eu Hráč jury_15

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
767
Recent WN8
1138
(174 Bitev)
Winrate
46.88%
Recent WR
47.7%
(174 Bitev)
Bitev
17196
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 17196 0 0 113 174
Průměrný Tier 6.5 0.0 0.0 8.92 8.62
Winrate 46.88% 0.0% 0.0% 48.67% 47.7%
Tanků odhaleno 0.86 0.0 0.0 1.12 0.99
Udělené poškození 621.75 0 0.0 1160.65 1190.08
Obrana základny 0.37 0 0.0 0.11 0.23
Průměrně zkušeností 362.64 0 0.0 500.0 556.0
WN8 767 0 (+2) 0 1056 (+3) 1138 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 2 2
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 50.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 376 376.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 301 301.0
Průměrně střel 0.0 0.0 7.0 7.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 1 219 3
Průměrný Tier 10 8 6 6.01
Winrate 0.0% 0.0% 38.81% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.52 0.0
Udělené poškození 0 506 369 1181.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.99 0.0
Průměrně zkušeností 0 85 225 94.0
Průměrně střel 0.0 7.0 5.31 6.0
(WG Player ID: 523851688)
Načteno za 1.02s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.10.2022 20:40:19 - 4.10.2022 20:40:19)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/jury_15.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=jury_15][img]https://lab-vole.cz/Signature/jury_15.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 9610 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
55% (167 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
952
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
824
(11908 Bitev)
WN8 Tier VI
635
(2692 Bitev)
WN8 Tier VII
716
(2446 Bitev)
WN8 Tier VIII
946
(4758 Bitev)
WN8 Tier IX
740
(857 Bitev)
WN8 Tier X
1050
(1155 Bitev)

Tanky (233)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x682024681172.73%301.7
BT-74172263366.67%772.8
Ikv 65 Alt II66754002751.85%1099.9
STA-187704667044.29%841.9
Object 703 Version II8122769413848.55%1283.6
FCM 50 t875050522646.9%743.7
BDR G1 B534825214050.0%568.6
Sexton I32702591546.67%770.1
Jagdtiger911685706842.65%774.0
O-I658733612850.78%799.6
MS-1118602045.0%37.4
Comet76744766747.76%997.6
M40/M43879644314047.86%701.3
VK 36.01 (H)629126220043.5%260.1
SU-100M179124936147.54%1182.7
Object 2681014205396841.18%777.8
FV30463042389246.74%339.3
IS-3869442011148.65%596.2
M5A1 Stuart41221905543.64%225.1
AMX 13 F3 AM64152927448.65%462.5
T-34-175014211050.0%536.9
T-15065334812050.0%746.4
Type 89 I-Go/Chi-Ro24774520.0%0.0
M53/M559112554912444.35%949.2
Jagdpanther752630421450.0%531.5
Hotchkiss EBR71603105251.92%168.3
TKS z n.k.m. 20 mm2992822100.0%541.2
Wespe31151522254.55%308.9
SU-543322574264.29%902.6
Löwe81508569757.14%1856.8
VK 75.01 (K)8139562313755.47%1621.9
Indien-Panzer87404903154.84%778.8
BT-22367562250.0%2821.8
T3762892642937.93%508.4
Panzer 58 Mutz870647421254.72%859.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E31011791266.67%310.7
T-2931672021163.64%609.9
M14/412186209450.0%560.7
121B1015115451662.5%1142.1
AMX 50 100810125506549.23%983.6
IS-2 shielded71650520333.33%2384.5
SU-85B41581548548.24%207.6
M54 Renegade812126398348.19%1234.8
Strv fm/2117411610.0%152.2
M12762230425544.71%631.6
T-26G FT2138155450.0%332.7
Sturer Emil762931110237.25%558.3
Jagdpanzer IV623322417638.07%128.3
D1263108450.0%115.3
M2 Light Tank21302252339.13%390.6
M3742061626241.94%495.2
Type 2597 Chi-Ha31831901154.55%562.3
Spähpanzer SP I C754039037143.94%862.7
Spähpanzer Ru 251957343812353.66%715.2
M41 Walker Bulldog8459452450.0%590.2
Type 97 Chi-Ha3442773100.0%263.5
MKA23054371100.0%1679.9
SU-2631481763357.58%345.7
StuG IV52632285349.06%495.3
Cruiser Mk. II2841489051.11%191.5
Super Hellcat78615324070.0%1343.0
Pz.Kpfw. II2501001631.25%0.0
KV-153342599140.66%513.0
G.W. Panther75984154153.66%662.8
VK 16.02 Leopard519924830345.54%491.8
P26/4042903421566.67%845.5
Type 5 Chi-Ri73522382128.57%245.4
M5 Stuart42092563948.72%816.8
MTLS-1G1433284113363.64%1751.7
B141131725642.86%119.4
Pz.Kpfw. II Luchs4571369736.08%1.7
L-602112226250.0%480.0
Hummel658032010852.78%806.6
Kolohousenka11182181100.0%707.8
M3 Stuart31582011957.89%631.7
AMX M4 mle. 51912594974546.67%886.3
Vickers Medium Mk. I113631070.0%252.1
M3G FT3114148757.14%231.7
Object 2771016925017047.14%1201.5
M41 HMC53332139647.92%372.4
Progetto M35 mod. 4689175623740.54%740.8
Panhard AMD 178B62803813857.89%703.7
M15/4231571671435.71%226.3
Škoda T 27810985466155.74%1413.7
SU-152765234429045.17%717.5
Caliban813606375448.15%1450.1
Durchbruchswagen 241392133148.39%237.9
Lansen C89705333351.52%962.3
SU-122A51641223023.33%85.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286254195333.33%235.2
LT vz. 352133173757.14%583.7
Marder 38T41572073060.0%316.9
Pz.Sfl. IVc526219417245.35%397.5
Škoda T 2565463738549.41%957.3
Tiger I746933427243.75%378.8
O-Ho87284692540.0%540.7
AMR 3522052551764.71%1088.1
Pz.Sfl. IVb42792064650.0%796.7
SU-100654932327849.28%858.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4321726753.73%117.2
Rhm.-Borsig Waffenträger8101244514538.62%724.6
IS-2-II810074874959.18%1195.8
Škoda T 2452752298838.64%517.7
Type 91 Heavy3871282347.83%119.4
Bishop527120214952.35%445.8
Pz.Sfl. IC44293741250.0%1226.0
Marder II340891435.71%0.0
Waffenträger auf Pz. IV912204974348.84%843.5
Ikv 10352802373542.86%465.0
BT-7 artillery314319115248.68%398.0
Škoda T 56816316317939.24%1242.9
T1451169842250.0%3283.0
VK 30.01 (H)54674592254.55%1029.6
Konštrukta T-34/10077684964645.65%1051.4
E 10010155859021042.38%1038.2
Matilda41842034445.45%320.8
A-2052363082552.0%917.1
T-2841411873557.14%332.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C314123528250.35%562.4
ISU-152888840736644.54%707.3
M24 Chaffee53353245350.94%1083.3
Object 274a811096167244.44%1203.2
14TP4992172441.67%133.9
IS772944216752.69%941.3
TS-5814806559355.91%1556.3
T-54 first prototype810146651741.18%1275.2
G.Pz. Mk. VI (e)23051425.0%2.4
LT vz. 3831391942552.0%463.7
M7 Priest31101142729.63%20.3
IS-M87154872937.93%519.3
Leopard 11013964577542.67%860.9
Renault FT12091250.0%77.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H515819016148.45%222.3
25TP KSUST II5113117520.0%3.1
Tiger II869234444737.58%516.5
Valiant563128420.0%987.2
SU-85525421817951.96%440.4
Valentine313420312846.88%295.1
Object 704915586856860.29%1237.4
AMX 4041101583036.67%225.8
7TP22343353100.0%1202.3
Panther/M1076426292065.0%1022.7
T-34-8564373443141.94%604.5
T-50-263833666741.79%830.9
WZ-13173353479741.24%437.9
Leichttraktor13589450.0%79.1
Pz.Kpfw. B2 740 (f)42052403339.39%270.3
T28 Concept71116441850.0%1755.6
Bat.-Châtillon Bourrasque899450717044.12%936.7
Panzerjäger I2116179450.0%304.8
M4A1 Revalorisé891245574248.38%1043.7
Type 3 Chi-Nu5465299862.5%1147.1
Pz.Kpfw. 35 (t)2501089441.49%7.9
T1 Cunningham11101762339.13%478.7
4TP1541791100.0%267.5
HWK 30871847112250.0%1207.0
T-463991242642.31%200.7
DS PZInż566151250.0%114.8
T-26250111683.33%261.0
AMX ELC bis516923119050.0%390.6
Type 95 Heavy41722163652.78%482.4
Covenanter51461987245.83%395.8
Fiat 30001101141250.0%367.1
T-34 with L-114656442333.33%2419.3
AMX 38368157966.67%245.4
SU-76M4611223458.82%166.1
T-1163226199333.33%809.7
Somua SM82690744250.0%3308.4
Sav m/4342072383946.15%414.2
AMX 13 7575334365251.92%1067.6
HWK 128429479683.33%694.2
Churchill I519020611641.38%138.3
KV-1S63702899248.91%631.2
Jagdpanther II895240734542.9%792.3
Type T-3453542947251.39%866.6
Churchill VII64193622231.82%516.1
Nashorn65172847540.0%634.3
Cromwell644333124943.78%683.4
Cruiser Mk. III3133166475.0%674.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D2461427037.14%1.9
Vickers Mk. E Type B22272922100.0%1127.8
Convert. Medium Tank T33476476250.0%1794.5
Vickers Medium Mk. III3591072751.85%102.1
Ikv 90 Typ B76143321145.45%606.3
ST vz. 3942072105048.0%567.7
43 M. Toldi III349265757.14%189.5
King Tiger (Captured)711528481100.0%1583.1
Renault Otsu1183450.0%0.0
KV-85650031612850.78%711.2
59-1662562969042.22%444.8
Grille532321711348.67%558.3
O-Ni77744678552.94%906.0
Pz.Kpfw. I221691533.33%0.0
M10 RBFM5294224333.33%320.5
T-1099426144151.22%705.9
M44651425916443.29%673.2
KV-375714631225.0%439.1
O-I Experimental55903536550.77%1052.3
Achilles66794613256.25%1126.0
T92 HMC10150653916752.69%1252.9
Object 252U8126263937847.88%1308.0
Archer51742381942.11%146.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3371125738.6%0.0
T-3453123381136.36%555.7
P.43 bis66804893056.67%1182.7
D23591222948.28%63.9
P.4354923253036.67%1074.5
Rheinmetall Panzerwagen1060049210342.72%457.7
T71 CMCD7247376850.0%316.8
AMX M4 mle. 4576995105040.0%658.3
Leopard Prototyp A999249314739.46%612.2
Type 5865055362259.09%953.5
ELC EVEN 90853347516450.61%888.7
M22 Locust35276152560.0%2768.6
AMX 13 5775105493154.84%856.0
Cruiser Mk. I111014312147.93%364.0
SU-10188394795650.0%843.9
AMX 65 t86043993135.48%389.1
Lorraine 155 mle. 5078034135949.15%881.0
Type 4 Chi-To6443287560.0%708.6
Jagdpanzer E 10010170058438550.65%1164.5
StuG III Ausf. G514516719539.49%52.2
Pz.Kpfw. II Ausf. G31481883145.16%439.4
E 75985640819839.39%488.2
Crusader617920710644.34%289.1
T1 HMC243882951.72%122.0
AMX 12 t633932423052.17%789.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer410914811243.75%45.6
10TP3306364366.67%1429.6
Cruiser Mk. IV41611985750.88%483.4
ARL 4464903329147.25%681.5
Chi-Ni23126721100.0%2383.6
AMX 50 Foch (155)1017414966150.82%1168.1

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved