eu Hráč leo__zahvatchik


WN8
2158
Recent WN8
2382
(625 Bitev)
Winrate
53.6%
Recent WR
52.16%
(625 Bitev)
Bitev
62037
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 62037 0 124 493 625
Průměrný Tier 8.44 0.0 9.91 9.95 9.92
Winrate 53.6% 0.0% 57.26% 53.55% 52.16%
Tanků odhaleno 1.33 0.0 2.73 2.16 2.26
Udělené poškození 1742.32 0 1725.82 2076.78 2056.78
Obrana základny 0.72 0 0.72 0.33 0.26
Průměrně zkušeností 704.82 0 910.0 902.0 894.0
WN8 2158 0 2368 2327 (+1) 2382 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 671 0 0 672
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 52.31% 0.0% 0.0% 52.23%
Tanků odhaleno 2.3 0.0 0.0 2.31
Udělené poškození 1785 0 0 1783.0
Obrana základny 1.03 0.0 0.0 1.03
Průměrně zkušeností 625 0 0 624.0
Průměrně střel 8.58 0.0 0.0 8.57
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1556 1485 252 3100
Průměrný Tier 10 8 6 8.79
Winrate 55.33% 53.13% 56.75% 55.71%
Tanků odhaleno 2.23 1.39 1.12 2.9
Udělené poškození 1808 1354 506 1786.0
Obrana základny 1.95 2.23 1.06 1.8
Průměrně zkušeností 682 637 375 679.0
Průměrně střel 8.19 7.43 7.46 8.29
(WG Player ID: 598001513)
Načteno za 0.84s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 12:48:57 - 17.10.2026 2:07:11)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/leo__zahvatchik.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=leo__zahvatchik][img]https://lab-vole.cz/Signature/leo__zahvatchik.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
57% (258 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2270
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2190
(58298 Bitev)
WN8 Tier VI
974
(4261 Bitev)
WN8 Tier VII
1121
(2662 Bitev)
WN8 Tier VIII
2344
(22282 Bitev)
WN8 Tier IX
2015
(6195 Bitev)
WN8 Tier X
2425
(21985 Bitev)

Tanky (322)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6899263740052.75%2295.0
Caernarvon8194999316157.14%2882.1
53TP Markowskiego816206707159.15%2380.1
P.43 ter711515378644.19%2013.4
Ikv 65 Alt II63429172210.0%5404.9
Object 257911766331250.0%971.7
T80311372611227853.85%3152.4
Bat.-Châtillon 12 t892069015653.21%2049.4
Charioteer81417532166652.76%1699.9
Object 26110132358821048.57%1135.4
FV601 Saladin811228212951.72%1562.0
Sexton II352135475.0%261.0
BDR G1 B528623717552.0%412.1
T-54 first prototype813898454259.52%2244.2
Jagdtiger9176055015350.98%1518.6
O-I654336430251.99%865.4
MS-11781042231.82%181.5
Pz.Kpfw. I Ausf. C31161911050.0%396.1
UDES 15/1610293090114150.35%2732.3
G.Pz. Mk. VI (e)21468540.0%19.7
M40/M43811744364944.9%1174.5
Type 91 Heavy31161741861.11%350.3
SU-100M171623968666.67%3323.6
T110E410338398829360.75%3185.5
Pz.Kpfw. I2111213650.0%350.5
P.43 bis67514953455.88%1478.3
AMX M4 mle. 5410324587764658.67%3012.9
IS-381229491119946.87%1385.6
T-60269127650.0%119.8
AMX 13 F3 AM65653081752.94%786.0
NC 70 Błyskawica1024237746250.0%2012.2
T-150664639540750.86%1109.7
Type 89 I-Go/Chi-Ro2109166771.43%462.9
M3 Stuart31141682955.17%334.0
Jagdpanther784836523643.22%1033.3
D231732092065.0%653.9
Type 3 Chi-Nu56526521070.0%2335.4
AMX M4 mle. 498180910081855.56%2389.0
Ferdinand8135146918350.27%1360.0
FV30463931731421.43%415.8
Indien-Panzer815768183554.29%2390.2
Hotchkiss EBR783263010065.0%2436.9
Manticore101673863133957.88%2597.9
Lorraine 40 t8188789833154.38%2602.2
Toro92370101810555.24%2496.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E31321663342.42%187.3
Type 5 Heavy103218101717660.8%2600.5
Pz.Kpfw. 35 (t)2801301442.86%181.5
T-29325311520.0%770.2
Stinger10323510112161.9%2408.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53392832744.44%738.2
AMX 50 1008117452233148.64%1259.3
IS-710213766866352.04%1899.4
Bat.-Châtillon 25 t10245875664454.5%2413.7
M54 Renegade8185186114857.43%2369.9
Strv fm/2111113271100.0%603.0
SU-101816058184755.32%2344.0
Ashigaru10288392816864.29%2404.0
Jagdpanzer IV642327314542.07%541.6
Hotchkiss H352921303748.65%237.8
Strv 103B1023567826653.03%1896.7
T-43748031817846.07%565.7
G.W. Tiger (P)8113654324746.15%1307.4
Type 2597 Chi-Ha31681971662.5%554.3
SDP 58 Kilana81666894862.5%1702.4
Carro da Combattimento 45 t10310892411357.52%2774.2
E 50 Ausf. M1036841139683.33%3330.1
HWK 1286975992657.69%1366.7
T-7031271451010.0%225.4
Bat.-Châtillon 25 t AP918267538263.41%2469.6
TVP T 50/5110271579648254.77%2792.6
StuG IV53162721258.33%700.7
105 leFH18B2531317310.0%306.2
Škoda T 1779199934168.29%2587.2
LPT-67 Šelma910378426656.06%1762.6
Pz.Kpfw. II2162277771.43%822.4
KV-153222629347.31%477.3
G.W. Panther770237220245.05%798.5
K-91-PT922196687160.56%2362.1
M48A5 Patton1027749749054.44%2578.5
M22761442857.14%242.2
P26/4044372552330.43%1034.8
T2 Medium Tank2951661060.0%411.5
Chrysler K GF8158275116352.76%2163.6
T-54 ltwt.9119460524159.34%2292.2
T-100 LT10143065747251.91%2130.3
Type 5 Chi-Ri79666254948.98%1672.8
M5 Stuart4941939047.78%72.4
MTLS-1G14319910510.0%484.0
M2 Medium Tank31712311442.86%436.7
FV230 Canopener103082106721458.88%2836.9
B141522065160.78%368.7
Super Conqueror10258974935453.39%2376.8
Object 26010290482313252.27%2422.0
Concept 1B9241283114459.03%2220.1
Type T-34536629211049.09%995.9
Hummel649327213540.0%513.8
IS-410296110191855.56%2607.2
UDES 038771314520.0%592.0
Vickers Medium Mk. I1701142045.0%164.4
Object 27710232067475050.53%2138.1
Großtraktor - Krupp328419920.0%982.0
Object 4309189373828953.63%1998.2
Chimera81573850850.0%1435.4
Progetto M35 mod. 4682040973151658.11%3188.6
M4A3(76)W Sherman612449551776.47%2462.3
Object 14010198960468551.24%1779.8
Strv S18198880641455.8%2326.1
60TP Lewandowskiego10270182353758.66%2383.3
Type 619205589410552.38%2614.1
DBV-15210299667924654.07%2494.9
Vz. 64 Blesk810399364856.25%2262.7
Centurion Action X10305382718161.33%3053.9
CS-53815867134450.0%2518.0
Char Murat926619356747.76%2834.0
AE Phase I925789964852.08%2816.5
LT vz. 35272106837.5%76.2
TVP VTU Koncept811216536358.73%1598.8
Durendal1029418446841.18%2243.1
ShPTK-TVP 10082114102374461.42%3189.3
Škoda T 2567414422762.96%1775.7
O-Ho8135059314251.41%1555.3
Sherman Firefly637626022748.02%520.7
FV4005 Stage II10204857445551.43%1724.4
T37641234127245.22%941.6
SU-1006877769785.71%2104.9
Bat.-Châtillon Bourrasque81952999179060.73%3059.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4911705145.1%83.7
DZT-15992531105529060.0%2903.8
FV217 Badger10298093615362.75%2819.2
Pz.Sfl. IVb42061924645.65%465.1
Škoda T 2452742228450.0%586.8
Grille 1510289765913551.11%2339.9
VK 30.02 (M)69366581747.06%2394.1
Type 4 Heavy9168657922751.98%1643.4
Panhard EBR 105101580744168855.15%2391.1
Bishop53642381258.33%776.1
AMX 4041852044344.19%519.8
Object 430U10219364663152.46%2012.8
T110E510295194032854.57%2761.1
Vickers Mk. E Type B2161174966.67%712.1
T3 HMC2951181758.82%323.7
SDP wz 66 Grom8195490332156.7%2402.2
AT-12119152862.5%419.7
BZ-7510282690720048.5%2475.3
Ho-Ri 310295377630861.04%2607.5
Concept No. 510289685737452.14%2777.7
BT-7 artillery31361603941.03%267.5
Lorraine 39L AM3891361266.67%281.4
Škoda T 5682451112226756.55%2907.8
Object 268 Version 410249775451057.25%2106.7
Patton the Tank918118241040.0%1955.9
LT-43281129915122958.1%2923.4
VK 30.01 (H)57853471030.0%2036.1
M24 Chaffee51692119644.79%328.4
BZ-7911372611018854.55%2755.1
T-2843512852955.17%1144.2
T-34-85637926130345.87%528.0
FV4004 Conway9147950635148.15%1370.3
Bisonte C4582086106425459.45%2726.1
Object 274a8163997918054.44%2526.8
FV4202812757952762.96%1915.1
IS783442470048.71%1053.9
Škoda T 50917177446848.53%1868.1
TS-581083553742.86%866.9
Strv m/42-57 Alt A.2684747350655.34%1686.6
Vz. 5510305584754353.78%2685.3
VK 16.02 Leopard51952787549.33%468.3
M5A1 Stuart41682145944.07%362.2
Object 2839216510291566.67%2881.8
LT vz. 3831081652045.0%230.5
MT-256385436955.56%951.4
Vickers Medium Mk. II217117366.67%239.2
Leopard 1102987795146752.83%2989.1
122 TM8224110952070.0%3233.3
Kpz. 3 GST Turm8211798510555.24%2449.0
Char Futur 49250193424862.1%2910.9
Crusader 5.5-in. SP76604834454.55%931.1
Maus10237083518254.95%2128.5
AMX 50 Foch B10289692914860.14%2513.6
Conqueror9207572515758.6%2296.8
Panther II89925722642.31%1085.6
Pz.Kpfw. II Luchs42312854250.0%784.1
Caernarvon Action X8131673417753.67%1783.7
Object 252U Defender8179088339156.52%2306.5
Executor11325091813050.0%2534.0
Taschenratte113469108912048.33%2319.7
Durchbruchswagen 241842352962.07%469.2
E 50920779308256.1%2286.8
T110E310308575415959.75%2826.3
T4042562076544.62%484.0
Type 1 Chi-He4281241933.33%665.4
T56 GMC31321435743.86%225.8
T-549122551143950.34%1223.0
Vz. 71 Tesák1012507596250.0%1533.5
ST vz. 3942172383467.65%736.9
P.44 Pantera8145467810255.88%2087.0
Lansen C8188196720551.22%2823.5
A-43656033412642.06%958.0
leKpz Borkenkäfer112339101517254.65%3330.1
Panhard EBR 909105367718955.56%1936.7
Leichttraktor1581271656.25%158.8
Pvlvv fm/42257147560.0%240.9
T28 Concept75602161020.0%468.1
T-44880044691243.97%935.4
AMX 50 B102451687115048.7%2156.9
STA-1814188387663.16%2288.8
XM69 Hacker11337410509156.04%2838.2
Panzerjäger I2391231100.0%261.0
Renault NC-31115681050.0%84.8
GSOR 1006 Scheme 7919349214252.38%2280.7
WZ-120-1G FT81858914247657.27%2573.0
T49997345343445.62%1393.6
Renault FT 75 BS278144683.33%462.2
Wespe31491663551.43%419.9
T1 Cunningham1311002552.0%92.9
KR-1113129108412060.0%2483.7
Cobra9228373010058.0%2431.7
Kampfpanzer 07 P(E)10268782518855.85%2396.7
HWK 308141194811854.24%2986.0
T-463981378053.75%280.9
Object 279 early10297499311356.64%2213.2
Renault FT128772751.85%100.5
T-262971201741.18%243.9
AMX ELC bis51922377240.28%388.5
Type 95 Heavy41732054753.19%457.9
Covenanter52042011136.36%405.1
AltProto AMX 3081929103213760.58%2953.0
BT-2244891643.75%29.7
T-34 shielded517413830.0%134.7
AMX 383801332941.38%16.4
SU-76M41351513644.44%152.4
Somua SM82105105611652.59%2605.3
Sav m/434246184450.0%530.4
AMX 13 7578715896556.92%2278.5
M41 Walker Bulldog872548376350.33%1405.9
STB-110253571736549.32%2439.2
KV-1S644331012548.8%658.0
T95/FV4201 Chieftain10303689271455.88%2489.6
M4466864461866.67%1347.0
Primo Victoria81136515616.67%1151.4
LTG78966308862.5%2390.5
Cruiser Mk. III387129757.14%276.8
TS-6092689103311557.39%3040.2
T 55A9179669820751.21%2061.2
T67535626910651.89%674.0
T-109154552354051.11%1538.0
Kunze Panzer926769303450.0%2872.4
AMX 50 1209164458825650.39%1681.2
Vz. 60S Dravec10325210576358.73%2463.9
M8A142582584663.04%668.8
43 M. Toldi III31241481330.77%343.2
Mäuschen9184275113459.7%1867.1
Vickers MBT Mk. 310274355223552.34%2649.7
Kranvagn10299890626656.39%2985.8
Renault Otsu11161301118.18%315.6
KV-85646331718249.45%624.9
Kolohousenka1102152250.0%377.5
T57 Heavy10306198418259.89%2867.3
Grille529419810045.0%418.2
O-Ni7116557215857.59%1761.0
A-4474583341100.0%629.7
T9288388178556.47%1909.6
Conqueror Gun Carriage10134550619344.04%1033.9
Fantôme919918332450.0%2136.9
T26E4 SuperPershing817739641050.0%2437.3
M2 Light271130966.67%265.0
Ikv 723143179366.67%433.1
Loyd Gun Carriage21592591100.0%1181.1
M10 Wolverine53312588447.62%591.0
Kampfpanzer 50 t9232088824257.44%2648.4
O-I Experimental54112936953.62%716.9
Churchill III56276278748.28%1459.7
IS-2 shielded7886816475.0%1281.2
M3 Lee41371473132.26%212.1
ARL 44645927629943.48%578.1
LTTB892657220355.67%2162.1
Pz.Kpfw. 38 (t)31241554452.27%300.1
T-34520820032048.75%371.2
TNH T Vz. 519250210873762.16%2895.9
AMX 13 10510199192121162.56%2845.2
P.435405309837.5%980.4
Rheinmetall Panzerwagen10188985262154.43%2797.7
Tiger (P)79314638453.57%1321.0
Chi-Ni267116425.0%63.0
114 SP210303490712360.16%2427.8
Panther710886763754.05%2039.2
CS-52 LIS8206592839954.39%3197.5
AMX M4 mle. 45764733420643.69%647.8
Black Rock113295104311452.63%2517.6
Leopard Prototyp A9213265621650.0%2355.3
CS-6310261987915151.66%2547.6
Progetto M40 mod. 6510225861037750.13%2142.0
VK 100.01 (P)8131559225749.03%1531.6
Controcarro 3 Minotauro10294882717861.24%2619.2
Type 58663540024657.72%1319.8
Stuart I-IV31141525743.86%226.9
ELC EVEN 90883488392957.37%2121.3
XM551 Sheridan10146956561750.08%2005.6
Sherman III523221518047.78%442.8
M18 Hellcat645026813941.01%529.7
FV20789766264759.57%1245.4
Prototipo Standard B9183767718547.57%1887.5
SU-130PM81997886226657.24%2579.2
Type 4 Chi-To610085381533.33%2295.1
Char Mle. 75917119585954.24%2916.5
Challenger741528236741.96%299.6
Jagdpanzer E 10010239365411856.78%1954.0
Object 263912096581546.67%974.6
StuG III Ausf. G52732068534.12%394.1
CS-59921708326243.55%2363.4
D12107117425.0%268.2
T1 HMC24269425.0%1.4
AMX 12 t638135747048.94%917.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42332294961.22%569.4
Type 6465615133100.0%1489.6
Cruiser Mk. IV4271242616.67%683.7
56TP8188510358758.62%2550.5
T-5058916011546.96%91.3
Grant41301898361.45%367.6
SDP 60 Gonkiewicza918647963450.0%1923.7
VK 30.01 (P)677243119857.07%1481.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved