WN8
1583
Recent WN8
1822
(309 Bitev)
Winrate
51.59%
Recent WR
50.49%
(309 Bitev)
Bitev
36147
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 36147 0 33 156 309
Průměrný Tier 7.77 0.0 8.79 8.94 8.92
Winrate 51.59% 0.0% 54.55% 52.56% 50.49%
Tanků odhaleno 0.7 0.0 0.94 0.79 0.7
Udělené poškození 1401.61 0 1866.85 2072.55 1970.8
Obrana základny 0.47 0 0.03 0.01 0.01
Průměrně zkušeností 730.66 0 845.0 886.0 849.0
WN8 1583 0 1668 2032 (+2) 1822 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 8 0 0 1
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 12.5% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.25 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1156 0 0 1672.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 287 0 0 192.0
Průměrně střel 3.63 0.0 0.0 7.0
(WG Player ID: 571721498)
Načteno za 2.19s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (17.10.2026 1:58:10 - 17.10.2026 2:14:15)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/leniwy_bot.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=leniwy_bot][img]https://lab-vole.cz/Signature/leniwy_bot.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 2769 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
95% (333 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1702
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1588
(33079 Bitev)
WN8 Tier VI
1281
(3274 Bitev)
WN8 Tier VII
1315
(3103 Bitev)
WN8 Tier VIII
1669
(16445 Bitev)
WN8 Tier IX
1642
(7834 Bitev)
WN8 Tier X
1628
(2399 Bitev)

Tanky (385)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon812348266053.33%1381.0
Object 257916968766747.76%1758.6
Charioteer810926353151.61%1125.2
Object 703 Version II8149588618850.53%1697.7
EMIL 1951814538354854.17%1547.9
VK 45.02 (P) Ausf. A811727832147.62%1311.7
FSV Scheme A79177141957.89%1334.7
T110E41027458169747.42%1979.7
SU-122-44773137217644.89%786.8
T-15067175471353.85%1079.4
Matilda LVT46348331100.0%1347.7
S-5177566276761.19%920.3
CS-631020227919545.26%1649.8
Strv 103B1019666758149.38%1260.1
T-43710407233545.71%1652.2
Leo775056510144.55%980.9
Jagdpanzer E 909196583621855.05%1669.4
Type 5 Chi-Ri710337153545.71%1551.9
Pz.Sfl. IC4349323633.33%731.0
FV230 Canopener102342826933.33%1489.3
Hummel66894837153.52%954.7
Jagdtiger Prototype8162385727057.41%1714.6
AMX M4 mle. 519209493310858.33%2050.6
Panhard AMD 178B6261326425.0%447.2
Strv S18517718541100.0%9239.1
Jagdtiger920238268148.15%1774.3
Strv 7466606362458.33%1398.4
Lansen C89555642429.17%757.5
SU-122A55964531346.15%1297.5
T959208997716464.02%1919.1
Tiger I710738075362.26%1584.1
FV4005 Stage II1016106435947.46%1170.2
40TP Habicha659038813349.62%1027.3
BZ-16681542892560.0%1901.6
Rheinmetall Skorpion G8160780238554.03%1892.9
E 1001017048013953.85%1311.8
Waffenträger auf Pz. IV9182071113854.35%1519.5
T-44810327278151.85%1310.6
LT-432858664823447.01%947.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D24236891100.0%2011.6
KV-4812547405742.11%1339.2
A-2051784232657.69%509.9
T-2843752676947.83%1078.6
Tiger 131610827782352.17%1938.9
AT 867066833158.06%1342.5
Škoda T 509189382110450.96%1810.2
Kampfpanzer 07 RH812757789951.52%1623.4
Type 638155989711154.05%1860.4
T26E5810047849348.39%1063.9
IS-M813967797748.05%1718.2
Crusader 5.5-in. SP76785691861.11%958.9
STG Guard8132570331348.24%1519.9
AMX 50 Foch B1020967465150.98%1480.9
Tiger II8128576715050.67%1457.6
Object 7049184973113745.99%1384.4
Ikv 10357064251526.67%1733.4
Type 95 Ji-Ro69005933461.76%1565.3
M-III-Y8926436616.67%691.9
AAT60815327211942.11%1456.9
T69811677713855.26%1489.9
TNH 105/1000816668922458.33%2425.1
E 65 Zwilling817829868953.93%1717.2
SDP 40 Zadymka58385761471.43%2200.2
Type 3 Ho-Ni III5899546862.5%1893.9
E 759146376110053.0%1384.4
AMX ELC bis54764832060.0%1729.4
SU-100M17101264514450.69%1404.4
Sav m/434769589771.43%2414.9
AMX 13 75721391191250.0%7006.9
Ho-Ri 1920818183250.0%1684.9
Ikv 90 Typ B78275383046.67%960.0
Caernarvon Action X814398452347.83%1785.1
110813368773066.67%1657.9
Mäuschen911346162931.03%732.2
Predatore922789216857.35%1913.2
IS-279897791154.55%1354.7
M4A1 Sherman5764700650.0%2199.5
XM578200892651453.7%2048.2
M26 Pershing89185787935.44%857.9
AMX M4 mle. 45712697893243.75%1729.2
Pudel699174311447.37%1784.6
Tiger-Maus9210592322657.08%2035.6
Semovente M43 Bassotto610637562259.09%2405.0
AMX 65 t810147044057.5%1162.4
Controcarro 1 Mk. 29191986318754.55%1737.4
T25/2713318121872.22%2336.1
Object 430 Version II918418092748.15%1825.8
WZ-111G FT9160672313953.96%1276.4
AMX M4 1949 Liberte0977624520.0%1022.7
T1 HMC2250192366.67%1510.3
Bat.-Châtillon 155 55912666664339.53%1165.4
SDP 60 Gonkiewicza9204489610256.86%2016.3
VK 30.01 (P)611179391984.21%2205.5
Nergal8172096711957.14%2180.3
AT 7711659023070.0%1625.6
STA-189646815952.54%1137.2
StuG IV54394641861.11%1129.7
UDES 038137870210455.77%1637.0
Comet77455931931.58%966.6
M40/M438108273110956.88%1173.5
M1277666295251.92%857.3
TS-58172098926858.96%2003.5
T32816559303455.88%2040.4
Ferdinand810886791952.63%977.1
WZ-113G FT10244477917547.43%1645.4
TKS z n.k.m. 20 mm21863152236.36%737.5
Chi-To SP713338612560.0%1895.0
VK 45.02 (P) Ausf. B92227936366.67%2461.4
XM66F88607161100.0%774.8
Type 5 Heavy1025079855856.9%2013.4
SU-130PM81755839132054.17%1960.7
121B1021076971250.0%1480.0
Pawlack Tank614881244475.0%3740.7
FV229 Contender919528681952.63%1708.4
SDP 58 Kilana814957689847.96%1586.9
Bat.-Châtillon 25 t AP916117762850.0%1564.4
Object 705A102244928862.5%1961.2
G.W. Panther795771127051.85%1203.3
Bat.-Châtillon Bourrasque8131079167150.82%1547.8
KV-4 KTTS81356697850.0%1363.7
Object 430915908288351.81%1531.7
Lago44824501566.67%1598.4
SU-152778743252749.53%941.6
Centurion Mk. I811717212250.0%1555.0
T-8328173096924757.89%2036.0
DZT-1599189890913560.0%1950.5
Progetto CC55 mod. 54816788333946.15%1968.6
Black Prince710147901752.94%1232.8
Object 430U1024208964052.5%1923.4
SDP wz 66 Grom816828085848.28%1755.4
Object 268 Version 4101786546714.29%1170.4
VK 30.01 (H)56773959348.39%1686.1
Bisonte C458160290829352.9%1787.7
G.W. Tiger9124870525453.54%1151.4
IS79606238953.93%1273.1
T25 AT710196761957.89%1501.5
Type 4 Chi-To67045231258.33%1190.3
Object 7059193210115468.52%1995.5
T309194574325142.63%1657.3
Maus10261994513453.73%2255.4
Conqueror916848319650.0%1493.0
Caliban8824723757.14%800.6
CC-46 Pancernik921389238756.32%2073.4
Vz. 44-1712646351323.08%1546.7
Dicker Max673949912753.54%1298.8
M-VI-Y913856756735.82%1043.4
WZ-111-1G FT8106558912543.2%1021.0
Type 5 Ka-Ri8167679513050.77%1565.1
WZ-120-1G FT814796691040.0%1268.9
ARL 4467605551936.84%1186.4
K-2814888282944.83%1617.0
G.W. E 1001012075786740.3%792.7
SU-76M44432314555.56%1195.6
T-1163171280560.0%634.5
Pz.Kpfw. T 1533794932040.0%1552.2
Centurion Mk. 7/1915027844652.17%1410.0
60G FT54422473246.88%751.2
KV-2674448460052.0%1235.2
AMX 50 120918128055949.15%1794.6
M8A145053841931.58%1162.1
O-Ni7203712672100.0%3697.0
TS-6919579322466.67%1846.8
T-109164479811447.37%1575.0
IS-3-II919439302955.17%1883.3
SMV CC-67813818086657.58%1709.0
GSOR 1006 Scheme 7915377441947.37%1269.1
Carro d'assalto P.8871346859850.0%2292.9
Rheinmetall Skorpion81446719133550.64%1580.7
Lätt Stridsfordon 1209209579724450.82%1817.0
CS-52 LIS8137678130551.15%1647.2
StuG III Ausf. B44583682661.54%1188.9
Jagdpanzer E 10010276382423452.99%2271.8
IS-2715128395048.0%1958.6
StuG III Ausf. G5816607955.56%2088.6
Nashorn67114644245.24%1085.2
Staghound Mk. III69737222556.0%1802.1
10TP32331552934.48%760.5
SU-76G FT45742673259.38%1395.2
Ikv 65 Alt II66094942759.26%1035.0
BT-531351945848.28%123.9
WZ-111 model 1-4916358216253.23%1540.8
UDES 15/16101376582250.0%796.3
AT 25363404862.5%901.4
FCM 2C378211191100.0%3824.2
Object 2681018276344447.73%1214.6
T1 Cunningham12651551100.0%1797.8
VK 75.01 (K)813948613855.26%1555.7
Indien-Panzer88646016547.69%915.6
Prototipo Standard B9204483714351.05%1999.6
M4A3E8 Sherman67226112166.67%1520.7
45TP Habicha78635725750.88%1041.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E32553653100.0%809.0
M-II-Y71344903862.5%2078.7
Strv fm/2118086425.0%172.1
SU-1018101848320746.86%1067.3
Sturer Emil78415834551.11%1066.4
M2 Light25405208355.42%2796.9
Type 2597 Chi-Ha316011210.0%348.9
Object 416810536812857.14%1282.8
T-34-2G FT79446675060.0%1380.6
SU-85I57845381741.18%1485.5
ST-I917208925455.56%1739.3
Chrysler K GF8118977323947.28%1313.0
WZ-120G FT922448561637.5%1798.0
Type 95 Ha-Go2831241100.0%363.1
Cromwell B6791511250.0%1267.6
Emil I813607935550.91%1490.7
43 M. Toldi III318520220.0%577.4
SDP 57 Gowika710426383141.94%1353.8
212A914207489948.48%1357.6
M4154483552035.0%463.5
Progetto M35 mod. 468171287834953.01%2093.9
60TP Lewandowskiego1018946439043.33%1303.1
AE Phase I9217410541080.0%2178.2
Tetrarch25386281353.85%2862.6
Bofors Tornvagn8147679420448.04%1609.5
Rhm.-Borsig Waffenträger8128467712951.16%1225.4
Grille 1510196269140951.83%1375.6
VK 30.02 (M)68035714856.25%1543.9
BZT-7010275710443871.05%2150.1
Leopard 11016556174940.82%1127.6
BZ-751022658678448.81%1725.4
UDES 16913567806357.14%1311.6
FV4004 Conway9166769310846.3%1384.4
T28 Prototype813176607642.11%1225.8
T-54 first prototype811468153652.78%1393.4
Renault FT1245410.0%3.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H57675231844.44%2414.0
Char Futur 49193983141152.07%1789.4
25TP KSUST II53902841931.58%647.4
T71 DA76825994440.91%1325.2
Type 97 Te-Ke23013761225.0%1453.9
Taschenratte1126079122433.33%1420.6
SU-8555623528348.19%1151.7
M53/M559127267123545.96%1178.9
7TP22431471838.89%694.4
T-34-85669046840251.74%1251.5
P.44 Pantera812777155945.76%1495.5
T1 Heavy5397416560.0%737.6
T-34-2811347515253.85%1413.2
ARL V3969026512462.5%1951.0
ShPTK-TVP 10081558833110952.21%1777.2
Pz.Kpfw. B2 740 (f)47548681250.0%2092.3
T28 Concept79947673661.11%1583.7
Heavy Tank No. VI69506821050.0%1578.7
M4A1 Revalorisé86757641080.0%769.8
Object 252U8178189410247.06%1978.2
Renault Otsu1109218862.5%425.8
M103918688926855.88%2002.6
DS PZInż55744464250.0%1237.8
IS-3A8160489910949.54%1790.5
T54E19162071611743.59%1402.4
Covenanter517222810.0%274.8
Lorraine 155 mle. 5188396121838.89%699.9
Fiat 300011580250.0%77.0
SMV CC-64 Vipera816768214052.5%1941.4
Churchill I57796881163.64%1666.3
Churchill VII69787492152.38%1916.3
Cromwell63206952100.0%597.6
Convert. Medium Tank T334126151650.0%1363.4
ASTRON Rex 105 mm8154086223453.85%1735.5
T-34-85M679956126450.38%1245.9
VK 28.016296434450.0%678.8
FV225 Collector91502929475.0%1341.4
KV-3714928732254.55%2111.5
AMX Canon d'assaut 1058132972613046.15%1336.2
T7 Combat Car2231431742.86%1028.6
M47 Iron Arnie8149484748854.3%1895.0
TNH T Vz. 519207289011952.94%2166.4
Tiger (P)711087553342.42%1384.7
WZ-131G FT68025575642.86%1329.5
Leopard Prototyp A9177378737955.15%1652.8
VK 100.01 (P)8140681517548.0%1612.9
M4A1 FL 10684466926855.97%1441.3
ELC EVEN 9086007407247.22%1034.4
Cruiser Mk. I12081822142.86%884.6
M18 Hellcat68215481050.0%1281.9
M24 Chaffee5424517955.56%1400.3
Challenger711496612646.15%1504.0
CS-5991513795875.0%1455.4
Super Hellcat7142811063100.0%2526.1
Matilda Black Prince55615595354.72%1391.2
LTTB83304991136.36%327.4
AMX 50 Foch918367889647.92%1484.3
KV-1 shielded5977929366.67%2041.6
B.U.G.I.653941721149.76%768.4
ISU-122-28181583412945.74%1918.8
T78688659027747.29%1233.2
BT-7421730811457.02%697.4
53TP Markowskiego8126669716546.67%1483.4
BZ-1768192399727854.68%2199.1
FV601 Saladin88726153545.71%936.4
ISU-122S7113568725253.97%1640.9
O-I6918564933.33%1276.2
MS-1198111540.0%274.5
Prototipo 6818788846347.62%1795.8
Excelsior565456531449.36%1264.0
VK 36.01 (H)611938932161.9%2478.2
IS-38121874112648.41%1347.3
T-34-1711838604060.0%2092.9
M3 Stuart3452428333.33%2116.3
AMX AC mle. 4677655674656.52%990.7
Progetto C50 mod. 66916617873256.25%1408.8
T28813988264658.7%1643.3
122 TM8154383219456.7%1847.9
Strv m/4254904283053.33%1249.0
Cruiser Mk. II228823816055.0%1301.7
AMX 50 100814267214146.34%1500.5
Bat.-Châtillon 25 t1018587696747.76%1421.0
M54 Renegade8200211142766.67%2774.2
AMBT8131274018750.27%1438.8
Object 26110166973811749.57%1429.4
ISU-152K8157476927951.25%1918.4
KV-1562837790948.4%1242.4
S35 CA57004581546.67%1472.5
T110E31021547916454.69%1494.9
BZ-68915858591963.16%1521.2
M5 Stuart43244401163.64%1024.1
AT 15812417586145.9%1255.4
Spähpanzer SP I C76436951060.0%1397.1
Kolohousenka126511540.0%1144.5
Yong Bing919619169058.89%1722.8
Valiant52713051942.11%327.8
AMX AC mle. 48811916854351.16%1229.2
SU-100I5137153610.0%2307.7
FV3805911196812445.83%894.1
Emil II917788317443.24%1636.2
Coccodrillo10260310471668.75%2236.8
Strv 103-09178870515046.0%1419.0
14TP42282365149.02%678.4
VK 30.02 (D)79818473770.27%1635.5
T110E510237587810548.57%1912.1
BT-7 artillery32983492748.15%1076.2
Bretagne Panther68748371060.0%1767.1
Škoda T 568190794455354.97%1958.0
M4A3E8 Thunderbolt VII666661112553.6%1155.4
ISU-1528113056632347.06%1053.1
WZ-120914047186448.44%1296.1
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)813967334650.0%1545.5
E 50915327327038.57%1290.6
Object 7529228110287161.97%2018.3
50TP Tyszkiewicza9153160626950.93%1354.8
T26E3 Eagle 7711997838259.76%1757.5
AltProto AMX 308775506333.33%627.1
BT-222392561850.0%1098.9
T-2934184027259.72%1549.6
IS-71023639596261.29%2033.2
Somua SM8152087219653.06%1589.5
M4467636644264.29%1545.9
Turtle Mk. I81890103110554.29%2197.4
Kunze Panzer912807352161.9%1235.5
Ho-Ri 2814037503154.84%1493.7
M6A2E1814858413450.0%1733.0
T-54911967138051.25%1134.1
Kranvagn1019529341163.64%1563.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J43252453138.71%702.9
4TP11481521936.84%475.8
CS-44713819821758.82%2865.8
Grille557844010359.22%1307.0
Type 619153978012551.2%1444.2
Kpz. Erich Konzept I9216285557651.04%1920.3
T26E4 SuperPershing8124482826149.04%1670.6
FV20788146784660.87%1009.8
SMV CC-5678435971442.86%935.1
AMX 13 9099827679351.61%1443.5
T20710057259251.09%1534.3
P.4357945932250.0%2373.0
Panther7933753966.67%1512.6
SU-14-2811436917052.86%1254.6
Type 5866415323441.18%1047.7
Vz. 68 Squall88216905848.28%1506.9
M22 Locust34045162839.29%1547.7
AMX 13 57777381823653.39%1547.5
Tortoise9207896731557.14%1974.6
Lorraine 155 mle. 5079996815145.1%1298.9
SFAC 1058162079916554.55%1554.8
IS-6815828652050.0%1733.4
Object 2639158277512052.5%1392.1
SDP 44 Burza67905224143.9%1226.0
M46 Patton912486716741.79%965.0
G.W. Tiger (P)8131278110956.88%1695.5
SU-867095862857.14%947.6
T92 HMC1012926487548.0%1095.9
56TP817588965255.77%2223.0
UDES 14 Alt 5810287107856.41%1190.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved