WN8
1729
Recent WN8
2596
(896 Bitev)
Winrate
49.97%
Recent WR
53.01%
(896 Bitev)
Bitev
16399
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 16399 54 0 450 896
Průměrný Tier 8.04 9.89 0.0 9.48 9.57
Winrate 49.97% 50.0% 0.0% 50.89% 53.01%
Tanků odhaleno 1.06 1.26 0.0 1.8 1.63
Udělené poškození 1624.21 2774 0.0 2544.47 2790.57
Obrana základny 0.2 0 0.0 0.04 0.04
Průměrně zkušeností 676.49 911 0.0 951.0 978.0
WN8 1729 2359 (+3) 0 2584 (+26) 2596 (+58)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 18 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 55.56% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 1.17 0.0
Udělené poškození 0 0 716 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 1.11 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 591 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 7.89 0.0
(WG Player ID: 529691010)
Načteno za 0.62s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (5.10.2026 6:06:32 - 12.10.2026 20:34:36)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Pz.Kpfw. Neu11365611100.0%3313.0
Bat.-Châtillon 25 t1028433475.0%2289.0
TVP T 50/511011481250.0%773.0
60TP Lewandowskiego10408811100.0%4254.0
Coccodrillo10233822100.0%1837.0
Grille 1510280391752.94%2370.0
LT-432810771333.33%1893.0
Vz. 551041422633.33%3471.0
T57 Heavy1033225955.56%2551.0
KR-1112527030.0%1150.0
XM69 Hacker1121301250.0%1555.0
ELC EVEN 908859030.0%1878.0
FV215b (183)10368311100.0%3495.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/misaksauer33.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=misaksauer33][img]https://lab-vole.cz/Signature/misaksauer33.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 4030 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
43% (129 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2162
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1731
(14423 Bitev)
WN8 Tier VI
772
(1845 Bitev)
WN8 Tier VII
958
(1115 Bitev)
WN8 Tier VIII
1428
(4260 Bitev)
WN8 Tier IX
1787
(1556 Bitev)
WN8 Tier X
2415
(5512 Bitev)

Tanky (241)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Charioteer Nomad818018764560.0%2179.0
T34891943825846.9%913.9
Object 257913046036445.31%1160.9
STA-2810466774156.1%1450.0
Pz.Kpfw. II Luchs43310650.0%0.0
Sexton II3961913046.67%215.9
BDR G1 B54162962433.33%675.6
Kampfpanzer 07 RH813177081643.75%1508.5
StuG IV5320280333.33%548.5
O-I651939813245.45%669.2
Type 95 Heavy41642704544.44%346.5
Comet74024072035.0%322.8
G.Pz. Mk. VI (e)244861145.45%70.8
VK 36.01 (H)640534111753.85%581.4
SU-100M1710997413154.84%1437.8
T110E41027998232544.0%2204.5
LT vz. 3831452872454.17%488.9
TNH T Vz. 519218698210659.43%2310.9
59-Patton87415606050.0%877.6
IS-38100248431442.04%981.1
M5A1 Stuart41813501747.06%468.4
T-15065664782751.85%774.8
Type 89 I-Go/Chi-Ro2130248540.0%323.5
Ferdinand87254812240.91%449.1
GSOR 1010 FB812236242138.1%1207.5
Pz.Kpfw. Neu1133861072944.44%2380.1
T1 Cunningham199231785.71%615.4
Vickers Medium Mk. III31082241233.33%175.8
Vickers Medium Mk. II2171245450.0%672.7
VK 75.01 (K)812516837542.67%1308.3
Object 75291519760633.33%1074.3
M4A3E8 Sherman64193761361.54%714.7
XM66F813177531952.63%1334.6
Renault FT101101100.0%261.0
Type 5 Heavy103743108126055.0%3002.5
T-293284324540.0%866.1
Strv m/4252171931435.71%288.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53884156250.0%939.4
Marder 38T43243152650.0%787.4
IS-71030269987655.26%2739.5
Object 703 Version II8144676711240.18%1359.2
Bat.-Châtillon 25 t10284994922459.82%2766.6
SU-85B42643154045.0%539.7
M54 Renegade818258634146.34%1988.5
M12769240813354.14%893.3
Škoda T 40642538015744.59%619.7
Löwe89935547639.47%925.8
D1287227333.33%143.7
Type 2597 Chi-Ha31182051216.67%162.7
Versuchspanzer 579270211496962.32%2550.2
Panther78676696150.82%1317.9
E 50 Ausf. M10247280333149.24%2176.4
Centurion Mk. 5/1 RAAC81017848683.33%1349.8
TVP T 50/5110293192121151.18%2690.9
Leo76224592646.15%791.2
Panzerjäger I251144666.67%224.6
Jagdpanzer E 90918008361457.14%1394.8
M22161379366.67%776.6
Chrysler K GF817888822347.83%1993.9
Bat.-Châtillon Bourrasque8146179634455.23%1771.1
M2 Medium Tank31332291369.23%515.3
FV230 Canopener103900122316964.5%3453.7
B141912703551.43%400.1
Super Conqueror103232104025058.0%2869.9
Emil I810636857646.05%1008.8
L-60290265666.67%496.7
Kampfpanzer 671028319746758.21%2277.5
43 M. Toldi III31112872100.0%495.7
T-34-3817828992254.55%2074.7
Vickers Medium Mk. I1130216333.33%545.4
Object 27710194567331342.49%1413.4
Renault FT 75 BS2651381100.0%366.2
M41530724110636.79%240.0
UDES 15/161024818469452.13%2137.3
Strv S189905471947.37%808.8
60TP Lewandowskiego103634103452557.52%3287.4
SU-152776444224346.91%934.6
Centurion Action X10315499960058.17%3037.9
Strv 7466674985263.46%1258.6
Cromwell648139212244.26%791.9
AE Phase I92364100222455.8%2331.3
Emil II916727309343.01%1410.6
Tetrarch2259565580.0%1762.2
Coccodrillo10295288212445.16%2235.6
Pz.Sfl. IVc529420212836.72%397.9
Škoda T 25647632511241.96%740.5
Tiger I710205907946.84%1187.6
O-Ho811696626459.38%1349.6
Object 705A10235679037253.49%1968.9
Bofors Tornvagn814896931513.33%1357.9
SU-100652333321947.03%788.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4971935540.0%57.5
DZT-15992573107611160.36%2776.9
Pz.Sfl. IVb42151774535.56%452.6
Škoda T 2453313686246.77%835.2
Grille 1510264177246650.21%2147.5
VK 30.02 (M)68836882152.38%1785.5
Type 4 Heavy923279809756.7%2368.9
Bishop53872631100.0%798.5
14TP4721210.0%0.0
Strv m/382120139825.0%268.3
Marder II31472661369.23%446.3
T3 HMC262115633.33%6.1
AT-1295265560.0%297.4
ST vz. 3942273333145.16%604.4
Pz.Kpfw. 35 (t)2141320250.0%671.8
Škoda T 568162574310543.81%1497.6
121B1023637926248.39%2133.5
Object 268 Version 410218876035552.11%1641.7
LT-432810337691050.0%1784.4
VK 30.01 (H)58134541258.33%2164.2
Object 2681021046214845.83%1358.3
E 10010248588417253.49%2005.0
Matilda41843482254.55%389.6
T-2842013086147.54%455.4
ISU-1528121052424746.56%1127.7
M24E2 Super Chaffee6117139610.0%4313.8
KV-1537332111344.25%577.5
FV420288786188248.78%1036.6
StuG III Ausf. B41441712045.0%138.2
IS769054719152.36%824.9
TS-5814736761450.0%1550.5
Vz. 5510285388316446.95%2289.6
T57 Heavy10317410059360.22%2557.8
T-54 first prototype810856628942.7%1275.5
T110E51026159162055.0%1955.6
Object 7059137372312544.8%1151.9
M7 Priest3631101637.5%22.5
IS-M811607168149.38%1392.9
122 TM814628126553.85%1730.0
KR-111338810583842.11%2248.6
Char Futur 4919408728851.14%1806.3
Type 3 Chi-Nu5617288728.57%1462.5
25TP KSUST II53354071442.86%656.6
T2 Medium Tank2122240425.0%416.8
Panther II8114765210638.68%1327.6
Tiger II8104669111946.22%1078.9
Vz. 44-1711488195062.0%1547.8
SU-8552842534544.44%471.1
E 509165482810251.96%1532.5
M4A1 FL 1064137881100.0%605.1
Object 704916496859852.04%1308.4
T4042472646238.71%447.5
AMX 4041312415358.49%410.4
T56 GMC31763631172.73%683.8
M4A1 Sherman55505082060.0%1497.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C31272271866.67%604.5
IS-689624272748.15%987.6
Leichttraktor11143123100.0%587.9
TKS z n.k.m. 20 mm21263242100.0%650.0
Heavy Tank No. VI64824246755.22%707.1
XM69 Hacker1134979323751.35%2467.8
KV-85657433920247.52%869.6
M10 RBFM515812420.0%16.4
WZ-120-1G FT8143370524852.82%1659.2
ARL 446296400666.67%461.7
Wespe31621583043.33%391.0
HWK 3087576586344.44%1285.9
T-463267485966.67%1290.5
Terrifiant933301259666.67%2622.9
T-262101260475.0%521.8
AMX ELC bis52583615437.04%637.7
VK 168.01 Mauerbrecher810917425655.36%1209.1
Covenanter52193514650.0%571.3
T-34 shielded5345395366.67%819.0
AMX 383762022055.0%137.9
SU-76M41352711850.0%204.0
SU-10188105163234.38%677.2
Sav m/4349493714.29%2.0
HWK 12813488694643.48%2539.7
Churchill I5961663850.0%2384.5
KV-1S63803814341.86%450.9
TNH 105/1000813717988052.5%1691.9
M44641127216249.38%551.9
Churchill VII69476921163.64%1695.6
Nashorn62782831855.56%353.6
Hirschkäfer1125588175156.86%1862.8
Lansen C81527767540.0%1842.6
Cruiser Mk. III31222891250.0%436.0
Type 6465375112060.0%1352.8
KV-2650535113649.26%746.6
Vickers Mk. E Type B2108243450.0%327.4
Pz.Kpfw. 558277710831844.44%2820.5
Kunze Panzer9195913891100.0%2411.2
T-34-85M68956184951.02%1551.9
Vz. 60S Dravec10350398114050.0%2511.1
Kranvagn10219077116146.58%1745.5
Renault Otsu19918320.0%201.0
T-80412314620.0%215.6
STG8110559312846.09%1190.6
Super Hellcat7431361742.86%374.6
Grille52982483253.13%510.5
O-Ni774545122948.91%853.1
Pz.Kpfw. I2184383333.33%702.6
T-109124561822447.32%1083.2
T26E4 SuperPershing89405997540.0%1037.1
Renault R35280177837.5%99.2
KV-379645211225.0%982.2
Loyd Gun Carriage2140192650.0%886.7
Universal Carrier 2-pdr257152666.67%222.6
Ikv 7231742291330.77%282.7
M10 Wolverine52572813641.67%313.0
Strv m/40L31252101566.67%445.5
O-I Experimental55624347838.46%951.2
Type 598119575428453.87%1569.6
M3 Lee4131158333.33%187.5
M36 Jackson6454392520.0%493.7
Pz.Kpfw. 38 (t)3892672050.0%141.8
T-3453042551442.86%552.3
T207468516450.0%485.6
D23186357955.56%638.9
Birch Gun41072011560.0%302.5
FV215b1018977274645.65%1382.5
Tiger (P)79125902948.28%1039.3
Spähpanzer Ru 25191250725837.5%1785.9
CS-52 LIS8148277725252.78%1832.7
Type 63817218494759.57%2041.1
E 65 Zwilling8215610856253.23%2292.8
Lago41762023943.59%326.4
Tiger-Maus922508426055.0%2288.7
Stuart I-IV3942181330.77%105.1
ELC EVEN 9087987437940.51%1557.7
Vz. 68 Squall8431571650.0%556.2
Sherman III52302431838.89%319.6
M18 Hellcat62932611353.85%370.1
XM578232410873461.76%2297.5
Type 4 Chi-To6665314425.0%974.7
T-62A1020117517356.16%1777.9
M-IV-Y813437731947.37%1438.9
FV215b (183)1020676607142.25%1447.5
E 75914217236050.0%1159.9
Crusader62963773943.59%658.8
T1 HMC256147475.0%300.5
AMX 12 t63072896232.26%561.3
SU-86478910.0%0.0
10TP381201650.0%148.6
Cruiser Mk. IV4101210728.57%48.8
Type 91 Heavy3851842532.0%18.1
Grant41542701560.0%414.7
SU-130PM8195686711251.79%2149.7
VK 30.01 (P)68825873339.39%1399.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved