eu Hráč lbartik

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
595
Recent WN8
1047
(417 Bitev)
Winrate
47.43%
Recent WR
48.2%
(417 Bitev)
Bitev
11916
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 11916 0 0 417 417
Průměrný Tier 5.36 0.0 0.0 6.42 6.42
Winrate 47.43% 0.0% 0.0% 48.2% 48.2%
Tanků odhaleno 0.81 0.0 0.0 0.85 0.85
Udělené poškození 399.95 0 0.0 765.14 765.14
Obrana základny 0.45 0 0.0 0.64 0.64
Průměrně zkušeností 285.93 0 0.0 476.0 476.0
WN8 595 0 (+14) 0 1051 (+21) 1047 (+21)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 58 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 46.55% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.52 0.0
Udělené poškození 0 0 499 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.38 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 288 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 3.93 0.0
(WG Player ID: 516416724)
Načteno za 2.74s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (7.2.2023 21:23:20 - 7.2.2023 21:23:23)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/lbartik.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=lbartik][img]https://lab-vole.cz/Signature/lbartik.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 134 bitev


Rank:
Very Bad
300+ WN8
98% (295 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
821
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
675
(6349 Bitev)
WN8 Tier VI
619
(3101 Bitev)
WN8 Tier VII
764
(2164 Bitev)
WN8 Tier VIII
665
(1052 Bitev)
WN8 Tier IX
294
(32 Bitev)
WN8 Tier X
0
(0 Bitev)

Tanky (149)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Renault UE 573821503060.0%164.4
BT-741301604843.75%415.1
Ikv 65 Alt II63022377138.03%240.8
T34878637112944.96%688.2
Object 25796554293237.5%294.5
SARL 4241382062955.17%327.4
Valentine AT41451592352.17%315.3
MS-1145811520.0%0.0
AT 253032869555.79%651.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3150187966.67%517.3
Type 91 Heavy3941221136.36%55.2
IS-3879540330244.04%665.9
T-60226701020.0%0.0
T32870841513437.31%533.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro294178580.0%444.3
M3 Stuart3881741770.59%374.4
Type 3 Chi-Nu524823610944.04%445.6
T1 Cunningham124934238.1%0.0
Vickers Medium Mk. III31201832853.57%345.5
SU-541151774940.82%52.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E31141903562.86%319.8
Hotchkiss H352115159944.44%342.3
AMX 50 100876743013151.91%666.1
SU-85B42251868042.5%363.6
Sexton II369915137.25%28.8
Strv fm/21101371100.0%261.0
Pz.Sfl. IVc525919910742.06%351.3
Jagdpanzer IV64372799540.0%574.0
M2 Light Tank299196850.0%267.3
M3741941722245.45%446.2
SU-182105189450.0%486.9
Type 97 Chi-Ha3691265352.83%104.3
SU-2631422151850.0%259.1
Pz.Kpfw. II257134825.0%1.0
KV-1536827621148.34%638.7
G.W. Panther772439222648.67%778.9
VK 16.02 Leopard58621310551.43%124.1
S35 CA54193205651.79%783.6
M5 Stuart4711842236.36%29.0
Renault NC-311797510.0%182.1
M2 Medium Tank3871306048.33%138.2
B14951372231.82%16.8
L-60282277666.67%439.9
Hummel647928114652.05%624.3
Kolohousenka114410230.0%516.8
Vickers Medium Mk. I1461002441.67%6.5
Renault FT 75 BS201610.0%0.0
Renault G1532826521547.91%825.5
SU-152740426620036.5%285.6
Durchbruchswagen 24491294845.83%57.1
SU-122A52031812437.5%176.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2864473286050.0%896.4
LT vz. 352154199666.67%783.0
Marder 38T42291964332.56%347.5
KV-13749438010151.49%692.6
SU-100642729823349.79%596.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4641664346.51%53.4
Škoda T 24524023410244.12%451.3
Black Prince75434325955.93%598.8
14TP450161333.33%3.1
Sturmpanzer II41781657648.68%406.6
Marder II31521503855.26%341.3
T3 HMC21131257435.14%257.7
Sturmpanzer I Bison31021323545.71%144.7
AT-12105822015.0%197.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. D46198714.29%2.8
Pz.Kpfw. 35 (t)2100216650.0%348.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D2301169740.21%0.0
Matilda42272186154.1%533.0
A-2051291576738.81%236.1
Somua SAu 4042332206842.65%437.7
Somua S3531642071442.86%291.6
M24E2 Super Chaffee6114250333.33%0.0
AT 8633129018945.5%361.3
G.Pz. Mk. VI (e)22282650.0%99.7
LT vz. 3831161593339.39%224.6
M7 Priest31231753170.97%316.5
Vickers Medium Mk. II2441031560.0%176.4
Renault FT145102540.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53643262050.0%855.3
T2 Medium Tank2571052352.17%126.8
Pz.Kpfw. II Luchs4881746045.0%91.1
SU-85526120920446.08%395.9
T4041751938149.38%264.7
Type 1 Chi-He42502824245.24%754.9
T56 GMC31501732352.17%384.6
Ikv 103527922211844.92%504.8
7TP2369231366.67%1495.2
Pz.Kpfw. I Ausf. C315226180351.68%640.6
T-50-263042693847.37%571.1
T1 Heavy Tank522723412352.03%308.9
IS-6873944112542.4%558.8
ARL V3963112616349.21%390.5
Leichttraktor15313111250.89%96.0
Pz.Kpfw. B2 740 (f)42392501838.89%346.6
AT 7762539114349.65%622.2
KV-856494320129248.99%688.7
TKS z n.k.m. 20 mm21081682560.0%540.1
BT-7 artillery3164153650.0%467.7
T29790548674952.34%1081.8
4TP12213191100.0%1313.6
T-4631391962669.23%631.0
T-2621151131040.0%344.0
Type 95 Heavy41701664443.18%364.5
Covenanter5661412161.9%207.6
Fiat 300012453333.33%0.0
BT-22681011136.36%86.3
T-2933293408345.78%1132.2
SU-76M41251582846.43%196.5
Sav m/4341271814742.55%116.0
Churchill I525422812843.75%296.0
Churchill VII648634815453.9%785.2
D1221731233.33%0.0
Cruiser Mk. III31051081643.75%318.1
KV-1SA566133010.0%1274.0
VK 30.01 (H)5571318825.0%860.9
ST vz. 3941351744736.17%190.9
VK 28.0167412610.0%0.0
Renault Otsu1971361100.0%565.2
Panzerjäger I21301631080.0%537.0
Super Hellcat75354031145.45%498.6
Grille526719311739.32%333.1
Pz.Kpfw. I297235875.0%457.7
G.W. Tiger (P)880939423147.19%788.5
Ikv 7231811881050.0%382.2
Loyd Gun Carriage2541061643.75%123.6
Universal Carrier 2-pdr251951145.45%36.6
M10 Wolverine526722312748.82%432.5
T-2841391779252.17%281.4
M3 Lee41111537248.61%204.5
ARL 44649232836548.22%747.4
Pz.Kpfw. 38 (t)31371572634.62%254.7
T-3451921984341.86%273.9
D231051411838.89%158.1
AMX M4 mle. 45769541211650.0%761.8
M18 Hellcat635026213443.28%371.6
T25/2744032217445.4%400.3
Alecto42232168057.5%537.5
IS761736338544.68%656.8
StuG III Ausf. G53232399040.0%496.9
Light Mk. VIC2407510.0%0.0
Nashorn636426812450.0%462.6
T1 HMC251881442.86%44.6
Strv m/40L3297188450.0%884.9
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42032115850.0%383.1
Cruiser Mk. IV4851243148.39%113.0
Chi-Ni268921827.78%78.6
Renault FT AC247105966.67%217.4
M6639329113345.11%463.8

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[7CSTP] 7.Československý tankový prapor835894Vstoupil7.1.2017

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved