eu Hráč misak_2014

[VAL_H] Valkyrie_Hooligans (Historie)


WN8
1103
Recent WN8
1312
(1086 Bitev)
Winrate
49.04%
Recent WR
51.57%
(1086 Bitev)
Bitev
76798
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 76798 0 82 548 1086
Průměrný Tier 7.68 0.0 8.16 8.16 8.05
Winrate 49.04% 0.0% 47.56% 50.73% 51.57%
Tanků odhaleno 0.92 0.0 0.68 0.89 0.91
Udělené poškození 1001.33 0 1214.23 1288.62 1238.42
Obrana základny 0.31 0 0.39 0.08 0.09
Průměrně zkušeností 474.49 0 447.0 527.0 537.0
WN8 1103 0 1150 1328 (+2) 1312 (+3)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 702 105 0 807
Průměrný Tier 10 8 6 9.74
Winrate 39.17% 39.05% 0.0% 39.16%
Tanků odhaleno 0.96 1.45 0.0 1.02
Udělené poškození 1494 1119 0 1445.0
Obrana základny 0.53 2.7 0.0 0.82
Průměrně zkušeností 473 428 0 467.0
Průměrně střel 9.81 9.76 0.0 9.8
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1646 2384 1978 797
Průměrný Tier 10 8 6 7.89
Winrate 42.22% 48.99% 54.45% 35.26%
Tanků odhaleno 0.93 0.92 0.78 1.11
Udělené poškození 1509 1160 607 1451.0
Obrana základny 1.01 1.22 1.39 1.29
Průměrně zkušeností 500 518 368 423.0
Průměrně střel 8.03 9.59 8.42 8.32
(WG Player ID: 518796053)
Načteno za 0.96s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (29.2.2024 1:19:16 - 29.2.2024 1:19:16)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/misak_2014.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=misak_2014][img]https://lab-vole.cz/Signature/misak_2014.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
57% (203 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1207
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1139
(69805 Bitev)
WN8 Tier VI
1107
(15374 Bitev)
WN8 Tier VII
1078
(7856 Bitev)
WN8 Tier VIII
1162
(17678 Bitev)
WN8 Tier IX
1211
(16034 Bitev)
WN8 Tier X
1093
(12863 Bitev)

Tanky (431)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x684524729954.55%693.7
Caernarvon811637852462.5%1421.6
Object 2579129354721647.22%1199.2
GSR 3301 Setter75015167647.37%1067.5
Charioteer8134750486351.33%1581.5
EMIL 19518117759349848.8%1175.3
BDR G1 B54503196454.69%828.6
VK 45.02 (P) Ausf. A869537831244.87%575.9
BZ-58710736108265.85%1491.8
K-911015295676553.85%1216.4
12110148847417939.66%1005.4
T-150617022621047.62%83.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro250922343.48%22.4
Jagdpanther757331330646.41%559.0
FV304648430311655.17%765.8
Object 90710162361414747.62%1075.5
GSOR3301 AVR FS97435039146.15%897.1
CS-6310135760512352.85%999.9
Strv 103B10173848950346.72%1150.4
T-4378605217759.74%1530.3
Leo774645423248.28%1088.0
STB-110144450058044.83%980.9
M22901771464.29%374.2
M-V-Y10159656513342.11%993.7
T-54 ltwt.988059415353.59%1237.3
Type 5 Chi-Ri774140722545.33%1094.0
MTLS-1G14341749223555.32%1813.3
L-6021312493060.0%674.8
Hummel66233798250.0%819.0
AMX M4 mle. 519156272411454.39%1309.4
LHMTV87416124755.32%1325.8
Panther/M1078234825044.0%1132.0
Panhard AMD 178B63273539749.48%765.7
Strv S1812944912050.0%1172.5
Strv 7466703987953.16%1366.3
SU-122A512015714746.26%80.1
T95913006097943.04%839.2
Tiger I742730925247.22%331.9
FV4005 Stage II10141247130648.69%978.8
SU-10065533712951.72%920.7
40TP Habicha67154494850.0%1464.3
Type 4 Heavy9118146566049.55%1064.4
Rheinmetall Skorpion G812174011241.67%916.3
E 1001015705856145.9%1000.6
Valentine II41962441421.43%404.9
T110E410178260810455.77%1294.2
T-448106450245945.53%1363.7
Patton the Tank91014640366.67%1044.4
KV-4867837944844.87%562.0
Strv m/40L3203235771.43%689.5
Škoda T 509146747776646.74%1224.9
IS-M812095192548.0%1373.2
Crusader 5.5-in. SP768643812250.82%955.6
Panther II886743210442.31%891.9
Tiger II865838237249.73%578.5
TVP VTU Koncept865937442646.48%704.0
Object 7049169057526250.0%1212.7
T56 GMC3801217045.71%45.0
Ikv 10353082318240.24%522.9
Pz.Kpfw. I Ausf. C316828711855.08%768.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer410114610837.96%0.6
T25 Pilot Number 18966528140750.25%1226.6
WZ-13176315766952.17%1268.2
Pvlvv fm/422882694100.0%344.1
AMX 50 B10156850719545.64%1067.2
TNH 105/1000810115425058.0%1208.3
M10 RBFM55754073164.52%1265.4
T4998315499542.11%1122.7
Object 777 Version II9146165025956.37%1282.1
E 7591455535162350.71%1310.4
AMX ELC bis516922512439.52%308.8
SU-100M179895356747.76%1275.2
T-34 with L-114415437757.14%1555.6
AMX 3834287837.5%0.0
Sav m/43457241540.0%8.9
AMX 13 75758041426947.21%1028.9
KV-1S66234167655.26%1438.5
Jagdpanther II8107442435846.93%981.1
LTG75474846546.15%900.0
T 55A9138758676150.07%1236.4
Ikv 90 Typ B772234417140.35%813.9
Caernarvon Action X8106759730848.7%1123.9
11089335506246.77%915.8
Mäuschen915326833743.24%1266.7
M-III-Y89595664955.1%1061.8
A466236576366.67%705.9
IS-279375754647.83%1202.3
Ikv 723146221757.14%331.0
Comet78945148248.78%1421.1
T-3454503444353.49%1271.0
P.43 bis66644387251.39%1245.1
M26 Pershing810576714656.52%1446.2
Birch Gun42081981346.15%646.9
Rheinmetall Panzerwagen1084641912638.1%683.7
AMX M4 mle. 45774138611444.74%840.0
Chieftain/T9589435626050.0%1163.9
Tiger-Maus91846720966.67%1648.7
Sherman III521820715246.71%389.0
Controcarro 1 Mk. 29150461930850.97%1214.6
Type 4 Chi-To653034912248.36%836.9
Object 430 Version II911506628450.0%1069.2
WZ-111G FT917146658754.02%1452.6
Crusader614620311452.63%252.0
59-16645338523948.12%1223.9
IS-2 shielded7106955826147.13%1284.8
VK 30.01 (P)627124523748.52%305.6
M-II-Y79224728345.78%1034.7
STA-1887943927346.89%962.8
FCM 50 t8964499254646.9%1054.9
Jagdtiger9162349068847.24%1322.1
UDES 03898340729252.4%1034.1
Pz.Kpfw. 38 (t)33711510446.15%43.8
M40/M43811575943363.64%1259.1
M1277814736339.68%774.5
Object 7059133755411944.54%1119.3
AMX M4 mle. 5410200363818846.28%1309.4
TS-58134163928351.24%1380.0
T328109157910054.0%1175.0
WZ-113G FT10172148810039.0%1017.2
Type 3 Chi-Nu54152905541.82%1032.2
Chi-To SP7133967316656.63%1592.9
SU-54751158637.21%11.9
Manticore1098148016837.5%873.6
BZ-58-29152762115550.97%1181.9
Type 5 Heavy10158655247348.41%1059.7
T67512016520140.3%18.1
P.43 ter798648611343.36%1510.7
Pawlack Tank69565272948.28%1556.6
Spähpanzer SP I C753936428245.04%906.7
SU-18274988846.59%258.1
Bat.-Châtillon 25 t AP913256655360.38%1374.8
Object 705A1014005036440.63%828.3
G.W. Panther792550910254.9%1142.5
T-100 LT1074655712945.74%688.3
Object 26010166960611149.55%1125.0
IS-410154956564347.43%1086.1
Vickers Medium Mk. I1141022572.0%261.0
Object 2771016145838640.7%983.1
Object 4309169761218751.87%1624.5
VK 100.01 (P)811115924938.78%1053.7
Centurion Mk. I8113154811150.45%1452.3
Hotchkiss EBR742035512346.34%683.3
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2867084461154.55%1835.0
Sherman Firefly651832442545.88%815.9
SU-263711295853.45%145.8
Object 14010149854111443.86%1119.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.47216910746.73%54.9
FV217 Badger10153945810740.19%884.7
Progetto CC55 mod. 54813267165653.57%1441.2
Škoda T 24510615714245.07%60.5
Black Prince76445921435.71%626.7
Bishop54853542263.64%1072.2
Type 1 Chi-He42422042437.5%523.8
Object 430U10163159138351.96%1214.7
Object 452K101368511560.0%753.4
T21634334710656.6%833.3
Object 268 Version 410163856715248.03%1071.7
VK 30.01 (H)55365061154.55%1168.0
M7525325011448.25%773.8
G.W. Tiger9131745130247.02%1268.7
IS786144114450.0%1079.0
T25/278496062762.96%1378.1
LT vz. 383481323557.14%170.3
T3099295073154.84%658.4
Hotchkiss H352806610.0%103.0
Maus1012916748959.55%984.8
Conqueror9113960511649.14%872.7
Durchbruchswagen 243623861968.42%1204.9
AMX 4041692015052.0%630.1
Type T-3454643012744.44%1243.3
Vz. 44-1711987903551.43%1639.1
Dicker Max65833392035.0%865.9
M-VI-Y9131356816747.9%1209.6
Leichttraktor14211913448.51%66.0
WZ-111-1G FT810215587149.3%971.7
Pz.Sfl. IC45345936100.0%1964.8
WZ-120-1G FT815525471060.0%1546.4
ARL 44656634810455.77%926.8
T2978464362227.27%710.9
G.W. E 10010123751822646.9%953.1
SU-76M4306234650.0%892.2
T-1163244341742.86%823.2
WZ-132860552826749.44%904.5
M4 Improved54354381650.0%1001.9
60G FT5801495771.43%2099.8
Pz.Kpfw. IV Schmalturm66515451050.0%1204.4
Cruiser Mk. III31192181883.33%639.0
KV-26778448122853.01%1350.7
AMX 50 1209147546024743.32%1228.7
ST vz. 394641396440.63%8.9
M8A1419619414341.26%269.8
King Tiger (Captured)710325508451.19%1281.8
T-8041303341662.5%444.8
Bat.-Châtillon 155 55996452415745.22%797.2
T-34 shielded553944615552.9%1436.0
O-Ni757836725050.8%595.1
T928828568580.0%1809.0
T-10914686698150.62%1416.8
SMV CC-678115355319346.11%1179.0
T-12732142512030.0%604.9
Loyd Gun Carriage291181250.0%442.5
Type 4 Ju-To711495466460.94%1425.6
Carro d'assalto P.8878456078055.0%1164.3
Churchill III54284762045.0%752.8
Cruiser Mk. IV4991366637.88%73.7
Grant41271637150.7%267.8
LTTB86726552661.54%1217.8
Conqueror Gun Carriage10121349010945.87%859.8
Spähpanzer Ru 251982247030343.56%1093.0
FV1066 Senlac87484771060.0%1253.0
Jagdpanzer E 10010162249631451.27%1120.2
Rinoceronte10172656520847.6%1203.5
StuG III Ausf. G512415316139.13%7.6
10TP3362319757.14%1708.1
Type 91 Heavy3462062365.22%250.6
Excalibur681845211656.03%1260.6
Ikv 65 Alt II673736810751.4%1392.2
STA-2810075871060.0%1350.5
Bat.-Châtillon 12 t86665055860.34%1150.9
WZ-111 model 1-4912576615851.72%1070.4
UDES 15/1610167055915844.3%1183.7
M5A1 Stuart43332541942.11%1196.8
AMX 13 F3 AM65803716845.59%760.0
HWK 12873143623648.73%1175.6
T1 Cunningham13610017041.76%5.3
Indien-Panzer811595619850.0%1451.8
Prototipo Standard B9167052924046.25%1565.5
Panzer 58 Mutz81128941475.0%1437.9
45TP Habicha797948712849.22%1373.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E32943731080.0%1099.4
SU-85B44852881741.18%1328.3
Sexton II380216366.67%320.8
Strv fm/211126186333.33%495.3
SU-101812226657955.7%1413.7
VK 45.02 (P) Ausf. B9126448953949.17%1108.4
Type 2597 Chi-Ha32042441855.56%687.8
M15/4232472081050.0%612.1
Type 97 Chi-Ha3311296250.0%1112.0
MKA22773646355.56%1095.6
TVP T 50/51101698528134347.73%1314.2
Lago M3834975831060.0%1268.7
StuG IV538126224844.76%796.2
ST-I9122249248650.41%1030.9
Pz.Kpfw. II2108170450.0%295.3
VK 16.02 Leopard521927412745.67%522.6
M48A5 Patton10149556013150.38%1091.9
Centurion Mk. 7/19143457214854.05%1383.3
Pz.Kpfw. VII10164959235352.97%1254.2
Emil I8110848327349.45%1110.5
212A9147253321855.05%1497.0
M41 HMC53873173951.28%538.5
Progetto M35 mod. 4681352631226252.56%1549.4
60TP Lewandowskiego10194959638647.67%1302.5
Centurion Action X10144950513142.75%940.9
CS-538107960510253.92%1567.9
AE Phase I9135862463154.68%1170.6
Tetrarch255135540.0%0.8
LT vz. 352501071353.85%124.5
WZ-132A97725368548.24%952.8
SU-14-1778942131851.26%1055.2
Pz.Sfl. IVb42881891546.67%795.8
Grille 151017315185253.85%1122.3
VK 30.02 (M)68564843956.41%1903.2
Strv m/382982881100.0%441.2
Leopard 110168358515847.47%1199.1
T3 HMC229748138.27%0.0
Pz.Kpfw. 35 (t)2191089140.66%0.7
UDES 16912706177653.95%1164.0
Konštrukta T-34/100751031931946.39%590.2
FV4004 Conway9159547228548.07%1511.7
T28 Prototype810836336147.54%1132.2
T-54 first prototype8110060027446.72%1297.3
T82 HMC4177145742.86%347.8
Renault FT13882425.0%0.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H59218126742.7%38.5
Char Futur 49150567231356.87%1329.3
25TP KSUST II55483623545.71%1417.6
T71 DA7724464119948.71%1537.3
Type 97 Te-Ke2306376333.33%1285.7
Valiant5324445666.67%647.4
SU-8554112962263.64%985.7
M53/M559110752412247.54%927.0
7TP2240210450.0%742.5
T-34-8565364086552.31%1014.3
P.44 Pantera8115851015044.67%1506.0
T-34-2882346815652.56%1034.2
M56 Scorpion79605618652.33%1293.7
ARL V3966074861952.63%964.2
ShPTK-TVP 1008110153616048.13%1018.8
T28 Concept784144237350.4%1126.5
Heavy Tank No. VI675046741857.18%1327.1
M4A1 Revalorisé88655432766.67%981.4
TKS z n.k.m. 20 mm21361971030.0%529.2
Renault Otsu1381244242.86%16.8
M103914065685738.6%1081.6
T54E1913215608444.05%1104.8
Type 95 Heavy4701447950.63%117.0
Covenanter5931728051.25%186.1
Lorraine 155 mle. 5188144777546.67%773.3
Fiat 3000148120666.67%222.5
VK 30.01 (D)68738477100.0%1891.9
Churchill I5677544333.33%1171.7
Churchill VII67485716957.97%1419.6
Cromwell6485356114948.74%837.0
WZ-111 model 5A1013605527646.05%874.2
Convert. Medium Tank T33248459250.0%538.0
WZ-1209107651620447.06%1009.8
T-34-85M6924578196254.64%1594.0
VK 28.01626830911544.35%534.5
T-50-2641337519347.67%982.7
Pz.Kpfw. I21582852065.0%719.7
KV-3750530620444.12%415.1
T-2844313912349.59%91.4
O-I Experimental518819816847.02%141.7
T57 Heavy Tank10176154516642.77%1187.5
Pz.Kpfw. III/IV54524131861.11%1381.4
TNH T Vz. 51914007046953.62%1154.7
FV215b1012454161540.0%774.8
Tiger (P)762434920148.26%646.4
WZ-131G FT68536771593.33%1729.8
Leopard Prototyp A911455578744.83%848.3
Lago43102844452.27%1025.5
M4A1 FL 10679054413651.47%1243.1
XM551 Sheridan105053763336.36%255.3
M18 Hellcat6567336108748.57%857.0
Challenger769336721944.29%722.4
CS-599137360611750.43%1204.4
Obsidian8105958816646.99%1186.6
D1255118520.0%0.0
Super Hellcat791252117048.24%1389.4
Type 6464134024850.0%883.5
Matilda Black Prince53533482755.56%725.3
Panhard EBR 1051066351442947.79%574.8
Bat.-Châtillon 155 58109515438350.6%686.5
T78610596012951.72%1685.9
53TP Markowskiego8112045613240.15%1184.9
T3484992551717.65%235.3
O-I628524732042.19%218.1
MS-111474450.0%81.2
VK 36.01 (H)614221022743.61%43.2
IS-38112653290250.33%1182.8
T-34-179515748357.83%1598.5
M3 Stuart3771861752.94%169.7
AMX AC mle. 4677054831353.85%875.8
GSOR 1010 FB89014602055.0%837.8
Progetto C50 mod. 669142358118652.69%1284.7
Renault R35264156666.67%248.4
T2889625385250.0%897.1
Strv m/4253522548448.81%760.1
M14/412357275333.33%1512.3
AMX 50 100890444821747.47%833.3
Bat.-Châtillon 25 t1012785356456.25%985.1
Jagdpanzer IV628223319147.12%307.3
Super Conqueror10163356418444.02%1005.8
Object 26110125952958548.72%955.0
KV-1532926876947.98%531.0
T110E310178754512248.36%1201.2
BZ-689144559728748.08%1187.1
M5 Stuart4722095046.0%88.9
Renault NC-3111511911100.0%826.8
M4467445902965.52%1426.4
Kolohousenka1497955.56%123.1
E 50 Ausf. M10162858622148.87%1231.8
AMX AC mle. 4887124656538.46%516.4
FV3805997748422255.41%929.6
Emil II9127751626345.25%1042.3
Škoda T 256629435253250.79%1198.4
O-Ho890042530546.89%919.5
Strv 103-09149447236246.13%1274.3
T18 HMC381135666.67%352.1
Type 62750445211842.37%864.0
14TP42012292850.0%678.5
VK 30.02 (D)711137063170.97%2353.2
T110E51016056429851.02%1208.7
BT-7 artillery37126361100.0%2539.5
M4A3E8 Thunderbolt VII67015348245.12%1206.2
M24E2 Super Chaffee65456293262.5%1727.4
Strv m/42-57 Alt A.26907567151451.65%1670.6
Vz. 5510174059720951.2%1210.6
Pz.Kpfw. II Luchs41312704557.78%384.0
Kanonenjagdpanzer 105810113051020.0%846.0
E 50912215849346.24%1034.3
50TP Tyszkiewicza9145455621354.46%1306.3
Panhard EBR 9096594463342.42%721.8
KV-85663836110247.06%936.1
Cobra9109450012942.64%730.7
T-463581795856.9%157.1
T-262292315650.0%1724.9
T-2932942765742.11%993.6
IS-710157559425846.9%1193.5
Somua SM812115572846.43%1056.2
M41 Walker Bulldog850339015642.31%658.5
P26/4044153471931.58%1181.9
AMR 35281165580.0%346.0
KV-1SA56184843542.86%1057.6
Kunze Panzer9151758324951.41%1326.5
Ho-Ri 28115655018351.37%1181.7
M48A2 Räumpanzer810185879040.0%1089.8
T-549122856524249.17%1129.2
Kranvagn10145356037749.34%980.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J4200294757.14%539.4
4TP167161250.0%103.1
CS-4479125826353.97%1299.5
Grille54942993050.0%944.5
Type 619134047333343.24%1168.9
WZ-132-1108375334355.81%943.6
FV207884248611852.54%954.8
AMX 50 Foch9154461127650.0%1319.1
AMX 13 90996345369446.83%1355.2
AMX 13 10510115048320548.78%1181.7
P.43555237412853.13%1746.5
Sherman VC Firefly65704771560.0%913.1
Panther79675496761.19%1647.4
SU-14-28102852117750.85%1115.6
Progetto M40 mod. 6510182957061548.46%1338.1
T-45215420522650.44%626.1
Type 5866284096648.48%1136.3
M22 Locust3135277540.0%262.1
Tortoise9163858921947.49%1345.5
Lorraine 155 mle. 5077855084652.17%914.3
T-62A1012994905251.92%905.4
Object 2639129557510348.54%954.4
Light Mk. VIC2741332839.29%109.4
M46 Patton99855809854.08%898.8
AMX 12 t643536521647.69%1049.8
G.W. Tiger (P)899850018454.35%1220.2
SU-8650230394946.79%591.2
T92 HMC10131349412546.4%1011.5
Chimera8145263934850.57%1442.3
UDES 14 Alt 58110453610949.54%1350.4
Stuart I-IV3631602352.17%101.0

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[VAL_H] Valkyrie_Hooligans15391641Vstoupil25.2.2024
[CUBA_] CUBA BANANA14191412Odešel25.2.2024
[OPICE] ORGANIZOVANÁ PARTA OPIC16421557Vstoupil23.4.2022
[VAL_] Valkyrie_19611953Odešel23.4.2022
[PAGRD] Pancéřoví Granátníci Divize13971253Odešel29.7.2021
[PAGR] Pancéřoví Granátníci16281689Vstoupil29.7.2021
[PAGRD] Pancéřoví Granátníci Divize13971253Vstoupil6.8.2020

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved