eu Hráč heroman63

[AF_V] Al Fajká Veterans (Historie)


WN8
1470
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
52.51%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
41267
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 41267 0 0 0 0
Průměrný Tier 6.73 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 52.51% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.81 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 987.06 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.82 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 438.46 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1470 0 0 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 29 536 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.1
Winrate 0.0% 31.03% 53.54% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.48 0.88 0.0
Udělené poškození 0 1069 546 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.93 0.0
Průměrně zkušeností 0 274 291 0.0
Průměrně střel 0.0 6.55 5.29 0.0
(WG Player ID: 514932673)
Načteno za 1.15s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (8.3.2021 0:21:52 - 8.3.2021 0:21:52)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/heroman63.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=heroman63][img]https://lab-vole.cz/Signature/heroman63.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
62% (220 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
735
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1465
(31008 Bitev)
WN8 Tier VI
1395
(9459 Bitev)
WN8 Tier VII
1454
(5944 Bitev)
WN8 Tier VIII
1484
(7617 Bitev)
WN8 Tier IX
1564
(7639 Bitev)
WN8 Tier X
1019
(349 Bitev)

Tanky (157)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT45973752568.0%1814.8
Renault UE 573410313875.0%1719.1
Ikv 65 Alt II680239319150.26%1540.1
M48A5 Patton1014624954560.0%1169.3
Charioteer8154251626749.06%1805.0
Jagdtiger9161850926054.23%1415.9
MS-112962616.67%0.0
M40/M438131748733950.44%1396.0
SU-122-447101442744049.77%1321.8
IS-38120748716349.08%1250.5
M7 Priest317817012251.64%399.2
T-34-1782840114544.83%1122.9
T328106248177749.94%1154.3
M53/M5591542505109752.42%1499.0
Jagdpanther7106643736152.08%1480.4
T1 Cunningham1491152356.52%170.3
FV3046768363148753.26%1439.7
T37652541110050.0%1415.3
M4A3E8 Sherman644232934751.3%769.9
T288145550925147.81%1602.6
T675739457187657.62%2065.7
Cruiser Mk. II296171955.56%284.3
SU-85B44592985062.0%1308.9
Sexton II31291552857.14%469.3
M127102249018555.14%1409.9
Sturer Emil793738320050.0%1277.8
Jagdpanzer IV664434111147.75%1112.2
Strv 103B1019684915552.73%1429.8
M2 Light Tank222105837.5%0.0
M3743072386055.0%1092.9
Type 2597 Chi-Ha31521711952.63%452.6
Strv 103-09192253141755.4%1943.1
StuG IV552531815851.27%1429.3
ST-I9135847733650.0%1147.3
KV-1550136346650.86%1095.0
S35 CA571238469353.68%1731.1
M22116138812.5%319.3
T110E31015456202548.0%1020.5
T-54 ltwt.972440812946.51%872.8
M5 Stuart41142223240.63%229.0
M3 Stuart31821861225.0%692.3
M2 Medium Tank3451007939.24%0.0
Type T-3453342877346.58%830.2
Kolohousenka10881100.0%261.0
UDES 038153851638058.42%1907.3
Vickers Medium Mk. I13965922.22%0.0
M3G FT33482081637.5%1073.6
Renault FT 75 BS2451061100.0%261.0
M41 HMC54932728040.0%654.8
Strv S181593546105256.94%1856.5
SU-1527104145729250.34%1436.7
LT vz. 35287169560.0%381.4
Marder 38T44643214067.5%1346.7
T959189461232257.76%1694.4
Pz.Sfl. IVc549728212747.24%1062.6
Sherman Firefly668238528750.52%1306.8
SU-100672337212254.1%1293.8
Rhm.-Borsig Waffenträger81548484106750.14%1584.9
Grille 1510581285933.33%96.7
Rheinmetall Skorpion G8132948216244.44%1327.9
Bishop5730397136459.02%2027.0
Marder II335729042960.14%1280.7
Waffenträger auf Pz. IV9155444534651.16%1241.3
T3 HMC2881263537.14%123.7
AT-12134129944.44%367.6
BT-7 artillery32272912100.0%961.6
KV-48100749232850.61%1101.8
Matilda442733166760.27%1454.7
Somua SAu 4043833432673.08%1216.4
ISU-15281584488110749.86%1715.1
TOG II*66124113053.33%954.4
Ram II547535816557.58%1361.5
IS797447412157.02%1332.4
T28 Prototype8110643529049.66%1064.0
M5A1 Stuart41182483056.67%352.3
T110E510140443121540.47%921.6
LT vz. 383971492646.15%206.4
T309171648336043.33%1458.8
MT-25628332017447.13%622.7
Renault FT187112250.0%351.6
T-150677644566555.34%1408.9
T2 Medium Tank2521012536.0%5.0
Type 97 Te-Ke220512110.0%807.4
Pz.Kpfw. II Luchs4451926738.81%0.0
SU-85564435926155.17%1703.2
Object 70492012554166652.16%1732.8
T4042041999134.07%275.6
T56 GMC314419613455.22%379.0
Ikv 10353322552638.46%593.0
Dicker Max679442518149.17%1419.5
Pz.Kpfw. I Ausf. C3411496238.71%0.8
M56 Scorpion71142531102753.85%1870.7
Leichttraktor15175540.0%11.8
Pvlvv fm/422101164683.33%414.5
T28 Concept79954521100.0%1227.8
KV-85677544426752.81%1397.4
WZ-120-1G FT8147254323253.88%1625.3
T4991227563163649.88%1891.4
T2971093521135952.76%1403.2
M1039111946056848.06%938.4
T-4631512027846.15%570.6
T-2621772031758.82%928.2
Covenanter51301997146.48%325.2
M4A3E2 Sherman Jumbo652036444747.87%893.7
SU-76M42322421952.63%659.7
Sav m/4343853014751.06%1105.8
M41 Walker Bulldog857341225849.22%900.2
Jagdpanther II8138448623355.36%1479.9
M44684452912759.84%1485.2
60G FT55182777648.68%1112.2
Crusader620722110544.76%405.4
Cromwell655141632761.16%1143.9
Cruiser Mk. III3661047634.21%67.4
KV-264953682955.17%753.0
Vickers Mk. E Type B2851121127.27%157.1
Ikv 90 Typ B794545615754.14%1434.2
M8A143183223663.89%912.3
11089004075246.15%809.5
Renault Otsu161105714.29%117.6
IS-2790347320351.23%1147.0
Pz.Kpfw. I2251046043.33%27.1
T-127331633211949.58%1360.8
KV-3792049119752.79%1214.9
Loyd Gun Carriage296126955.56%540.2
Ikv 72342134614353.15%1767.0
M10 Wolverine526925515255.92%519.4
T-2842432324948.98%666.4
VK 20.01 (D)41131837354.79%237.2
M4A1 Sherman543933986552.14%1190.4
M3 Lee41042187660.53%289.7
Pz.Kpfw. III/IV51971662040.0%276.2
FV4004 Conway9149642024047.92%1256.8
Comet76474058146.91%904.0
T20791548168853.05%1393.6
M26 Pershing892446750350.89%1112.1
Birch Gun41861722948.28%543.3
WZ-131G FT68383956860.29%1629.7
Type 58653838825050.8%1020.5
Sherman III53643237548.0%832.0
Cruiser Mk. I1981571353.85%347.9
M18 Hellcat6792438285753.62%1525.4
M24 Chaffee53283057850.0%995.3
T25/2789845326956.88%1365.6
Challenger7108245221848.62%1568.9
StuG III Ausf. G563535547851.05%1589.9
Pz.Kpfw. II Ausf. G31432471450.0%525.1
Light Mk. VIC2070250.0%94.5
Nashorn686439741951.79%1604.8
M46 Patton9129848226250.76%1194.9
T1 HMC244731833.33%1.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43862736243.55%1009.9
Type 64667544986854.95%1814.6
Cruiser Mk. IV41502481566.67%575.8
LTTB855541715650.0%888.2
Chi-Ni2203255250.0%974.0
Stuart I-IV33405351100.0%1832.2
43 M. Toldi III318311510.0%589.0

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[AF_V] Al Fajká Veterans11771189Vstoupil1.5.2017

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved