eu Hráč naza_3


WN8
1170
Recent WN8
1776
(219 Bitev)
Winrate
49.15%
Recent WR
50.23%
(219 Bitev)
Bitev
16207
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 16207 0 6 20 219
Průměrný Tier 7.08 0.0 9.0 9.0 8.47
Winrate 49.15% 0.0% 50.0% 45.0% 50.23%
Tanků odhaleno 0.85 0.0 0.33 0.25 1.08
Udělené poškození 943.94 0 1489.33 2002.1 1644.33
Obrana základny 0.28 0 0.0 0.0 0.22
Průměrně zkušeností 539.11 0 476.0 677.0 757.0
WN8 1170 0 1218 1965 (+1) 1776 (+10)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1 0 0 1
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 100.0% 0.0% 0.0% 100.0%
Tanků odhaleno 1.0 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 1415 0 0 1415.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1457 0 0 1457.0
Průměrně střel 8.0 0.0 0.0 8.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 43 69 117 0
Průměrný Tier 10 8 6 7.35
Winrate 39.53% 26.09% 36.75% 0.0%
Tanků odhaleno 0.88 0.68 0.71 0.0
Udělené poškození 1802 538 437 0.0
Obrana základny 7.53 0.35 1.2 0.0
Průměrně zkušeností 693 236 248 0.0
Průměrně střel 6.6 3.78 4.88 0.0
(WG Player ID: 602534610)
Načteno za 1.49s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 18:06:45 - 17.10.2026 11:19:54)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/naza_3.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=naza_3][img]https://lab-vole.cz/Signature/naza_3.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 2465 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
77% (270 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1473
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1226
(13440 Bitev)
WN8 Tier VI
858
(2668 Bitev)
WN8 Tier VII
1099
(2976 Bitev)
WN8 Tier VIII
1440
(4341 Bitev)
WN8 Tier IX
1376
(2830 Bitev)
WN8 Tier X
1235
(615 Bitev)

Tanky (254)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x684074533647.22%524.8
SU-76G FT44112991546.67%773.5
BT-74411127339.73%9.3
AT 7712338101957.89%1769.9
Object 257997544227746.93%754.1
Bat.-Châtillon 12 t85185424944.9%749.6
Charioteer811396289546.32%1125.4
Object 26110131965413855.07%1046.0
Object 703 Version II81919104923554.47%2461.5
StuG IV538016120.0%594.6
Valentine AT42281532532.0%392.7
MS-111594693100.0%1061.4
Comet78026794652.17%1385.2
AT 253574091668.75%846.2
M40/M4389296733253.13%907.5
VK 36.01 (H)6148610431464.29%3442.8
SU-100M1792045416055.0%1290.8
Object 268102345976580.0%1805.7
FV30466133687042.86%873.8
IS-3878145830843.83%664.1
T-602931641560.0%322.4
NC 70 Błyskawica10214812241100.0%1652.5
T-15068115292737.04%1149.8
Type 89 I-Go/Chi-Ro263168425.0%3.1
M3 Stuart32342611747.06%829.7
Jagdpanther712097113865.79%1991.3
Ferdinand813477215147.06%1322.2
TKS z n.k.m. 20 mm2174233771.43%1029.1
Wespe31001551457.14%276.3
AE Phase I916195451612.5%1367.5
SU-54981614445.45%91.4
Indien-Panzer813857726051.67%1834.6
VK 45.02 (P) Ausf. B916867903345.45%1447.8
GSR 3301 Setter75926824557.78%1504.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286121642310.0%4869.5
S-51762236433549.85%638.5
Jagdpanzer IV611477813164.52%2565.4
T67520618820336.95%177.3
IS-710170566223049.13%1273.1
SU-85B41821644854.17%320.1
Sexton II33170425.0%0.0
Strv fm/2116710430.0%105.6
M1278977065644.64%1096.0
Sturer Emil712556993956.41%1791.5
Matilda47215882100.0%1914.4
CS-63101295798475.0%987.0
SDP 57 Gowika710417023158.06%1425.0
M10 RBFM5568563580.0%1202.3
T-43738434818050.0%457.0
Spähpanzer SP I C78507602748.15%2046.4
SU-182511071560.0%221.6
T-34-2G FT711536594040.0%1545.2
MKA23104101275.0%1389.2
SU-263811431963.16%233.3
ST-I920419396051.67%1965.9
KV-1518921016941.42%126.5
G.W. Panther79496319246.74%1009.9
VK 16.02 Leopard51272209537.89%129.7
M4466115162941.38%931.4
P26/4041329950862.5%6287.8
Projet Louis98665511145.45%917.5
T-100 LT108946792560.0%1025.6
M5 Stuart41122095444.44%96.3
MTLS-1G143189232650.0%559.7
Object 5909135911701100.0%1412.1
Pz.Kpfw. II Luchs4871786232.26%48.4
AT 1581078611250.0%1012.3
Hummel68385014742.55%1092.6
SDP 58 Kilana8134857615352.94%1454.3
VK 45.02 (P) Ausf. A8206210725360.38%2858.3
BT-7 artillery34576792100.0%1877.5
M3G FT3991191338.46%22.5
Object 2771018917616752.24%1522.1
Object 430911676399640.63%889.0
M4154543562133.33%506.0
M4A3(76)W Sherman610836661233.33%1779.1
Panhard AMD 178B62263131861.11%599.4
Strv S189454741163.64%942.8
M15/4238758511100.0%3656.8
212A9122763912249.18%1103.3
SU-152753632916652.41%616.0
Centurion Mk. I860032410.0%420.1
Hotchkiss EBR74665579653.13%960.6
SU-122A52122125745.61%269.3
Tetrarch2177346580.0%978.4
T-50-26373372944.44%714.1
A-43612039101656.25%2959.3
Škoda T 2568106936654.55%1799.0
Tiger I715999984468.18%2518.1
CC-46 Pancernik917067551942.11%1337.1
Object 432U1195230610.0%335.5
Sherman Firefly65954172100.0%1088.7
WZ-120G FT917987762853.57%1478.0
SU-100650832124254.55%839.7
Object 140102050934666.67%1808.9
Rhm.-Borsig Waffenträger814256311936.84%1232.5
FV4004 Conway916217083850.0%1349.3
IS-2-II817488777343.84%2103.1
Type 91 Heavy3671012528.0%0.0
VK 30.02 (M)610867664348.84%2234.8
Black Prince713421043366.67%2446.0
Bishop5198188250.0%251.2
AMX 404751672944.83%57.3
FCM 36273146862.5%266.8
VK 30.02 (D)712258413745.95%2306.7
Marder II3831022227.27%0.0
T3 HMC21380862.5%191.5
AMX 13 5775785171435.71%926.4
AT-12971211040.0%128.5
BZ-75102178858650.0%1612.3
T-44875946620047.5%854.3
Pz.Kpfw. 35 (t)2571041250.0%110.3
Škoda T 56815708164057.5%1653.0
Object 268 Version 41027261137475.0%2270.2
LT-43286905602250.0%1144.7
VK 30.01 (H)56645632454.17%1699.7
KV-4816779555658.93%2205.3
Konštrukta T-34/1007308286366.67%440.6
FV224 Chopper711918207057.14%1542.8
A-205371217945.57%67.9
T-284621395944.07%43.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C316526429148.45%722.4
ISU-1528133360019049.47%1312.0
Object 705A1015035582334.78%867.3
G.W. Tiger911197398155.56%1002.6
StuG III Ausf. B48295062240.91%2334.5
AT 866615543253.13%1062.6
Škoda T 509136669313945.32%1088.4
T-2932333221376.92%933.2
Object 430U1018358305064.0%1564.3
Miel814007765343.4%1496.2
Kampfpanzer 07 RH812317243240.63%1562.0
G.Pz. Mk. VI (e)21154728.57%0.6
Object 705915448027946.84%1247.6
MT-25626031928250.71%655.2
IS-M8111262914341.26%1150.0
Renault FT181782100.0%261.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H56855611258.33%1984.8
Crusader 5.5-in. SP7978589425.0%1162.4
Panther II810515331625.0%1050.1
Tiger II813948272748.15%1568.4
T-1163150140540.0%370.0
TVP VTU Koncept8529345933.33%356.6
SU-8553172429949.49%585.6
Object 704919388008654.65%1568.1
Strv m/38260240475.0%264.1
60G FT56323622437.5%1200.5
T56 GMC31161382236.36%139.8
Ikv 10352942354755.32%604.4
T-34-85625125932943.77%250.0
T-54 ltwt.969069221057.14%940.1
T1 Heavy511828731154.55%3126.7
Vz. 44-171648762333.33%2232.4
Leichttraktor1671393100.0%323.9
WZ-111-1G FT813586342839.29%1324.5
TVP T 50/51108919481100.0%608.6
Pvlvv fm/422982521100.0%395.2
KV-85628425417342.2%215.5
Pz.Sfl. IC414013210.0%126.8
WZ-120-1G FT8125864565550.08%1344.3
Object 252U8144175329251.37%1490.7
Pz.Kpfw. III Ausf. J43362982937.93%761.1
T1 Cunningham101551100.0%261.0
Churchill Crocodile69907491741.18%1474.2
SDP 44 Burza61159895666.67%2378.0
Cobra917317542544.0%1366.3
T-463331043740.54%10.5
T-262681071250.0%163.7
AMX ELC bis52642722751.85%761.3
Type 95 Heavy40112728.57%0.0
Covenanter51122054351.16%200.4
BT-22159279955.56%737.8
T-34 shielded5484321714.29%1195.8
AMX 383721502231.82%0.0
SU-76M4621432254.55%136.1
SU-1018115559119549.23%1240.0
Sav m/4341321394736.17%85.9
AMX 13 7575845197244.44%1195.1
HWK 128013510.0%0.0
SMV CC-64 Vipera88017931070.0%868.3
Churchill I5721528837.5%1506.2
KV-1S620122822247.3%144.5
AMX 50 Foch (155)1013695853551.43%824.2
L-602872271442.86%253.4
Churchill VII68326645752.63%1532.6
Crusader62452937651.32%570.8
LTG734833218148.62%546.1
Semovente M4156905851471.43%1742.9
Cruiser Mk. III349911154.55%114.6
KV-1SA5151412901100.0%3440.8
KV-2647033026446.21%640.2
Turtle Mk. I81988838714.29%2240.1
Ikv 90 Typ B78245214744.68%1115.4
Kunze Panzer91148585825.0%857.3
T-34-85M671141428150.89%1141.4
KR-1112035791933.33%998.5
M8A141361834845.83%139.9
VK 28.0166777122458.33%2159.3
T-54913277798754.02%1301.5
UDES 0387684921040.0%539.9
Renault Otsu1243001100.0%261.0
Panzerjäger I2711101225.0%14.5
Super Hellcat74995942100.0%701.1
Grille57215891154.55%1605.2
Pz.Kpfw. I272164540.0%66.9
Type 5 Ka-Ri8196388242352.96%2049.1
T-109104748827444.89%846.3
Kpz. Erich Konzept I9205787391553.55%1877.8
IS-3-II918969467451.35%1828.2
M2 Light2132271250.0%374.0
KV-3712257526952.17%1820.5
Loyd Gun Carriage232119580.0%264.1
Universal Carrier 2-pdr2101156475.0%427.2
Ikv 7231471521758.82%354.1
Strv m/40L31021661533.33%95.1
Vickers Medium Mk. I1964633.33%0.0
Grant41067210.0%56.9
T6 Medium48296111154.55%2485.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3261351323.08%0.5
T-34513417621343.19%109.0
P.43 bis69157513262.5%1906.6
P.43510307351163.64%3058.4
Tiger (P)713127278948.31%1908.1
WZ-131G FT610335612951.72%1838.7
Panther7134111132483.33%2690.8
CS-52 LIS8162485015752.87%1978.1
SU-14-2888751113047.69%836.5
Lago42532641442.86%592.4
ELC EVEN 9086095071942.11%1099.1
Semovente M43 Bassotto6967587944.44%1376.5
Sherman III5140123633.33%79.0
M18 Hellcat64613684238.1%505.7
M24 Chaffee518122711744.44%419.3
SU-130PM8171881518651.61%1723.0
T25/2712717914658.7%1977.1
Challenger76965256841.18%752.5
SFAC 105816667041650.0%1795.2
IS751733532842.07%484.8
Object 263918948128848.86%1648.2
StuG III Ausf. G56243504250.0%1353.0
FV215b (183)1018025972035.0%1160.8
Nashorn68455713644.44%1465.4
Cromwell65715207357.53%1157.4
AMX 12 t66556663956.41%2136.4
G.W. Tiger (P)812057249052.22%1424.1
null05459001100.0%0.0
Cruiser Mk. IV4361122045.0%44.5
LTTB852552015651.92%877.1
Toro9694451450.0%423.3
SMV CC-56756827610.0%492.9
SDP 60 Gonkiewicza918778125850.0%1724.9
E 25793261550153.89%1420.6
TBT9102953110.0%464.0
VK 30.01 (P)68887141855.56%1714.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved