eu Hráč igorok_13


WN8
2310
Recent WN8
1920
(544 Bitev)
Winrate
55.35%
Recent WR
53.13%
(544 Bitev)
Bitev
51076
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 51076 79 79 382 544
Průměrný Tier 7.89 9.28 9.28 9.54 9.53
Winrate 55.35% 53.16% 53.16% 53.93% 53.13%
Tanků odhaleno 1.23 1.37 1.37 1.16 1.15
Udělené poškození 1665.17 1796 1796.11 2132.12 2089.15
Obrana základny 0.88 0 0.18 0.36 0.25
Průměrně zkušeností 669.75 836 836.0 886.0 869.0
WN8 2310 1843 (-1) 1790 (-1) 1945 (-4) 1920 (-5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 152 39 36 338
Průměrný Tier 10 8 6 9.01
Winrate 49.34% 53.85% 44.44% 50.3%
Tanků odhaleno 1.28 0.49 1.14 1.68
Udělené poškození 1958 1355 948 1538.0
Obrana základny 0.68 1.49 1.89 1.23
Průměrně zkušeností 592 596 457 575.0
Průměrně střel 8.71 6.67 6.69 8.58
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 83 336 272 153
Průměrný Tier 10 8 6 7.58
Winrate 32.53% 47.92% 63.97% 42.48%
Tanků odhaleno 0.87 0.51 0.95 0.82
Udělené poškození 1486 1238 639 1533.0
Obrana základny 1.43 1.72 1.4 1.12
Průměrně zkušeností 503 565 455 307.0
Průměrně střel 9.35 7.39 7.08 7.32
(WG Player ID: 603254764)
Načteno za 0.61s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 7:11:47 - 17.10.2026 3:51:32)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
AS-XX 40 t111863020.0%1017.0
FV230 Canopener1028751250.0%2356.0
FV4005 Stage II1080911100.0%557.0
Rheinmetall Skorpion G812361425.0%1081.0
T499373711100.0%10010.0
Manticore1012481520.0%1081.0
Strv 103-0919637977.78%1838.0
T-100 LT101781020.0%2012.0
Bat.-Châtillon Bourrasque8187622100.0%2964.0
Object 14010680010.0%209.0
T803111558010.0%615.0
Progetto M35 mod. 4682237010.0%2885.0
Leopard 110202222100.0%1543.0
ShPTK-TVP 100820651425.0%2279.0
T57 Heavy10607211100.0%4918.0
Carro da Combattimento 45 t1013232366.67%1001.0
SU-130PM8408811100.0%7997.0
Bat.-Châtillon 25 t10316111100.0%3115.0
DBV-1521073011100.0%407.0
Projet Louis9918020.0%934.0
Vz. 71 Tesák1017033475.0%2532.0
Ares 901070811100.0%462.0
Hirschkäfer1144022100.0%261.0
M46 Patton91794132650.0%1683.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/igorok_13.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=igorok_13][img]https://lab-vole.cz/Signature/igorok_13.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
91% (410 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2115
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2375
(44827 Bitev)
WN8 Tier VI
1912
(4942 Bitev)
WN8 Tier VII
2004
(5637 Bitev)
WN8 Tier VIII
2464
(12161 Bitev)
WN8 Tier IX
2423
(9144 Bitev)
WN8 Tier X
2619
(12377 Bitev)

Tanky (384)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x689028146659.09%1974.8
Caernarvon816157902638.46%2005.6
Vz. 64 Blesk89828469363.44%2223.9
AS-XX 40 t11257591224254.13%2311.8
GSR 3301 Setter76377365147.06%1514.3
Charioteer8181268718953.44%2623.7
BDR G1 B55464139053.33%1121.2
VK 45.02 (P) Ausf. A8155483422356.95%2207.3
FSV Scheme A71097752366.67%1595.3
K-911022668262955.17%1973.6
SU-122-44710896681650.0%1712.8
T-1506130164313759.85%2905.9
Jagdpanther777843848851.23%1024.0
FV304658439218442.93%1026.6
T37674163112062.5%2622.8
Aufklärungspanzer Panther77216523554.29%1720.5
GSOR 3301 AVR FS99198986759.7%1684.6
Löwe814858661952.63%1717.2
CS-6310208563250.0%132.6
AEC Armoured Car5611931100.0%261.0
Leo713906119456.38%2940.6
STB-11025975983246.88%2379.8
T-54 ltwt.9157885730362.05%3231.7
Type 5 Chi-Ri7106465318855.32%2059.4
MTLS-1G143535505862.5%3345.5
FV230 Canopener1025969936060.0%2051.9
B142453832556.0%637.4
Type T-3455395606660.61%1737.0
Hummel689539911442.11%1498.3
Vickers Medium Mk. III32421911827.78%837.6
Panhard AMD 178B69518579858.16%4345.0
Strv 74612386526065.0%3148.3
SU-122A55273907346.58%1293.7
Tiger I7141669012155.37%2344.4
FV4005 Stage II102534718131855.01%2278.7
SU-1006114868824761.13%2742.7
WZ-111 model 5A101883920650.0%1594.3
Rheinmetall Skorpion G8191885959856.69%2523.6
E 10010291674255258.15%3000.5
Waffenträger auf Pz. IV9225485123953.97%2557.6
FV201 (A45)71395847560.0%2712.7
A-2052422728256.1%814.4
T-2841472117648.68%282.5
Tiger 13161454552425.0%3154.3
AT 868727057058.57%1841.3
Škoda T 509256680332059.69%3416.8
Type 638110539010.0%948.5
IS-M8204313131100.0%2981.3
Type 1 Ho-Ni II4708606450.0%1338.0
Crusader 5.5-in. SP781538120850.48%1296.9
AMX 50 Foch B1021087023551.43%1546.4
Panther II89467481266.67%1224.3
Tiger II8188984515358.82%2884.2
TVP VTU Koncept8186279910352.43%3414.6
T56 GMC32042214850.0%616.5
Ikv 10356504073452.94%2084.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C32063057250.0%979.6
T21624935518351.91%588.3
T25 Pilot Number 18194511068459.52%3539.1
AMX 50 B10293374440155.11%2852.7
Alecto42742434141.46%620.7
T698113450436352.62%1611.6
T499117771192453.57%2043.4
E 65 Zwilling8181310637963.29%1918.6
E 759215595715257.89%2593.5
AMX ELC bis553450831954.86%2416.8
SU-100M17133577610658.49%2466.5
AMX 3831541811637.5%290.7
LTP3108145250.0%318.6
Sav m/434589373742.86%1719.9
AMX 13 75769753014454.86%1617.0
AMX 50 Foch (155)101382775450.0%924.2
A-44712296256353.97%2498.9
T 55A9228486235360.06%3101.6
Pz.Kpfw. 55818459442842.86%1845.6
Ikv 90 Typ B714435737758.44%3038.3
1108174564810455.77%2539.8
Predatore91296481812.5%729.6
IS-27166466314659.59%3061.2
Type 5 Ke-Ho437750612760.63%1596.5
Ikv 723338428633.33%1000.3
M4A1 Sherman553439314557.24%1753.8
Comet791669312956.59%1742.2
T-34558542811259.82%2211.7
P.43 bis611278743672.22%2726.1
M26 Pershing8172670510157.43%2956.6
Birch Gun41451282231.82%244.8
AMX M4 mle. 45713766119152.75%2244.7
T25/27164569111567.83%3518.3
Object 430 Version II919728254445.45%2112.2
A-4369785464656.52%2303.5
Crusader66675809248.91%2514.2
T1 HMC236792142.86%41.5
59-1667845523842.11%3120.9
VK 30.01 (P)6100863918063.33%2399.0
Nergal81116635333.33%815.7
AT 7713777878361.45%2317.2
SU-85B4591308560.0%1613.1
STA-18139079323953.56%2261.2
FCM 50 t8185391667358.99%3188.1
Jagdtiger9184262535155.56%1750.5
Valentine AT42533161258.33%662.1
UDES 038200471514858.78%3020.1
Pz.Kpfw. 38 (t)33153231540.0%1179.4
M40/M438127556530955.66%1673.5
M12790951217953.63%1294.3
T328193575413161.07%2971.6
Ferdinand8130851236555.34%1534.9
Type 3 Chi-Nu55233726749.25%1613.6
Type 98 Ke-Ni3841781060.0%253.3
Chi-To SP716999885265.38%2530.1
SU-544172715052.0%1090.5
VK 45.02 (P) Ausf. B9185378846463.36%2280.6
Manticore1014549087254.17%2037.7
T67577353221459.35%2425.2
P.43 ter71009798862.5%1688.9
SDP 58 Kilana813135891844.44%1168.2
SU-1822091973652.78%1345.0
Strv 103-09216777610055.0%2217.4
Archer56194506852.94%1720.1
G.W. Panther793943416952.07%1247.8
T-100 LT10117385330557.38%1594.9
Bat.-Châtillon Bourrasque81862101689558.77%2701.3
Object 26010272268858555.73%2543.1
Vickers Medium Mk. I1363540.0%0.0
Object 2771017707568653.49%1362.1
SU-1527104754515856.33%1692.4
Centurion Mk. I8135178821153.55%2312.9
Hotchkiss EBR77827435961.02%2003.0
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2865786681100.0%1270.0
Marder 38T42652895143.14%532.0
Pz.Sfl. IVc540027411242.86%744.4
SU-2631842083363.64%531.5
Object 14010277468069550.94%2919.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41393016350.79%318.6
FV217 Badger1022957498848.86%1887.1
Škoda T 2454933542454.17%1510.6
Black Prince713027454067.5%2187.1
Bishop552930711155.86%1229.0
Sturmpanzer II44592973342.42%1722.2
SDP wz 66 Grom812396874042.5%1089.5
Sturmpanzer I Bison33552422142.86%1428.9
Lorraine 39L AM31711941442.86%349.4
VK 30.01 (H)511147403479.41%4414.4
M7515022128449.65%367.0
IS7106060128154.09%1537.0
Type 4 Chi-To68375559148.35%1874.9
LT vz. 383245252742.86%984.0
Hotchkiss H352102138633.33%250.7
Maus10218875518654.84%2017.5
T2 Medium Tank257921533.33%30.1
Durchbruchswagen 245426011361.54%1951.3
Valentine33834721668.75%1985.8
AMX 4041672073444.12%455.7
Leichttraktor1801092429.17%134.0
Felice91012566450.0%727.2
ARL 44685348115650.0%1575.0
T297122059617356.65%1740.5
M4A3E2 Sherman Jumbo66634649359.14%1537.1
105 leFH18B2574047815862.66%1841.9
Centurion Mk. 7/19194181431454.78%2402.9
KJPZ TIII Jäger91565891366.67%1449.6
SDP 57 Gowika710855233452.94%1579.2
Cruiser Mk. III31902314953.06%860.9
KV-2673545717350.87%1260.4
AMX 50 1209268574123759.92%3754.0
ST vz. 3944683782653.85%1687.2
M8A142232377347.95%447.3
AMX 105 AM mle. 4743813504447.73%1551.8
AMX 67 Imbattable1132109332245.45%2445.4
KV-85677845849951.1%1428.7
Bat.-Châtillon 155 559138451555549.37%1594.8
O-Ni7160271011667.24%2835.4
T9288637713253.13%1921.0
T-109175476540355.58%1978.4
Loyd Gun Carriage2175121333.33%952.9
Churchill III55676124854.17%1300.5
AMX 13 105 AM mle. 50540426110048.0%803.7
WZ-11181807865103057.86%2904.1
D23891362045.0%107.5
Spähpanzer Ru 2519125166818156.91%2361.8
Black Prince II7168350010.0%1765.9
Char Mle. 75916418151346.15%2565.2
Jagdpanzer E 10010252062187653.42%2290.2
Rinoceronte1024258348153.09%2002.9
StuG III Ausf. G521220220042.5%256.9
Nashorn610525856365.08%2496.6
Staghound Mk. III67877121154.55%1490.2
E 257165573940361.04%3499.5
SU-76G FT49015301060.0%3104.4
Renault UE 5731411262334.78%198.1
Ikv 65 Alt II69805157258.33%2351.0
T80311281794313642.65%2151.5
WZ-111 model 1-4920828907349.32%2043.0
Ares 8591888775825.0%1820.5
AT 255535252766.67%1583.7
AMX 30 1er prototype9269877223461.11%3632.8
M5A1 Stuart41693773256.25%471.4
AMX 13 F3 AM671232919347.67%1150.6
T1 Cunningham1711456243.55%199.6
GSOR 10088194096611359.29%2286.3
M4A3E8 Sherman610258342665.38%2854.9
AMX 30 B1018496382958.62%1654.4
M-II-Y7166410992475.0%2570.3
Sexton II31051423450.0%278.7
SU-101814556313444.12%1611.8
Sturer Emil7111256614957.72%1771.4
M2 Light2741301650.0%131.8
Type 2597 Chi-Ha31021591100.0%360.9
Object 416813018184663.04%1822.6
Type 97 Chi-Ha39196425.0%41.8
TVP T 50/5110282567340356.08%3126.3
StuG IV5546380366.67%1685.5
Škoda T 1779918232060.0%2696.4
LPT-67 Šelma9137884812452.42%2266.5
Pz.Kpfw. II21582622050.0%590.7
VK 16.02 Leopard53363578050.0%1068.2
Type 95 Ha-Go236871838.89%0.9
Pz.Kpfw. VII102493850650.0%2134.4
Emil I8208782211766.67%3216.1
60G FT5484470250.0%925.7
Renault FT 75 BS22032032045.0%1361.7
M4155493346350.79%814.7
Progetto M35 mod. 4681861100832061.88%2765.4
Centurion Action X10266876519164.4%3153.6
Stridsyxa819039112152.38%2196.2
KV-137214263728.57%50.3
IS-2-II812787352055.0%1380.4
SU-14-177994342040.0%1008.9
Rhm.-Borsig Waffenträger8182969722151.58%2292.3
Pz.Sfl. IVb4124152560.0%307.0
Grille 15103172722145757.65%3150.7
VK 30.02 (M)610495713256.25%2635.2
Marder II31162052755.56%232.8
Leopard 110253784424652.85%2334.2
T3 HMC216322115946.54%606.1
Pz.Kpfw. 35 (t)22422881764.71%1512.2
Konštrukta T-34/1007135559713258.33%2654.5
FV4004 Conway9252068626566.04%3155.3
FV42028173489317658.52%3004.2
SU-100Y611745971050.0%2785.5
G.Pz. Mk. VI (e)22633113100.0%2260.7
M7 Priest31331981145.45%188.0
Renault FT1891151100.0%510.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H540038411145.95%1020.1
Pz.Kpfw. S35 739 (f)33965295470.37%1427.0
T71 DA756756022849.12%1084.0
Type 97 Te-Ke21462701100.0%703.6
Taschenratte1124929977149.3%1600.8
SU-8554772999748.45%1093.9
M53/M559159356348951.12%1996.7
T-34-8564313533863.16%846.7
ARL V39670250613049.23%1370.1
ShPTK-TVP 100818217691643.75%2058.8
T28 Concept711526302646.15%1708.9
M4A1 Revalorisé8209086858659.56%3651.5
M1039222470834055.0%2530.4
T54E19176658836043.06%1745.5
Covenanter52152524052.5%650.4
Lorraine 155 mle. 518122046132552.62%1662.2
SMV CC-64 Vipera811359752100.0%1153.8
Churchill I59325933562.86%2937.6
Churchill VII68686104852.08%1673.3
Cromwell669448214047.14%1488.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D2147435757.14%695.0
VK 28.01677457621155.92%2925.5
T-50-2610396701100.0%4190.7
Pz.Kpfw. I2811561435.71%96.1
KV-3716646675756.14%2870.7
T7 Combat Car25124580.0%261.0
O-I Experimental510186523138.71%2157.2
T57 Heavy10245468376252.89%2324.4
Type 3 Ju-Nu6872447425.0%895.2
Ares 758175110812065.0%2731.7
Tiger (P)7110559216560.0%1700.9
Carro da Combattimento 45 t1021229118260.98%1859.1
Leopard Prototyp A9230991913953.96%2676.7
Lago45114251952.63%2188.1
ELC EVEN 90883883522452.23%1817.4
M18 Hellcat692249311260.71%1919.2
M24 Chaffee55574548952.81%2513.5
SU-130PM8200794819759.39%2391.0
Challenger7136970711459.65%2441.8
Pz.Kpfw. II Ausf. G3169401683.33%689.7
Super Hellcat710726283953.85%1715.3
Type 646662400633.33%1608.5
Cruiser Mk. IV4252301771.43%932.3
LTTB892975311754.7%2177.5
AMX 50 Foch9243474411555.65%2680.2
Bat.-Châtillon 155 5810159748041848.09%1766.2
BT-742152831172.73%848.3
T348161679039255.36%2264.6
FV601 Saladin810687711060.0%1391.8
O-I6126270132361.61%2853.3
MS-111022231553.33%434.9
IS-38141261139154.48%1856.3
T-34-17111670916065.63%2342.9
M3 Stuart3791536251.61%156.9
AMX AC mle. 46799453817257.56%1561.8
Wespe31702082466.67%669.3
Vickers Medium Mk. II201411100.0%261.0
Progetto C50 mod. 669240910367856.41%2792.5
Toro919949671163.64%1762.3
Strv m/4258395273060.0%3010.0
Cruiser Mk. II2425659560.0%2893.2
AMX 50 1008200271015962.26%3099.9
Bat.-Châtillon 25 t102724765173058.44%3158.7
Gabler’s Destroyer5381440250.0%884.5
Jagdpanzer IV644732320845.19%645.7
M3742332141353.85%691.5
KV-1554842220250.5%1136.8
Projekt ION818429327057.14%1824.3
S35 CA57624306550.77%2025.9
Mitsu 108512907391250.0%2790.5
M5 Stuart41202758363.86%296.6
Renault NC-31102181100.0%261.0
M2 Medium Tank316691643.75%31.7
AT 15816856883953.85%2361.1
Spähpanzer SP I C711837884158.54%2895.5
Kolohousenka1142212250.0%640.1
DBV-15210331688369559.86%2730.1
AMX AC mle. 488157759920454.9%2065.9
Emil II921569347452.7%2336.1
Škoda T 25612146325655.36%3335.5
O-Ho81136575728.57%1045.9
Bat.-Châtillon 25 t AP92514105211266.07%3592.7
T110E510287675037957.52%2962.1
Projet Louis910726951233.33%1338.6
AT-122262291947.37%927.9
BT-7 artillery32603831963.16%1146.2
Matilda44223014751.06%1223.1
Somua SAu 4042803224967.35%894.8
ISU-1528199560722453.57%2642.2
MT-2563914137143.66%1087.2
Stitch8130046720.0%1073.3
Pz.Kpfw. II Luchs42503335147.06%866.4
Kanonenjagdpanzer 105817778218150.62%2228.3
Vz. 71 Tesák1016149547258.33%2456.5
TS-5481154573520.0%935.1
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8205111221662.5%3248.0
Panzerjäger I22012642857.14%816.3
Lorraine 40 t8196295038960.41%2879.9
GSOR 1006 Scheme 7917798621266.67%1641.7
Cobra9239094313653.68%2551.0
T-4632822811957.89%1365.8
T-262143205875.0%836.6
Ares 901020418626358.73%1672.4
BT-22237246450.0%1399.4
IS-71019566825152.94%1632.9
M41 Walker Bulldog8108063126559.25%2719.4
P26/4044705481369.23%1686.6
M4467995376956.52%1554.5
Hirschkäfer1121947609552.63%1630.8
Vickers Mk. E Type B2901511154.55%257.9
Vz. 60S Dravec1026409063745.95%2017.1
T-549209876351256.45%2936.9
Renault Otsu156155250.0%71.4
Grille57123724854.17%1663.5
Type 619236880033959.0%3236.6
T26E4 SuperPershing8123867085352.99%1814.1
SU-867025439655.21%1039.4
Universal Carrier 2-pdr21092591283.33%481.4
FV20789304515038.0%933.4
Achilles610906776253.23%2498.7
M3 Lee42481981225.0%774.4
AMX 13 90990259853853.72%1543.9
T207150680011457.02%3444.6
IS-3A Peregrine8185410698659.3%2219.6
P.4356376721353.85%2247.2
Panther712346577652.63%2417.5
T-4529610410.0%179.7
Type 58674968322152.94%1680.3
AMX 13 577670588933.33%1132.3
Tortoise923999877460.81%2463.3
Lorraine 155 mle. 50781535924850.81%1087.1
IS-68172110822657.69%2634.7
T-62A1027437389560.0%2992.8
SDP 44 Burza615828491060.0%4022.3
M46 Patton918258316450.0%1816.7
AMX 12 t650347910763.55%1552.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer432430018255.49%925.2
null0281365149152.75%0.0
T92 HMC10155351224847.98%1454.1
Renault FT AC298142955.56%270.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved