WN8
783
Recent WN8
1134
(236 Bitev)
Winrate
47.65%
Recent WR
45.34%
(236 Bitev)
Bitev
4078
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 4078 1 1 61 236
Průměrný Tier 6.6 9.0 9.0 9.49 9.0
Winrate 47.65% 100.0% 100.0% 37.7% 45.34%
Tanků odhaleno 0.55 1.0 1.0 0.52 0.74
Udělené poškození 702.56 912 912.0 1358.1 1365.56
Obrana základny 0.22 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 449.42 966 966.0 704.0 764.0
WN8 783 0 (-5611) 2888 888 (+3) 1134 (+30)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 4 0 0 4
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 25.0% 0.0% 0.0% 25.0%
Tanků odhaleno 0.75 0.0 0.0 0.75
Udělené poškození 1555 0 0 1555.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 567 0 0 567.0
Průměrně střel 12.25 0.0 0.0 12.25
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 2 21 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.17
Winrate 0.0% 47.62% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.5 0.62 0.0 0.0
Udělené poškození 663 1153 0 0.0
Obrana základny 0.0 4.62 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 116 778 0 0.0
Průměrně střel 3.5 9.43 0.0 0.0
(WG Player ID: 609055677)
Načteno za 0.13s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 0:29:46 - 16.10.2026 2:05:12)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Ares 85991211100.0%739.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/ma4o0304.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=ma4o0304][img]https://lab-vole.cz/Signature/ma4o0304.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 2039 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
61% (183 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
958
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
795
(2638 Bitev)
WN8 Tier VI
466
(709 Bitev)
WN8 Tier VII
733
(320 Bitev)
WN8 Tier VIII
903
(474 Bitev)
WN8 Tier IX
950
(538 Bitev)
WN8 Tier X
895
(398 Bitev)

Tanky (62)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
P26/404488454560.0%1401.4
Caernarvon Action X885470521745.16%842.3
G.Pz. Mk. VI (e)293135366.67%561.7
FV4005 Stage II1012395144533.33%616.4
Windhund8949637666.67%877.5
Charioteer811226384544.44%1086.6
4TP13284450.0%78.6
Grille54263059453.19%827.6
Valentine AT44003291464.29%1152.4
Hummel644530911253.57%569.3
Ares 85910036363132.26%638.3
Conqueror9108070320647.57%793.8
Type 7110179879612147.11%1142.4
Vickers Medium Mk. I101320.0%0.0
AT 256955821376.92%1866.9
Type 4 Ju-To710376892944.83%1111.3
T-2849916316643.98%66.3
Achilles66865323050.0%1105.0
M4A1 Sherman57546061154.55%2161.0
T6 Medium47194891127.27%1752.9
T-15061292162556.0%158.7
Comet735232916453.05%417.2
Type 3 Ju-Nu6107810603100.0%2063.1
P.43 bis6747644742.86%1465.9
Leichttraktor1532520.0%0.0
Type 689187510664472.73%1823.3
P.4355805021735.29%1646.9
Wespe311211917145.61%231.4
Marder 38T468130955.56%143.2
STK-211209288519947.24%1187.3
T20710506312934.48%1338.2
Panzerjäger I21969110.0%559.0
M4A3E8 Sherman66356421861.11%1197.2
Lago42592951442.86%604.6
Ares 75812168446953.62%1489.7
Pz.Sfl. IVb421217413855.8%567.7
Leox9132872314047.14%997.0
Strv m/425381381850.0%915.7
Black Prince75786144946.94%603.0
T-463761803444.12%90.0
Strv m/382693141100.0%293.0
Marder II31231321442.86%147.6
Char Mle. 7598965782536.0%835.5
Strv fm/211371131100.0%261.0
Challenger79706914957.14%1341.6
Covenanter51351769051.11%278.9
Type 57812597134537.78%1115.6
Caernarvon86145779241.3%417.0
T-29320020135151.57%607.0
T-11631441911100.0%568.9
Crusader61021546043.33%52.5
Churchill I54985181070.0%1059.6
KV-1S63622366841.18%389.2
Super Conqueror10135966623243.1%821.1
Matilda43592971136.36%804.3
Churchill VII63944553554.29%546.9
Strv m/40L3208338250.0%612.6
Cruiser Mk. IV4120179966.67%363.2
FV4004 Conway913606199239.13%949.5
Cromwell632327635144.44%407.4
MKA201132100.0%261.0
KV-1522321623148.05%254.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved