eu Hráč kokosfluecker


WN8
1766
Recent WN8
1893
(1731 Bitev)
Winrate
50.64%
Recent WR
52.51%
(1731 Bitev)
Bitev
6746
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 6746 0 0 225 1731
Průměrný Tier 8.38 0.0 0.0 9.69 9.14
Winrate 50.64% 0.0% 0.0% 55.11% 52.51%
Tanků odhaleno 1.17 0.0 0.0 0.81 1.42
Udělené poškození 1681.02 0 0.0 2368.51 1969.55
Obrana základny 0.29 0 0.0 0.0 0.07
Průměrně zkušeností 814.4 0 0.0 923.0 892.0
WN8 1766 0 0 1983 (+10) 1893 (+49)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 59 20 0 20
Průměrný Tier 10 8 6 9.49
Winrate 44.07% 45.0% 0.0% 55.0%
Tanků odhaleno 1.2 1.0 0.0 0.8
Udělené poškození 1729 1498 0 2043.0
Obrana základny 0.88 0.9 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 725 795 0 936.0
Průměrně střel 5.68 9.15 0.0 9.4
(WG Player ID: 618479950)
Načteno za 0.27s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (9.10.2026 3:59:53 - 13.10.2026 9:19:48)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/kokosfluecker.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=kokosfluecker][img]https://lab-vole.cz/Signature/kokosfluecker.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
55% (166 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1829
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1692
(6326 Bitev)
WN8 Tier VI
1234
(461 Bitev)
WN8 Tier VII
1352
(555 Bitev)
WN8 Tier VIII
1646
(1969 Bitev)
WN8 Tier IX
1761
(1535 Bitev)
WN8 Tier X
1827
(1486 Bitev)

Tanky (128)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x682774992839.29%197.5
BT-7415231108450.0%10067.9
Bat.-Châtillon 12 t849980016256.79%890.6
Object 703 Version II81713101427558.18%2179.3
BT-535174881172.73%1452.1
BDR G1 B5994761366.67%2274.0
Caernarvon814898858345.78%1829.4
Panzerwagen 393179435366.67%762.1
VK 36.01 (H)69856692740.74%1551.5
SU-122-4477845593946.15%897.6
TNH T Vz. 51915378038552.94%1404.5
IS-3812057927252.78%1337.1
T-60228422210.0%1044.8
M3 Stuart3272328633.33%1025.8
GSOR 1010 FB811147121258.33%1149.9
Lorraine 50 t9248066810.0%1799.2
GSOR 100881019607450.0%820.3
SU-54472311100.0%261.0
M4A3E8 Sherman6777557728.57%1648.8
S-5177615556841.18%740.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E34705142100.0%1500.7
SU-130PM8136569612147.11%1326.8
Cruiser Mk. II2459417560.0%2481.9
Bat.-Châtillon 25 t1023507996848.53%1932.8
Löwe8948706250.0%814.7
Sturer Emil711766802454.17%1631.9
T-4376896183842.11%949.6
AEC Armoured Car5320406580.0%724.6
Type 2597 Chi-Ha3242270250.0%740.4
Versuchspanzer 57918088853253.13%1439.4
E 50 Ausf. M1019616701833.33%1256.6
M2 Light2752526333.33%3734.1
Bat.-Châtillon 25 t AP9261910512259.09%3342.0
KV-156125263043.33%1139.5
G.W. Panther7797534742.86%730.3
M48A5 Patton10209382113250.0%1625.8
FV230 Canopener1026819221957.89%1993.3
Super Conqueror1020437985048.0%1494.4
Caliban85946901172.73%577.3
M446610656366.67%1074.9
Hummel65634815547.27%689.8
Kampfpanzer 67102680101510057.0%2211.4
SDP 57 Gowika7771759977.78%1092.3
Object 27710208679827646.01%1661.3
Object 430918748191361.54%2010.3
M415300252425.0%203.3
SU-152710176933966.67%1455.0
SU-122A5327259520.0%490.8
Škoda T 2566735581838.89%1242.0
Tiger I713388665253.85%1808.5
Cromwell B64535462259.09%718.9
SU-14-173513561241.67%224.2
Rhm.-Borsig Waffenträger812556133842.11%1145.8
Grille 1510246274919848.99%1736.5
VK 30.02 (M)68527082661.54%1677.6
Black Prince714329984261.9%2293.8
Bishop54134131100.0%853.2
Sturmpanzer II44873791656.25%1838.0
Waffenträger auf Pz. IV916956351540.0%1113.4
ST vz. 3942323171154.55%623.2
Patton the Tank926271141250.0%3373.9
VK 30.01 (H)56746032462.5%1933.1
Konštrukta T-34/100712048142045.0%2168.9
Matilda41330922366.67%5890.8
A-205253511560.0%846.5
T-2846715871883.33%2626.7
ISU-15289385942646.15%774.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H547919410.0%912.5
IS710167564351.16%1474.6
TS-58985626250.0%742.1
Object 430U1023191195785.71%2319.5
Vz. 5510215279020540.98%1448.5
M5A1 Stuart4519515616.67%1990.0
LT vz. 3835536981100.0%2613.3
MT-256421480742.86%1152.4
KR-1113293107526753.18%2376.7
Char Futur 4916467968852.27%1446.4
Centurion Mk. 5/1 RAAC89496853647.22%1072.7
Conqueror9198691125351.78%1836.4
Panther II8132171911442.98%1658.8
Tiger II811837496851.47%1278.3
E 509179880412741.73%1598.4
Valentine3889510.0%37.3
T-34-8565285044652.17%905.4
Vz. 44-177065322347.83%760.6
Dicker Max6350326933.33%307.9
ShPTK-TVP 1008161677923643.64%1718.4
Heavy Tank No. VI6483411520.0%584.6
Pz.Kpfw. Neu11269110495354.72%1733.6
Object 252U8173891237050.54%1990.7
Object 777 Version II9275412361100.0%2181.5
IS-710298710157345.21%2663.9
AMX 13 7575476265655.36%1166.7
Churchill I57526111258.33%1655.6
KV-1S611498271952.63%2481.5
TNH 105/1000812877158036.25%1386.4
Type T-345405537887.5%1198.5
Churchill VII610777681838.89%2238.6
KV-2671359510550.48%1219.8
Turtle Mk. I8683465425.0%400.1
Pz.Kpfw. 558222111856564.62%2391.6
Vz. 60S Dravec103164105021957.08%2323.1
Pz.Kpfw. III Ausf. J42823342356.52%696.1
T-109141075414849.32%1200.1
Fantôme914708931258.33%1623.4
Churchill III58051093966.67%2119.3
Rheinmetall Skorpion8803411425.0%576.7
AMX 13 90962379115050.0%819.5
T-34583863311250.89%2721.3
T20712777191136.36%1897.3
M26 Pershing813398231457.14%1776.3
Panther79397467256.94%1590.6
CS-52 LIS88685662839.29%777.0
AMX 13 (FL 11)5593592540.0%2003.7
Type 638180410018554.12%2223.2
SU-14-2813008091060.0%1306.7
Lago47795641100.0%2369.0
Cavalier53383362733.33%572.7
Tiger-Maus9239399654953.92%2238.2
ELC EVEN 9086016011942.11%939.1
StuG III Ausf. B44664251275.0%1250.7
T-62A10179677212149.59%1606.8
StuG III Ausf. G54163182842.86%755.8
Nashorn68336163953.85%1526.7
M46 Patton919088403751.35%1821.4
AMX 12 t65125643652.78%1317.8
SU-866364871947.37%775.0
Cruiser Mk. IV43763741145.45%1106.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved