eu Hráč menetyos

[GIFTD] GIFTED (Historie)


WN8
1495
Recent WN8
1488
(440 Bitev)
Winrate
50.31%
Recent WR
47.05%
(440 Bitev)
Bitev
42583
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 42583 0 0 242 440
Průměrný Tier 8.55 0.0 0.0 8.9 8.95
Winrate 50.31% 0.0% 0.0% 42.56% 47.05%
Tanků odhaleno 1.02 0.0 0.0 0.86 0.72
Udělené poškození 1464.33 0 0.0 1704.67 1623.71
Obrana základny 0.37 0 0.0 0.0 0.05
Průměrně zkušeností 708.35 0 0.0 572.0 560.0
WN8 1495 0 0 1538 (+1) 1488
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1014 448 268 1736
Průměrný Tier 10 8 6 8.86
Winrate 46.65% 49.11% 53.36% 48.16%
Tanků odhaleno 0.8 1.21 1.01 0.94
Udělené poškození 1578 1143 664 1323.0
Obrana základny 1.78 4.05 2.85 2.53
Průměrně zkušeností 715 721 586 695.0
Průměrně střel 6.37 5.93 3.94 5.88
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 340 342 689 274
Průměrný Tier 10 8 6 7.5
Winrate 40.88% 44.15% 54.28% 44.16%
Tanků odhaleno 0.97 0.85 0.9 0.84
Udělené poškození 1342 931 548 1578.0
Obrana základny 1.26 0.59 1.72 0.66
Průměrně zkušeností 623 595 526 667.0
Průměrně střel 6.28 6.11 8.12 7.43
(WG Player ID: 501045405)
Načteno za 1.09s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.12.2021 21:54:28 - 1.12.2021 21:54:28)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/menetyos.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=menetyos][img]https://lab-vole.cz/Signature/menetyos.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
70% (245 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1491
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1497
(41234 Bitev)
WN8 Tier VI
1432
(3574 Bitev)
WN8 Tier VII
1121
(2037 Bitev)
WN8 Tier VIII
1517
(14860 Bitev)
WN8 Tier IX
1403
(3743 Bitev)
WN8 Tier X
1559
(17020 Bitev)

Tanky (223)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Excalibur6429453366.67%611.6
Object 257917688108648.84%1702.2
GSR 3301 Setter77225997537.33%1633.3
Charioteer810286413348.48%1009.6
T7862345451100.0%285.9
Object 703 Version II812178004148.78%1249.9
EMIL 1951816278437245.83%1800.9
WZ-111 model 1-4914307418650.0%1391.8
Jagdtiger910274695133.33%594.7
O-I693573354856.39%1795.3
VK 45.02 (P) Ausf. A8708495425.0%455.3
UDES 15/1610175564010540.0%1165.5
A466468668366.67%1557.3
M40/M438114564744053.18%1161.9
VK 36.01 (H)62903418751.72%341.9
SU-101812076172832.14%1133.1
T110E410231375558650.0%1930.8
AMX M4 mle. 54101997740944.44%1434.8
TS-5815497731844.44%1417.0
T3289997059550.53%1059.0
M53/M559128765128446.48%1143.9
Ferdinand81615805183655.61%1948.0
Type 3 Chi-Nu54764524254.76%1362.6
T1 Cunningham117105742.86%14.3
GSOR 1008814467554358.14%1439.3
KV-5896759690647.79%1069.5
Progetto C50 mod. 66916349622272.73%1663.5
Manticore1010616158046.25%1024.0
T288148179522352.02%1675.8
Type 5 Heavy10186582258050.52%1398.6
T-28E with F-304570645450.0%1664.9
AMX 50 100812326614748.94%1307.8
Bat.-Châtillon 25 t10139465023446.58%1020.6
T-34-85 Rudy674862927450.73%1355.4
M1278266406855.88%956.6
Škoda T 40669057714951.01%1392.9
Progetto M35 mod. 468118872651649.42%1235.0
Sturer Emil78744994841.67%1213.0
T95/FV4201 Chieftain10228182850950.1%1506.2
M2 Light Tank21312757251.39%501.3
Super Conqueror10193977851752.03%1471.8
T71 CMCD7577593580.0%1175.8
ST-II1013827711361.54%1021.8
Type 97 Chi-Ha3208349450.0%622.6
Bat.-Châtillon 25 t AP9113965012646.03%1026.7
StuG IV53643981361.54%884.6
Super Hellcat7768598366.67%971.4
Pz.Kpfw. II2611351838.89%37.3
Object 705A10199881625251.59%1575.3
G.W. Panther791057135148.15%997.6
VK 16.02 Leopard51712741233.33%294.9
T110E310244277033848.82%1945.1
Chrysler K GF8130583946151.84%1559.0
T-54 ltwt.997864728447.89%1330.7
T-100 LT10108766034247.66%1216.9
Type 5 Chi-Ri77555591145.45%981.1
Lorraine 40 t81240757131054.35%1439.8
Pz.Kpfw. VII10206882776251.97%1808.9
B1411115530.0%85.1
Tiger II872438931744.79%669.8
L-6021485011100.0%895.4
Hummel669135319847.98%933.6
43 M. Toldi III39110710.0%134.9
LHMTV88657315950.85%1689.4
T-34-38119975949649.4%1593.4
Vickers Medium Mk. I1068250.0%78.6
T28 Prototype81524720125653.5%1879.6
Object 27710202379329649.32%1731.9
Object 430917858518353.01%1608.3
Panther/M1071229910.0%0.0
Progetto M40 mod. 65102199778169751.5%1777.0
60TP Lewandowskiego10206679679452.27%1611.1
Strv 7466505252634.62%1022.6
AE Phase I916244944134.15%1210.2
Emil II9179183313951.8%1819.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286015810.0%0.0
T-50-26531582475.0%1561.0
Škoda T 256190443366.67%316.3
Tiger I740141514139.01%229.5
50TP prototyp8127476710052.0%1391.3
FV4005 Stage II10190366555347.74%1456.1
Cromwell B676070423958.16%1535.3
SU-14-178466563557.14%1129.7
Object 14010166669426043.08%1306.0
T-2934338701100.0%2275.9
Rhm.-Borsig Waffenträger8141267431049.35%1497.9
IS-2-II81537763850.0%1777.3
Škoda T 245194278633.33%234.1
Type 4 Heavy912586253237.5%972.1
Grille 1510176062027845.32%1162.3
Rheinmetall Skorpion G81418723113149.43%1498.3
T1E62136373366.67%841.7
Sturmpanzer II43322048545.88%958.3
T110E5101660658113646.04%1327.2
Waffenträger auf Pz. IV99695512646.15%618.5
Sturmpanzer I Bison37190933.33%1.2
T-44811998095154.9%1663.3
BT-7 artillery32792652100.0%1104.9
UDES 16910606383754.05%886.8
Object 268 Version 410197777633754.9%1509.2
LT-43287466359546.32%1245.1
KV-48131779320054.0%1700.1
E 100101829685158248.1%1525.6
M752303726145.9%693.1
A-20529170540.0%6.2
T-2843864041952.63%1234.4
FV4004 Conway9130660310442.31%1005.8
KV-156536515560.0%1609.9
G.W. Tiger9123856624245.87%1133.5
IS-38128675714645.21%1459.0
Object 430U10192578232350.46%1560.4
T26E5 Patriot8119680831148.55%1432.5
Type 4 Chi-To65585443250.0%1009.3
T309180966318848.4%1697.2
Panhard EBR 10510111962316043.75%1177.3
IS-M8144484528555.09%1877.8
Valentine II42724362948.28%930.8
Renault FT1365410.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52122142441.67%284.3
Char Futur 49186079814555.86%1619.2
Centurion Mk. 5/1 RAAC811588226857.35%1433.9
Maus10213485944252.71%1897.7
T-150667459419456.19%1228.5
Conqueror9145473614148.94%1183.2
Pz.Kpfw. II Luchs41102125152.94%258.1
Durchbruchswagen 24445373333.33%1281.7
Leopard 110178567013542.96%1277.6
Valentine33185633100.0%1467.2
T56 GMC303691100.0%261.0
STG Guard810306128038.75%965.7
T-34-8566995357440.54%1338.0
T2161673863740.54%180.0
Rinoceronte1017436849145.05%1163.5
M56 Scorpion79456331947.37%1324.1
Leichttraktor1601474346.51%109.6
WZ-111-1G FT89355832650.0%880.0
T28 Concept7644460812.5%690.2
Heavy Tank No. VI682366916951.48%1643.3
T6987175541546.67%675.5
Panzerjäger I2105173475.0%424.9
M10 RBFM51379810.0%0.0
T71 DA750456320447.06%838.2
Object 252U813277755848.28%1394.1
T297112570946453.66%1527.3
M1039153368943146.64%1529.3
E 759128058740045.75%1141.4
T-4631573151758.82%691.5
IS-3A815419294165.85%1837.2
T54E197204214035.0%323.7
Type 95 Heavy4332418666.67%1273.4
Covenanter53218030.0%0.0
G.W. E 10010115659611147.75%860.8
BT-222053772568.0%1349.2
T-34 shielded534426910.0%513.4
AMX 38337220475.0%261.0
IS-710216481991951.03%1986.5
Emil I813368388961.8%1657.4
11310177073555347.74%1437.4
STB-110192877227352.75%1581.9
AMX 50 Foch (155)10211273732153.89%1571.4
M4468617272458.33%1497.1
Cromwell669965562853.34%1507.8
Cruiser Mk. III3106171633.33%268.4
WZ-111 model 5A1020877749048.89%1717.1
T 55A915677589844.9%1322.2
WZ-13172795004247.62%333.5
T-34-85M66895913948.72%1042.7
ST vz. 39426727310.0%729.2
1108115973827649.28%1380.5
T-5499966502839.29%827.8
Kranvagn1016886593237.5%1048.9
T26E4 SuperPershing81091740202749.63%1447.8
Pz.Kpfw. III Ausf. J4831745740.35%4.0
IS-279846545742.11%1278.4
AC 4 Experimental670456911648.28%1351.6
AMX 12 t6464434944.44%1054.6
Grille561431726450.76%1399.9
O-Ni79726988151.85%1235.3
T-10915517808055.0%1533.1
IS-3-II9205691826653.38%2317.4
Type 6466306405949.15%1615.2
AMX Canon d'assaut 1058154977115845.57%1912.2
T7 Combat Car2721451145.45%181.6
Kampfpanzer 50 t917928398748.28%1392.4
O-I Experimental57997236266.13%1936.6
Churchill III527535722245.95%401.2
M4A1 Sherman55055391040.0%1258.2
T57 Heavy Tank10199777774351.01%1611.1
Pz.Kpfw. III/IV51642254748.94%261.2
Chimera814007882850.0%1472.1
Comet75485142540.0%639.2
T-3452093501060.0%481.8
TNH T Vz. 519690365633.33%242.6
FV215b10172370430843.51%1259.9
Tiger (P)78325396357.14%1010.1
WZ-131G FT67825472245.45%1302.1
KV-220-259119181100.0%1888.8
Carro da Combattimento 45 t1019956699047.78%1224.5
O-Ho8120477228851.74%1470.1
SU-14-289086032040.0%812.9
CS-6310193572813952.52%1452.4
T95E610185177026753.56%1530.5
VK 100.01 (P)813758603554.29%1767.6
T-452102242560.0%417.4
Type 5864905474151.22%890.0
M4A1 FL 106777625425.0%1163.0
T37652458713948.92%1331.8
M18 Hellcat6367310825.0%307.0
M24 Chaffee52894141241.67%741.0
Primo Victoria8106477618251.65%1532.3
T25/276734926448.44%830.2
Jagdpanzer E 10010208170844452.48%1544.4
Kanonenjagdpanzer86385024736.17%450.4
Object 2639186581719053.16%1742.7
AMX M4 1949 Liberte8122282253653.36%1488.9
59-1663574671145.45%791.9
Waffenträger auf E 10010203563016846.43%1448.2
T92 HMC10138858315141.72%1039.3
LTTB89767772755.56%1962.3
UDES 14 Alt 5813628222166.67%1809.0
E 25794366027252.21%1346.7
M6687766941754.92%1714.9
VK 30.01 (P)66044961546.67%909.5

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[] 00Odešel18.7.2019
[AMXFR] Fabrique D'AMX 1948998933Vstoupil2.2.2013

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved