eu Hráč misa87

[_VOLE] Klan_vole (Historie)


WN8
1650
Recent WN8
2653
(74 Bitev)
Winrate
50.85%
Recent WR
50.0%
(74 Bitev)
Bitev
24221








×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 24221 0 2 21 74
Průměrný Tier 7.3 0.0 8.0 8.1 8.3
Winrate 50.85% 0.0% 50.0% 28.57% 50.0%
Tanků odhaleno 1.17 0.0 0.5 1.05 1.2
Udělené poškození 1246.58 0 1520.0 1415.9 1817.42
Obrana základny 0.57 0 0.0 3.9 1.14
Průměrně zkušeností 552.79 0 762.0 646.0 682.0
WN8 1650 0 3 2694 (+1) 2653 (+3)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 386 11 2 406
Průměrný Tier 10 8 6 9.91
Winrate 62.18% 54.55% 0.0% 61.08%
Tanků odhaleno 0.69 1.0 1.0 0.7
Udělené poškození 1705 1394 125 1670.0
Obrana základny 0.75 0.0 0.0 0.71
Průměrně zkušeností 774 531 30 755.0
Průměrně střel 8.62 7.36 1.0 8.46
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 41 99 274 379
Průměrný Tier 10 8 6 6.87
Winrate 56.1% 45.45% 56.93% 49.6%
Tanků odhaleno 1.34 0.59 0.78 0.68
Udělené poškození 1497 1083 550 1664.0
Obrana základny 0.29 0.02 1.12 0.5
Průměrně zkušeností 612 525 379 655.0
Průměrně střel 8.07 6.29 5.68 8.18
(WG Player ID: 505829863)
Načteno za 0.78s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (18.4.2024 21:27:37 - 18.4.2024 21:27:37)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/misa87.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=misa87][img]https://lab-vole.cz/Signature/misa87.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 8042 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
16% (50 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2151
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1787
(19209 Bitev)
WN8 Tier VI
964
(2413 Bitev)
WN8 Tier VII
1344
(3037 Bitev)
WN8 Tier VIII
1951
(5676 Bitev)
WN8 Tier IX
1754
(4399 Bitev)
WN8 Tier X
2478
(3684 Bitev)

Tanky (308)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x688956208839.77%1668.3
Renault UE 5731621662650.0%354.7
BT-7434963336.36%1.0
53TP Markowskiego8219110152560.0%2904.7
P.43 ter712407202729.63%1932.9
Object 25798405661100.0%677.2
T-5051632491266.67%588.1
GSR 3301 Setter73825712934.48%579.0
STA-1816219026860.29%2444.9
Object 2611015726229345.16%1246.0
T7 Combat Car21051636957.97%442.5
Sexton II3158181944.44%499.5
WZ-111 model 1-4922048525246.15%2104.1
T-54 first prototype8207510711060.0%3092.7
Jagdtiger924969067254.17%2137.8
O-I67304439752.58%1220.8
Type 95 Heavy42322243743.24%606.1
VK 45.02 (P) Ausf. A816608115844.83%1845.7
Type 91 Heavy3291341450.0%108.3
SU-100M1717669192774.07%3041.1
K-91102057805540.0%1838.8
TNH T Vz. 519260211026065.0%3015.5
P.43 bis612089505070.0%3101.5
IS-3872940273442.37%625.2
T-60252145650.0%72.4
T328265812344562.22%4585.2
Type 89 I-Go/Chi-Ro2191654100.0%261.0
M3 Stuart3360529366.67%2044.6
Jagdpanther710015017945.57%1216.6
AMX 13 1051017965654748.94%2256.4
Type 3 Chi-Nu57706231163.64%2602.2
AMX M4 mle. 49813149311471.43%1657.5
Vickers Medium Mk. III332902050.0%84.6
Vickers Medium Mk. II230113966.67%235.6
KV-58161575528856.6%2070.2
SU-54761315349.06%130.3
Indien-Panzer818439384254.76%3111.1
Prototipo Standard B92591100911260.71%2830.8
Manticore1018648252951.72%2555.0
Bat.-Châtillon 12 t81027642666.67%2182.2
M4A3E8 Sherman69218552176.19%2158.9
Object 90710322786810754.21%3004.6
Charioteer8144250012848.44%1651.2
T95/FV4201 Chieftain10360599414958.39%3104.6
SU-130PM8209175915349.02%2305.4
Hotchkiss H35242981428.57%0.6
Archer53332314151.22%642.8
AMX 50 100815428773857.89%1876.6
IS-710238467238952.19%2190.9
Bat.-Châtillon 25 t10225958430755.05%2245.7
SU-85B41371817548.0%149.5
M54 Renegade8204690514052.14%2514.8
Strv fm/211541651100.0%289.4
SU-101817789036262.9%2493.5
VK 45.02 (P) Ausf. B917876628941.57%1562.9
Jagdpanzer IV657432310642.45%868.6
M2 Light Tank22934236764.18%1560.6
WZ-132A910787458949.44%1454.5
Škoda T 25659739716058.75%1162.6
BDR G1 B5143610439100.0%3983.0
Object 416810725472740.74%1171.4
SU-18296853435.29%304.5
ST-II10212610804100.0%1709.4
Type 97 Chi-Ha33672601241.67%1062.4
L6/402220314560.0%832.6
MKA2314511250.0%1088.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9143948139949.37%1479.9
SU-2631171042138.1%60.4
IS-3A Peregrine8217610156656.06%2382.5
Panther II814598762860.71%2081.7
Pz.Kpfw. II22183123655.56%1039.4
KV-1524822830541.31%270.0
VK 16.02 Leopard52652847041.43%706.2
M48A5 Patton1027748515364.15%2700.7
T2 Medium Tank23495691100.0%2741.3
T-54 ltwt.916218928558.82%2781.7
T-100 LT1013366434738.3%1619.5
Centurion Mk. 7/1922869899851.02%2799.2
MTLS-1G143345509966.67%1500.7
M2 Medium Tank31142181050.0%278.4
B14659497955.56%2138.4
Type 2597 Chi-Ha3431345143.14%21.4
Object 2601049788611100.0%4915.3
Pz.Kpfw. II Luchs41382543948.72%333.8
AT 15818187442475.0%2193.3
Leopard Prototyp A923968546149.18%2348.2
Type 598453216091100.0%10328.7
IS-41028427375653.57%2576.3
MS-11611163050.0%151.3
AMX M4 mle. 519292012272972.41%3025.9
SU-14-28125148024843.95%1176.6
Vickers Medium Mk. I13867922.22%0.2
Object 27710268763114247.18%2193.7
Object 4309222085312360.98%2369.5
E 50 Ausf. M102334700933.33%1564.5
Progetto M35 mod. 468210298816061.25%2772.2
Panhard AMD 178B69135332853.57%2895.2
M15/423436315837.5%1302.6
IS-5 (Object 730)8152835410.0%1639.5
IS-2 shielded714049702100.0%2009.6
Centurion Action X10370112463100.0%4010.6
CS-53817238535952.54%2773.0
Centurion Mk. I815798923557.14%2327.8
Lansen C818588502152.38%2490.7
FV38059126368911350.44%1143.7
Marder 38T4952114961.22%191.1
Pz.Sfl. IVc52572196744.78%366.8
KV-85624724950342.54%163.5
Tiger I714889152259.09%2221.2
SU-122A51881885742.11%186.9
FV4005 Stage II10224852617248.26%1830.5
SU-14-1794047923551.49%1267.7
SU-10068785804660.87%1550.8
Object 14010268078264053.13%2564.6
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.414825052847.16%310.0
Pz.Kpfw. T 2558997341855.56%2750.3
FV217 Badger101769736475.0%1307.6
IS-2-II817318076258.06%2216.1
Škoda T 2454102969958.59%1134.0
BZ-166813187072445.83%1228.0
Black Prince714978972454.17%2183.4
Rheinmetall Skorpion G815569011573.33%2006.5
T1E62681335543.64%115.7
AMX 4041251725137.25%306.4
T-7031482962369.57%625.9
Object 430U1027897235345.28%2479.7
Marder II31121354047.5%142.3
Valentine II44043871361.54%1556.8
T3 HMC2641201442.86%36.5
AT-1212543132.26%0.0
T-44898953626144.83%1188.1
Caernarvon820109132035.0%2301.7
BT-7 artillery32833628762.07%1305.3
Type 95 Ha-Go254270250.0%89.2
T 55A9246281913953.96%2890.7
AM 39 Gendron-Somua2219361366.67%1059.8
121B1024086451361.54%2213.9
Object 268 Version 4102581726728.57%1896.3
LHMTV87888066650.0%1395.1
LT-4328124781448558.14%2765.5
Pz.Kpfw. II Ausf. D21142802661.54%514.6
WZ-120917379026155.74%1904.4
Object 26810537415571100.0%6216.8
Konštrukta T-34/100786241923149.78%1285.8
TVP T 50/5110285872851952.22%2801.8
Matilda41912005044.0%314.3
A-2053573022437.5%1264.4
T-2842212012142.98%31.5
Pz.Kpfw. I Ausf. C31512555150.98%609.8
ISU-152815637323053.33%1845.7
TOG II*65703303941.03%687.0
Object 705A1028157496152.46%2342.2
IS751338128745.99%489.5
Škoda T 509203681214052.14%1993.9
T28 Prototype817818576558.46%2111.7
SU-100Y645927713745.26%550.7
Strv m/38295218475.0%456.4
Vz. 551040149561050.0%3195.8
Panhard EBR 10510194769912953.49%2819.5
M5A1 Stuart43103601442.86%1032.9
Renault NC-31172133333.33%133.3
Object 705918517696950.72%1574.7
T309204773212550.4%1873.8
MT-2564574148344.58%1267.5
IS-M814045049545.26%1568.6
Leopard 110298271713857.97%2563.8
Renault FT116381118.18%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H517620224143.98%230.4
Char Futur 4925938161163.64%2397.5
Ferdinand817377134042.5%1647.0
T-15066755224047.5%1053.5
Conqueror923549435158.82%2337.6
Type 97 Te-Ke21542267050.0%729.5
Tiger II818979078047.5%2343.0
M8A141761992556.0%359.5
TVP VTU Koncept892445920251.98%1131.3
Škoda T 2781420781862.5%1725.6
SU-8553812649855.1%798.6
E 50922659305750.88%2364.0
VK 28.0165454402330.43%1357.7
Valentine32893353253.13%1097.2
Object 704922708176056.67%1890.8
Type 1 Chi-He42583691100.0%925.6
T56 GMC31291293033.33%190.1
L-602132160520.0%407.3
B.U.G.I.617711018955.56%4957.7
T-34-85638531218349.18%619.6
P.44 Pantera817258453751.35%2245.0
T-50-2694257213058.46%3239.8
E 1001030167991353.85%2611.4
T-34-2815709794355.81%2677.4
T25 Pilot Number 18144980743451.38%2157.4
Panhard EBR 90911609046165.57%1983.4
Leichttraktor140831154.55%118.0
Pvlvv fm/422119180450.0%342.6
T28 Concept7806419366.67%1005.6
Strv m/40L3223386875.0%862.8
AMX 50 B103413649560.0%2844.2
T69816098343151.61%1971.3
Panzerjäger I224572123.81%0.0
Lorraine 40 t8190577342458.02%2712.8
TKS z n.k.m. 20 mm22064281100.0%1205.6
Pz.Kpfw. 35 (t)21561672634.62%652.7
Renault FT 75 BS2732125100.0%422.2
T1 Cunningham1291331675.0%261.7
IS-27151210331866.67%2636.7
T34 B812576202161.9%1408.7
E 75922138629456.38%2240.1
T-463771496355.56%198.5
E 75 TS8196485313749.64%2398.1
T-26216771838.89%0.0
AMX ELC bis526329314454.86%802.3
UDES 16921699376259.68%2508.0
Covenanter5291368955.56%1039.8
Fiat 300015297201100.0%4458.0
BT-22281141070.0%261.0
AMX 383461251338.46%1.9
SU-76M4701544445.45%51.1
GSOR3301 AVR FS9123610713076.67%2644.0
LTP314219713945.32%496.0
AMX 13 75757041524348.56%1141.7
STB-110279677618354.64%2864.9
P26/404576712757.14%1966.6
WZ-13285136495450.0%736.4
M4 Improved5812569742.86%2515.8
T-34-85M6962709683.33%1762.9
Churchill VII6111510421190.91%2862.6
D12109166450.0%351.9
LTG78905895841.38%2041.9
Cruiser Mk. III3174271475.0%972.2
WZ-111 model 5A1031968583357.58%2966.0
Vickers Mk. E Type B267151887.5%292.2
WZ-111816278821464.29%1964.0
Super Conqueror1023908704864.58%1895.7
AMX 50 1209283710814468.18%3190.0
ST vz. 3941832692458.33%564.0
Caernarvon Action X815289282263.64%1970.0
110818929476657.58%2334.1
T-549148169014546.21%1394.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J41351904650.0%267.8
T-804442123644.44%44.4
Kolohousenka12633772100.0%1917.7
AMX 12 t630830517047.65%652.8
212A9167264913153.44%1579.5
O-Ni710605876552.31%1465.1
T-109112445475742.4%864.7
Type 5 Ke-Ho42142383458.82%701.4
Conqueror Gun Carriage10191662911352.21%1624.5
IS-3-II918117413658.33%1752.0
KV-3711437083455.88%1736.2
SU-8650229514648.63%541.4
TNH 105/10008188810015156.86%2625.8
Ikv 7234303782100.0%1259.0
Somua SAu 4043673333.33%0.0
O-I Experimental55603804060.0%1120.3
Achilles6606319933.33%921.1
M4A1 Sherman53933255752.63%942.2
M3 Lee41962074151.22%571.4
Pz.Kpfw. III/IV55164081471.43%1449.3
ARL 44611668223066.67%2827.7
FV4004 Conway9165352318248.9%1421.7
StuG IV54182851747.06%995.5
Pz.Kpfw. 38 (t)317522436549.32%517.1
T-34518620420046.0%285.0
T20711707544153.66%1794.4
D23601302433.33%1.3
M26 Pershing81325929560.0%2138.6
Birch Gun4112889410.0%6333.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E32623272045.0%795.2
Tiger (P)788546926550.94%1123.9
T-43761033618535.14%755.0
Panther713989641883.33%2816.9
CS-52 LIS8195381018855.32%2622.0
AMX M4 mle. 457194012451080.0%3893.6
Type 61920527594555.56%2065.8
CS-447164910601770.59%2918.8
CS-63101786793580.0%1334.9
Progetto M40 mod. 6510337010299663.54%3611.5
VK 100.01 (P)813547405459.26%1524.6
Pz.Kpfw. I21001701145.45%228.1
Cruiser Mk. I180137862.5%327.1
M18 Hellcat66314734252.38%990.7
Panther/M10712678701656.25%2559.4
Tortoise924299403455.88%2220.4
T6753773174656.52%794.6
T25/2711456324744.68%1629.7
P.4356045162147.62%1745.9
Challenger711343937634.21%1453.1
Cruiser Mk. II2137178837.5%335.8
Object 263920548536056.67%1858.7
StuG III Ausf. G520820312347.97%289.6
CS-59921749344955.1%2260.9
Light Mk. VIC21162173360.61%575.7
Crusader6608493633.33%1612.1
M46 Patton922789626357.14%2493.1
Renault Otsu157101933.33%46.9
Cromwell617541335580.0%5461.6
59-1669679601181.82%3431.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer414319211645.69%158.8
VK 30.01 (P)639830332251.24%606.2
Cruiser Mk. IV42692531241.67%806.4
LTTB89017605064.0%1815.5
Chi-Ni270183837.5%83.6
UDES 14 Alt 5812887532356.52%1552.2
Renault FT AC21041241145.45%193.5
E 257103450297851.23%1550.2
AMX 13 90997756451051.76%1495.8
43 M. Toldi III31031801040.0%260.5

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[_VOLE] Klan_vole21522409Vstoupil12.5.2020
[_M-R_] Magic Rebels12701275Vstoupil13.1.2020
[F1-RE] FIRE_IT_UP15771665Vstoupil20.11.2018

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved