eu Hráč heroman63

[AF_V] Al Fajká Veterans (Historie)


WN8
1480
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
52.51%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
41267
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 41267 0 0 0 0
Průměrný Tier 6.73 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 52.51% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.81 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 987.06 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.82 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 438.46 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1480 0 0 (+1) 0 (+1) 0 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 29 536 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.1
Winrate 0.0% 31.03% 53.54% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.48 0.88 0.0
Udělené poškození 0 1069 546 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.93 0.0
Průměrně zkušeností 0 274 291 0.0
Průměrně střel 0.0 6.55 5.29 0.0
(WG Player ID: 514932673)
Načteno za 0.63s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (26.6.2022 3:35:24 - 28.6.2022 0:14:25)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/heroman63.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=heroman63][img]https://lab-vole.cz/Signature/heroman63.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
65% (230 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
740
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1478
(31008 Bitev)
WN8 Tier VI
1400
(9459 Bitev)
WN8 Tier VII
1464
(5944 Bitev)
WN8 Tier VIII
1502
(7617 Bitev)
WN8 Tier IX
1581
(7639 Bitev)
WN8 Tier X
1027
(349 Bitev)

Tanky (157)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT45973752568.0%1684.9
Renault UE 573410313875.0%1688.4
Ikv 65 Alt II680239319150.26%1548.7
M48A5 Patton1014624954560.0%1189.2
Charioteer8154251626749.06%1831.2
Jagdtiger9161850926054.23%1428.9
MS-112962616.67%0.0
M40/M438131748733950.44%1415.8
SU-122-447101442744049.77%1334.1
IS-38120748716349.08%1262.5
M7 Priest317817012251.64%402.5
T-34-1782840114544.83%1122.5
T328106248177749.94%1157.3
M53/M5591542505109752.42%1521.3
Jagdpanther7106643736152.08%1486.6
T1 Cunningham1491152356.52%170.1
FV3046768363148753.26%1442.6
T37652541110050.0%1425.7
M4A3E8 Sherman644232934751.3%774.3
T288145550925147.81%1610.9
T675739457187657.62%2068.8
Cruiser Mk. II296171955.56%285.0
SU-85B44592985062.0%1300.7
Sexton II31291552857.14%463.8
M127102249018555.14%1421.3
Sturer Emil793738320050.0%1278.6
Jagdpanzer IV664434111147.75%1112.9
Strv 103B1019684915552.73%1460.2
M2 Light Tank222105837.5%0.0
M3743072386055.0%1095.8
Type 2597 Chi-Ha31521711952.63%443.1
Strv 103-09192253141755.4%1981.0
StuG IV552531815851.27%1424.6
ST-I9135847733650.0%1154.1
KV-1550136346650.86%1088.1
S35 CA571238469353.68%1738.2
M22116138812.5%308.9
T110E31015456202548.0%1019.1
T-54 ltwt.972440812946.51%882.4
M5 Stuart41142223240.63%231.7
M3 Stuart31821861225.0%656.9
M2 Medium Tank3451007939.24%0.0
Type T-3453342877346.58%829.5
Kolohousenka10881100.0%261.0
UDES 038153851638058.42%1936.2
Vickers Medium Mk. I13965922.22%0.0
M3G FT33482081637.5%1031.0
Renault FT 75 BS2451061100.0%261.0
M41 HMC54932728040.0%658.9
Strv S181593546105256.94%1898.7
SU-1527104145729250.34%1438.9
LT vz. 35287169560.0%360.8
Marder 38T44643214067.5%1348.7
T959189461232257.76%1698.6
Pz.Sfl. IVc549728212747.24%1063.5
Sherman Firefly668238528750.52%1313.1
SU-100672337212254.1%1295.4
Rhm.-Borsig Waffenträger81548484106750.14%1614.4
Grille 1510581285933.33%100.7
Rheinmetall Skorpion G8132948216244.44%1346.6
Bishop5730397136459.02%2024.5
Marder II335729042960.14%1280.1
Waffenträger auf Pz. IV9155444534651.16%1249.7
T3 HMC2881263537.14%125.5
AT-12134129944.44%365.4
BT-7 artillery32272912100.0%907.2
KV-48100749232850.61%1097.8
Matilda442733166760.27%1428.2
Somua SAu 4043833432673.08%1184.9
ISU-15281584488110749.86%1727.1
TOG II*66124113053.33%953.5
Ram II547535816557.58%1356.2
IS797447412157.02%1340.2
T28 Prototype8110643529049.66%1072.6
M5A1 Stuart41182483056.67%338.8
T110E510140443121540.47%923.2
LT vz. 383971492646.15%191.2
T309171648336043.33%1474.8
MT-25628332017447.13%627.3
Renault FT187112250.0%349.9
T-150677644566555.34%1405.7
T2 Medium Tank2521012536.0%5.4
Type 97 Te-Ke220512110.0%752.9
Pz.Kpfw. II Luchs4451926738.81%0.0
SU-85564435926155.17%1703.3
Object 70492012554166652.16%1754.5
T4042041999134.07%273.3
T56 GMC314419613455.22%380.7
Ikv 10353322552638.46%589.7
Dicker Max679442518149.17%1421.9
Pz.Kpfw. I Ausf. C3411496238.71%0.8
M56 Scorpion71142531102753.85%1895.4
Leichttraktor15175540.0%2.2
Pvlvv fm/422101164683.33%409.3
T28 Concept79954521100.0%1235.3
KV-85677544426752.81%1403.1
WZ-120-1G FT8147254323253.88%1669.4
T4991227563163649.88%1909.3
T2971093521135952.76%1410.1
M1039111946056848.06%940.6
T-4631512027846.15%549.8
T-2621772031758.82%926.8
Covenanter51301997146.48%313.8
M4A3E2 Sherman Jumbo652036444747.87%898.6
SU-76M42322421952.63%652.2
Sav m/4343853014751.06%1097.2
M41 Walker Bulldog857341225849.22%904.0
Jagdpanther II8138448623355.36%1490.5
M44684452912759.84%1502.2
60G FT55182777648.68%1094.8
Crusader620722110544.76%402.0
Cromwell655141632761.16%1148.8
Cruiser Mk. III3661047634.21%69.8
KV-264953682955.17%757.1
Vickers Mk. E Type B2851121127.27%142.9
Ikv 90 Typ B794545615754.14%1442.4
M8A143183223663.89%898.4
11089004075246.15%812.7
Renault Otsu161105714.29%104.4
IS-2790347320351.23%1153.4
Pz.Kpfw. I2251046043.33%36.1
T-127331633211949.58%1345.5
KV-3792049119752.79%1220.6
Loyd Gun Carriage296126955.56%542.5
Ikv 72342134614353.15%1686.9
M10 Wolverine526925515255.92%518.0
T-2842432324948.98%649.1
VK 20.01 (D)41131837354.79%234.2
M4A1 Sherman543933986552.14%1199.9
M3 Lee41042187660.53%291.5
Pz.Kpfw. III/IV51971662040.0%271.3
FV4004 Conway9149642024047.92%1277.0
Comet76474058146.91%908.8
T20791548168853.05%1404.9
M26 Pershing892446750350.89%1116.4
Birch Gun41861722948.28%545.4
WZ-131G FT68383956860.29%1628.2
Type 58653838825050.8%1019.6
Sherman III53643237548.0%837.1
Cruiser Mk. I1981571353.85%355.8
M18 Hellcat6792438285753.62%1530.7
M24 Chaffee53283057850.0%999.2
T25/2789845326956.88%1369.4
Challenger7108245221848.62%1583.2
StuG III Ausf. G563535547851.05%1594.1
Pz.Kpfw. II Ausf. G31432471450.0%500.6
Light Mk. VIC2070250.0%101.1
Nashorn686439741951.79%1609.1
M46 Patton9129848226250.76%1208.3
T1 HMC244731833.33%1.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43862736243.55%985.1
Type 64667544986854.95%1824.6
Cruiser Mk. IV41502481566.67%560.3
LTTB855541715650.0%895.4
Chi-Ni2203255250.0%935.8
Stuart I-IV33405351100.0%1793.8
43 M. Toldi III318311510.0%549.2

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[AF_V] Al Fajká Veterans12761169Vstoupil30.4.2017

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved