eu Hráč mehmetaliolmez


WN8
1389
Recent WN8
1338
(8 Bitev)
Winrate
50.96%
Recent WR
50.0%
(8 Bitev)
Bitev
2241

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 2241 0 1 4 8
Průměrný Tier 7.69 0.0 10.0 10.0 9.75
Winrate 50.96% 0.0% 100.0% 75.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.83 0.0 0.0 0.0 0.13
Udělené poškození 1153.09 0 0.0 1571.75 1757.5
Obrana základny 0.57 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 644.95 0 836.0 833.0 666.0
WN8 1389 0 148 (-2) 1220 (-1) 1338
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 3 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 33.33% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 1.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 588 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 450 0 0.0
Průměrně střel 0.0 4.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 677244200)
Načteno za 0.2s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 13:19:40 - 16.10.2026 0:49:59)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/mehmetaliolmez.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=mehmetaliolmez][img]https://lab-vole.cz/Signature/mehmetaliolmez.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
39% (139 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1363
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1275
(1930 Bitev)
WN8 Tier VI
1382
(352 Bitev)
WN8 Tier VII
973
(254 Bitev)
WN8 Tier VIII
1102
(432 Bitev)
WN8 Tier IX
1296
(439 Bitev)
WN8 Tier X
1505
(453 Bitev)

Tanky (55)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
BT-7446225250.0%103.4
G.Pz. Mk. VI (e)2811951100.0%476.6
GSR 3301 Setter74746219251.09%1049.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J48546922356.52%3383.8
BT-536016992100.0%2028.6
Crusader 5.5-in. SP75744878640.7%591.8
T9284276115959.32%749.1
Panther II896062410944.04%1055.3
GSOR the TANK915218072060.0%1585.9
LHMTV8284701560.0%417.2
FSV Scheme A71490870540.0%2501.9
E 509157573916544.85%1439.3
Valentine3127711412100.0%10245.1
E 50 Ausf. M10198974623751.05%1587.3
FV207886559014047.86%944.9
Cruiser Mk. IV4253368540.0%682.2
T-34-8568016373145.16%1454.2
IS-38124147910.0%1230.4
M5A1 Stuart46876983100.0%2803.5
T-1506664525540.0%999.1
M3 Stuart3931767250.0%5098.8
FV3805998562010641.51%746.2
AT 25669595366.67%1660.7
Panther77846894254.76%1329.8
FV30467124836051.67%1240.3
Sturer Emil76294712343.48%728.3
Rhm.-Borsig Waffenträger8157771510748.6%1582.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E3634518633.33%2270.4
Grille 1510193167216555.15%1398.2
VK 30.02 (M)68217893164.52%1943.2
Black Prince7133612466100.0%2446.0
Bishop55793955455.56%1233.4
StuG III Ausf. B45314032454.17%1377.5
Waffenträger auf Pz. IV9178871314848.65%1492.0
Crusader64766187358.9%1455.2
Covenanter55686292458.33%2214.8
Löwe8979805757.14%1180.0
BT-227778211100.0%7830.3
StuG III Ausf. G56674851850.0%1722.6
IS-71021978693748.65%1722.2
Valentine AT46154291258.33%1837.8
Nashorn67594664339.53%1152.6
VK 30.01 (H)57005935957.63%1881.3
Churchill I56926502161.9%1563.9
Matilda45655282065.0%1745.0
Churchill VII67376244344.19%1147.7
T-2844484391369.23%1587.6
Pz.Kpfw. IV Schmalturm65375191050.0%881.9
M24E2 Super Chaffee6193538250.0%361.4
Cruiser Mk. III34625083100.0%2267.9
TVP T 50/511011057901464.29%813.3
Tiger 13161036921683.33%2023.5
TS-581045657450.0%927.5
KV-158886431361.54%2478.8
Strv m/42-57 Alt A.268746944856.25%1565.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved