eu Hráč mano228


WN8
943
Recent WN8
1547
(345 Bitev)
Winrate
46.24%
Recent WR
46.67%
(345 Bitev)
Bitev
18276
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 18276 0 5 48 345
Průměrný Tier 6.96 0.0 9.6 8.98 8.78
Winrate 46.24% 0.0% 60.0% 52.08% 46.67%
Tanků odhaleno 0.8 0.0 0.6 0.67 0.83
Udělené poškození 838.81 0 2049.6 1691.38 1724.84
Obrana základny 0.21 0 0.0 0.29 0.24
Průměrně zkušeností 486.6 0 929.0 821.0 822.0
WN8 943 0 (+1) 2133 (+1) 1664 (+3) 1547 (+15)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 1 1
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 2.0 2.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 14 14.0
Průměrně střel 0.0 0.0 2.0 2.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 70 335 8 450
Průměrný Tier 10 8 6 8.28
Winrate 32.86% 51.64% 25.0% 42.0%
Tanků odhaleno 0.79 0.5 0.75 0.39
Udělené poškození 1652 1228 289 1814.0
Obrana základny 5.56 2.3 0.0 0.55
Průměrně zkušeností 518 693 150 699.0
Průměrně střel 5.84 6.46 4.5 8.02
(WG Player ID: 507811880)
Načteno za 1.27s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 13:22:57 - 17.10.2026 9:50:12)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/mano228.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=mano228][img]https://lab-vole.cz/Signature/mano228.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 18892 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
12% (43 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1245
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
959
(13888 Bitev)
WN8 Tier VI
658
(2780 Bitev)
WN8 Tier VII
833
(2229 Bitev)
WN8 Tier VIII
1045
(4674 Bitev)
WN8 Tier IX
1022
(2285 Bitev)
WN8 Tier X
1265
(1761 Bitev)

Tanky (318)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T25 AT7133261510.0%1846.8
Excalibur694542120.0%1441.0
BT-74951791361.54%265.0
53TP Markowskiego89226177140.85%791.4
P.43 ter79496802540.0%1220.9
Ikv 65 Alt II64282649441.49%497.3
Object 257991645231747.0%675.6
Bat.-Châtillon 12 t852962419547.18%779.4
Panzerwagen 39319618120.0%595.9
Renault UE 5731101268737.93%93.2
AMX ELC bis513124616950.3%267.2
BDR G1 B55393772540.0%850.9
StuG IV55394491353.85%1239.8
O-I63833168948.31%468.5
Fantôme91682806540.0%1478.4
Valentine AT44562401936.84%1138.3
MS-11058366.67%222.0
BZ-58711278613154.84%1597.9
E 77912586382040.0%810.0
Panhard AMD 178B62493649937.37%410.4
AT 253743223641.67%652.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31762111275.0%603.6
Chi-Go770126520.0%582.1
T-34526125120751.21%564.4
VK 36.01 (H)65525712650.0%888.5
M127514420922.22%382.7
Pz.Kpfw. I2611671050.0%110.7
TNH T Vz. 51917608584546.67%1483.6
IS-3892147466548.12%943.3
M5A1 Stuart4434502757.14%1533.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro2100144742.86%166.4
M3 Stuart31521921747.06%448.8
Jagdpanther75123318042.5%437.0
Ferdinand875045211542.61%522.1
TKS z n.k.m. 20 mm221122810.0%832.8
Wespe31551285339.62%337.4
S-517873488616.67%752.2
SU-100M1764838211349.56%710.6
Löwe89056611050.0%771.6
KV-58616494333.33%354.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. F254644731631.25%809.9
VK 45.02 (P) Ausf. B911887115650.0%951.3
T3763994621233.33%858.0
Type 5 Ke-Ho41902211650.0%492.3
M4A3E8 Sherman64663464030.0%621.6
Ares 75812328385354.72%1455.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E317720914445.14%388.2
P.43 bis654844012745.67%922.3
T-293197316450.0%494.4
SU-130PM8158980218656.99%1619.2
Hotchkiss H35260132714.29%10.3
T7 Combat Car2861821560.0%386.7
IS-710136062126640.98%859.2
Bat.-Châtillon 25 t1013036271546.67%852.6
SU-85B430321314941.61%570.0
Strv fm/211162250250.0%819.1
SU-101883045225050.4%759.9
Gabler’s Destroyer5426459250.0%1250.2
Ashigaru10223977731849.06%1588.6
Sturer Emil79125531546.67%1088.0
Matilda45033962040.0%1234.5
Jagdpanzer IV64534263461.76%747.1
Tiger II Kuromorimine710106775743.86%1112.9
M2 Light2114221955.56%372.5
G.W. Tiger (P)867640819943.72%546.7
AEC Armoured Car53933601533.33%648.5
Type 2597 Chi-Ha3428283714.29%1530.8
Spähpanzer SP I C73404715060.0%601.5
Spähpanzer Ru 25196466135339.62%722.1
T-4373804281361.54%556.7
T-26288921233.33%179.6
MKA22883893444.12%1026.9
Bat.-Châtillon 25 t AP915077607546.67%1459.3
T-54999360823046.52%821.9
Bishop53292721233.33%426.1
Jagdtiger914766586349.21%1077.1
Škoda T 1774085016237.1%546.6
Pz.Kpfw. II21081893450.0%305.5
KV-1529125523246.98%422.9
G.W. Panther776154315054.67%854.8
VK 16.02 Leopard51582318038.75%222.8
S35 CA55494581266.67%1303.8
P26/4044472685046.0%1168.9
Mitsu 10857564461926.32%1330.6
TNH 105/100089466434143.9%962.5
M5 Stuart41092062544.0%77.6
Pz.Sfl. IC4212201933.33%361.2
M2 Medium Tank31121991566.67%408.3
Pz.Kpfw. VII101667601933.33%854.4
B1432515040.0%642.9
Super Conqueror1020068393250.0%1397.8
Object 5909164585212850.0%1468.6
Pz.Kpfw. II Luchs41072195248.08%197.8
Type T-3453713653554.29%929.1
Hummel64763236555.38%605.9
Versuchspanzer 57920188983644.44%1855.2
43 M. Toldi III312314550.0%302.2
VK 45.02 (P) Ausf. A88726235437.04%771.5
GSOR the TANK91344893366.67%1203.9
Carro da Combattimento 45 t1020468592759.26%1482.3
Vickers Medium Mk. I156902138.1%42.9
Object 277103057841540.0%2410.2
Chrysler K GF811446383129.03%1026.5
Object 430918541154580.0%1864.0
Renault FT 75 BS21742091100.0%1123.1
M415413299633.33%396.5
M4A3(76)W Sherman634318710.0%248.8
Black Prince II71029903955.56%1409.7
M15/4233772731266.67%1207.2
BT-7 artillery3951251241.67%109.4
Vz. 64 Blesk86255822941.38%814.0
Durchbruchswagen 242432482250.0%546.4
CS-5386465701346.15%690.5
Hotchkiss EBR73044584438.64%379.1
AE Phase I92808941933.33%2779.3
LT vz. 35299183977.78%476.6
Škoda T 25649334413547.41%771.1
Tiger I79837106852.94%1263.6
50TP prototyp81049686944.44%835.8
AMX 4041441885343.4%325.5
Pz.Sfl. IVb41991535545.45%433.4
SU-100649427219139.79%591.0
Object 1401018457267334.25%1278.1
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4441682646.15%56.3
Rhm.-Borsig Waffenträger814906827045.71%1395.9
40TP Habicha64403306639.39%544.6
Škoda T 24526322711843.22%515.0
BZ-166813587605442.59%1400.7
VK 30.02 (M)64814833259.38%843.0
Type 4 Heavy914407416847.06%1143.8
Rheinmetall Skorpion G8139067767745.94%1372.4
E 100101023548333.33%433.5
50TP Tyszkiewicza911646644843.75%828.2
14TP41422314443.18%299.4
VK 30.02 (D)75865007746.75%780.3
T110E51012888452259.09%983.7
Waffenträger auf Pz. IV913946553745.95%1020.5
45TP Habicha76324039136.26%553.7
T3 HMC22666333.33%0.0
Sturmpanzer I Bison33221425.0%0.0
AT-124466728.57%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. D416518310139.6%267.6
T-4483773832035.0%173.7
Pz.Kpfw. 35 (t)21341691330.77%523.4
Lorraine 39L AM3861311070.0%267.9
ISU-152K8123852427538.91%1120.8
Ikv 10354022727045.71%789.4
Object 268 Version 41019736738535.29%1184.3
Patton the Tank9771551250.0%649.6
VK 30.01 (H)54355281457.14%1042.0
ST vz. 3941872396659.09%543.6
Turtle Mk. I813737694837.5%1225.4
Konštrukta T-34/10075324129256.52%740.0
TVP T 50/5110135762116342.94%838.6
FV224 Chopper79527283647.22%1049.4
A-2051311878048.75%257.3
Somua SAu 4044492712030.0%1047.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C31131774238.1%285.1
M24E2 Super Chaffee6342342837.5%709.9
FV420285445011050.0%510.2
G.W. Tiger98666346749.25%666.9
IS775840549644.35%892.7
Škoda T 5096485279550.53%420.9
Vz. 551020387702343.48%1379.6
T-60257126944.44%27.1
Renault NC-31111701457.14%147.6
LT vz. 3831141483336.36%195.3
Vickers Medium Mk. II201720.0%0.0
Leopard 110198473229745.79%1420.0
Renault FT11262341100.0%728.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H532627324945.38%693.5
Char Futur 49164777116547.88%1397.0
25TP KSUST II52183103040.0%256.0
Maus1019068286546.15%1259.7
Object 41688226294047.5%907.3
T2 Medium Tank2951514445.45%288.2
Panther II88455795750.88%942.6
Tiger II812046246238.71%1128.7
TVP VTU Koncept850037812934.11%365.2
Taschenratte1118409013345.45%926.0
SU-85528822712251.64%511.6
E 50911176325837.93%754.8
Type 1 Chi-He43853082951.72%1133.2
7TP299138633.33%107.9
BZ-68914838971060.0%1257.3
Stitch81213708333.33%1123.7
T-34-85645534650250.0%761.5
Vz. 44-177005254654.35%760.2
ARL V3967874771250.0%1374.6
Leichttraktor1951547946.84%266.4
Pvlvv fm/422402871100.0%261.0
VCS 6x6 TS 909416669666.67%509.6
AAT608149983410853.7%1616.9
Felice911097323158.06%979.5
Bat.-Châtillon Bourrasque8109063517738.98%1015.4
AMX 105 AM mle. 474908120.0%18.9
KV-85638929631948.9%494.8
Windhund812047024553.33%1213.3
T26E3 Eagle 7727532410.0%68.8
Object 252U810875812828.57%813.7
Mars8132576045147.89%1400.2
T29711558491963.16%1550.6
Bretagne Panther641222720.0%381.3
KR-111199389512647.62%1187.7
4TP113115010.0%427.9
Type 3 Ho-Ni III54673062360.87%955.0
E 75916928326547.69%1606.8
Type 5867586773053.33%1628.0
T-463571072839.29%0.8
DS PZInż55875361154.55%1370.2
E 75 TS8930750366.67%897.6
T28 Concept713069094060.0%2279.3
ISU-122-281308751540.0%1161.4
Type 95 Heavy42021953348.48%524.7
Covenanter5427433850.0%1304.0
BT-2244114933.33%2.8
VK 30.01 (D)63513876051.67%523.1
AMX 3831131631225.0%124.7
SU-76M41321402634.62%112.7
T-11637210320.0%22.6
LTP358147450.0%94.5
Sav m/4341771942842.86%241.8
AMX 13 7573473678638.37%438.7
HWK 1285005497245.83%629.7
Churchill I52984291361.54%524.0
KV-1S605110.0%0.0
Type 95 Ha-Go289113742.86%157.3
L-60279265475.0%427.7
KJPZ TIII Jäger916797206740.3%1250.3
Churchill VII67125934742.55%1207.7
Nashorn65973622951.72%844.3
Leopard Prototyp A97345815644.64%463.7
AMR 3521423312100.0%703.3
KV-1SA56745871145.45%1494.4
Type 6464394802254.55%1088.1
KV-262802665740.35%201.9
Vickers Mk. E Type B24182331100.0%1863.7
Convert. Medium Tank T333027641100.0%1079.3
Pz.Kpfw. 55814469472454.17%1394.3
Ikv 90 Typ B75333934658.7%653.5
Kunze Panzer91924902366.67%2007.0
TT-130M916757762339.13%1412.4
Vz. 60S Dravec10237385610644.34%1598.1
M8A143433351266.67%912.3
VK 28.01619526111843.22%317.4
King Tiger (Captured)77514001020.0%640.5
Predatore9194585115350.98%1636.9
UDES 0387454443237.5%472.8
Char de transition67235631643.75%964.2
Pz.Kpfw. III Ausf. J4391487045.71%52.2
T-50-262413029642.71%417.0
Kolohousenka12162250.0%76.9
Super Hellcat77134315054.0%955.8
Grille53762639347.31%632.1
O-Ni78005009152.75%954.9
A-4477677391764.71%1244.4
T-284891487945.57%58.8
T-10989760512648.41%689.2
M4464505742564.0%710.7
T1 Cunningham110318213152.67%522.8
Ikv 7231111192231.82%55.1
SU-867146671566.67%1023.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D2555920.0%0.0
M10 Wolverine55334093647.22%1041.6
Type 4 Ju-To758731220.0%385.4
Strv m/40L3288153633.33%772.0
O-I Experimental53162828451.19%446.1
Achilles64724562152.38%689.6
M4A1 Sherman53683682941.38%719.1
Indien-Panzer852540610647.17%453.9
M3 Lee411890425.0%144.8
Pz.Kpfw. III/IV51642045150.98%274.1
ARL 4468216671369.23%1477.9
Pz.Kpfw. 38 (t)3841422740.74%37.2
Type 3 Ju-Nu67075403336.36%768.7
T2079696921952.63%1245.3
P.4353713355352.83%870.4
Tiger (P)764945014854.05%735.5
Type 5 Heavy1022279044055.0%1542.1
VK 30.01 (P)625524413443.28%180.5
Panther74234029636.46%379.1
O-Ho813717843650.0%1350.0
AMX 13 (FL 11)5419314922.22%997.6
AMX M4 mle. 45716631082250.0%2806.4
E 65 Zwilling814207817937.97%1131.4
CS-4479446342937.93%1253.4
Mäuschen910106164634.78%587.1
VK 100.01 (P)89085897533.33%768.5
Type 98 Ke-Ni31051673339.39%186.2
Tiger-Maus920437032025.0%1392.6
ELC EVEN 9082933971030.0%265.2
Cruiser Mk. I12673271100.0%1372.0
Tiger 13167136015655.36%1035.1
M18 Hellcat6572369714.29%672.1
M24 Chaffee55945161353.85%2186.9
StuG III Ausf. B44722632657.69%1201.4
Jagdpanzer E 1001019978249958.59%1473.3
AT 86639640955.56%1087.6
Object 263911755559444.68%808.7
StuG III Ausf. G54913374247.62%980.9
FV215b (183)10154868311351.33%992.1
Obsidian89336574734.04%892.7
Light Mk. VIC2981631952.63%417.5
Crusader631231340.0%589.4
Staghound Mk. III69207301650.0%1724.9
Renault Otsu11382611100.0%684.8
T1 HMC21591250.0%106.1
AMX 12 t62653087347.95%530.4
Jagdpanzer 38(t) Hetzer455236310454.81%1461.1
null015396002240.91%0.0
10TP3911291838.89%80.1
Cruiser Mk. IV4355419955.56%988.1
Type 91 Heavy359120944.44%59.8
Renault FT AC22498862.5%185.2
B.U.G.I.68465831729.41%1322.7
AMX ELC 9016226388250.0%385.4
M36 Jackson610766662352.17%1923.6
Nergal81417852757.14%1546.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved