eu Hráč jury_15

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
746
Recent WN8
1284
(140 Bitev)
Winrate
46.86%
Recent WR
50.71%
(140 Bitev)
Bitev
16518
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 16518 0 32 132 140
Průměrný Tier 6.43 0.0 9.19 8.7 8.65
Winrate 46.86% 0.0% 62.5% 51.52% 50.71%
Tanků odhaleno 0.85 0.0 0.31 0.67 0.66
Udělené poškození 600.53 0 1322.0 1373.36 1352.51
Obrana základny 0.37 0 0.16 0.08 0.64
Průměrně zkušeností 356.99 0 761.0 525.0 532.0
WN8 746 0 1150 (+1) 1221 (+6) 1284 (+6)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 2 2
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 50.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 376 376.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 301 301.0
Průměrně střel 0.0 0.0 7.0 7.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 1 219 3
Průměrný Tier 10 8 6 6.01
Winrate 0.0% 0.0% 38.81% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.52 0.0
Udělené poškození 0 506 369 1181.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.99 0.0
Průměrně zkušeností 0 85 225 94.0
Průměrně střel 0.0 7.0 5.31 6.0
(WG Player ID: 523851688)
Načteno za 0.89s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (30.11.2021 15:06:49 - 1.12.2021 22:13:43)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/jury_15.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=jury_15][img]https://lab-vole.cz/Signature/jury_15.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 6625 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
48% (146 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1015
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
803
(11251 Bitev)
WN8 Tier VI
627
(2669 Bitev)
WN8 Tier VII
711
(2386 Bitev)
WN8 Tier VIII
926
(4448 Bitev)
WN8 Tier IX
718
(782 Bitev)
WN8 Tier X
1023
(966 Bitev)

Tanky (225)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
BT-74172263366.67%781.1
Ikv 65 Alt II66754002751.85%1095.8
STA-187954866347.62%916.0
Object 703 Version II8116966811647.41%1154.3
FCM 50 t874950522346.64%738.1
BDR G1 B534825214050.0%575.8
Sexton I32472411442.86%683.2
Jagdtiger911685706842.65%769.1
O-I658733612850.78%794.7
MS-1118602045.0%37.0
Comet76845114548.89%1036.8
M40/M43879644314047.86%694.1
VK 36.01 (H)629126220043.5%263.5
SU-100M179124936147.54%1179.8
Object 2681014205396841.18%773.4
FV30463042389246.74%338.4
IS-3870042311049.09%602.9
M5A1 Stuart41221905543.64%232.2
AMX 13 F3 AM64152927448.65%460.5
T-34-17491413944.44%476.2
T-15065334812050.0%747.0
Type 89 I-Go/Chi-Ro24774520.0%0.0
M53/M559112554912444.35%937.0
Jagdpanther752630421450.0%529.6
Hotchkiss EBR71473024650.0%121.0
TKS z n.k.m. 20 mm2992822100.0%542.2
Wespe31151522254.55%307.3
Vickers Medium Mk. III3591072751.85%101.6
Löwe81508569757.14%1846.4
SU-543322574264.29%899.0
Indien-Panzer87404903154.84%775.0
T3762892642937.93%504.0
Panzer 58 Mutz870847521054.76%852.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E31011791266.67%319.8
T-2931672021163.64%621.6
M14/412186209450.0%583.6
AMX 50 100810285636150.82%1010.7
IS-2 shielded71650520333.33%2349.5
SU-85B41581548548.24%208.1
M54 Renegade812386707452.7%1322.8
Strv fm/2117411610.0%157.3
M12762230425544.71%628.1
T-26G FT2138155450.0%347.1
Sturer Emil762931110237.25%557.1
Jagdpanzer IV623322417638.07%128.1
D1263108450.0%122.6
M2 Light Tank21302252339.13%407.1
M3742061626241.94%494.6
Type 2597 Chi-Ha31831901154.55%569.1
Spähpanzer SP I C754039037143.94%853.5
Spähpanzer Ru 251957343812353.66%713.1
M41 Walker Bulldog8459452450.0%588.0
Type 97 Chi-Ha3442773100.0%263.5
MKA23054371100.0%1735.4
SU-2631481763357.58%344.4
StuG IV52632285349.06%496.7
Cruiser Mk. II2841489051.11%191.5
Super Hellcat78245153770.27%1253.8
Pz.Kpfw. II2501001631.25%0.0
KV-153342599140.66%514.6
G.W. Panther75984154153.66%658.2
VK 16.02 Leopard519924830145.51%493.5
KV-1S63702899248.91%631.8
Type 5 Chi-Ri73522382128.57%244.2
M5 Stuart42092563948.72%815.9
MTLS-1G1433284113363.64%1753.5
B141131725642.86%124.4
Pz.Kpfw. II Luchs4571369736.08%1.7
L-602112226250.0%495.9
Hummel658032010852.78%805.8
Kolohousenka11182181100.0%726.5
M3 Stuart31582011957.89%647.5
Vickers Medium Mk. I113631070.0%252.1
M3G FT3114148757.14%237.4
Object 2771016764765641.07%1057.7
M41 HMC53332139647.92%371.7
Progetto M35 mod. 4689175623740.54%729.1
Panhard AMD 178B62803813857.89%695.8
M15/4231571671435.71%239.0
Škoda T 27810705104951.02%1312.4
SU-152765234429045.17%716.2
Durchbruchswagen 241392133148.39%240.2
Lansen C89925472454.17%1028.1
SU-122A51641223023.33%84.7
LT vz. 352133173757.14%596.8
Marder 38T41572073060.0%316.0
Pz.Sfl. IVc526219417245.35%396.7
Škoda T 2565453697447.3%937.5
Tiger I746933427243.75%378.4
O-Ho87284692540.0%536.2
AMR 3522052551764.71%1091.8
Pz.Sfl. IVb42792064650.0%793.0
SU-100653632227250.0%835.8
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4321726753.73%117.7
Rhm.-Borsig Waffenträger8101244514538.62%715.6
IS-2-II810214864858.33%1194.6
Škoda T 2452752298838.64%517.0
Type 91 Heavy3871282347.83%124.4
Bishop527120214952.35%445.7
Pz.Sfl. IC44163921050.0%1141.9
Marder II340891435.71%0.0
Waffenträger auf Pz. IV99773591338.46%506.1
Ikv 10352802373542.86%465.4
BT-7 artillery314119115149.01%397.3
Škoda T 56816986073534.29%1232.8
T1451169842250.0%3305.6
VK 30.01 (H)54144601952.63%846.6
Konštrukta T-34/10077494984447.73%1043.8
E 10010155759120441.67%1030.6
Matilda41842034445.45%325.8
A-2052363082552.0%913.0
T-2841411873557.14%337.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C313723328150.18%538.8
ISU-152888840736644.54%703.0
M24 Chaffee53353245350.94%1080.6
Object 274a811046356446.88%1181.4
14TP4992172441.67%130.6
IS772944216752.69%937.5
TS-5815006568955.06%1551.9
T-54 first prototype810276851643.75%1294.5
G.Pz. Mk. VI (e)23051425.0%2.2
LT vz. 3831391942552.0%474.4
M7 Priest31101142729.63%19.3
IS-M87154872937.93%512.8
Leopard 11013534204235.71%724.0
Renault FT12091250.0%77.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H515819016148.45%221.0
25TP KSUST II5113117520.0%3.1
Tiger II869234444737.58%517.4
Valiant595646510.0%1595.5
SU-85525421817951.96%439.6
Valentine313420312846.88%307.3
Object 704915586856860.29%1228.4
AMX 4041101583036.67%229.0
7TP22343353100.0%1244.3
Panther/M1076526231963.16%1010.7
T-34-8564373443141.94%604.6
T-50-263633536540.0%745.1
WZ-13173353479741.24%433.0
Leichttraktor13589450.0%78.6
Pz.Kpfw. B2 740 (f)42052403339.39%285.3
T28 Concept71116441850.0%1747.4
Bat.-Châtillon Bourrasque8102151014943.62%945.6
Panzerjäger I2116179450.0%308.5
M4A1 Revalorisé891045474048.24%1025.3
Type 3 Chi-Nu5465299862.5%1146.8
Pz.Kpfw. 35 (t)2501089441.49%7.5
T1 Cunningham11101762339.13%478.8
4TP1541791100.0%272.4
HWK 30871747910052.0%1197.8
T-463991242642.31%206.4
T-26250111683.33%261.0
AMX ELC bis516923119050.0%388.2
Type 95 Heavy41722163652.78%482.7
Covenanter51461987245.83%402.0
Fiat 30001101141250.0%378.0
BT-22367562250.0%2871.1
AMX 38368157966.67%243.4
SU-76M4611223458.82%163.1
T-1163226199333.33%813.7
Somua SM82690744250.0%3252.7
Sav m/4342072383946.15%411.6
AMX 13 7575374314555.56%1091.9
HWK 128429479683.33%687.2
Churchill I519020611641.38%138.1
P26/4042903421566.67%860.7
Jagdpanther II895240734542.9%787.6
Type T-3453542947251.39%867.4
Churchill VII64193622231.82%515.2
Nashorn65172847540.0%632.0
Cromwell644333224843.95%685.3
Cruiser Mk. III3133166475.0%673.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D2461427037.14%1.9
Vickers Mk. E Type B22272922100.0%1148.3
VK 75.01 (K)8139463013456.72%1604.3
Ikv 90 Typ B7759390757.14%924.7
ST vz. 3942072105048.0%569.2
43 M. Toldi III349265757.14%178.9
King Tiger (Captured)711528481100.0%1608.1
Renault Otsu1183450.0%0.0
KV-85650031612850.78%709.2
59-1662562969042.22%443.0
Grille532321711348.67%555.6
O-Ni77744678552.94%898.7
Pz.Kpfw. I221691533.33%0.0
M10 RBFM5294224333.33%321.4
T-1099426144151.22%701.3
M44651425916443.29%664.9
KV-375714631225.0%436.7
O-I Experimental55903536550.77%1043.5
Achilles66794613256.25%1124.6
T92 HMC10159158112355.28%1296.8
Object 252U8126363937647.87%1307.4
Archer51742381942.11%145.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3371125738.6%0.0
T-3453123381136.36%555.9
P.43 bis66804893056.67%1177.6
D23591222948.28%62.4
P.4354923253036.67%1077.1
Rheinmetall Panzerwagen105935129043.33%454.2
T71 CMCD7247376850.0%311.5
AMX M4 mle. 4576995105040.0%657.3
Leopard Prototyp A999249314739.46%608.5
Type 5865055362259.09%954.5
ELC EVEN 90854849313452.99%922.4
M22 Locust35406472263.64%2947.5
AMX 13 5775776022254.55%974.7
Cruiser Mk. I111014312147.93%358.5
SU-10185764411838.89%353.3
AMX 65 t86043993135.48%388.7
Lorraine 155 mle. 5078234335453.7%960.9
Type 4 Chi-To6443287560.0%707.9
Jagdpanzer E 10010167859834351.9%1127.4
StuG III Ausf. G514516719539.49%51.3
Pz.Kpfw. II Ausf. G31481883145.16%450.0
E 75985640819839.39%490.4
Crusader617920710644.34%290.1
T1 HMC243882951.72%122.5
AMX 12 t633932423052.17%789.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer410914811243.75%47.3
10TP3306364366.67%1434.8
Cruiser Mk. IV41611985750.88%494.9
ARL 4464903329147.25%681.9
Chi-Ni23126721100.0%2437.2
AMX 50 Foch (155)1017505264055.0%1229.8

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved