eu Hráč l03k

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
1158
Recent WN8
1589
(1375 Bitev)
Winrate
48.4%
Recent WR
48.95%
(1375 Bitev)
Bitev
24415
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 24415 20 218 700 1375
Průměrný Tier 7.54 8.45 8.39 8.42 8.45
Winrate 48.4% 60.0% 49.08% 49.29% 48.95%
Tanků odhaleno 0.89 1.05 1.08 1.03 1.05
Udělené poškození 1013.31 2131 1645.45 1611.4 1563.14
Obrana základny 0.33 0 0.26 0.29 0.26
Průměrně zkušeností 629.38 1013 825.0 812.0 792.0
WN8 1158 2585 (+2) 1734 (+6) 1663 (+17) 1589 (+30)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 35 113 0 148
Průměrný Tier 10 8 6 8.47
Winrate 31.43% 40.71% 0.0% 38.51%
Tanků odhaleno 0.37 0.52 0.0 0.49
Udělené poškození 1630 1019 0 1163.0
Obrana základny 0.17 1.5 0.0 1.18
Průměrně zkušeností 578 585 0 584.0
Průměrně střel 7.46 7.9 0.0 7.8
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 133 4028 1401 133
Průměrný Tier 10 8 6 7.54
Winrate 45.86% 44.44% 44.54% 25.56%
Tanků odhaleno 1.06 0.95 0.73 0.97
Udělené poškození 1529 1142 566 1364.0
Obrana základny 1.06 1.25 1.0 0.8
Průměrně zkušeností 638 605 431 432.0
Průměrně střel 7.65 7.82 7.32 6.63
(WG Player ID: 504988071)
Načteno za 0.84s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (26.7.2021 6:59:38 - 27.7.2021 5:18:49)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Bat.-Châtillon 25 t AP92273010.0%2459.0
Progetto M35 mod. 468220361060.0%3198.0
Lansen C8163211100.0%2153.0
Char Futur 4920875862.5%1890.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/l03k.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=l03k][img]https://lab-vole.cz/Signature/l03k.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 6626 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
73% (258 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1373
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1168
(22841 Bitev)
WN8 Tier VI
706
(3336 Bitev)
WN8 Tier VII
1158
(2294 Bitev)
WN8 Tier VIII
1266
(14629 Bitev)
WN8 Tier IX
1251
(2006 Bitev)
WN8 Tier X
1092
(576 Bitev)

Tanky (163)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 3621324581100.0%661.8
Ikv 65 Alt II644740416350.31%620.6
T348111168910548.57%1138.1
Object 257915217553745.95%1272.2
STA-2862560751846.53%583.4
Bat.-Châtillon 12 t846653216646.99%655.9
EMIL 19518971669366.67%852.4
StuG IV5816740.0%0.0
O-I66975031546.67%953.5
Strv fm/21162160250.0%175.7
MS-114193333.33%0.0
A466441308450.0%1032.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. A359120250.0%86.1
IS-389015786439.06%746.1
T-60285333366.67%397.5
AMX 13 F3 AM648747412045.83%547.7
Pz.Kpfw. IV hydrostat.5732436366.67%1804.7
AMX M4 mle. 49812157391643.75%1198.4
VK 75.01 (K)81166517520.0%978.9
Panhard EBR 75 (FL 10)881559521552.09%1304.3
Prototipo Standard B9176176929748.48%1524.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E346118333.33%2.7
leKpz M 41 90 mm GF858952510140.59%805.3
11281083561633.33%962.9
SU-130PM8119063420044.0%1075.6
M46 Patton KR8304019171100.0%7430.0
AMX 30 B1014874412548.0%1042.2
Bat.-Châtillon 25 t10155359112233.61%1107.1
Turán III prototípus5462563450.0%1023.7
Škoda T 4064164755251.92%681.1
Löwe8108675448349.28%1111.1
WZ-131G FT64684155844.83%568.6
T-437576418425.0%588.2
Krupp-Steyr Waffenträger77564912839.29%752.7
Type 2597 Chi-Ha301981100.0%261.0
MKA25357071100.0%2926.6
Bat.-Châtillon 25 t AP9141770713446.27%1441.4
Pz.Kpfw. II250240683.33%261.0
KV-152914225362.26%551.3
VK 16.02 Leopard5162285728.57%273.7
KV-2 (R)65294592240.91%543.1
Bat.-Châtillon Bourrasque81595777246451.62%1842.1
MTLS-1G143316381450.0%1282.3
VK 45.03775760014748.98%815.0
Somua SM8147881643550.34%1409.4
Leopard Prototyp A968947532940.43%333.8
UDES 0384874178436.9%202.6
T-34-3880466311150.45%838.1
Vickers Medium Mk. I103910.0%0.0
Object 277101639694742.86%1125.4
Object 4309167579914650.68%1568.2
Progetto M35 mod. 4681357749131548.75%1452.4
Strv S181273648174148.31%1221.1
Centurion Mk. I85435669445.74%462.5
Lansen C8136974975052.27%1625.5
AE Phase I91387704757.14%1194.8
Tetrarch290162922.22%211.9
Primo Victoria876669137049.46%830.3
O-Ho8106332910.0%1092.9
50TP prototyp812057908159.26%1216.3
Cromwell B652455413551.11%818.0
Object 1401014475734537.78%932.7
Pz.Kpfw. T 2553494852857.14%861.2
T18 HMC301701100.0%261.0
Rheinmetall Skorpion G81233667149446.12%1150.7
VK 30.02 (D)737740924940.56%300.4
Leopard 11016775693951.28%1326.1
T-4489546537047.14%1130.6
BT-7 artillery35385494946.94%2448.3
AM 39 Gendron-Somua2288399540.0%1517.6
LT-432887269542153.68%1545.2
FV201 (A45)790442320.0%867.7
T-2842694251668.75%921.5
Pz.Kpfw. I Ausf. C3182281540.0%730.7
M24E2 Super Chaffee6652625850.0%1835.8
FV4202869664510046.0%687.7
Tiger 13166033961216.67%803.3
IS75434963043.33%476.7
TS-5815429013857.89%1639.0
Object 430U1016656124936.73%1088.7
T26E5 Patriot89287217248.61%917.2
T-54 first prototype885266315347.71%867.1
T-34-85M663558330649.67%898.4
Char Futur 49186478552948.2%1493.5
Centurion Mk. 5/1 RAAC810207629152.75%1170.3
Pz.Kpfw. II Luchs41462523053.33%394.2
Škoda T 27813846004535.56%1537.3
Ikv 10352132719646.88%333.7
T-34-856553510366.67%1007.3
M56 Scorpion78285496848.53%972.5
Cruiser Mk. IV463190540.0%0.0
Leichttraktor18441030.0%0.0
Pz.Kpfw. B2 740 (f)4152260250.0%212.8
FCM 36 Pak 4031652761361.54%439.2
T28 Concept76266991100.0%769.0
105 leFH18B253463335042.0%427.5
Heavy Tank No. VI648148653447.38%640.5
KV-8565835313658.33%939.5
Lorraine 40 t8118069749049.8%1218.8
WZ-120-1G FT8104965829848.66%903.9
Pz.Kpfw. 35 (t)201731100.0%261.0
T1 Cunningham13082250.0%75.8
T-50-26182714491100.0%10151.1
HWK 30888461411750.43%1473.8
T-46383127633.33%100.8
AMX ELC bis51292768248.78%249.6
VK 168.01 Mauerbrecher8438502333.33%162.7
Covenanter543165250.0%97.8
Lorraine 155 mle. 51882463110754.21%791.9
Fiat 3000110912220.0%347.4
AMX 38310218910.0%162.8
IS-710169369518943.92%1217.7
LTP3811437744.16%149.1
Sav m/4341041781435.71%12.2
AMX 13 75744648425044.0%713.0
KV-1S6352360728.57%474.2
Cromwell646051344447.3%713.8
KV-264084821250.0%499.6
Panther mit 8,8 cm L/7187065852646.15%694.5
Ikv 90 Typ B73713877545.33%302.5
Kunze Panzer9154572623545.53%1261.6
Indien-Panzer849246847641.39%343.0
Caernarvon Action X810917474148.78%1209.3
T-549148970615745.22%1426.6
Pz.Kpfw. III Ausf. J4491439544.21%31.1
T-8042974614060.0%1406.9
Super Hellcat79575334744.68%1352.4
VK 30.01 (D)627528954147.13%304.4
T9284084425529.09%439.6
T-109133069113542.22%1179.6
T26E4 SuperPershing878867020249.01%783.6
Ikv 723682031560.0%176.0
Loyd Gun Carriage2156630.0%0.0
AMX Chasseur de chars8657790785.71%864.4
AMX Canon d'assaut 105883440710.0%483.2
O-I Experimental55807921100.0%1232.7
Churchill III511621155366.67%3611.4
Type 598119376548550.52%1504.3
T-44-1008111771937949.34%1262.1
Pz.Kpfw. III/IV525332673946.68%548.9
Object 252U812207414647.83%1106.9
Comet748954413549.63%596.8
T-3453234073154.84%812.2
CS-52 LIS810306594544.44%943.1
Pudel660854711242.86%943.2
Progetto M40 mod. 651017536662642.31%1166.2
leKpz M 41 90 mm86104511127.27%782.3
ELC EVEN 9086155942744.44%966.1
M22 Locust31563711471.43%746.6
AMX 13 57788775870155.49%1749.6
Lorraine 155 mle. 50759352313950.36%566.4
T-62A1014897522065.0%1267.5
Pz.Kpfw. II Ausf. G3157730.0%0.0
FV215b (183)1010115354242.86%517.0
Crusader6326423850.0%791.2
T1 HMC202521100.0%261.0
AMX 12 t638744129047.24%918.8
Type 64643947530646.08%968.3
Matilda Black Prince53966411100.0%1143.7
Panhard EBR 105106265781250.0%492.0
T-7032713802454.17%1131.3
E 257109568741853.59%1687.3
Strv m/42-57 Alt A.2652753714757.82%869.5

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved