eu Hráč jury_15

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
776
Recent WN8
2787
(8 Bitev)
Winrate
46.86%
Recent WR
62.5%
(8 Bitev)
Bitev
17551








×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 17551 0 8 8 8
Průměrný Tier 6.54 0.0 7.5 7.5 7.5
Winrate 46.86% 0.0% 62.5% 62.5% 62.5%
Tanků odhaleno 0.86 0.0 0.5 0.5 0.5
Udělené poškození 629.58 0 1068.63 1068.63 1068.63
Obrana základny 0.39 0 9.75 9.75 9.75
Průměrně zkušeností 365.23 0 518.0 518.0 518.0
WN8 776 0 1689 2126 2787 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 2 2
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 50.0% 50.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 376 376.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 301 301.0
Průměrně střel 0.0 0.0 7.0 7.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 1 219 3
Průměrný Tier 10 8 6 6.01
Winrate 0.0% 0.0% 38.81% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.52 0.0
Udělené poškození 0 506 369 1181.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.99 0.0
Průměrně zkušeností 0 85 225 94.0
Průměrně střel 0.0 7.0 5.31 6.0
(WG Player ID: 523851688)
Načteno za 1.03s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (27.2.2024 3:52:30 - 29.2.2024 2:41:47)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/jury_15.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=jury_15][img]https://lab-vole.cz/Signature/jury_15.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1154 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
58% (176 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1781
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
834
(12248 Bitev)
WN8 Tier VI
641
(2711 Bitev)
WN8 Tier VII
720
(2473 Bitev)
WN8 Tier VIII
954
(4938 Bitev)
WN8 Tier IX
760
(877 Bitev)
WN8 Tier X
1051
(1249 Bitev)

Tanky (245)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x681854761275.0%277.3
BT-74172263366.67%767.9
Ikv 65 Alt II66754002751.85%1103.8
STA-187704667044.29%848.1
Object 703 Version II8120968714648.63%1293.3
FCM 50 t874950322746.7%740.1
BDR G1 B534825214050.0%565.3
Sexton I32702591546.67%758.3
Jagdtiger911685706842.65%778.7
O-I658733612850.78%803.8
MS-1118602045.0%37.6
Comet76744766747.76%998.9
G.Pz. Mk. VI (e)23051425.0%2.6
M40/M43879644314047.86%710.3
VK 36.01 (H)629126220043.5%256.0
SU-100M179124936147.54%1189.9
Object 2681014205396841.18%783.4
FV30463042389246.74%340.7
IS-3869442011148.65%599.6
M5A1 Stuart41221905543.64%208.0
AMX 13 F3 AM64152927448.65%466.1
T-34-174774441250.0%516.9
T-15065334812050.0%746.0
Type 89 I-Go/Chi-Ro24774520.0%0.0
M53/M559112554912444.35%961.7
Jagdpanther752630421450.0%534.0
TKS z n.k.m. 20 mm2992822100.0%539.7
Wespe31151522254.55%310.2
SU-543322574264.29%906.1
Löwe81508569757.14%1868.3
VK 75.01 (K)8137862314355.94%1620.3
Indien-Panzer87404903154.84%785.1
BT-22367562250.0%2721.6
T3762892642937.93%511.5
Panzer 58 Mutz870647421254.72%867.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E31011791266.67%306.1
T-2931672021163.64%571.8
M14/412186209450.0%517.5
121B1015375252060.0%1123.4
AMX 50 100810515477347.95%1028.2
IS-2 shielded71650520333.33%2434.0
P.43 ter7316318450.0%286.9
SU-85B41581548548.24%208.8
M54 Renegade812016328647.67%1266.4
Strv fm/2117411610.0%134.9
M12762230425544.71%635.7
T-26G FT2138155450.0%321.2
Sturer Emil762931110237.25%559.8
Jagdpanzer IV623322417638.07%128.9
D1263108450.0%109.6
M2 Light Tank21302252339.13%352.9
M3742061626241.94%497.2
Type 2597 Chi-Ha31831901154.55%549.8
Spähpanzer SP I C754039037143.94%870.1
T71 CMCD7247376850.0%321.2
WZ-13173353479741.24%442.7
Type 97 Chi-Ha3442773100.0%263.4
MKA23054371100.0%1584.6
SU-2631481763357.58%346.6
StuG IV52632285349.06%494.7
Cruiser Mk. II2841489051.11%188.2
Super Hellcat78655304271.43%1354.1
Pz.Kpfw. II2501001631.25%0.0
KV-153342599140.66%511.2
G.W. Panther75984154153.66%670.9
VK 16.02 Leopard520024930445.72%489.5
KV-1S63702899248.91%626.3
Type 5 Chi-Ri73522382128.57%248.1
M5 Stuart42092563948.72%811.7
MTLS-1G1433284113363.64%1697.6
B141131725642.86%100.9
Pz.Kpfw. II Luchs4571369736.08%1.6
L-602112226250.0%452.7
Hummel658032010852.78%812.2
Kolohousenka11182181100.0%683.6
M3 Stuart31582011957.89%599.7
AMX M4 mle. 51912594974546.67%890.4
Vickers Medium Mk. I113631070.0%253.6
M3G FT3114148757.14%227.6
Object 2771017044927345.21%1197.3
M41 HMC53332139647.92%374.9
Progetto M35 mod. 4689175623740.54%759.9
Panhard AMD 178B62803813857.89%711.8
M15/4231571671435.71%207.4
Škoda T 27810445376758.21%1362.7
SU-152765234429045.17%718.5
Caliban811736078650.0%1217.3
Durchbruchswagen 241392133148.39%215.0
Centurion Mk. I86644433836.84%639.2
Hotchkiss EBR71603105251.92%170.6
SU-122A51641223023.33%87.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286254195333.33%261.6
LT vz. 352133173757.14%569.2
Marder 38T41572073060.0%316.8
Pz.Sfl. IVc526219417245.35%398.2
Škoda T 2565433748650.0%965.4
Tiger I746933427243.75%380.7
O-Ho87284692540.0%543.7
AMR 3522052551764.71%1074.2
Pz.Sfl. IVb42792064650.0%801.4
SU-100654932327849.28%858.1
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4321726753.73%116.3
Rhm.-Borsig Waffenträger8101244514538.62%734.1
M41 Walker Bulldog8459452450.0%591.4
IS-2-II810194985457.41%1184.6
Škoda T 2452752298838.64%518.0
Type 91 Heavy3871282347.83%111.5
VK 30.02 (M)611397355100.0%2862.7
Black Prince7881641650.0%982.7
Bishop527120214952.35%446.4
AMX 4041101583036.67%217.1
Pz.Sfl. IC44293741250.0%1260.2
Marder II340891435.71%0.0
Waffenträger auf Pz. IV913875126152.46%1055.3
Ikv 10352802373542.86%462.3
BT-7 artillery314319115248.68%396.1
Škoda T 56816116298339.76%1309.5
T1451169842250.0%3225.9
VK 30.01 (H)54754362450.0%999.9
Konštrukta T-34/10077684964645.65%1055.8
E 10010157159021342.25%1048.8
Matilda41842034445.45%303.1
A-2052363082552.0%917.7
T-2841411873557.14%324.5
Pz.Kpfw. I Ausf. C314123528250.35%562.1
ISU-152888840736644.54%711.7
M24 Chaffee53353245350.94%1085.1
Object 274a810735957842.31%1170.1
14TP4992172441.67%137.2
IS772944216752.69%943.9
TS-5814916659656.25%1593.9
T-54 first prototype810146651741.18%1294.3
Type 4 Chi-To6443287560.0%711.1
LT vz. 3831391942552.0%458.1
M7 Priest31101142729.63%21.2
IS-M87154872937.93%524.0
Leopard 11015004729242.39%949.2
Renault FT12091250.0%82.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H515819016148.45%224.0
25TP KSUST II5113117520.0%3.1
Tiger II869234444737.58%518.2
Valiant563128420.0%1023.8
SU-85525421817951.96%441.6
Valentine313420312846.88%276.4
Object 704915586856860.29%1248.5
Type 1 Chi-He4586405475.0%2410.6
7TP22343353100.0%1155.8
Panther/M1076426292065.0%1033.3
T-34-8564373443141.94%605.5
T-50-263763586940.58%812.2
Cromwell644333124943.78%685.0
Vz. 44-17228390450.0%110.0
ShPTK-TVP 100810705061625.0%802.8
Pz.Kpfw. B2 740 (f)42052403339.39%242.2
T28 Concept71116441850.0%1766.2
Bat.-Châtillon Bourrasque8102051518545.41%1009.2
Panzerjäger I2116179450.0%295.7
M4A1 Revalorisé891245574548.46%1056.6
Type 3 Chi-Nu5465299862.5%1149.1
Pz.Kpfw. 35 (t)2501089441.49%8.2
T1 Cunningham11101762339.13%464.5
4TP1541791100.0%261.0
HWK 30871746712649.21%1205.3
T-463991242642.31%186.5
DS PZInż5335212450.0%549.5
T-26250111683.33%261.0
AMX ELC bis516923119050.0%391.3
Type 95 Heavy41722163652.78%473.3
Covenanter51461987245.83%384.5
Fiat 30001101141250.0%339.6
T-34 with L-114656442333.33%2329.5
AMX 38368157966.67%260.1
SU-76M4611223458.82%169.3
T-1163226199333.33%787.9
Somua SM82690744250.0%3379.7
Sav m/4342072383946.15%412.7
AMX 13 7575414475453.7%1112.1
HWK 128429479683.33%701.4
Churchill I519020611641.38%138.5
P26/4042903421566.67%823.8
Jagdpanther II895240734542.9%795.7
Type T-3453542947251.39%864.6
Churchill VII64543902944.83%652.9
Nashorn65172847540.0%636.8
Lansen C89515303652.78%976.4
Cruiser Mk. III3133166475.0%675.4
KV-1SA5649563475.0%1297.4
Pz.Kpfw. II Ausf. D2461427037.14%1.9
Vickers Mk. E Type B22272922100.0%1070.8
Convert. Medium Tank T33476476250.0%1684.8
Vickers Medium Mk. III3591072751.85%101.1
Ikv 90 Typ B76373681450.0%697.0
ST vz. 3942072105048.0%566.9
43 M. Toldi III349265757.14%218.7
King Tiger (Captured)711528481100.0%1616.3
Renault Otsu1183450.0%0.0
KV-85650031612850.78%714.1
AMX 12 t633932423052.17%790.5
Grille532321711348.67%562.9
O-Ni77744678552.94%911.7
Pz.Kpfw. I221691533.33%0.0
M10 RBFM5294224333.33%320.7
T-1099426144151.22%708.9
M44651425916443.29%681.2
KV-375714631225.0%442.5
O-I Experimental55903536550.77%1058.2
Achilles66794613256.25%1129.5
T92 HMC10145352420049.0%1239.4
Object 252U8126263937847.88%1325.8
Archer51742381942.11%146.8
Pz.Kpfw. 38 (t)3371125738.6%0.0
T-3453123381136.36%554.5
P.43 bis66804893056.67%1191.5
D23591222948.28%61.5
P.4354923253036.67%1075.3
Rheinmetall Panzerwagen1058247911540.87%406.5
Spähpanzer Ru 251957343812353.66%716.0
AMX 13 (FL 11)53284651100.0%1038.2
AMX M4 mle. 4576995105040.0%654.7
Leopard Prototyp A999249314739.46%619.6
Type 5865055362259.09%938.6
ELC EVEN 90851647217549.71%861.5
M22 Locust35306072657.69%2693.5
AMX 13 5775045403354.55%868.1
Cruiser Mk. I111014312147.93%364.9
SU-10188664975851.72%900.5
AMX 65 t86043993135.48%379.7
Lorraine 155 mle. 5078034136149.18%877.4
Object 2839339545250.0%142.2
Jagdpanzer E 10010169358239350.64%1157.0
StuG III Ausf. G514516719539.49%53.1
Pz.Kpfw. II Ausf. G31481883145.16%418.9
Obsidian8354312520.0%87.5
E 75985640819839.39%489.9
Crusader618420611042.73%289.5
T1 HMC243882951.72%122.0
59-1662562969042.22%448.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer410914811243.75%39.2
Waffenträger auf E 100102736619771.43%2035.6
10TP3306364366.67%1416.9
Cruiser Mk. IV41611985750.88%440.8
ARL 4464903329147.25%681.2
Chi-Ni23126721100.0%2325.9
Leichttraktor13589450.0%79.1
AMX 50 Foch (155)1016614836848.53%1107.1

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved