eu Hráč misak_2014

[CUBA_] CUBA BANANA (Historie)


WN8
1083
Recent WN8
1421
(853 Bitev)
Winrate
48.96%
Recent WR
49.94%
(853 Bitev)
Bitev
70395
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 70395 18 74 415 853
Průměrný Tier 7.63 7.83 8.03 7.79 7.8
Winrate 48.96% 61.11% 58.11% 53.49% 49.94%
Tanků odhaleno 0.92 0.61 0.68 0.73 0.76
Udělené poškození 978.17 1332 1406.86 1304.89 1266.38
Obrana základny 0.32 0 0.05 0.06 0.23
Průměrně zkušeností 465.88 485 504.0 613.0 643.0
WN8 1083 1378 1555 1507 (+3) 1421 (+4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 560 105 0 665
Průměrný Tier 10 8 6 9.68
Winrate 38.75% 39.05% 0.0% 38.8%
Tanků odhaleno 1.07 1.45 0.0 1.13
Udělené poškození 1351 1119 0 1314.0
Obrana základny 0.56 2.7 0.0 0.9
Průměrně zkušeností 477 428 0 469.0
Průměrně střel 8.7 9.76 0.0 8.87
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1641 2359 1967 797
Průměrný Tier 10 8 6 7.89
Winrate 42.35% 49.22% 54.55% 35.26%
Tanků odhaleno 0.93 0.92 0.78 1.11
Udělené poškození 1509 1162 607 1451.0
Obrana základny 1.01 1.23 1.4 1.29
Průměrně zkušeností 500 520 368 423.0
Průměrně střel 8.04 9.6 8.44 8.32
(WG Player ID: 518796053)
Načteno za 4.17s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.2.2023 22:48:05 - 6.2.2023 2:38:43)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
BZ-587205422100.0%3290.0
Object 704912641250.0%790.0
T 55A91407010.0%1082.0
Controcarro 1 Mk. 2921172450.0%1484.0
Progetto M35 mod. 468011100.0%261.0
T-54 first prototype87321250.0%674.0
ShPTK-TVP 1008132922100.0%1269.0
T-34-85M68641250.0%1195.0
Strv m/42-57 Alt A.268051250.0%1546.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/misak_2014.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=misak_2014][img]https://lab-vole.cz/Signature/misak_2014.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 68749 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
52% (183 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1252
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1120
(63423 Bitev)
WN8 Tier VI
1060
(14041 Bitev)
WN8 Tier VII
1056
(7332 Bitev)
WN8 Tier VIII
1146
(16122 Bitev)
WN8 Tier IX
1205
(14657 Bitev)
WN8 Tier X
1090
(11271 Bitev)

Tanky (419)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x684524729954.55%689.4
Caernarvon811637852462.5%1414.5
Object 2579129354721647.22%1186.3
GSR 3301 Setter75015167647.37%1059.3
Charioteer8134750486351.33%1571.7
EMIL 19518118059349648.79%1161.0
BDR G1 B54503196454.69%831.7
VK 45.02 (P) Ausf. A869537831244.87%575.4
BZ-58710567152572.0%1466.4
K-911015865806055.0%1286.6
12110150447617640.34%1027.1
T-150617022621047.62%83.2
Type 89 I-Go/Chi-Ro250922343.48%23.7
Jagdpanther757331330646.41%556.8
FV304647429310454.81%736.3
Object 90710165559611146.85%1068.3
GSOR3301 AVR FS97435039146.15%890.0
CS-631012615978248.78%836.2
Strv 103B10173248749746.28%1134.8
T-4378605217759.74%1529.3
Leo774645423248.28%1080.7
STB-110143749756244.31%956.2
M22901771464.29%380.2
KV-1S66234167655.26%1449.3
T-54 ltwt.988059415353.59%1233.8
Type 5 Chi-Ri774140722545.33%1090.9
MTLS-1G14341749223555.32%1844.2
L-6021312493060.0%693.2
Hummel66233798250.0%814.8
AMX M4 mle. 519156272411454.39%1292.3
LHMTV87416124755.32%1315.9
Panther/M1078645093444.12%1210.9
Panhard AMD 178B63273539749.48%758.4
Strv S1812944912050.0%1159.9
Strv 7466703987953.16%1360.7
SU-122A512015714746.26%80.2
T95913006097943.04%835.5
Tiger I742730925247.22%330.6
FV4005 Stage II10146747524547.76%1010.9
SU-10065533712951.72%920.0
40TP Habicha67154494850.0%1457.1
Type 4 Heavy9118146566049.55%1060.3
Rheinmetall Skorpion G812174011241.67%907.7
E 1001015765775743.86%996.8
Valentine II41962441421.43%408.9
T110E41018816915259.62%1433.4
T-448106849742545.41%1377.1
KV-4867837944844.87%561.4
Strv m/40L3203235771.43%702.2
Škoda T 509146747776646.74%1213.5
IS-M812095192548.0%1367.1
Crusader 5.5-in. SP768643812250.82%953.3
Panther II886743210442.31%890.8
Tiger II865838237249.73%577.2
TVP VTU Koncept865937442646.48%706.6
Object 7049184063412848.44%1306.4
T56 GMC3801217045.71%43.9
Ikv 10353082318240.24%524.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C316828711855.08%769.5
T25 Pilot Number 18963527139850.14%1220.1
WZ-13176315766952.17%1262.0
Pvlvv fm/422882694100.0%342.6
AMX 50 B10156250118845.21%1054.0
TNH 105/1000810115425058.0%1186.0
M10 RBFM55754073164.52%1259.5
T4998315499542.11%1119.9
Object 777 Version II9140665920956.46%1206.5
E 7591450534156050.77%1305.5
AMX ELC bis516922512439.52%308.3
SU-100M179895356747.76%1269.7
T-34 with L-114364417650.0%1268.3
AMX 3834287837.5%0.0
Sav m/43457241540.0%8.7
AMX 13 75758041426947.21%1022.9
M-V-Y1014195624341.86%832.9
Jagdpanther II8107442435846.93%977.2
LTG75474846546.15%888.2
T 55A9140059765551.45%1253.4
Ikv 90 Typ B772234417140.35%812.0
Caernarvon Action X8108860926149.04%1165.5
11089335506246.77%917.3
Mäuschen915326833743.24%1258.3
M-III-Y89595664955.1%1043.2
A466236576366.67%692.9
IS-279375754647.83%1199.7
Ikv 723146221757.14%335.4
Comet78945148248.78%1418.9
T-3454503444353.49%1274.2
P.43 bis66644387251.39%1237.4
M26 Pershing810576714656.52%1446.6
Birch Gun42081981346.15%643.4
Rheinmetall Panzerwagen1084842012538.4%701.8
AMX M4 mle. 45774138611444.74%842.2
Chieftain/T9589925684946.94%1225.6
Sherman III521820715246.71%387.3
Controcarro 1 Mk. 29145466012949.61%1088.2
Type 4 Chi-To653034912248.36%835.0
Object 430 Version II911506628450.0%1064.8
WZ-111G FT917146658754.02%1460.2
Crusader614620311452.63%251.4
59-16645338523948.12%1220.0
IS-2 shielded7104658517848.31%1221.2
VK 30.01 (P)627124523748.52%305.6
M-II-Y79224728345.78%1008.9
STA-1887943927346.89%958.2
FCM 50 t8965498253046.84%1056.8
Jagdtiger9162349068847.24%1316.1
UDES 03898340729252.4%1027.0
Pz.Kpfw. 38 (t)33711510446.15%42.1
M40/M43811575943363.64%1249.3
M1277814736339.68%769.5
Object 7059133755411944.54%1111.0
AMX M4 mle. 5410203463317846.07%1261.0
TS-58139565223850.42%1448.4
T328109157910054.0%1177.4
WZ-113G FT1017535018839.77%1120.9
Type 3 Chi-Nu54152905541.82%1031.8
SU-54751158637.21%12.0
Manticore1098248415237.5%862.4
Type 5 Heavy10159155346948.4%1053.5
T67512016520140.3%17.9
P.43 ter798648611343.36%1498.5
Pawlack Tank69565272948.28%1531.6
Spähpanzer SP I C753936428245.04%900.3
SU-18274988846.59%256.8
Bat.-Châtillon 25 t AP913256655360.38%1371.6
Object 705A1013474865736.84%736.4
G.W. Panther792550910254.9%1134.6
T-100 LT107855998854.55%833.5
Object 2601015546335950.85%1083.5
IS-410154056360747.28%1079.7
Vickers Medium Mk. I1141022572.0%261.0
Object 2771015995976640.91%984.8
Object 4309169761218751.87%1603.6
VK 100.01 (P)811115924938.78%1045.7
Centurion Mk. I8113154811150.45%1450.0
Hotchkiss EBR742035512346.34%677.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2867084461154.55%1762.6
Sherman Firefly651832442545.88%814.1
SU-263711295853.45%146.1
Object 14010149854111443.86%1115.2
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.47216910746.73%55.4
FV217 Badger1013294343040.0%662.0
Progetto CC55 mod. 54813267165653.57%1419.2
Škoda T 24510615714245.07%60.4
Black Prince76445921435.71%626.2
Bishop54853542263.64%1070.7
Type 1 Chi-He42422042437.5%572.0
Object 430U10162957728949.48%1176.2
T21634334710656.6%832.1
Object 268 Version 410168358313149.62%1101.8
VK 30.01 (H)55365061154.55%1163.3
M7525325011448.25%773.7
G.W. Tiger9131745130247.02%1260.3
IS786144114450.0%1076.5
T25/278496062762.96%1376.6
LT vz. 383481323557.14%161.7
T3099295073154.84%655.4
Hotchkiss H352806610.0%115.6
Maus1012796668758.62%958.7
Conqueror9113960511649.14%873.3
Durchbruchswagen 243623861968.42%1258.7
AMX 4041692015052.0%635.9
Type T-3454643012744.44%1245.0
Vz. 44-1711987903551.43%1608.3
Dicker Max65833392035.0%868.0
M-VI-Y9131356816747.9%1193.3
Leichttraktor14211913448.51%66.1
WZ-111-1G FT810215587149.3%970.2
Pz.Sfl. IC45345936100.0%1924.3
WZ-120-1G FT815525471060.0%1528.0
ARL 44656634810455.77%927.5
T2978464362227.27%706.4
G.W. E 10010125352419747.72%992.5
SU-76M4306234650.0%897.0
T-1163244341742.86%829.3
WZ-132863654418749.2%985.7
M4 Improved54354381650.0%1001.7
60G FT5801495771.43%2099.6
Pz.Kpfw. IV Schmalturm66515451050.0%1220.8
Cruiser Mk. III31192181883.33%638.5
KV-26773446119653.01%1339.2
AMX 50 1209147546024743.32%1223.1
ST vz. 394641396440.63%8.5
M8A1419619414341.26%274.3
King Tiger (Captured)710285556050.0%1259.1
T-8041303341662.5%447.1
Bat.-Châtillon 155 55996452415745.22%790.8
T-34 shielded552743615053.33%1396.9
O-Ni757836725050.8%591.2
T928828568580.0%1800.6
T-10914686698150.62%1413.6
SMV CC-678115957214149.65%1199.1
T-12732142512030.0%617.0
Loyd Gun Carriage291181250.0%436.9
Carro d'assalto P.8878456078055.0%1150.8
Churchill III54284762045.0%767.2
Cruiser Mk. IV4991366637.88%92.6
Grant41271637150.7%269.7
LTTB86726552661.54%1215.7
Conqueror Gun Carriage1012215069646.88%878.1
Spähpanzer Ru 251982247030343.56%1090.4
FV1066 Senlac87484771060.0%1236.8
Jagdpanzer E 10010162349731151.77%1124.1
Rinoceronte10173357120148.26%1219.4
StuG III Ausf. G512415316139.13%7.5
10TP3362319757.14%1707.9
Type 91 Heavy3462062365.22%248.7
Excalibur681744310254.9%1225.7
Ikv 65 Alt II673736810751.4%1388.4
STA-2810075871060.0%1339.8
Bat.-Châtillon 12 t86665055860.34%1144.3
WZ-111 model 1-4912576615851.72%1067.8
UDES 15/1610167655715644.23%1184.5
M5A1 Stuart43332541942.11%1240.2
AMX 13 F3 AM65803716845.59%754.9
HWK 12873143623648.73%1165.9
T1 Cunningham13610017041.76%4.9
Indien-Panzer811595619850.0%1444.2
Prototipo Standard B9167052924046.25%1543.3
Panzer 58 Mutz81128941475.0%1429.7
45TP Habicha797948712849.22%1362.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E32943731080.0%1135.8
SU-85B44852881741.18%1323.2
Sexton II380216366.67%320.3
Strv fm/211126186333.33%518.2
SU-101812226657955.7%1407.9
VK 45.02 (P) Ausf. B9126448953949.17%1105.2
Type 2597 Chi-Ha32042441855.56%698.7
M15/4232472081050.0%639.0
Type 97 Chi-Ha3311296250.0%1146.0
MKA22773625855.17%1133.0
TVP T 50/51101699529133147.78%1305.0
Lago M3834975831060.0%1264.5
StuG IV538126224844.76%795.9
ST-I9122249248650.41%1028.0
Pz.Kpfw. II2108170450.0%324.5
VK 16.02 Leopard521927412745.67%527.0
M48A5 Patton1013745329948.48%937.6
Centurion Mk. 7/19143457214854.05%1389.2
Pz.Kpfw. VII10163659234553.33%1243.2
Emil I8110848327349.45%1097.9
212A9147253321855.05%1478.7
M41 HMC53873173951.28%534.8
Progetto M35 mod. 4681352630210352.64%1539.3
60TP Lewandowskiego10195761131748.58%1320.5
Type 619134047333343.24%1160.8
Centurion Action X1014505176346.03%999.6
CS-538107960510253.92%1555.7
AE Phase I9135962957754.42%1155.8
Tetrarch255135540.0%1.2
LT vz. 352501071353.85%122.9
WZ-132A97725368548.24%949.3
SU-14-1778942131851.26%1050.1
Pz.Sfl. IVb42881891546.67%790.3
Grille 151018445474557.78%1255.9
VK 30.02 (M)68564843956.41%1903.6
Strv m/382982881100.0%446.8
Leopard 110166958614747.62%1194.7
T3 HMC229748138.27%0.0
Pz.Kpfw. 35 (t)2191089140.66%0.3
UDES 16912706177653.95%1157.3
Konštrukta T-34/100751031931946.39%587.6
FV4004 Conway9159547228548.07%1501.0
T28 Prototype810836336147.54%1127.0
T-54 first prototype89575594746.81%1034.1
T82 HMC4177145742.86%344.9
Renault FT13882425.0%0.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H59218126742.7%38.4
Char Futur 49150167230856.82%1291.1
25TP KSUST II55483623545.71%1413.4
T71 DA7730462115248.61%1553.6
Type 97 Te-Ke2306376333.33%1305.2
Valiant5324445666.67%632.0
SU-8554112962263.64%984.3
M53/M559110752412247.54%918.4
7TP2240210450.0%759.6
T-34-8565364086552.31%1014.2
P.44 Pantera8115851015044.67%1489.8
T-34-2882346815652.56%1036.2
M56 Scorpion79855797354.79%1362.9
ARL V3966074861952.63%964.0
ShPTK-TVP 1008110853414847.97%993.6
T28 Concept784344336950.68%1129.5
Heavy Tank No. VI674346838358.75%1340.3
M4A1 Revalorisé88655432766.67%974.4
TKS z n.k.m. 20 mm21361971030.0%530.1
Renault Otsu1381244242.86%16.8
M103914065685738.6%1086.8
T54E1913215608444.05%1103.9
Type 95 Heavy4701447950.63%116.3
Covenanter5931728051.25%190.6
Lorraine 155 mle. 5188144777546.67%768.7
Fiat 3000148120666.67%220.8
VK 30.01 (D)68738477100.0%1889.8
Churchill I5677544333.33%1170.5
Churchill VII67485716957.97%1418.2
Cromwell6485356114948.74%835.4
WZ-111 model 5A1013505497545.33%856.7
Convert. Medium Tank T33248459250.0%571.7
WZ-1209107651620447.06%1010.6
T-34-85M6900559151354.26%1546.5
VK 28.01626830911544.35%531.9
T-50-2641337519347.67%965.0
Pz.Kpfw. I21582852065.0%764.4
KV-3750530620444.12%413.3
T-2844313912349.59%91.4
O-I Experimental518819816847.02%139.7
T57 Heavy Tank1016625224050.0%1090.2
Pz.Kpfw. III/IV54524131861.11%1387.0
TNH T Vz. 51914007046953.62%1131.1
FV215b1012454161540.0%784.2
Tiger (P)762434920148.26%645.8
WZ-131G FT68536771593.33%1727.7
Leopard Prototyp A911455578744.83%841.2
Lago43102844452.27%1032.4
M4A1 FL 106326416250.0%341.7
XM551 Sheridan104833533033.33%208.9
M18 Hellcat6567336108748.57%854.7
Challenger769336721944.29%716.5
CS-599137360611750.43%1190.1
D1255118520.0%0.0
Super Hellcat791252117048.24%1371.2
Type 6464014244254.76%896.0
Matilda Black Prince53533482755.56%726.2
Panhard EBR 1051065951241047.56%562.2
Bat.-Châtillon 155 58109335447851.28%676.4
53TP Markowskiego8112045613240.15%1171.4
T3484992551717.65%234.7
O-I628524732042.19%216.3
MS-111474450.0%81.1
VK 36.01 (H)614221022743.61%43.4
IS-38110851578449.36%1138.7
T-34-179515748357.83%1596.4
M3 Stuart3771861752.94%176.9
AMX AC mle. 4677054831353.85%874.2
Progetto C50 mod. 669142358118652.69%1269.5
Renault R35264156666.67%253.6
T2889625385250.0%892.4
Strv m/4253522548448.81%758.0
M14/412357275333.33%1585.2
AMX 50 100890444821747.47%828.5
Bat.-Châtillon 25 t1012785356456.25%979.7
Jagdpanzer IV628223319147.12%306.9
Super Conqueror10158158611445.61%1004.8
Object 26110129152548548.66%987.2
KV-1532926876947.98%532.2
T110E31018425943850.0%1151.4
M5 Stuart4722095046.0%89.3
Renault NC-3111511911100.0%835.3
M4467445902965.52%1418.2
Kolohousenka1497955.56%121.7
E 50 Ausf. M10160958620149.75%1228.5
AMX AC mle. 4887124656538.46%515.0
FV3805997748422255.41%922.0
Emil II9127751626345.25%1021.4
Škoda T 256613426226251.06%1155.7
O-Ho890042530546.89%916.4
Strv 103-09149447236246.13%1262.3
T18 HMC381135666.67%355.6
Type 6275995036842.65%1148.6
14TP42012292850.0%676.0
VK 30.02 (D)711137063170.97%2345.2
T110E51016496456149.18%1189.5
BT-7 artillery37126361100.0%2563.5
M4A3E8 Thunderbolt VII66935307744.16%1185.4
M24E2 Super Chaffee65546253161.29%1689.8
Strv m/42-57 Alt A.26919571116850.68%1696.2
Vz. 5510174559018950.26%1187.0
Pz.Kpfw. II Luchs41312704557.78%386.2
Kanonenjagdpanzer 105810113051020.0%834.4
E 50912215849346.24%1030.0
50TP Tyszkiewicza9145455621354.46%1294.3
Panhard EBR 9096594463342.42%717.7
KV-85663836110247.06%933.7
Cobra910505004238.1%649.6
T-463581795856.9%155.3
T-262292315650.0%1734.8
T-2932942765742.11%1045.0
IS-710155559124447.13%1169.9
Somua SM812115572846.43%1038.5
M41 Walker Bulldog850339015642.31%657.4
P26/4044153471931.58%1209.2
AMR 35281165580.0%349.9
KV-1SA56605132540.0%1067.3
Kunze Panzer9146559210550.48%1259.5
M48A2 Räumpanzer810006176341.27%1084.3
T-549122856524249.17%1127.9
Kranvagn10144655337148.79%940.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J4200294757.14%550.6
4TP167161250.0%136.5
CS-4479125826353.97%1277.6
Grille54942993050.0%939.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer410114610837.96%0.6
WZ-132-1108305603958.97%971.1
FV207884248611852.54%951.3
AMX 50 Foch9160262523151.52%1384.0
AMX 13 90996345369446.83%1352.6
AMX 13 10510114848420249.01%1169.4
P.43555237412853.13%1744.7
Sherman VC Firefly65704771560.0%905.2
Panther79675496761.19%1642.5
SU-14-28102852117750.85%1101.0
Progetto M40 mod. 6510184956857648.26%1326.5
T-45215420522650.44%643.5
Type 5866284096648.48%1147.5
M22 Locust3135277540.0%274.1
Tortoise9164459616349.69%1389.5
Lorraine 155 mle. 5077855084652.17%909.5
T-62A1013254984953.06%955.4
Object 2639129557510348.54%949.7
Light Mk. VIC2741332839.29%127.5
M46 Patton99855809854.08%897.3
AMX 12 t643536521647.69%1049.8
G.W. Tiger (P)899850018454.35%1210.3
SU-8650230394946.79%587.2
T92 HMC1014014816943.48%1099.9
UDES 14 Alt 58110453610949.54%1333.9
Stuart I-IV3631602352.17%100.8

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[RNG_G] RNG Gamers14971426Vstoupil23.4.2022
[VAL_] Valkyrie_17701778Odešel23.4.2022
[PAGRD] Pancéřoví Granátníci Divize13601229Odešel29.7.2021
[PAGR] Pancéřoví Granátníci16741762Vstoupil29.7.2021
[PAGRD] Pancéřoví Granátníci Divize13601229Vstoupil6.8.2020

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved