WN8
1694
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
51.15%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
15398
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 15398 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.12 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 51.15% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.17 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1478.29 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.3 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 717.73 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1694 0 0 0 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 98 0 0 98
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 45.92% 0.0% 0.0% 45.92%
Tanků odhaleno 0.99 0.0 0.0 0.99
Udělené poškození 1612 0 0 1612.0
Obrana základny 0.3 0.0 0.0 0.3
Průměrně zkušeností 716 0 0 716.0
Průměrně střel 8.05 0.0 0.0 8.05
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 33 0 2
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 48.48% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.67 0.0 1.0
Udělené poškození 0 1255 0 1648.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 728 0 158.0
Průměrně střel 0.0 6.3 0.0 6.0
(WG Player ID: 562068808)
Načteno za 1.41s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (10.10.2026 22:07:17 - 15.10.2026 16:29:29)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/marco_3_1104.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=marco_3_1104][img]https://lab-vole.cz/Signature/marco_3_1104.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
31% (94 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
847
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1746
(14305 Bitev)
WN8 Tier VI
1546
(1009 Bitev)
WN8 Tier VII
1165
(581 Bitev)
WN8 Tier VIII
1607
(6345 Bitev)
WN8 Tier IX
1908
(2859 Bitev)
WN8 Tier X
2022
(3507 Bitev)

Tanky (241)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6891067120746.38%1647.9
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)811266921154.55%1250.5
T786657637366.67%1060.2
Sexton I306310.0%0.0
53TP Markowskiego89146758951.69%954.8
P.43 ter79957861070.0%1781.0
Ikv 65 Alt II629724012244.26%296.3
Object 2579114451422848.25%916.9
T80311584571250.0%218.5
Bat.-Châtillon 12 t870454721646.3%1103.3
Object 703 Version II8153084968352.12%1792.9
EMIL 1951817988701631.25%2031.5
BT-741864171100.0%665.3
StuG IV502751100.0%261.0
MS-1102121100.0%261.0
XM57811187951369.23%1012.2
Excelsior53043196251.61%456.8
Škoda T 1777586324650.0%1562.7
K-911015740620.0%0.0
Type 63815949426155.74%1761.3
TNH T Vz. 51920187916144.26%1710.8
IS-3888247036845.92%796.2
T-60266239250.0%107.8
T-1506136590813066.92%2822.7
BZ-176812067866451.56%1015.8
M4-8556407491172.73%1613.5
GSOR 1010 FB814107764948.98%1630.8
TKS z n.k.m. 20 mm2288469560.0%1772.1
T1 Cunningham161155250.0%179.7
GSOR 1008814457192951.72%1490.9
Indien-Panzer812786934346.51%1760.4
Prototipo Standard B917147616045.0%1584.0
Renault R3521068930.0%229.0
Ares 7587877402466.67%882.4
FV226 Contradictious8679488633.33%352.8
Strv m/4255605331855.56%1617.4
122 TM818069634957.14%2272.2
SPHT98076531250.0%418.7
121B10272788337458.56%2660.9
IS-710157167312547.2%1117.2
Bat.-Châtillon 25 t10187170910250.0%1478.4
M54 Renegade814908531457.14%1540.9
Strv fm/211432930.0%0.0
M-IV-Y816829294757.45%1992.7
SU-101812096212860.71%1376.0
Löwe8194998329153.26%2670.4
IS-3A816798272948.28%1761.5
CS-631023208335851.72%2124.7
AMBT816028655957.63%2085.9
Strv 103B10189365411549.57%1293.7
T-4375644723557.14%829.6
M3741321871353.85%306.1
Super Conqueror10272088512548.8%2450.7
E 50 Ausf. M101122608825.0%641.4
M15/423248252450.0%574.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9106759611940.34%831.6
Object 2611014127164951.02%1174.5
Leo77796175147.06%1138.4
ISU-152K89474281513.33%658.9
Panzerjäger I251140837.5%0.0
Pz.Kpfw. II21975363100.0%928.3
KV-152753643958.97%490.4
M48A5 Patton1013566913740.54%898.1
P26/404610458955.56%1777.4
4TP112318610.0%380.1
Bat.-Châtillon Bourrasque8151880519648.47%1769.9
Pz.Sfl. IC447622810.0%1094.5
M2 Medium Tank302181100.0%261.0
Concept 1B922688705756.14%2018.2
UDES 03877347514544.14%606.4
T-70397247450.0%199.3
Object 2771024258244151.22%1835.2
Object 430918137815947.46%1683.9
M4153284291100.0%512.0
Progetto M35 mod. 4681452739130649.77%1733.9
Panhard AMD 178B683074711460.53%2807.8
Strv S18870478560.0%801.5
60TP Lewandowskiego10247171634750.43%1939.4
Škoda T 27812045221618.75%1298.7
Vz. 64 Blesk87286095352.83%1127.1
CS-53813277398146.91%1885.2
Strv 74610357832263.64%2173.3
Hotchkiss EBR75725856248.39%1107.8
AE Phase I9267897764457.76%2966.6
Emil II9222697110053.0%2282.7
SDT-58 Vlkodav915088106752.24%1347.0
Škoda T 2569066306450.0%1791.3
M4A1 FL 106527552475.0%777.1
50TP prototyp817608391758.82%2088.7
Strv 103-09167964512850.0%1423.5
SU-10069946366653.03%1867.1
Object 1401012667681952.63%937.0
DZT-1599164785511859.32%1522.6
113 Beijing Opera1022385313438.24%1759.6
40TP Habicha6251357850.0%273.7
Škoda T 245564540850.0%1602.5
VK 30.02 (M)66335941060.0%1253.2
Rheinmetall Skorpion G8100253910046.0%873.7
14TP42082351435.71%492.0
VK 30.02 (D)711516832737.04%1835.0
Marder II3189270955.56%492.0
Leopard 11020858212968.97%1681.2
45TP Habicha77665715651.79%889.9
7TP21032812100.0%390.4
T-4489696432842.86%1101.8
Caernarvon816517863938.46%1808.5
BT-7 artillery3334426850.0%1147.5
Bretagne Panther6806850250.0%1119.5
Škoda T 5684167801100.0%331.0
AM 39 Gendron-Somua27231040366.67%5030.5
WZ-111 model 681605774425.0%1604.3
LT-432891869826650.38%1729.1
T-284641782944.83%49.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C33373832161.9%1655.2
M47 Iron Arnie816749104254.76%1977.4
P.44 Pantera813287134245.24%1798.7
IS75214749743.3%447.2
Škoda T 50917728593961.54%1883.4
TS-581670785944.44%1524.2
Object 430U1020237356050.0%1535.6
Vz. 551022467693452.94%1792.3
T57 Heavy1019956916347.62%1378.3
Kampfpanzer 07 RH813997351942.11%1947.3
Object 705922729643754.05%2176.5
M7 Priest3182273977.78%494.8
XM66F813086941442.86%1310.3
IS-M857426870.0%323.3
Stitch881311611100.0%823.2
ShPTK-TVP 100812907624652.17%1350.0
Char Futur 49117934510.0%635.6
25TP KSUST II510195688651.16%3012.4
Maus101420891560.0%1126.7
Conqueror917587493537.14%1546.2
Panther II89907262050.0%1210.8
E 75 TS8918460616.67%624.8
SU-8555764301764.71%1298.8
E 50915227953154.84%1419.7
Object 7529201410113969.23%1803.4
50TP Tyszkiewicza9138769012846.09%1131.0
Vickers MBT Mk. 31020055111747.06%1596.5
Ikv 10351952116643.94%228.8
TS-548210714743100.0%2720.5
T-34-8565574644650.0%928.7
Vickers 6 ton264184366.67%261.0
SZDV Vz. 50876836270.0%402.9
T1 Heavy5675560666.67%1272.0
Vz. 44-1714408322842.86%2060.5
Panhard EBR 909136584424660.16%2390.2
Leichttraktor1268910.0%3.1
Pvlvv fm/4222161837.5%17.4
Ares 90 C11126843320.0%666.2
T28 Concept764518510.0%543.4
TVP T 50/511017446903256.25%1532.2
Heavy Tank No. VI643222110.0%381.6
T54E19176372111447.37%1590.4
KV-8562663826453.13%288.1
Windhund8220147710.0%1769.8
WZ-120-1G FT81354637944.44%1380.6
Object 252U8190210217261.11%2426.4
Object 777 Version II9129136310.0%753.5
T2978595781741.18%821.6
SFAC 10589106156650.0%724.8
P.43 bis67335783141.94%1226.1
T-46389268540.0%110.0
K-2812038001060.0%1258.2
DS PZInż5649448933.33%1240.4
Renault FT1108210366.67%681.6
T-26238156450.0%81.7
AMX ELC bis54164391752.94%1486.8
SU-100M1711126752638.46%1438.2
Lorraine 155 mle. 5188476099451.06%830.4
CS-599196685710547.62%2219.9
BT-22170309250.0%805.1
AMX 383069250.0%92.3
SU-76M4440384785.71%1370.5
T-11631781994443.18%614.2
Somua SM81983104314759.18%2513.2
Sav m/4341561583647.22%227.8
AMX 13 7572874932334.78%294.5
SMV CC-64 Vipera8183996716657.23%2217.5
KV-1S6170359450.0%106.1
KJPZ TIII Jäger943319810.0%45.2
Semovente M415843610955.56%2111.9
AMR 3521232231100.0%607.4
KV-263833941250.0%463.5
Turtle Mk. I89246401546.67%701.6
Ikv 90 Typ B73942692646.15%335.4
T-34-85M65103551353.85%731.9
Kpz. 3 GST Turm81415666933.33%1423.6
T-54916229266963.77%1778.6
Kranvagn10291393918256.04%2885.6
Renault Otsu156923410.0%2707.7
T-8043093661963.16%1371.7
CS-44715138763256.25%3132.6
T-10917777942548.0%1577.9
T26E4 SuperPershing815088046550.77%2031.1
SMV CC-67816389243956.41%2183.3
Ikv 7231021062630.77%30.7
AMX Canon d'assaut 105811006801060.0%1248.6
T92 HMC1012876716256.45%1063.2
T-44-100814707484042.5%1834.2
AMX 13 90997557015652.56%1428.3
212A96426343956.41%480.4
T-3453573321540.0%719.1
S-5173895971100.0%436.5
AMX 13 1051010025673148.39%936.4
M26 Pershing815588283551.43%2070.3
P.4355704732748.15%1643.6
CS-52 LIS818399695658.93%2536.1
Leopard Prototyp A915646863138.71%1245.9
SU-14-2880753812643.65%676.4
Progetto M40 mod. 6510239172332552.31%2025.0
Lago4410410475.0%1391.8
Controcarro 3 Minotauro1025119097659.21%2007.0
Type 58679035310.0%1390.3
Tiger-Maus917518533056.67%1555.5
ELC EVEN 90883372925051.6%1658.9
Vz. 68 Squall84396501566.67%730.3
Semovente M43 Bassotto67494222268.18%1335.3
E 65 Zwilling813688754252.38%1139.6
M18 Hellcat6493565683.33%825.0
Panther/M107827692955.56%1356.3
Controcarro 1 Mk. 2925229905550.91%2421.5
Lorraine 155 mle. 507758643944.44%722.9
Object 2839191110861100.0%2601.4
Char Mle. 75961835220.0%521.0
AMX M4 1949 Liberte0135471730748.86%1705.9
StuG III Ausf. G542147366.67%261.0
FV215b (183)1015526097443.24%1043.1
Toro922428081127.27%2055.4
M46 Patton917448741060.0%1814.4
T1 HMC220103757.14%172.0
AMX 12 t654845525052.0%1420.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41631644831.25%172.0
10TP3105182425.0%137.6
Matilda Black Prince568360310.0%1739.8
Panhard EBR 105101734754108152.08%2248.0
SMV CC-56711597272560.0%1781.8
B.U.G.I.68996341464.29%1598.1
SU-130PM8121460319442.78%1101.8
Pz.Kpfw. III Ausf. K5239335850.0%413.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved