eu Hráč makc772


WN8
525
Recent WN8
484
(92 Bitev)
Winrate
45.06%
Recent WR
41.3%
(92 Bitev)
Bitev
13730

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 13730 0 0 39 92
Průměrný Tier 6.79 0.0 0.0 8.82 8.2
Winrate 45.06% 0.0% 0.0% 35.9% 41.3%
Tanků odhaleno 0.53 0.0 0.0 0.54 0.54
Udělené poškození 545.8 0 0.0 740.18 767.72
Obrana základny 0.45 0 0.0 0.0 0.09
Průměrně zkušeností 337.17 0 0.0 499.0 526.0
WN8 525 0 0 352 484
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 3 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 33.33% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1194 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 359 0 0 0.0
Průměrně střel 5.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 600043321)
Načteno za 0.31s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 10:41:54 - 17.10.2026 0:37:16)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/makc772.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=makc772][img]https://lab-vole.cz/Signature/makc772.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very Bad
300+ WN8
75% (225 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
504
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
576
(9688 Bitev)
WN8 Tier VI
498
(1856 Bitev)
WN8 Tier VII
655
(2181 Bitev)
WN8 Tier VIII
518
(1678 Bitev)
WN8 Tier IX
656
(2990 Bitev)
WN8 Tier X
397
(941 Bitev)

Tanky (165)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 36202710.0%0.0
BT-74501388548.24%87.4
Ikv 65 Alt II639023617242.44%458.2
T-5051082099550.53%193.7
BT-53576317450.0%1540.9
FV601 Saladin85094429135.16%296.7
BDR G1 B51731952839.29%51.9
Panzerwagen 393143248825.0%343.2
MS-1153891827.78%18.3
FSV Scheme A71333087237.5%0.2
VK 36.01 (H)644534122646.9%543.0
FCM 2C355622010.0%1337.7
M5A1 Stuart41362791100.0%467.4
T-150642730054046.67%549.4
M3 Stuart3961217736.36%107.9
TKS z n.k.m. 20 mm229171666.67%262.4
AMX M4 mle. 4987244881060.0%730.3
SU-541541819756.7%291.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25852351526.67%1.8
Panzer 58 Mutz87014702429.17%587.0
T2885905651050.0%465.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E320015821035.71%386.8
T-293189202944.44%462.4
Strv fm/211129203250.0%587.3
M16/43 Sahariano301981100.0%261.0
Gabler’s Destroyer522328366.67%261.0
Sturer Emil755232233049.7%606.5
M2 Light2100996829.41%154.5
AEC Armoured Car5841687133.8%0.0
Type 2597 Chi-Ha31561891154.55%436.0
Spähpanzer SP I C748639017950.28%877.8
SU-18278881637.5%215.7
Type 97 Chi-Ha31301542540.0%182.2
MKA2245189250.0%855.7
SU-263891283759.46%198.3
ST-I991343679245.96%632.8
Pz.Kpfw. II21191571030.0%259.7
KV-1530424040341.94%389.1
VK 16.02 Leopard517824932344.89%373.0
T110E3107235906355.56%368.7
M5 Stuart4741403548.57%79.4
Windhund8327314520.0%30.7
B142212252842.86%422.0
Tiger II844637711031.82%187.2
L-602131314475.0%721.4
IS-410101862515646.79%559.0
Straussler V–4/403132211450.0%398.1
GSOR the TANK91229433425.0%870.7
T-34-3853941818941.27%365.7
Vickers Medium Mk. I10821100.0%261.0
212A95153806043.33%246.0
Leopard 120 Verbessert1110475944240.48%486.3
Strv m/31354159366.67%261.0
SU-122A530320013342.86%506.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2862222523534.29%238.9
LT vz. 35259144540.0%10.6
Marder 38T41612075657.14%297.3
T9597173742623.08%264.2
Pz.Sfl. IVc531124324550.2%592.2
Škoda T 25641730717248.26%647.7
Tiger I767641915453.9%740.2
SU-14-1759530451845.56%713.9
TVP T 50/51109124313435.29%397.0
Rhm.-Borsig Waffenträger878838049349.9%649.9
Škoda T 24521722013647.79%425.2
Grille 151077447012041.67%289.1
E 10010103759717538.29%502.3
AMX 40418138366.67%257.7
14TP4441321030.0%0.1
Marder II31562072065.0%445.5
Waffenträger auf Pz. IV9108544374045.81%738.2
7TP21725251100.0%732.4
Sturmpanzer I Bison380108250.0%100.5
Concept No. 5107784371631.25%241.7
Pz.Kpfw. 35 (t)2104200475.0%567.0
AM 39 Gendron-Somua21693951100.0%634.2
VK 30.01 (H)533231713557.78%751.5
KV-4870438548143.87%600.1
Konštrukta T-34/100757136120351.72%790.9
Chi-Go74965561100.0%609.3
T-28411115814950.34%168.9
M24E2 Super Chaffee63833813438.24%812.1
IS7483550366.67%583.3
Škoda T 509102147659045.76%745.7
T25 AT7143226250.0%115.1
T-6023017410.0%0.0
Renault NC-31127791100.0%261.0
LT vz. 3831061483036.67%160.5
T26E583724281050.0%254.9
Leopard 11082847133939.23%356.2
Renault FT1049250.0%84.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53710030.0%0.0
Pz.Kpfw. II Luchs4921878946.07%122.4
TVP VTU Koncept85064243253.13%539.5
Valiant565320910.0%1068.7
Durchbruchswagen 241421984650.0%238.4
Type 1 Chi-He4751321040.0%10.9
Projet Louis942947312544.8%347.8
Ikv 103520518413243.18%254.7
Pz.Kpfw. I Ausf. C321314410.0%743.2
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8506474650.0%402.7
Pvlvv fm/42258101944.44%86.3
Somua S353103108425.0%30.9
Leichttraktor1541474546.67%58.1
Panzerjäger I2831192835.71%55.8
Pz.Sfl. IC430714130.0%671.4
GSOR 1006 Scheme 7986956511238.39%492.7
BT-7 artillery31012046558.46%300.0
Renault Otsu128771100.0%261.0
T1 Cunningham1975450.0%75.6
SFAC 10586344072326.09%277.9
E 75911174932937.93%717.1
T-463811238046.25%134.7
T-26240944035.0%0.4
T-34 with L-114412093450.0%123.2
AMX 383502522100.0%261.0
T-116345219683.33%264.1
Somua SM832915810.0%23.9
Sav m/4341551636540.0%156.5
HWK 1283053704837.5%220.3
KV-1S62913152646.15%333.1
D12110172540.0%273.3
Cruiser Mk. III38091425.0%106.9
KV-1SA5289264520.0%273.3
Vickers Mk. E Type B21071211338.46%212.9
Convert. Medium Tank T33622402245.45%39.4
Pz.Kpfw. 5586365011127.27%251.4
Indien-Panzer865143813442.54%573.2
ST vz. 3941872154654.35%481.1
M8A141121342638.46%14.1
VK 28.01625226123141.13%478.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J415916711539.13%152.6
4TP104410.0%0.0
Kolohousenka12476450.0%77.6
Fantôme9247323425.0%0.0
KV-3759535369945.49%607.1
Ikv 7231261443053.33%238.6
M10 Wolverine5405424450.0%780.5
M4A1 Sherman5326223540.0%605.2
M36 Jackson63437131100.0%551.2
T6 Medium41721633650.0%228.4
T-34519521726046.15%310.5
D231641891637.5%443.1
Tiger (P)7498495333.33%345.6
Leopard Prototyp A995845750344.33%655.0
Black Prince II72903021233.33%76.5
M18 Hellcat62682711323.08%154.4
Object 2839250372560.0%221.5
T3E2 Medium Tank3723501100.0%274.9
AMX M4 1949 Liberte04604533650.0%350.2
StuG III Ausf. G509910.0%0.0
Pz.Kpfw. II Ausf. G3761516443.75%62.4
FV215b (183)104104773844.74%80.8
Nashorn637625716852.38%499.0
Staghound Mk. III6951983438.24%6.2
Super Hellcat7190207540.0%18.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41051251637.5%0.0
SU-8636824718243.41%308.0
10TP3147146922.22%350.4
Cruiser Mk. IV441236757.14%154.5
Chi-Ni2145192650.0%602.9
Renault FT AC2351313100.0%261.0
AMX ELC 901611920420.0%14.8
VK 30.01 (P)66115642055.0%930.5
43 M. Toldi III362145333.33%9.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved