WN8
2257
Recent WN8
1919
(685 Bitev)
Winrate
55.58%
Recent WR
52.55%
(685 Bitev)
Bitev
50455
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 50455 17 21 378 685
Průměrný Tier 8.14 11.0 10.0 9.84 9.79
Winrate 55.58% 47.06% 47.62% 54.23% 52.55%
Tanků odhaleno 1.23 0.74 0.71 1.01 1.04
Udělené poškození 1654.82 1996 2238.0 2212.48 2197.73
Obrana základny 0.99 0 0.0 0.21 0.14
Průměrně zkušeností 699.25 820 831.0 926.0 911.0
WN8 2257 1343 (-1) 1568 (-1) 2013 (-2) 1919 (-5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 2 0 0 2
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 50.0% 0.0% 0.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1152 0 0 1152.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 183 0 0 183.0
Průměrně střel 5.0 0.0 0.0 5.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 595110893)
Načteno za 0.88s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 4:46:20 - 17.10.2026 2:22:20)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
BV-1111116462366.67%1284.0
Leopard 120 Verbessert111323020.0%567.0
Object 432U111448010.0%654.0
CAV mod. 711125782540.0%1833.0
Strv 107-121119642450.0%1264.0
AT-FV230 Breaker11207722100.0%1491.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/l0ssant0s.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=l0ssant0s][img]https://lab-vole.cz/Signature/l0ssant0s.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
79% (357 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2088
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2254
(46592 Bitev)
WN8 Tier VI
2028
(4718 Bitev)
WN8 Tier VII
2134
(5917 Bitev)
WN8 Tier VIII
2388
(11277 Bitev)
WN8 Tier IX
2395
(13564 Bitev)
WN8 Tier X
2128
(10108 Bitev)

Tanky (500)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6894159314753.74%1766.0
Caernarvon8123862313653.68%1523.2
SU-1527136263512858.59%2395.9
AS-XX 40 t1126318187045.71%2040.0
GSR 3301 Setter76227707663.16%1705.9
Charioteer812465478038.75%1231.6
Object 703 Version II82114108510850.93%2725.8
BDR G1 B54834166045.0%861.3
VK 45.02 (P) Ausf. A8173776712158.68%2676.6
FSV Scheme A712708023661.11%2564.0
K-911022257759346.24%1912.5
1211025448974858.33%2518.0
T-15066283912450.0%964.1
Jagdpanther7158461513158.02%2872.3
STA-28186610843262.5%2928.7
FV304675938911355.75%1674.3
T3767245287451.35%2387.1
Aufklärungspanzer Panther771662810050.0%1709.5
S-51712224019350.54%1529.9
GSOR 3301 AVR FS9107269033659.23%1987.6
Löwe813788802157.14%1682.9
CS-6310250084820750.72%2299.9
Strv 103B10238872434656.36%2021.4
T-43790750015051.33%1571.2
AMX 13 75795159613556.3%2690.5
Kampfpanzer 50 t92366102313055.38%2615.4
50TP prototyp81246770366.67%1298.6
Leo78785476453.13%1533.6
BZ-791129769294447.73%1956.8
M22186295666.67%929.9
T-54 ltwt.9144688955360.22%2737.7
Type 5 Chi-Ri7122881012250.0%2481.8
FV230 Canopener10263395012659.52%2120.1
B142802544438.64%645.2
L-602240497250.0%1635.9
Hummel6107340940457.43%2216.9
Kampfpanzer 671021768264139.02%1581.1
AMX M4 mle. 51919067708144.44%1653.8
LHMTV810897996959.42%2343.8
Panhard AMD 178B664447812657.94%2392.7
M41 Walker Bulldog877052613354.14%1516.2
Strv 7468587103865.79%1998.9
Char Murat923309985757.89%2666.4
T959236874818564.32%2442.9
Tiger I7120562353157.44%1977.4
FV4005 Stage II101546458450.0%997.6
SU-1006107462723265.52%2625.4
Vz. 63P113436948250.0%2026.6
Type 4 Heavy918656338246.34%1755.6
Rheinmetall Skorpion G816377312748.15%1664.3
E 10010238072729654.73%2256.0
Valentine II43836562781.48%1564.0
T110E410255973922457.59%2113.4
Ho-Ri 31024977979448.94%1755.0
BV-111111678954666.67%1245.4
Patton the Tank91506571728.57%1248.5
LT-4328123180216956.8%2981.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D261155250.0%104.3
WZ-120919877756453.13%2343.4
A-2056687812.5%0.2
Strv m/40L32973291250.0%1091.5
AT 866386015269.23%1246.3
Škoda T 509220570216162.73%2422.3
Kampfpanzer 07 RH8182899514554.48%3028.7
IS-M813868077256.94%1779.6
Gorilla1119066861844.44%932.6
AMX 50 Foch B1022857677353.42%1865.2
Panther II8148260545659.21%2628.8
Tiger II8169967265954.63%2564.6
Object 252U Defender8200810553063.33%2677.5
M3 Light3631201020.0%8.1
Object 7049251765939853.77%2543.5
Vickers MBT Mk. 31024619101154.55%2440.9
Ikv 10356806401973.68%2015.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C336050711372.57%2756.5
WZ-13175465249746.39%1023.8
leKpz Borkenkäfer11209094610854.63%2474.9
Pvlvv fm/422159276560.0%698.8
Ares 90 C1120177613542.86%1230.6
AMX 50 B10259284822053.64%2135.4
XM69 Hacker1131961195771.43%2486.2
T698152271415655.13%2352.5
T499131671920357.14%2277.6
Object 777 Version II926141208771.43%2810.5
E 65 Zwilling8193910982972.41%2168.5
IS-2712767208360.24%1961.7
E 759231870176958.26%3036.0
AMX ELC bis54094054151.22%1702.7
SU-100M1712615758851.14%2099.2
T-34 with L-11456358410.0%2195.3
AMX 3831662181450.0%453.1
LTP32833884665.22%1833.3
Sav m/4342354041662.5%666.2
T77818419386755.22%2351.4
Ho-Ri 1917278124355.81%1627.0
M-V-Y10242486916750.3%2036.4
Jagdpanther II8189970218655.91%2592.2
A-4477964807944.3%1202.4
LTG78326225955.93%1926.2
T2 Light Tank2231426560.0%1244.8
T 55A919398311957.89%2015.8
Pz.Kpfw. 558215910685853.45%2164.5
Ikv 90 Typ B7117348815154.3%1961.8
KR-11125549381855.56%1557.7
Caernarvon Action X813828712748.15%1764.1
110813007567557.33%1613.4
Predatore9258010971861.11%2594.8
Strv 81812328121850.0%1753.2
FV224 Chopper715149645560.0%2133.7
Ikv 723361336862.5%1283.1
Comet7119276717353.18%2315.0
T-34547141410155.45%1585.2
P.43 bis69927174057.5%2083.6
M26 Pershing8156262318357.38%2754.1
Rheinmetall Panzerwagen10155776320448.53%1931.6
AMX M4 mle. 457128970211963.03%2119.8
Tiger-Maus921769631353.85%1889.1
Sherman III56404944872.92%2260.6
AMX 65 t812796598653.49%1569.3
Controcarro 1 Mk. 2921509186155.74%2360.2
T25/2713966569754.64%2510.4
Object 430 Version II915395865030.0%1332.8
WZ-111G FT924358343256.25%2377.2
A-4367885623060.0%1916.7
CS-67 Szakal1121068862759.26%1637.8
Crusader66084294663.04%2174.4
59-1664093947844.87%1121.7
Vickers Mk. E Type B2256319666.67%1473.1
T-2843802953046.67%1252.3
IS-2 shielded7292289710.0%4211.8
SDP 60 Gonkiewicza922509707564.0%2494.6
VK 30.01 (P)664343116854.17%1188.6
Vz. 5510268189912954.26%2088.7
AT 7711436767660.53%1756.1
STA-18126167811650.86%1751.8
Jagdtiger9204764420857.69%1910.6
Type 7110285595816155.28%2604.1
UDES 038150358215150.99%1869.2
LT vz. 3832062481850.0%797.4
AMX M4 mle. 541026518868956.18%2166.2
TS-58182710522777.78%2299.6
T328172892219561.03%2670.9
WZ-113G FT1026978319548.42%1964.5
Type 3 Chi-Nu55813956251.61%1881.8
STK-21125158961450.0%1523.2
VK 45.02 (P) Ausf. B9198670744257.47%2315.7
Manticore10164773037959.37%2343.7
XM66F817068804751.06%1837.5
Type 5 Heavy10268989110350.49%2227.6
CS-59918408935156.86%2207.6
T6756223966650.0%1625.8
P.43 ter712108411464.29%2321.6
FV229 Contender921019312458.33%2033.6
SDP 58 Kilana818078433551.43%2052.9
SU-182285165540.0%1961.5
ST-II1026058717951.9%2353.1
Bat.-Châtillon 25 t AP9181967415248.03%1995.2
Object 705A1025058855257.69%2294.1
G.W. Panther71529516130657.58%2594.1
T-100 LT10155370919752.79%2278.4
Object 2601026209033458.82%2131.5
Versuchspanzer 57922438892040.0%1677.0
Concept 1B92367950955.56%2108.2
Vickers Medium Mk. I11875891100.0%1184.1
Object 2771024628605552.73%2087.4
Leopard 120 Verbessert1123277708544.71%1673.9
Object 4309204582710456.73%2253.1
SU-2-12255796903100.0%1598.5
Lago44156121070.0%1721.4
Vz. 64 Blesk87476794452.27%1215.1
Centurion Mk. I8156476017356.65%2441.7
Hotchkiss EBR797754513656.62%2617.1
Type 68917748065850.0%1641.5
Pz.Sfl. IVc56524414257.14%1948.6
T-8328208412122882.14%2718.2
Object 432U1125809893860.53%2103.1
Sherman Firefly68675465561.82%1936.0
TVP T 50/511022678088057.5%2035.5
Object 1401021647917751.95%1790.4
FV217 Badger10226581913553.33%1608.2
Škoda T 2455606062450.0%1928.0
Black Prince710055609150.55%1393.9
Bishop56923774452.27%1940.6
Object 430U10213483712552.0%1740.8
Object 452K101909806366.67%1272.3
T2166445326259.68%2421.3
Lorraine 39L AM33062193759.46%1225.2
ST-I9204810205362.26%2209.7
Object 268 Version 41021228187064.29%1822.4
VK 30.01 (H)52702526040.0%405.2
M753743127456.76%1508.6
Bisonte C45816888824845.83%1721.6
G.W. Tiger9184345061547.32%2185.5
IS7127678320255.45%2151.4
Type 4 Chi-To693975210552.38%2122.1
Object 705919869135261.54%2164.2
T309225765538558.18%2346.4
FV227 Conceiver815328187444.59%1684.7
Hotchkiss H352270273450.0%1340.8
Centurion Mk. 5/1 RAAC8145710921675.0%2127.4
Maus10220576327747.29%1817.7
Conqueror9193074219654.59%2114.2
Alecto45193551855.56%1656.2
Valentine32624361968.42%1108.7
AMX 404254214540.0%788.0
M-VI-Y920457264346.51%2074.7
Leichttraktor1621372560.0%211.7
WZ-111-1G FT813467373852.63%1433.9
Fauteur11298010752962.07%2160.9
Felice917748262152.38%1766.9
WZ-120-1G FT81289630728.57%1140.1
ARL 44686747811853.39%1803.7
FV4025 Contriver1124338222343.48%1435.5
Kampfpanzer 07 P(E)1022449601369.23%1975.6
HWK 3081399994862.5%3333.3
T-103818149501952.63%2653.0
Emil I817048754358.14%2162.3
WZ-132810856959464.89%2540.9
Type T-3456494726250.0%2284.4
SDP 57 Gowika711326442857.14%1568.2
KV-26107256330360.07%2300.1
AMX 50 1209198462718951.85%2124.2
ST vz. 3941672812470.83%545.4
M8A143994021172.73%1120.8
King Tiger (Captured)711727001346.15%1438.9
AMX 67 Imbattable1129818412142.86%1848.3
Panzerjäger I2269207425.0%1044.0
CAV mod. 7111254010231266.67%2041.3
O-Ni712658488154.32%1777.5
T-109201772035862.01%2559.3
IS-3-II9228769828052.5%2635.0
SMV CC-67815138135851.72%1875.6
T-12733704657656.58%1779.7
Loyd Gun Carriage2255610.0%4.6
IS-6 B8159385713452.99%2139.4
Churchill III55365841957.89%1190.2
Rheinmetall Skorpion8142042640.0%1015.8
Grant44304041070.0%1534.5
Panhard EBR 10510140362536447.25%1793.7
WZ-1118169196484958.3%2427.9
D231582041656.25%522.6
114 SP21026107816154.1%1985.5
Spähpanzer Ru 2519106561949652.62%1850.3
CS-52 LIS818459804060.0%2521.6
T297146179329560.0%2351.1
Šotek820191037366.67%2513.1
Char Mle. 759169389640655.42%2883.3
Jagdpanzer E 10010235561723548.94%1784.4
IS-271380668714.29%1747.2
Rinoceronte10247484312655.56%2019.8
StuG III Ausf. G553631210051.0%1479.9
Nashorn69346292955.17%1804.5
Staghound Mk. III610225952142.86%1904.3
10TP3296274633.33%1115.5
Ikv 65 Alt II67864784560.0%1612.6
T803111637718540.0%904.3
WZ-111 model 1-4922448797055.71%2739.7
Ares 85922109945552.73%2415.0
PTZ-78112050865666.67%1165.0
UDES 15/1610253780017852.81%2169.7
AT 255463915446.3%1382.5
FCM 2C34856092100.0%1394.0
Object 26810265963511059.09%2308.1
M5A1 Stuart42363282356.52%774.2
Executor1128648869950.51%2340.7
T1 Cunningham1265399580.0%2356.8
Prototipo Standard B9205776710053.0%2061.3
M4A3E8 Sherman667343413259.09%1426.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E31522044358.14%429.0
Sexton II3211166837.5%793.2
Strv fm/211205414683.33%1343.8
SU-101812026169450.0%1434.8
Sturer Emil7111447510250.98%1627.8
Type 2597 Chi-Ha31762181250.0%515.3
Object 416811475967041.43%1252.6
M15/423290270837.5%812.9
L6/40219526250.0%501.8
MKA22003171100.0%735.3
SU-2633762133345.45%1186.3
StuG IV5355345977.78%864.5
Škoda T 1778918931973.68%2247.9
LPT-67 Šelma911988545356.6%1875.4
Pz.Kpfw. II222729612952.71%1105.6
VK 16.02 Leopard519145910457.69%571.1
M48A5 Patton10228986515353.59%1942.9
Centurion Mk. 7/1917007797143.66%1592.8
Pz.Kpfw. VII10261077716356.44%2280.4
Valentine AT4412309540.0%1033.5
43 M. Toldi III3125271250.0%516.4
Renault FT 75 BS21401862100.0%892.2
60TP Lewandowskiego1025809597369.86%2205.2
Centurion Action X1024599112860.71%2285.9
CS-53811087775364.15%1725.6
AE Phase I920267663554.29%2188.3
Tetrarch22232851566.67%1431.5
LT vz. 352173219666.67%853.5
WZ-132A911387115750.88%1842.8
Bofors Tornvagn817729523956.41%2436.9
Rhm.-Borsig Waffenträger8205760323660.59%2702.5
Pz.Sfl. IVb4277153633.33%607.5
Grille 1510244970637956.73%2116.8
VK 30.02 (M)610668891070.0%2533.8
T1E622644612100.0%1682.2
Strv m/382130229560.0%503.1
Marder II32532782147.62%694.7
TS-60922371115785.71%2268.3
T3 HMC2302230728.57%1330.0
BZ-7510258786811250.89%2205.9
Concept No. 510236683331057.42%2080.2
Pz.Kpfw. 35 (t)23044471656.25%2342.0
UDES 169204587510160.4%2374.4
Konštrukta T-34/100710076385646.43%1634.5
FV4004 Conway916967863268.75%1785.3
T28 Prototype8188574220254.95%2640.0
T-54 first prototype8140510341957.89%1995.6
G.Pz. Mk. VI (e)21401271100.0%805.4
Leopard 110249178331751.42%2177.5
Renault FT141205250.0%84.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H567347454661.17%2413.7
Char Futur 49244810198855.68%2811.2
25TP KSUST II53995001353.85%952.8
T71 DA781254012438.71%1744.0
Type 97 Te-Ke24655601100.0%3946.8
Taschenratte1125588721844.44%1284.3
SU-8556213615554.55%1607.8
M53/M559142064826454.17%1436.9
7TP24195891100.0%2367.6
T-34-85670545124854.03%1579.1
P.44 Pantera814837414443.18%1787.9
T1 Heavy58167164052.5%1910.4
Panhard EBR 90998182417560.0%1768.9
T28 Concept7763677450.0%1050.5
T-448147063247756.81%2763.2
Heavy Tank No. VI67048262100.0%1255.0
M4A1 Revalorisé8170292819956.78%2691.0
TKS z n.k.m. 20 mm222023620.0%1261.7
Object 252U81147936683.33%1354.7
Renault Otsu11262662100.0%654.9
50TP Resilient8227010771050.0%3339.4
DS PZInż5600440837.5%1413.3
Chi-To SP714779092857.14%1908.6
T54E19214565126760.3%2418.9
Fiat 3000120625020.0%848.4
Churchill I58285864055.0%2194.1
Churchill VII69126396157.38%1874.7
T145488699250.0%1003.3
Cromwell67405758759.77%1903.4
WZ-111 model 5A1023407911154.55%1774.9
Convert. Medium Tank T33362811100.0%261.0
VK 28.01672260732057.81%2846.2
T-50-26605320520.0%1471.0
Pz.Kpfw. I222122333.33%0.0
KV-3711786575565.45%1795.1
WZ-114920549762161.9%2147.9
T7 Combat Car2131171250.0%535.1
O-I Experimental57604744663.04%1831.7
T57 Heavy10244967115050.0%2121.9
TNH T Vz. 519273011123956.41%3514.5
FV215b1022667801861.11%2074.1
Tiger (P)714926986863.24%3005.6
Waffenträger auf Pz. IV9208461617353.18%1860.3
Leopard Prototyp A9164972211550.43%1629.4
VK 100.01 (P)8125840810.0%999.1
M4A1 FL 106128991813858.7%2840.0
ELC EVEN 9087745772166.67%1646.2
XM551 Sheridan1018206737345.21%2385.7
Cruiser Mk. I1248244850.0%1351.9
M18 Hellcat6102244413956.12%2265.3
M24 Chaffee54705117259.72%1891.4
SU-130PM8201194017855.62%2467.6
Challenger79536338758.62%1491.6
Pz.Kpfw. II Ausf. G33074085257.69%1513.5
FV215b (183)1020656449153.85%1696.7
Obsidian8166410639558.95%2809.3
D1238126475.0%261.0
Super Hellcat710729461090.0%1839.7
LTTB86236234450.0%1115.6
AMX 50 Foch9213874910355.34%2054.1
B.U.G.I.612949161656.25%3027.4
M669427184850.0%1614.4
Bat.-Châtillon 155 58101440766540.0%1065.8
BT-74891551450.0%140.7
53TP Markowskiego813567694247.62%1688.6
T3481817788101754.28%2659.7
FV601 Saladin811987794057.5%1546.4
O-I69826047467.57%2062.5
MS-113194366.67%222.0
VK 36.01 (H)671650316060.62%1511.6
IS-38186867645458.59%2949.0
NC 70 Błyskawica1026588787157.75%2316.9
M3 Stuart3181427875.0%832.9
AMX AC mle. 46711206056656.06%1769.3
Wespe389129650.0%167.5
Progetto C50 mod. 66921218316157.38%2395.5
T288181672713059.23%2334.5
Ares 758183710233756.76%2511.8
122 TM819089536855.88%2482.0
Strv m/4256235482766.67%2122.6
Cruiser Mk. II2243351887.5%1311.8
AMX 50 1008158468111657.76%2151.2
Bat.-Châtillon 25 t10260272956856.69%2849.8
M54 Renegade817688631947.37%2242.5
IS-3A81947107019957.29%2374.2
Jagdpanzer IV66904258958.43%1441.3
AMBT8207210106160.66%3064.2
Strv 107-121125148597659.21%1802.1
Super Conqueror10235977810048.0%1905.3
Chrysler K821811165580.0%2585.0
Object 2611012808481376.92%1134.7
KV-1590751031058.06%2353.4
S35 CA57224593450.0%1725.4
T110E31021827455565.45%1833.6
BZ-68918569407161.97%1825.3
M5 Stuart417333112458.06%437.8
Renault NC-31192121425.0%237.2
AT 158153779613053.85%1819.8
Kolohousenka1991352100.0%496.5
T-34-3817509653562.86%2413.5
STB-110253480515053.33%2294.8
E 50 Ausf. M10238173222752.86%2171.8
TVP VTU Koncept8117057211154.95%1806.9
DBV-1521023826583548.57%1608.7
T-452255278450.0%1402.9
AMX AC mle. 488156366018147.51%1834.6
Emil II9223782013055.38%2458.6
Škoda T 25689770010149.5%2228.6
O-Ho8146478310161.39%2014.7
Strv 103-09216174815358.17%2581.6
14TP44434571546.67%1787.9
VK 30.02 (D)786949321058.1%1667.8
T110E510236773226150.96%2164.4
Type 57817058995154.9%2282.6
BT-7 artillery3178266560.0%597.1
Bretagne Panther611318781662.5%2290.2
Škoda T 56818299101957.89%2039.8
Matilda43662931145.45%934.7
ISU-1528206267521058.1%2801.0
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)818058516744.78%2312.4
T26E5 Patriot8146093522254.5%2075.0
MT-25644954331754.89%1620.9
SMV CC-56711877373941.03%1696.7
E 509212668462254.5%2622.5
Object 75292195761922.22%1938.2
50TP Tyszkiewicza921989638365.06%2363.8
Vz. 71 Tesák10175590021451.87%2441.2
Lansen C81741102134562.32%2694.0
ARL V3968474688452.38%1811.2
KV-856105566821057.14%2178.1
Lorraine 40 t818058293951.28%2420.8
GSOR 1006 Scheme 79234999312157.02%2825.2
Cobra917967961050.0%1556.2
T-4632953953151.61%1449.4
T-262152207450.0%692.3
Ares 9010238391811058.18%2184.2
T-2933399021100.0%1473.9
IS-710230173933749.85%1997.2
Somua SM818869248247.56%2251.4
1131021179891369.23%1829.1
P26/4043132672540.0%717.8
Hirschkäfer11257183515954.72%1898.4
Lorraine 120 Alby8190110361566.67%1858.7
Kunze Panzer921118107346.58%2218.2
Ho-Ri 2813467431050.0%1270.3
IS-410227886616552.73%1886.0
T-5492065742122059.92%2849.3
Kranvagn10248610333174.19%2253.7
Pz.Kpfw. III Ausf. J420327311457.02%479.8
4TP13455061100.0%2348.7
CS-44712788882360.87%2554.5
Panther mit 8,8 cm L/718150310531266.67%2472.9
Type 61920608576761.19%2723.8
T26E4 SuperPershing813287301338.46%1658.8
Universal Carrier 2-pdr2173259540.0%538.5
WZ-132-11015878348653.49%1891.8
T-44-1008183610024151.22%2943.6
AMX 13 909114462646855.56%2193.4
T207107660314561.38%1822.3
AMX 13 1051018145977745.45%2389.3
P.4353014002147.62%689.5
Panther79355231747.06%1622.5
Progetto M40 mod. 6510251083714750.34%2143.0
Controcarro 3 Minotauro1028168865853.45%2295.7
Type 5869306456245.16%1901.3
Tortoise9248975226956.88%2449.8
Lorraine 155 mle. 50713754934770.21%2077.5
M1039207467923352.36%2531.3
WZ-2191116988081540.0%1710.8
IS-6815826362070.0%2258.9
T-62A10205670312656.35%1999.6
Object 263920458806556.92%1947.0
SDP 44 Burza68786262055.0%1689.3
AT-FV230 Breaker1126869287350.68%1815.8
Light Mk. VIC252169250.0%113.2
M46 Patton9209769157754.42%2579.2
AMX 12 t667351521660.19%2100.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43102914746.81%722.8
null025168291353.85%0.0
T-50518733710954.13%573.7
UDES 14 Alt 5813837945352.83%1904.9
Stuart I-IV32282641338.46%799.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved