eu Hráč jury_15

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
768
Recent WN8
1065
(43 Bitev)
Winrate
46.85%
Recent WR
34.88%
(43 Bitev)
Bitev
17279








×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 17279 0 0 39 43
Průměrný Tier 6.51 0.0 0.0 8.92 8.81
Winrate 46.85% 0.0% 0.0% 38.46% 34.88%
Tanků odhaleno 0.86 0.0 0.0 1.08 1.12
Udělené poškození 623.81 0 0.0 1247.95 1169.05
Obrana základny 0.37 0 0.0 0.0 0.63
Průměrně zkušeností 363.24 0 0.0 439.0 415.0
WN8 768 0 0 1047 (+1) 1065 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 2 2
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 50.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 376 376.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 301 301.0
Průměrně střel 0.0 0.0 7.0 7.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 1 219 3
Průměrný Tier 10 8 6 6.01
Winrate 0.0% 0.0% 38.81% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.52 0.0
Udělené poškození 0 506 369 1181.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.99 0.0
Průměrně zkušeností 0 85 225 94.0
Průměrně střel 0.0 7.0 5.31 6.0
(WG Player ID: 523851688)
Načteno za 0.81s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (7.2.2023 21:57:39 - 7.2.2023 21:57:39)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/jury_15.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=jury_15][img]https://lab-vole.cz/Signature/jury_15.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 13824 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
56% (168 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
916
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
826
(11991 Bitev)
WN8 Tier VI
635
(2693 Bitev)
WN8 Tier VII
715
(2455 Bitev)
WN8 Tier VIII
949
(4803 Bitev)
WN8 Tier IX
739
(859 Bitev)
WN8 Tier X
1053
(1181 Bitev)

Tanky (237)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x682024681172.73%302.3
BT-74172263366.67%771.6
Ikv 65 Alt II66754002751.85%1100.2
STA-187704667044.29%843.8
Object 703 Version II8121668814047.86%1270.9
FCM 50 t875050522646.9%743.8
BDR G1 B534825214050.0%567.8
Sexton I32702591546.67%766.2
Jagdtiger911685706842.65%775.0
O-I658733612850.78%800.2
MS-1118602045.0%37.5
Comet76744766747.76%997.3
G.Pz. Mk. VI (e)23051425.0%2.4
M40/M43879644314047.86%702.3
VK 36.01 (H)629126220043.5%258.8
SU-100M179124936147.54%1183.9
Object 2681014205396841.18%779.1
FV30463042389246.74%339.4
IS-3869442011148.65%596.9
M5A1 Stuart41221905543.64%220.7
AMX 13 F3 AM64152927448.65%462.6
T-34-174563911145.45%429.2
T-15065334812050.0%746.8
Type 89 I-Go/Chi-Ro24774520.0%0.0
M53/M559112554912444.35%951.7
Jagdpanther752630421450.0%531.9
Hotchkiss EBR71603105251.92%168.9
TKS z n.k.m. 20 mm2992822100.0%540.2
Wespe31151522254.55%308.8
SU-543322574264.29%902.3
Löwe81508569757.14%1860.9
VK 75.01 (K)8139562313755.47%1628.0
Indien-Panzer87404903154.84%780.8
BT-22367562250.0%2793.4
T3762892642937.93%508.8
Panzer 58 Mutz870647421254.72%861.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E31011791266.67%307.7
T-2931672021163.64%599.6
M14/412186209450.0%544.3
121B1016245391861.11%1198.7
AMX 50 100810215446747.76%980.6
IS-2 shielded71650520333.33%2396.5
P.43 ter7316318450.0%283.0
SU-85B41581548548.24%207.7
M54 Renegade812166358447.62%1263.8
Strv fm/2117411610.0%147.0
M12762230425544.71%631.5
T-26G FT2138155450.0%325.5
Sturer Emil762931110237.25%558.3
Jagdpanzer IV623322417638.07%128.7
D1263108450.0%113.0
M2 Light Tank21302252339.13%380.0
M3742061626241.94%495.7
Type 2597 Chi-Ha31831901154.55%558.3
Spähpanzer SP I C754039037143.94%864.2
Spähpanzer Ru 251957343812353.66%715.3
WZ-13173353479741.24%439.4
Type 97 Chi-Ha3442773100.0%263.5
MKA23054371100.0%1646.0
SU-2631481763357.58%346.0
StuG IV52632285349.06%494.4
Cruiser Mk. II2841489051.11%190.9
Super Hellcat78515304170.73%1324.1
Pz.Kpfw. II2501001631.25%0.0
KV-153342599140.66%512.3
G.W. Panther75984154153.66%663.4
VK 16.02 Leopard519924830345.54%490.3
KV-1S63702899248.91%629.2
Type 5 Chi-Ri73522382128.57%246.3
M5 Stuart42092563948.72%815.9
MTLS-1G1433284113363.64%1732.7
B141131725642.86%112.8
Pz.Kpfw. II Luchs4571369736.08%1.7
L-602112226250.0%470.4
Hummel658032010852.78%806.9
Kolohousenka11182181100.0%698.6
M3 Stuart31582011957.89%622.0
AMX M4 mle. 51912594974546.67%877.6
Vickers Medium Mk. I113631070.0%252.2
M3G FT3114148757.14%229.7
Object 2771017044927345.21%1190.7
M41 HMC53332139647.92%372.6
Progetto M35 mod. 4689175623740.54%748.1
Panhard AMD 178B62803813857.89%705.4
M15/4231571671435.71%219.1
Škoda T 27810805456256.45%1400.5
SU-152765234429045.17%717.5
Caliban812926287248.61%1340.1
Durchbruchswagen 241392133148.39%233.2
M41 Walker Bulldog8459452450.0%590.2
Lansen C89515263551.43%936.6
SU-122A51641223023.33%85.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286254195333.33%244.0
LT vz. 352133173757.14%573.2
Marder 38T41572073060.0%316.5
Pz.Sfl. IVc526219417245.35%397.4
Škoda T 2565433748650.0%958.7
Tiger I746933427243.75%379.4
O-Ho87284692540.0%541.0
AMR 3522052551764.71%1078.5
Pz.Sfl. IVb42792064650.0%796.4
SU-100654932327849.28%857.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4321726753.73%116.8
Rhm.-Borsig Waffenträger8101244514538.62%726.5
IS-2-II89994845058.0%1176.6
Škoda T 2452752298838.64%517.0
Type 91 Heavy3871282347.83%116.4
Bishop527120214952.35%445.6
Pz.Sfl. IC44293741250.0%1234.7
Marder II340891435.71%0.0
Waffenträger auf Pz. IV912204974348.84%844.0
Ikv 10352802373542.86%463.6
BT-7 artillery314319115248.68%398.2
Škoda T 56816226358040.0%1265.8
T1451169842250.0%3275.5
VK 30.01 (H)54674592254.55%1029.4
Konštrukta T-34/10077684964645.65%1051.7
E 10010155859021042.38%1039.5
Matilda41842034445.45%316.0
A-2052363082552.0%916.4
T-2841411873557.14%330.2
Pz.Kpfw. I Ausf. C314123528250.35%562.6
ISU-152888840736644.54%707.6
M24 Chaffee53353245350.94%1083.3
Object 274a810926067643.42%1197.6
14TP4992172441.67%135.1
IS772944216752.69%941.6
TS-5814856629456.38%1575.4
T-54 first prototype810146651741.18%1281.4
Type 4 Chi-To6443287560.0%709.2
LT vz. 3831391942552.0%460.5
M7 Priest31101142729.63%20.2
IS-M87154872937.93%520.5
Leopard 11014474628641.86%900.4
Renault FT12091250.0%79.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H515819016148.45%223.0
25TP KSUST II5113117520.0%3.1
Tiger II869234444737.58%516.9
Valiant563128420.0%995.6
SU-85525421817951.96%440.5
Valentine313420312846.88%289.1
Object 704915586856860.29%1239.5
AMX 4041101583036.67%222.5
7TP22343353100.0%1185.0
Panther/M1076426292065.0%1025.8
T-34-8564373443141.94%605.0
T-50-263833666741.79%834.8
Vz. 44-17217417250.0%109.4
Leichttraktor13589450.0%79.2
Pz.Kpfw. B2 740 (f)42052403339.39%259.6
T28 Concept71116441850.0%1756.2
Bat.-Châtillon Bourrasque8100551017744.07%963.3
Panzerjäger I2116179450.0%302.4
M4A1 Revalorisé891245574248.38%1047.3
Type 3 Chi-Nu5465299862.5%1148.0
Pz.Kpfw. 35 (t)2501089441.49%7.8
T1 Cunningham11101762339.13%475.1
4TP1541791100.0%261.0
HWK 30871847112350.41%1215.8
T-463991242642.31%197.5
DS PZInż566151250.0%114.5
T-26250111683.33%261.0
AMX ELC bis516923119050.0%390.8
Type 95 Heavy41722163652.78%477.2
Covenanter51461987245.83%393.0
Fiat 30001101141250.0%357.7
T-34 with L-114656442333.33%2380.7
AMX 38368157966.67%247.2
SU-76M4611223458.82%166.7
T-1163226199333.33%801.1
Somua SM82690744250.0%3327.0
Sav m/4342072383946.15%411.5
AMX 13 7575334365251.92%1069.7
HWK 128429479683.33%696.1
Churchill I519020611641.38%138.2
P26/4042903421566.67%837.3
Jagdpanther II895240734542.9%792.2
Type T-3453542947251.39%865.4
Churchill VII64193622231.82%516.2
Nashorn65172847540.0%634.2
Cromwell644333124943.78%683.7
Cruiser Mk. III3133166475.0%674.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D2461427037.14%1.9
Vickers Mk. E Type B22272922100.0%1112.6
Convert. Medium Tank T33476476250.0%1738.9
Vickers Medium Mk. III3591072751.85%102.9
Ikv 90 Typ B76703921250.0%733.5
ST vz. 3942072105048.0%565.2
43 M. Toldi III349265757.14%197.7
King Tiger (Captured)711528481100.0%1592.7
Renault Otsu1183450.0%0.0
KV-85650031612850.78%711.7
59-1662562969042.22%445.8
Grille532321711348.67%558.9
O-Ni77744678552.94%906.8
Pz.Kpfw. I221691533.33%0.0
M10 RBFM5294224333.33%319.2
T-1099426144151.22%706.7
M44651425916443.29%675.4
KV-375714631225.0%440.1
O-I Experimental55903536550.77%1051.9
Achilles66794613256.25%1125.9
T92 HMC10149753616952.07%1280.6
Object 252U8126263937847.88%1312.0
Archer51742381942.11%146.3
Pz.Kpfw. 38 (t)3371125738.6%0.0
T-3453123381136.36%555.7
P.43 bis66804893056.67%1184.2
D23591222948.28%63.9
P.4354923253036.67%1071.9
Rheinmetall Panzerwagen1059448810442.31%446.3
T71 CMCD7247376850.0%318.1
AMX M4 mle. 4576995105040.0%656.0
Leopard Prototyp A999249314739.46%614.4
Type 5865055362259.09%947.4
ELC EVEN 90852247616850.6%870.9
M22 Locust35276152560.0%2746.1
AMX 13 5775105493154.84%861.8
Cruiser Mk. I111014312147.93%364.3
SU-10188394795650.0%845.7
AMX 65 t86043993135.48%379.2
Lorraine 155 mle. 5078034135949.15%881.1
Object 2839339545250.0%126.3
Jagdpanzer E 10010170058438550.65%1164.8
StuG III Ausf. G514516719539.49%52.4
Pz.Kpfw. II Ausf. G31481883145.16%432.9
E 75985640819839.39%488.9
Crusader617920710644.34%289.5
T1 HMC243882951.72%121.9
AMX 12 t633932423052.17%790.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer410914811243.75%44.2
Waffenträger auf E 100101379470560.0%875.2
10TP3306364366.67%1421.7
Cruiser Mk. IV41611985750.88%474.5
ARL 4464903329147.25%681.3
Chi-Ni23126721100.0%2376.3
AMX 50 Foch (155)1017024856349.21%1125.1

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved