cs l03k

[_AF_] Al Fajká (Historie)



WN8
939
Recent WN8
1483
(785 Bitev)
Winrate
47.37%
Recent WR
48.79%
(785 Bitev)
Bitev
17250
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 17250 0 5 58 785
Průměrný Tier 7.33 0.0 9.0 7.16 7.77
Winrate 47.37% 0.0% 0.0% 51.72% 48.79%
Tanků odhaleno 0.66 0.0 0.4 1.21 1.13
Udělené poškození 860.54 0 1406.4 1299.34 1184.8
Obrana základny 0.33 0 0.0 0.41 0.62
Průměrně zkušeností 585.79 0 505.0 760.0 715.0
WN8 939 0 1381 2517 (+4) 1483 (+25)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 25 106 0 131
Průměrný Tier 10 8 6 8.38
Winrate 36.0% 40.57% 0.0% 39.69%
Tanků odhaleno 0.4 0.55 0.0 0.52
Udělené poškození 1539 1038 0 1133.0
Obrana základny 0.24 1.45 0.0 1.22
Průměrně zkušeností 613 590 0 594.0
Průměrně střel 7.32 8.04 0.0 7.9
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 84 2381 1141 103
Průměrný Tier 10 8 6 7.41
Winrate 39.29% 44.02% 45.49% 22.33%
Tanků odhaleno 1.17 0.57 0.56 0.5
Udělené poškození 1532 1165 566 1448.0
Obrana základny 1.13 0.85 0.84 1.04
Průměrně zkušeností 609 634 445 404.0
Průměrně střel 7.21 7.81 7.18 6.87
(WG Player ID: 504988071)
Načteno za 2.68s

Session stats


Zobrazit (16.1.2019 2:17:25 - 16.1.2019 7:46:48)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 23025 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
11% (39 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:





Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1211
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
942
(15719 Bitev)
WN8 Tier VI
700
(3293 Bitev)
WN8 Tier VII
754
(1274 Bitev)
WN8 Tier VIII
1036
(9896 Bitev)
WN8 Tier IX
964
(882 Bitev)
WN8 Tier X
1144
(374 Bitev)

Tanky (131)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 3621324581100.0%793.0
Ikv 65 Alt II644740416350.31%609.5
T348111168910548.57%1126.2
Object 257915477683647.22%1197.7
STA-2861061250046.6%571.3
Bat.-Châtillon 12 t846653216646.99%609.4
StuG IV5816740.0%0.0
O-I66975031546.67%930.9
Strv fm/21162160250.0%201.0
MS-114193333.33%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. A359120250.0%80.1
IS-389015786439.06%736.9
T-60285333366.67%398.5
AMX 13 F3 AM649447911845.76%553.0
AMX M4 mle. 49812157391643.75%1158.8
Indien-Panzer849246847641.39%344.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E346118333.33%3.0
leKpz M 41 90 mm GF858952510140.59%760.3
11281083561633.33%985.7
SU-130PM811346439945.45%881.5
M46 Patton KR8304019171100.0%7175.3
Bat.-Châtillon 25 t10159962310836.11%1147.6
Turán III prototípus5462563450.0%1022.6
Škoda T 4064114695150.98%651.8
Löwe8108675448349.28%1106.0
T-437576418425.0%582.9
null07564912839.29%0.0
Type 2597 Chi-Ha301981100.0%261.0
T-7032713802454.17%1173.1
Bat.-Châtillon 25 t AP913456947948.1%1310.7
Pz.Kpfw. II250240683.33%261.0
KV-152914225362.26%555.8
VK 16.02 Leopard5162285728.57%280.5
LTP3811437744.16%149.1
KV-2 (R)65104632040.0%514.7
MTLS-1G14337835110.0%1575.9
VK 45.03775459614648.63%776.3
AMX Chasseur de chars8657790785.71%845.8
UDES 0384874178436.9%186.1
T-34-3880166611050.91%830.8
Vickers Medium Mk. I103910.0%0.0
Object 4309167579914650.68%1394.6
Progetto M35 mod. 4681333740104848.66%1397.6
Strv S181272647173648.27%1152.6
Centurion Mk. I85435669445.74%456.7
Tetrarch267145825.0%75.8
Primo Victoria876669137049.46%794.3
50TP prototyp812057908159.26%1206.9
Cromwell B652455413551.11%797.0
Object 1401015135793234.38%952.4
Pz.Kpfw. T 2553494852857.14%848.4
T18 HMC301701100.0%261.0
Rheinmetall Skorpion G81210659131345.62%1053.3
VK 30.02 (D)737740924940.56%307.0
T-4489546537047.14%1129.7
Pz.Kpfw. 35 (t)201731100.0%261.0
LT-432880373011259.82%1272.4
FV201 (A45)790442320.0%857.5
T-2842694251668.75%948.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C3223341333.33%981.6
Matilda Black Prince53966411100.0%1152.3
FV4202869664510046.0%663.5
Tiger 13166033961216.67%787.0
IS75434963043.33%471.9
Object 430U1017296474535.56%1012.4
T26E5 Patriot89287217248.61%882.3
T-54 first prototype885266315347.71%857.6
Leopard Prototyp A968947532940.43%372.4
Centurion Mk. 5/1 RAAC810347758754.02%1148.1
Pz.Kpfw. II Luchs41162192650.0%231.6
Ikv 10352132719646.88%337.8
T-34-856553510366.67%1009.7
M56 Scorpion78475546349.21%977.1
Leichttraktor18441030.0%0.0
Pz.Kpfw. B2 740 (f)43044321100.0%856.7
105 leFH18B253433354942.86%450.9
Heavy Tank No. VI648148653447.38%639.3
KV-8565835313658.33%948.2
Lorraine 40 t8118769747349.47%1144.6
WZ-120-1G FT896963923948.12%749.5
Object 252U812957694348.84%1171.4
T1 Cunningham13082250.0%75.8
T-50-26182714491100.0%9909.0
T-46383127633.33%117.2
AMX ELC bis51292768248.78%239.2
VK 168.01 Mauerbrecher8438502333.33%151.2
Covenanter443165250.0%97.3
Lorraine 155 mle. 51881963410354.37%780.1
Fiat 3000110912220.0%414.4
AMX 38310218910.0%226.0
IS-710169369518943.92%1207.7
Somua SM8148982042850.47%1364.4
Sav m/4341041781435.71%29.3
AMX 13 75744448424843.95%706.5
KV-1S5352360728.57%468.6
Cromwell646051344447.3%707.5
KV-264084821250.0%504.8
Panther mit 8,8 cm L/7187065852646.15%684.7
Ikv 90 Typ B73713877545.33%296.7
T-34-85M663558330449.67%935.7
Caernarvon Action X810918052860.71%1282.8
T-549148970615745.22%1410.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J4491439544.21%28.3
T-8042974614060.0%1398.6
VK 30.01 (D)627528954147.13%304.3
T9284084425529.09%399.1
T-109133069113542.22%1160.5
T26E4 SuperPershing879167119948.74%787.1
Ikv 723682031560.0%160.0
Loyd Gun Carriage2156630.0%0.0
AMX Canon d'assaut 105883440710.0%474.6
O-I Experimental55807921100.0%1209.7
Type 598119676747750.52%1503.0
T-44-1008111972033248.8%1277.6
Pz.Kpfw. III/IV525332673946.68%564.0
Comet748954413549.63%591.3
T-3453234073154.84%813.1
WZ-131G FT64634065743.86%546.2
Pudel660454111041.82%923.1
leKpz M 41 90 mm8467372812.5%495.0
ELC EVEN 9086155942744.44%872.0
M22 Locust31563711471.43%800.0
Lorraine 155 mle. 50759352313950.36%563.9
Pz.Kpfw. II Ausf. G3157730.0%0.0
Crusader5326423850.0%795.9
T1 HMC202521100.0%261.0
AMX 12 t638344128947.4%928.6
Type 64643046830145.51%937.6
Cruiser Mk. IV363190540.0%0.0
E 257116373018351.91%1839.4
Strv m/42-57 Alt A.2652753714757.82%871.6

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[_AF_] Al Fajká13551324Vstoupil8.6.2018
[] 00Odešel8.6.2018
[_AF_] Al Fajká13551324Vstoupil22.9.2017
[AF_F] Al Fajká Fundamental12051183Odešel20.9.2017
[AF_F] Al Fajká Fundamental12051183Vstoupil21.6.2017


All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net