eu Hráč maugli58


WN8
1403
Recent WN8
1630
(582 Bitev)
Winrate
49.92%
Recent WR
52.58%
(582 Bitev)
Bitev
101284
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 101284 11 37 236 582
Průměrný Tier 8.01 8.45 9.08 8.87 9.16
Winrate 49.92% 27.27% 32.43% 45.76% 52.58%
Tanků odhaleno 0.84 0.27 0.51 0.79 0.82
Udělené poškození 1234.37 1346 1744.97 1460.88 1729.01
Obrana základny 0.51 0 0.0 0.0 0.08
Průměrně zkušeností 674.33 488 617.0 731.0 794.0
WN8 1403 1190 1395 1333 1630 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 601 110 88 804
Průměrný Tier 10 8 6 9.28
Winrate 44.59% 54.55% 48.86% 46.27%
Tanků odhaleno 1.15 1.4 0.93 1.16
Udělené poškození 1880 1202 464 1624.0
Obrana základny 0.8 2.33 0.16 0.94
Průměrně zkušeností 742 784 467 715.0
Průměrně střel 10.82 9.7 5.17 10.01
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 2074 2989 2221 3204
Průměrný Tier 10 8 6 7.92
Winrate 38.96% 48.51% 51.19% 44.29%
Tanků odhaleno 1.27 1.31 1.03 1.06
Udělené poškození 1737 1226 567 1914.0
Obrana základny 2.29 1.51 1.41 0.88
Průměrně zkušeností 652 715 503 748.0
Průměrně střel 7.8 7.64 7.53 9.16
(WG Player ID: 510413947)
Načteno za 1.17s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (31.10.2026 4:49:06 - 1.11.2026 12:10:42)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Excalibur61090010.0%1267.0
Ashigaru10359010.0%0.0
Rhm.-Borsig Waffenträger82345010.0%2209.0
Grille 15101462010.0%771.0
ShPTK-TVP 10081106010.0%779.0
Super Hellcat71486010.0%1697.0
T7862407010.0%2946.0
Object 2611012251250.0%924.0
DBV-15210163411100.0%1057.0
FV207846811100.0%516.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/maugli58.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=maugli58][img]https://lab-vole.cz/Signature/maugli58.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
43% (153 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1516
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1424
(92004 Bitev)
WN8 Tier VI
1163
(10924 Bitev)
WN8 Tier VII
1083
(8058 Bitev)
WN8 Tier VIII
1516
(32354 Bitev)
WN8 Tier IX
1415
(15073 Bitev)
WN8 Tier X
1532
(24897 Bitev)

Tanky (730)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x687057139955.56%1413.9
Caernarvon870360122149.32%646.6
Pz.Kpfw. III Ausf. K5492700785.71%1457.3
Object 257915667804641.3%1577.2
AS-XX 40 t111570885666.67%1243.9
GSR 3301 Setter76246603647.22%1470.1
Charioteer8125969635651.4%1441.6
Excalibur682464417751.98%1233.7
Object 703 Version II8142288614751.7%1576.2
EMIL 19518159993210757.94%2008.1
BDR G1 B525123418344.81%268.1
Sexton I35274221040.0%2186.7
WZ-1209137175810157.43%1370.5
VK 45.02 (P) Ausf. A887265514452.08%967.0
Wz. 64GC Bzyg1027789372755.56%2091.4
K-9110178073722547.11%1523.4
SU-122-447104570741656.49%1531.6
1211017726938246.34%1365.0
T-150683868827757.04%1692.0
Jagdpanther76865248446.43%844.9
Pz.Kpfw. Neu11394411473754.05%3032.0
STA-28117580812251.64%1593.1
KV-5811507849147.25%1262.3
FV304661245936248.07%1114.0
Pz.Kpfw. KW I (r)58458451163.64%1582.8
Aufklärungspanzer Panther74285054045.0%729.3
Matilda LVT47968152157.14%2527.0
S-51796156611047.27%1113.6
GSOR 3301 AVR FS99657353151.61%1649.6
Löwe8138788531353.04%1851.6
T95/FV4201 Chieftain10229688219653.57%1699.9
Strv 103B10213171959950.08%1684.9
T-43755454144949.67%780.0
AMX 13 7574935839043.33%914.0
Kampfpanzer 50 t92038104715864.56%2245.8
50TP prototyp8142179613344.36%1583.9
Leo79217372766.67%1618.6
Object Kust81206621742.86%1189.1
BZ-7911375513821090.0%2489.5
Jagdpanzer E 90916057922166.67%1290.3
M2279226250.0%194.7
KV-1S64805031346.15%791.2
T-54 ltwt.987373635052.86%1325.1
Type 5 Chi-Ri755750713540.74%647.5
Windhund8531520250.0%372.4
FV230 Canopener1015116791442.86%840.1
B1410815710744.86%76.8
Type T-34529233715848.73%698.1
Hummel647438010344.66%563.7
Kampfpanzer 6710665546250.0%322.4
Jagdtiger Prototype815619209062.22%1668.0
AMX M4 mle. 51916858298951.69%1560.0
LHMTV87787515060.0%1488.4
T-7031261535646.43%289.5
Panther/M10711238136552.31%1968.0
Strv S18145971656747.8%1667.7
Strv 7466415665450.0%1131.9
Char Murat973650610.0%309.7
SU-122A56905162263.64%1740.3
T959181282032952.89%1483.5
Tiger I795469133753.71%1265.6
WZ-120G FT9182012151100.0%1540.1
SU-100668351133758.75%1298.2
Vz. 63P1129149343043.33%1861.1
Forest Spirit816888142050.0%1724.9
Type 4 Heavy9138972916247.53%1153.4
Rheinmetall Skorpion G8141677373352.25%1702.8
E 10010166471354145.47%1202.7
Waffenträger auf Pz. IV9116256428140.93%790.8
T110E410204874351349.12%1540.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. D41862973943.59%370.9
Ho-Ri 310223677132752.29%1598.1
Patton the Tank916207736547.69%1708.3
LT-432892583818257.14%2109.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D231216366.67%236.1
KV-48112474710153.47%1348.4
A-205833692100.0%261.0
T-2843072788651.16%969.8
Tiger 1316910590825.0%1504.0
KPz 3 Projekt 07 HK917518527860.26%1914.8
Škoda T 509174479965948.1%1726.4
Kampfpanzer 07 RH8130486420055.5%1974.1
Type 63813778416845.59%1590.8
IS-M813647666642.42%1804.6
KR-11119118485552.73%1113.6
Gorilla1115625321225.0%690.1
Crusader 5.5-in. SP7504590666.67%722.3
AMX 50 Foch B10197470331746.69%1374.4
Panther II884159515246.71%1015.1
Tiger II873455628243.97%638.2
Object 252U Defender8153793413360.9%2001.9
TVP VTU Koncept812727166147.54%1753.0
E 75 TS8156485812249.18%1982.0
Object 7049156564828245.39%1149.5
Vickers MBT Mk. 31015336282740.74%990.6
Ikv 10353864191258.33%905.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C31984817060.0%1046.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer423623910840.74%408.7
Saryuda9831830580.0%638.5
T25 Pilot Number 188997527751.95%1143.1
11310183878216447.56%1550.4
Ares 90 C1122258902857.14%1779.1
AAT60896729020.0%761.9
AMX 50 B10187671051344.25%1477.3
XM69 Hacker1117577453743.24%957.7
T698123979812353.66%1710.6
A4664966581968.42%1529.4
M10 RBFM56295843253.13%1202.5
T49981267574350.2%1176.8
Object 777 Version II917438552944.83%1623.1
E 65 Zwilling818619212850.0%1664.0
Strv 818939619650.0%1057.6
M3 Lee414817416349.69%374.7
Object 279 early10216684811048.18%1366.3
AMX ELC bis53495216957.97%1298.9
VK 168.01 Mauerbrecher81656923250.0%2244.9
SU-100M1785565511055.45%1269.2
T-34 with L-11431234510.0%706.1
LTP3538430.0%2.8
Sav m/4341453141172.73%382.6
T778166388013050.77%2010.2
Cromwell B681176632456.79%1748.5
M-V-Y1021498204440.91%1733.0
Jagdpanther II898556220644.17%861.7
A-44761956413948.92%849.1
Pz.Kpfw. II Ausf. J3441834955.56%1133.2
Škoda T 278158985325651.17%2391.3
T2 Light Tank21633965856.9%767.7
T 55A9154880524248.35%1551.8
Pz.Kpfw. 5581116643742.86%821.9
Ikv 90 Typ B79177131855.56%1380.0
Indien-Panzer810097583557.14%1267.6
Kpz. 3 GST Turm811776192045.0%963.1
Caernarvon Action X8139088912447.58%1863.5
110885859721942.47%800.0
M-III-Y815419393158.06%1965.1
IS-2759953510244.12%579.8
FV224 Chopper79337011553.33%1024.6
TL-1 LPC815818818348.19%2385.8
M4A1 Sherman535030116745.51%786.0
Jade Coil81559925560.0%1758.4
XM57814187692352.17%1160.6
T-34534534160051.0%856.0
P.43 bis68858552676.92%2162.9
M26 Pershing870160919152.36%785.2
Birch Gun41462383250.0%380.7
Rheinmetall Panzerwagen1099569119945.23%1002.6
AMX M4 mle. 45752036223941.84%452.2
Black Rock1129028792343.48%2009.3
Pudel678365519247.92%1354.3
leKpz M 41 90 mm07177941060.0%1427.7
Tiger-Maus919058832951.72%1766.5
LTC II9183911422568.0%3116.7
Semovente M43 Bassotto6544398837.5%573.5
Sherman III55274981338.46%1290.7
AMX 65 t810866736040.0%1170.6
T25/2747139613851.45%487.9
Object 430 Version II9144273317746.89%1501.2
WZ-111G FT9177273812850.0%1533.8
A-43636742112754.33%614.3
AMX 30 B10156372012349.59%1407.6
Crusader61722129955.56%386.6
T1 HMC21795650.0%108.5
Bat.-Châtillon 155 559113755313651.47%1170.1
Vickers Mk. E Type B21571431330.77%469.3
IS-2 shielded7552322812.5%379.3
TBT910509561100.0%740.8
AMX ELC 90161272651010.0%35.8
VK 30.01 (P)64535067656.58%722.2
Nergal81371783757.14%1477.2
Charioteer Nomad8157178010955.05%1821.0
AT 7766150215846.84%661.4
Centurion Mk. 7/19154475113445.52%1494.4
STA-1891567627554.91%1288.7
FCM 50 t8108371830545.57%1278.0
Pz.Kpfw. 38 (t)37912710.0%16.4
Jagdtiger9133065020448.04%1071.8
Type 711017598206854.41%1271.0
UDES 038129570414751.7%1481.0
Comet76115746646.97%931.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3802341560.0%170.2
M40/M4381297708101951.52%1544.7
Char de transition68306927554.67%1339.0
M1279555859051.11%1379.1
Gryphon101496841771.43%916.1
TNH T Vz. 51919398672045.0%1872.7
AMX M4 mle. 5410202877315145.03%1552.8
TS-58156386113045.38%1643.5
T-60234991936.84%0.0
T32882161922446.43%771.5
Lorraine 120 Alby8861599250.0%521.2
Ferdinand8128072612050.0%1313.3
WZ-113G FT10195875217453.45%1319.8
Type 3 Chi-Nu524025214241.55%417.2
STK-21127197841540.0%1612.4
Ashigaru1022427804052.5%1626.3
SU-543213491855.56%759.8
Sturer Emil745642011252.68%499.8
Manticore10106574338246.6%1330.5
BZ-58-29237510632466.67%2470.1
XM66F813036493033.33%1230.4
Stitch8553622333.33%261.2
Type 5 Heavy10213685440350.87%1712.2
CS-59919869013650.0%2213.0
T-28E with F-304231373560.0%479.8
T67539838726350.95%784.8
121B10212889210158.42%2043.1
AC 1 Sentinel4468669366.67%1894.9
FV229 Contender913707562744.44%1061.2
Spähpanzer SP I C75305368941.57%813.8
SU-18217752445.83%61.7
ST-II1018437156937.68%1356.5
Bat.-Châtillon 25 t AP9145873738848.97%1529.8
Archer5284290742.86%428.5
Object 705A10187073516243.83%1463.6
G.W. Panther771946841343.58%803.0
K-91-PT919988305139.22%2031.1
T2 Medium Tank2168225666.67%1018.1
T-100 LT10114677619452.06%1604.3
105 leFH18B2572662051058.04%1739.5
Bat.-Châtillon Bourrasque8168695649156.42%2430.7
Object 590917398413348.48%1742.7
Type 1 Ho-Ni II4516424540.0%788.0
Versuchspanzer 579903630250.0%526.9
IS-410197681715347.06%1571.9
Vickers Medium Mk. I1791472774.07%437.6
Object 27710218286514251.41%1996.1
KV-4 KTTS814357163141.94%1391.3
Leopard 120 Verbessert111468727450.0%886.6
Object 4309157376313544.44%1391.7
SU-2-12255844231631.25%1146.0
VK 100.01 (P)8139289515757.32%1884.7
SU-152742733422146.61%399.6
Centurion Mk. I893771112651.59%1154.3
Hotchkiss EBR78027405358.49%2220.1
T54 Heavy Tank918148852055.0%1766.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2865276057757.14%1362.7
Marder 38T42011877240.28%278.4
Pz.Sfl. IVc526931514451.39%487.4
T-832816949726753.73%1939.1
Sherman Firefly665659210253.92%1315.7
SU-263861114348.84%100.2
Object 14010175874658545.81%1489.4
DZT-15991294654250.0%1011.0
FV217 Badger10184378127053.7%1338.5
Progetto CC55 mod. 54813798536650.0%1668.3
Škoda T 2454414782157.14%1264.2
Black Prince758656519154.45%715.2
Bishop54103455547.27%748.0
Type 1 Chi-He42053235657.14%533.0
Pz.Sfl. IC4393387450.0%1010.8
Object 430U10194075731445.86%1570.6
SU-85I57646424555.56%1775.9
Object 452K1022007332934.48%1567.3
SDP wz 66 Grom810156895858.62%937.7
T216111310450.0%125.6
Object 780102841903450.0%2250.4
Lorraine 39L AM31301991833.33%157.6
Object 268 Version 410204478222352.91%1599.7
Object 265T9531566250.0%312.7
VK 30.01 (H)530026724041.25%513.6
M752243198137.04%523.3
Bisonte C458150894014254.93%1747.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H532539010540.0%654.9
G.W. Tiger9152670216249.38%1601.2
IS769550220549.76%814.2
TL-7917378785957.63%1630.6
Miel814219328160.49%1879.3
Type 4 Chi-To64824787455.41%868.9
Object 705916697986243.55%1497.4
T309152568951048.04%1313.2
Ho-Ri Shugo1126519782762.96%1961.9
FV227 Conceiver814529061963.16%1853.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC811338743056.67%1603.3
Maus10167275431146.95%1253.1
Conqueror9112864816747.9%861.6
Caliban8154392116758.08%1983.2
VK 168.01 (P)812087334247.62%1345.5
Durchbruchswagen 24349334333.33%903.7
Valentine3316431862.5%1330.7
T4042181869940.4%323.2
AMX 404386624366.67%1909.9
CC-46 Pancernik91358640333.33%1026.0
Dicker Max678356630142.52%1348.2
M-VI-Y914916963040.0%1152.2
Leichttraktor11172834257.14%496.6
WZ-111-1G FT811066125145.1%1136.5
Fauteur11332210233145.16%2289.5
Felice9294573250.0%136.4
T54E19163177616150.93%1576.7
Type 5 Ka-Ri8155379710650.94%1486.2
WZ-120-1G FT8149484028556.49%1767.9
AMX M4 1949 Liberte0117684523354.94%1501.4
T29765950024552.65%688.3
Churchill Crocodile69208216165.57%1574.2
Pz.Kpfw. VII10196279615449.35%1487.9
Kampfpanzer 07 P(E)1017287747639.47%1257.4
HWK 3087166287640.79%1196.4
K-2816658752343.48%1933.3
M4A3E2 Sherman Jumbo67747373658.33%1729.6
G.W. E 10010160167441347.46%1497.3
SU-76M41261674158.54%261.7
T-1163162339366.67%734.9
Krupp-Steyr Waffenträger794665110855.56%1364.8
WZ-132891171412449.19%1747.3
L-602121482475.0%734.3
KJPZ TIII Jäger916357336848.53%1533.6
60G FT58206611060.0%2363.8
Pz.Kpfw. IV Schmalturm69136471844.44%1549.8
Cruiser Mk. III31051664650.0%327.8
FV226 Contradictious810387991369.23%1014.3
KV-2686870622961.14%1708.8
AMX 50 1209117362638744.44%974.6
ST vz. 394140351475.0%427.8
M8A142412266155.74%561.3
King Tiger (Captured)79587271250.0%1161.1
AMX 67 Imbattable1118776953237.5%969.4
T-80413616611948.74%334.9
AC 4 Experimental679468114656.16%1680.3
59-1661994335141.18%300.8
T-34 shielded5354411333.33%654.0
O-Ni79667359652.08%1335.4
TS-6996832910.0%468.4
T9286646727149.3%1158.4
T-109132070048545.15%1215.9
SMV CC-67815057844946.94%1793.4
T-12731943223855.26%674.4
Loyd Gun Carriage210298520.0%424.6
Object 430B01074827683.33%983.6
Churchill III548770312947.29%907.3
AMX 13 105 AM mle. 5052472544035.0%265.3
Matilda Black Prince5607646560.0%1602.6
Rheinmetall Skorpion8157780697052.47%1854.7
Grant43124261266.67%1206.2
ARL 44647132029945.82%622.8
Panhard EBR 10510112176442152.02%1398.0
D231331583342.42%293.8
Lansen C8147088324551.02%2034.2
114 SP21019897901163.64%1354.2
Spähpanzer Ru 251982171034950.43%1261.3
CS-52 LIS8142480918149.17%1888.0
FV4025 Contriver1124338591050.0%1370.8
Black Prince II7758490616.67%662.0
M-VII-Y9261310541154.55%2289.8
Char Mle. 75912518536056.67%2155.2
FV1066 Senlac87117323748.65%1477.4
Jagdpanzer E 10010205472161451.95%1546.9
IS-27120377713348.12%1693.2
Rinoceronte10225184610452.88%1879.3
M-IV-Y816139073652.78%1935.0
StuG III Ausf. G53023052540.0%445.8
Nashorn635729020441.67%382.8
Vz. 58 Medvěd934011282580.0%3514.1
WZ-132-11010806476342.86%1080.5
E 25795170451250.2%1410.1
SU-76G FT44784801060.0%1204.5
Renault UE 5731722941070.0%578.3
Ikv 65 Alt II66235785853.45%1197.7
T8031119157564037.5%1017.4
Bat.-Châtillon 12 t88667406956.52%1707.5
Vickers Medium Mk. III31111534055.0%302.1
LT vz. 383192285837.5%633.2
WZ-111 model 1-49157178832949.85%1511.1
Ares 8599876551637.5%675.2
PTZ-781127627822839.29%1497.8
UDES 15/1610185073412541.6%1373.4
AT 252692909446.81%481.8
Object 26810208571523149.78%1469.1
AMX 30 1er prototype9139275413650.74%1339.3
M5A1 Stuart41222217345.21%204.4
AMX 13 F3 AM64643938646.51%547.5
Executor11315610613565.71%2562.6
Lorraine 50 t916468683655.56%1719.2
T1 Cunningham11032498048.75%490.6
Stridsyxa890543630.0%563.4
T-1038168090214257.04%2145.9
VK 75.01 (K)8126785511457.02%1544.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25458534540.0%913.8
Prototipo Standard B9211189630253.64%2327.9
Panzer 58 Mutz89607633562.86%1291.7
M4A3E8 Sherman628733117651.14%391.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E3871594753.19%133.1
leKpz M 41 90 mm GF870964127045.19%1294.8
SPHT9336412463167.74%3207.4
Gonsalo819471050250.0%2281.5
SU-85B424919910346.6%498.9
Sexton II3701871060.0%206.7
Strv fm/211809010.0%169.0
SU-1018114766610148.51%1322.2
Škoda T 40666657628950.52%1295.2
VK 45.02 (P) Ausf. B9135273632049.06%1285.4
Ashbringer10156071610.0%868.3
Challenger751250012347.97%533.1
M2 Light21713585752.63%691.7
G.W. Tiger (P)894552522245.05%1100.6
Type 2597 Chi-Ha31972352568.0%786.9
Object 416896570810354.37%1133.0
T-34-2G FT79326136442.19%1325.3
Type 97 Chi-Ha31712602437.5%382.1
MKA2435629540.0%2256.3
TVP T 50/5110188973695347.64%1656.6
StuG IV579203425.0%0.0
ST-I9138272914850.68%1282.8
Pz.Kpfw. II21914195967.8%938.5
VK 16.02 Leopard51423765352.83%303.6
M48A5 Patton10177074233248.19%1433.2
T23E37975667633.33%1407.9
Chrysler K GF8130583822049.55%1618.3
FV4005 Stage II102090710163849.94%1814.0
TNH 105/1000813118522356.52%1530.5
Bofors Tornvagn816349128850.0%2024.3
WZ-111 Alpine Tiger811457436043.33%1229.5
VK 45.037113377727951.61%1610.4
Valentine AT41891934654.35%428.3
43 M. Toldi III331326010.0%1642.3
GSOR the TANK91320755250.0%1194.9
212A9153073017052.35%1513.4
M4153433706361.9%564.0
Progetto M35 mod. 468152586373151.57%2012.7
M4A3(76)W Sherman69086703043.33%1392.5
60TP Lewandowskiego10228385421256.13%1825.7
Centurion Action X10187077517952.51%1538.0
CS-5389677093154.84%1322.8
AE Phase I9180187116653.61%1854.1
Tetrarch269110520.0%72.4
SDT-58 Vlkodav91519750742.86%1286.9
WZ-132A994068315552.26%1480.5
Chrysler MTC 2TC811138803100.0%972.6
IS-2-II87814161020.0%555.0
SU-14-1781651721152.13%1240.3
Rhm.-Borsig Waffenträger8125067299750.45%1235.5
Pz.Sfl. IVb42872215952.54%824.0
Grille 1510202165584445.14%1525.3
VK 30.02 (M)65083986543.08%789.3
BZT-7010331012702100.0%2496.4
Marder II31621845757.89%436.6
Leopard 110180871348447.93%1450.9
T3 HMC21111072638.46%238.2
BZ-751021409185666.07%1676.0
Concept No. 510187074210651.89%1595.0
Pz.Kpfw. 35 (t)290162850.0%296.2
AM 39 Gendron-Somua23126011060.0%1462.5
Konštrukta T-34/10078737168958.43%1564.7
H3939532110.0%20.9
FV4004 Conway9161076514555.86%1587.8
Object 274a8156489716648.19%2231.0
FV42028112880524852.42%1530.1
T28 Prototype893457822045.45%847.7
SU-100Y678260613354.14%1389.5
T 54D915708082850.0%1512.7
T-54 first prototype8108378633353.15%1431.7
G.Pz. Mk. VI (e)224711233.33%3.1
M7 Priest38192520.0%0.0
Renault FT12093540.0%0.0
ShPTK-TVP 1008132276560349.25%1505.0
Char Futur 49214897012654.76%2379.4
T-34-1751448323350.64%634.9
KV-220-254976711361.54%909.4
Type 97 Te-Ke2130336450.0%513.0
Taschenratte11226293711049.09%1258.3
SU-85550634332649.39%1096.0
M53/M559150571884651.65%1608.2
AMX 105 AM mle. 4741952665150.98%530.7
M4A3E8 Thunderbolt VII66486482755.56%1180.5
P.44 Pantera8125577613053.08%1802.8
T1 Heavy545745032050.94%880.0
T-34-2857651231640.19%511.6
M56 Scorpion710396341353.85%1605.3
ARL V3963653582839.29%416.1
Pz.Kpfw. B2 740 (f)44135991154.55%1077.1
FCM 36 Pak 4034936131060.0%1735.4
T28 Concept73464451346.15%254.4
T-44861155031643.99%633.9
UDES 16917099077062.86%2012.3
Heavy Tank No. VI678466019055.26%1435.2
WZ-13178257676261.29%2222.9
M4A1 Revalorisé8114372022451.79%1380.6
Object 252U8140087119458.76%1592.8
Renault Otsu1119411250.0%411.1
M1039106663518845.21%833.7
T34 B814538518755.17%1915.1
MTLS-1G1432684951662.5%1216.1
Chi-To SP713907859951.52%1677.4
ISU-122-281129435425.0%766.0
Type 95 Heavy4111232650.0%186.0
Covenanter59415513745.99%87.4
Lorraine 155 mle. 518109660334852.59%1350.1
Fiat 30001365720.0%0.0
SMV CC-64 Vipera816638758748.28%2040.9
Churchill I527924117349.71%425.1
Churchill VII634929620349.26%444.8
T1455787491266.67%1340.4
Cromwell647245033347.15%809.1
WZ-111 model 5A10186777415547.1%1503.5
ASTRON Rex 105 mm8172190110346.6%2022.7
Leichter Kpz. 70 (K)8164213243100.0%3557.3
T-34-85M695779826756.55%1728.6
UDES 03 Alt 3915527651353.85%1414.1
VK 28.0162924757545.33%660.3
T-50-268218423756.76%2881.0
E 759125468221648.61%1103.5
Pz.Kpfw. I267137366.67%285.3
Rambo91487579333.33%932.2
KV-3785161010648.11%1025.6
FV4201 Chieftain Proto915277474443.18%1371.5
AMX Canon d'assaut 1058138674722046.82%1594.4
T7 Combat Car21232831250.0%511.3
O-I Experimental570962412954.26%1534.9
T57 Heavy10201379228050.71%1669.9
Pz.Kpfw. III/IV518419220247.52%303.0
Type 3 Chi-Nu Kai52773452653.85%600.2
M47 Iron Arnie816729236650.0%2075.1
Ares 758718480633.33%462.2
FV215b10164572218846.28%1223.8
Tiger (P)78236006842.65%910.8
WZ-131G FT67236081258.33%1264.5
Carro da Combattimento 45 t1014016331540.0%730.3
AMX 13 (FL 11)52674744100.0%789.0
Leopard Prototyp A9138271420746.86%1294.5
Lago431915510.0%698.1
M4A1 FL 10610517943455.88%2148.3
ELC EVEN 90873377140654.19%1574.2
XM551 Sheridan10116873211151.35%1400.4
Cruiser Mk. I11762041040.0%699.1
M18 Hellcat658546258849.66%917.5
M24 Chaffee52174113145.16%520.5
SU-130PM8154075959147.04%1546.2
Object 283916238482254.55%1641.9
Alecto41911978245.12%337.2
Alembic814219451872.22%1581.4
FV215b (183)101889680107149.67%1487.5
Obsidian813479178253.66%1792.5
D12112187560.0%468.1
Super Hellcat798365511349.56%1464.2
Type 64653863835855.31%1438.0
Cruiser Mk. IV41181964148.78%181.8
LTTB85517171560.0%1052.4
Chi-Ni21815261100.0%1064.8
T-44-1008127281042351.54%1730.2
KV-1 shielded5634740450.0%1279.8
AMX 50 Foch (155)10203073948053.96%1619.6
M6651641322148.87%654.6
Bat.-Châtillon 155 5810136862799849.1%1318.3
T78612408454257.14%2103.6
53TP Markowskiego813578557850.0%1697.2
P.43 ter79137172657.69%1524.9
T348897593187144.52%888.9
BZ-17681877100318451.63%2118.6
Object 168 German8936627560.0%990.6
M54 Renegade8157592814956.38%1898.9
ISU-122S7731529850.0%840.8
O-I683168142755.97%1606.5
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)271811102100.0%2903.9
MS-111652922.22%0.0
Prototipo 6898740140.0%579.0
Excelsior56066804247.62%1338.6
VK 36.01 (H)647537512647.62%655.6
IS-38120471854548.81%1434.5
NC 70 Błyskawica1016145974535.56%953.9
M3 Stuart3215428875.0%1050.1
AMX AC mle. 4676234818243.9%649.9
GSOR 1010 FB8158885514756.46%2163.9
Wespe31361484852.08%388.1
Vickers Medium Mk. II258138862.5%223.1
Panhard EBR 75 (FL 10)895582721155.92%1910.5
T28813547437640.79%1529.8
Toro92137960560.0%2089.4
122 TM816039309862.24%1984.4
1128733542250.0%663.7
M46 Patton KR8113178015552.26%1514.4
AMX 50 100897860742344.68%994.7
Bat.-Châtillon 25 t10191474964648.61%1752.0
T-34-85 Rudy681167030449.34%1537.2
M16/43 Sahariano34567161100.0%1492.5
Gabler’s Destroyer5256376425.0%469.3
IS-3A8153793115950.94%1813.2
Jagdpanzer IV63763934542.22%433.3
AMBT8173692732356.04%2179.3
Strv 107-121119366335032.0%971.2
Super Conqueror10210478627544.36%1652.6
Chrysler K81105566333.33%955.6
WZ-111 model 688939292100.0%947.3
Object 261101497715113150.57%1330.7
T71 DA788278619558.97%2123.2
ISU-152K8156478625449.61%1952.9
Panzerjäger I21522431855.56%490.9
KV-1534526914643.15%529.2
S35 CA54033994355.81%831.9
T110E310204477314452.08%1591.5
M5 Stuart41183072646.15%121.5
Renault NC-31117100250.0%85.0
M2 Medium Tank31271573548.57%296.9
AT 15893061422046.36%842.4
Kolohousenka114120520.0%557.1
Strv K9203910278062.5%2305.7
T-34-38112871631244.87%1307.9
STB-110189880327452.92%1657.6
Matilda IV5399391333.33%726.5
E 50 Ausf. M10181270541443.96%1418.8
Yong Bing930401214666.67%3698.3
Valiant503331100.0%261.0
DBV-1521019597207550.67%1230.7
T-4521523222152.38%707.4
AMX AC mle. 48885553720540.98%746.7
SU-100I57445603148.39%1342.0
FV38059126364225048.4%1171.3
Emil II9178184316650.0%1646.1
Coccodrillo102113609520.0%1190.1
Škoda T 25673069626657.89%1703.9
O-Ho8115774712646.03%1230.9
Strv 103-09168372721046.67%1451.4
T37655963738051.05%1693.3
Lion1023298299752.58%2210.5
ARMT565636910.0%1099.4
Pz.Kpfw. T 255639631837.5%1778.1
Type 62769169610252.94%1599.7
VK 30.02 (D)711078502646.15%2066.9
T110E510164077230750.16%1224.3
T56 GMC31311655058.0%355.8
Type 578154810252466.67%2086.8
AT-1289943348.48%161.9
SU-122-54026631081580.0%3385.9
BT-7 artillery31252282642.31%260.5
Bretagne Panther68296632454.17%1395.2
Škoda T 568179996918955.56%1992.8
Matilda432037616855.95%900.3
Somua SAu 4042393033647.22%480.5
T-34-85647139356348.49%799.1
ISU-1528104257818850.0%1000.9
M24E2 Super Chaffee65355132339.13%1397.7
TOG II*67716521957.89%1246.1
Durendal1027949495560.0%2479.4
Strv m/42-57 Alt A.2688368322148.87%1683.6
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)815087589340.86%1672.2
T26E5 Patriot8120987616058.13%1591.9
MT-2563896052867.86%1235.0
AT 15A7104275414054.29%1457.1
Pz.Kpfw. II Luchs425945520656.31%1015.6
Kanonenjagdpanzer 1058142279124453.28%1742.6
E 509115866121845.41%981.3
Object 7529233410173256.25%2072.2
50TP Tyszkiewicza919088526145.9%1902.9
Emil I8133779715453.25%1674.4
Vz. 71 Tesák107926312846.43%651.7
TS-54815579315650.0%1861.8
SZDV Vz. 5081055768977.78%1026.9
IS-68134985623455.56%1754.5
Panhard EBR 9099507563043.33%1529.7
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8110071615545.16%1249.7
Lorraine 155 mle. 50769744131343.45%802.8
KV-85657743339048.46%870.1
Lorraine 40 t8155386784654.37%2166.6
T26E3 Eagle 771408972250.0%2579.0
GSOR 10088170987130152.82%2136.7
Cobra9206993421160.66%2225.4
T-4631491794443.18%446.9
T-2624386540.0%0.0
Ares 901016666951942.11%1192.5
AltProto AMX 308146389312354.47%1987.6
Object 26010189976517444.83%1354.5
T-293297491650.0%1064.7
IS-710157871056246.09%1241.8
Somua SM8174996819053.68%2118.5
M41 Walker Bulldog868964320548.78%1266.7
P26/4044145471070.0%1336.2
M44670954622351.12%1236.6
Hirschkäfer1115816791145.45%814.8
KV-1SA57997421250.0%1787.7
TS-60989046110.0%484.6
Turtle Mk. I8156390013256.06%1719.4
Kunze Panzer918969369056.67%2358.7
TT-130M91496738944.44%1280.7
Vz. 60S Dravec101621989475.0%914.5
M6A2E1812398276956.52%1586.2
M48A2 Räumpanzer812208102445.83%1332.8
Concept 1B919419298450.0%1794.8
T-549101564346042.39%938.3
Kranvagn10205780623947.28%1705.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J4941679246.74%66.0
4TP1195396333.33%950.9
STG8113372719150.79%1386.4
Charlemagne823031133560.0%2221.6
Grille541833211452.63%797.9
Panther mit 8,8 cm L/71890775211553.04%1224.7
Type 619152674620550.24%1531.6
Kpz. Erich Konzept I9927646250.0%615.4
T26E4 SuperPershing887967473745.59%1019.8
SU-866924754445.45%998.6
Universal Carrier 2-pdr2861111546.67%165.4
M10 Wolverine525621218149.72%404.7
FV207890055930046.67%960.7
Achilles64794394341.86%668.6
Type 598129985925650.78%1895.7
AMX 50 Foch915877397848.72%1380.9
AMX 13 90985064769045.65%1220.0
56TP814568915560.0%1749.3
T20742540217044.12%379.7
AMX 13 10510140472826049.62%1855.2
P.4354724801353.85%1317.5
Sherman VC Firefly67466492040.0%1148.8
Panther75875207542.67%784.6
AMX Chasseur de chars898271243251.16%1341.8
SU-14-28124664919253.13%1386.5
CS-6310196976311546.96%1767.4
Progetto M40 mod. 6510233584226552.45%2166.8
Controcarro 3 Minotauro10214983410251.96%1573.9
Type 58637441520846.63%542.9
Stuart I-IV31155222100.0%450.1
Vz. 68 Squall84835512744.44%650.2
M22 Locust31763121346.15%518.7
AMX 13 57796285816356.44%2155.2
Chi-Go71101914366.67%1490.9
Tortoise9128566035747.62%909.8
Primo Victoria8106073613244.7%1322.9
AT 8637633520048.5%485.1
SFAC 105820178751250.0%2236.1
T-62A10169380910457.69%1613.6
Object 263918428218957.3%1692.4
AT-FV230 Breaker1125418426741.79%1697.0
Light Mk. VIC21223182060.0%635.9
M46 Patton996963124350.21%839.4
AMX 12 t651958322946.29%1380.3
Conqueror Gun Carriage10163669771852.65%1682.2
null0180769412055.83%0.0
T92 HMC10160165360249.34%1473.5
Chimera8167792917055.29%1931.8
T-505522783560.0%2560.9
UDES 14 Alt 5814037423743.24%2056.0
Renault FT AC22981250.0%75.8
Vz. 5510241588211553.91%2000.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved