kunze Panzer9181071853349.34%1868.8
Vz. 60S Dravec10315412631080.0%2212.6
Concept 1B929209661471.43%2614.9
T-54922899726756.72%2776.7
Kranvagn10212811671100.0%1883.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J4721577451.35%103.4
Grille530220311050.0%533.5
null01720895785.71%0.0
Universal Carrier 2-pdr2112170366.67%457.8
M10 Wolverine53342336744.78%585.3
Achilles63573702352.17%474.3
M3 Lee42062008351.81%653.6
AMX 13 909892604825.0%1031.3
T20711898434660.87%1921.6
Panther749234119243.23%559.4
SU-14-2874635929442.86%630.2
T-452216328450.0%981.6
Type 58658047312352.03%984.6
Tortoise9173874710841.67%1323.9
Lorraine 155 mle. 5074963718850.0%483.4
T-62A1013875776439.06%932.7
Object 263921129372661.54%2174.9
A7E331403771100.0%481.8
Light Mk. VIC2582941100.0%295.7
AMX 12 t65815113256.25%1658.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41391398537.65%98.5
SU-8690835422650.88%1406.1
UDES 14 Alt 5813459163759.46%1952.9
Renault FT AC2159135944.44%447.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved