eu heroman63

[AF_V] Al Fajká Veterans (Historie)



WN8
1444
Recent WN8
1531
(399 Bitev)
Winrate
52.53%
Recent WR
47.62%
(399 Bitev)
Bitev
39187
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 39187 0 28 235 399
Průměrný Tier 6.6 0.0 8.54 8.68 8.76
Winrate 52.53% 0.0% 46.43% 49.79% 47.62%
Tanků odhaleno 0.77 0.0 1.18 0.96 0.82
Udělené poškození 968.0 0 1755.93 1644.56 1673.36
Obrana základny 0.84 0 3.46 0.67 0.56
Průměrně zkušeností 431.13 0 533.0 492.0 477.0
WN8 1444 0 2128 (+1) 1626 (+2) 1531 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 29 536 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.1
Winrate 0.0% 31.03% 53.54% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.48 0.88 0.0
Udělené poškození 0 1069 546 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.93 0.0
Průměrně zkušeností 0 274 291 0.0
Průměrně střel 0.0 6.55 5.29 0.0
(WG Player ID: 514932673)
Načteno za 1.01s




Session stats


Zobrazit (12.11.2019 1:18:15 - 12.11.2019 8:06:32)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
55% (194 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1487
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1434
(28823 Bitev)
WN8 Tier VI
1413
(9340 Bitev)
WN8 Tier VII
1443
(5944 Bitev)
WN8 Tier VIII
1466
(7575 Bitev)
WN8 Tier IX
1441
(5630 Bitev)
WN8 Tier X
989
(334 Bitev)

Tanky (156)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT45973752568.0%1989.7
Renault UE 573410313875.0%1737.8
Ikv 65 Alt II680239319150.26%1528.8
M48A5 Patton1014384683554.29%1092.1
Charioteer8154251626749.06%1765.2
Jagdtiger9161850926054.23%1400.0
MS-112962616.67%0.0
M40/M438131748733950.44%1384.3
SU-122-447101442744049.77%1310.5
IS-38120748716349.08%1247.3
M7 Priest317817012251.64%397.6
T-34-1782840114544.83%1120.2
T328106248177749.94%1156.2
M53/M5591539500106252.26%1485.1
Jagdpanther7106643736152.08%1477.1
T1 Cunningham1491152356.52%171.4
FV3046768363148753.26%1442.3
T37652541110050.0%1408.6
M4A3E8 Sherman644232934751.3%767.7
T288145550925147.81%1597.0
T675739457187657.62%2057.6
Cruiser Mk. II396171955.56%282.5
SU-85B44592985062.0%1316.7
Sexton II31291552857.14%469.5
M127102249018555.14%1398.7
Sturer Emil793738320050.0%1278.7
Jagdpanzer IV664434111147.75%1111.9
Strv 103B1019684915552.73%1369.9
M2 Light Tank222105837.5%0.0
M3743072386055.0%1093.8
Type 2597 Chi-Ha31521711952.63%457.7
Strv 103-09193253341255.34%1897.9
StuG IV552531815851.27%1439.6
ST-I9135847733650.0%1141.2
KV-1550136346650.86%1100.5
S35 CA571238469353.68%1729.4
M22116138812.5%332.9
T110E31014705802040.0%857.9
T-54 ltwt.973041012846.88%873.0
M5 Stuart41142223240.63%229.1
M3 Stuart31821861225.0%731.8
M2 Medium Tank3451007939.24%0.0
Type T-3453342877346.58%829.4
Kolohousenka10881100.0%261.0
UDES 038153851638058.42%1868.5
Vickers Medium Mk. I13965922.22%0.0
M3G FT33482081637.5%1126.8
Renault FT 75 BS2451061100.0%261.0
M41 HMC54932728040.0%651.9
Strv S181593546105256.94%1809.4
SU-1527104145729250.34%1438.9
LT vz. 35287169560.0%403.1
Marder 38T44643214067.5%1351.9
T959189461232257.76%1681.9
Pz.Sfl. IVc549728212747.24%1063.3
Sherman Firefly668238528750.52%1299.4
SU-100672337212254.1%1294.2
Rhm.-Borsig Waffenträger81548484106750.14%1558.3
Grille 1510581285933.33%89.4
Rheinmetall Skorpion G8132948216244.44%1294.9
Bishop5730397136459.02%2032.3
Marder II335729042960.14%1282.7
Waffenträger auf Pz. IV9155444534651.16%1229.1
T3 HMC2881263537.14%122.4
AT-12134129944.44%366.9
BT-7 artillery32272912100.0%1221.6
KV-48100749232850.61%1107.9
Matilda442733166760.27%1477.6
Somua SAu 4043833432673.08%1268.2
ISU-15281584488110749.86%1706.2
TOG II*66124113053.33%953.9
Ram II547535816557.58%1383.6
IS797447412157.02%1327.1
T28 Prototype8110643529049.66%1055.7
M5A1 Stuart41182483056.67%361.7
T110E510140443121540.47%925.4
LT vz. 383971492646.15%226.9
T309170348035743.14%1435.2
MT-25628332017447.13%618.7
Renault FT187112250.0%354.0
T-150677644566555.34%1411.1
T2 Medium Tank2521012536.0%4.4
Type 97 Te-Ke220512110.0%898.1
Pz.Kpfw. II Luchs4451926738.81%0.0
SU-85564435926155.17%1706.4
Object 70492016530133750.34%1707.3
T4042041999134.07%279.5
T56 GMC314419613455.22%378.4
Ikv 10353322552638.46%598.6
Dicker Max679442518149.17%1415.9
Pz.Kpfw. I Ausf. C3411496238.71%0.8
M56 Scorpion71142531102753.85%1842.4
Leichttraktor15175540.0%16.0
Pvlvv fm/422101164683.33%520.7
T28 Concept79954521100.0%1218.6
KV-85677544426752.81%1416.1
WZ-120-1G FT8147254323253.88%1582.3
T2971093521135952.76%1397.2
M1039111946056848.06%937.4
T-4631512027846.15%592.9
T-2621772031758.82%926.7
Covenanter41301997146.48%331.1
M4A3E2 Sherman Jumbo652036444747.87%891.0
SU-76M32322421952.63%666.4
Sav m/4343853014751.06%1152.8
M41 Walker Bulldog853840121647.22%805.3
Jagdpanther II8138448623355.36%1467.0
M44684452912759.84%1503.0
60G FT55182777648.68%1142.1
Crusader520722110544.76%407.2
Cromwell655141632761.16%1142.5
Cruiser Mk. III2661047634.21%65.9
KV-264953682955.17%759.5
Vickers Mk. E Type B2851121127.27%166.1
Ikv 90 Typ B794545615754.14%1425.2
M8A143183223663.89%929.9
11089004075246.15%808.3
Renault Otsu161105714.29%126.9
IS-2790347320351.23%1140.9
Pz.Kpfw. I2251046043.33%16.8
T-127331633211949.58%1374.4
KV-3792049119752.79%1206.9
Loyd Gun Carriage296126955.56%533.8
Ikv 72342134614353.15%1846.9
M10 Wolverine526925515255.92%522.5
T-2842432324948.98%679.7
VK 20.01 (D)41131837354.79%242.8
M4A1 Sherman543933986552.14%1187.7
M3 Lee41042187660.53%289.0
Pz.Kpfw. III/IV51971662040.0%280.9
FV4004 Conway9149642024047.92%1225.0
Comet76474058146.91%899.1
T20791548168853.05%1380.8
M26 Pershing892446750350.89%1104.3
Birch Gun41861722948.28%541.1
WZ-131G FT68383956860.29%1628.8
Type 58653838825050.8%1021.2
Sherman III53643237548.0%830.6
Cruiser Mk. I2981571353.85%345.8
M18 Hellcat6792438285753.62%1539.7
M24 Chaffee53283057850.0%994.0
T25/2789845326956.88%1362.2
Challenger7108245221848.62%1543.6
StuG III Ausf. G563535547851.05%1591.1
Pz.Kpfw. II Ausf. G31432471450.0%544.0
Light Mk. VIC2070250.0%89.3
Nashorn686439741951.79%1604.7
M46 Patton9129848226250.76%1176.8
T1 HMC244731833.33%1.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43862736243.55%1045.0
Type 64667744885454.92%1844.5
Cruiser Mk. IV31502481566.67%583.9
LTTB855541715650.0%878.7
Chi-Ni2203255250.0%1011.4
Stuart I-IV33405351100.0%1867.0
43 M. Toldi III318311510.0%711.1

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[AF_V] Al Fajká Veterans11771189Vstoupil1.5.2017
[AF_F] Al Fajká Fundamental11651174Odešel29.4.2017
[AF_F] Al Fajká Fundamental11651174Vstoupil24.2.2016
[_AF_] Al Fajká13501272Odešel22.2.2016
[_AF_] Al Fajká13501272Vstoupil29.7.2014

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved