WN8
718
Recent WN8
1082
(55 Bitev)
Winrate
46.73%
Recent WR
45.45%
(55 Bitev)
Bitev
7855

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 7855 0 0 0 55
Průměrný Tier 5.65 0.0 0.0 0.0 10.0
Winrate 46.73% 0.0% 0.0% 0.0% 45.45%
Tanků odhaleno 0.92 0.0 0.0 0.0 1.09
Udělené poškození 524.72 0 0.0 0.0 1492.2
Obrana základny 0.25 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 363.47 0 0.0 0.0 497.0
WN8 718 0 0 0 (+1) 1082 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 4 126 3
Průměrný Tier 10 8 6 6.06
Winrate 0.0% 25.0% 33.33% 66.67%
Tanků odhaleno 0.0 0.5 1.37 0.33
Udělené poškození 0 482 409 2267.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.79 0.0
Průměrně zkušeností 0 165 228 792.0
Průměrně střel 0.0 4.5 7.1 14.33
(WG Player ID: 505401900)
Načteno za 0.52s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 23:10:53 - 17.10.2026 1:56:26)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/grandziu1.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=grandziu1][img]https://lab-vole.cz/Signature/grandziu1.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 7855 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
39% (118 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
900
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
849
(4082 Bitev)
WN8 Tier VI
778
(1210 Bitev)
WN8 Tier VII
779
(411 Bitev)
WN8 Tier VIII
748
(956 Bitev)
WN8 Tier IX
851
(646 Bitev)
WN8 Tier X
1102
(834 Bitev)

Tanky (245)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT41751485431.48%132.0
FCM 3622093882100.0%1197.2
Renault UE 5731011541861.11%250.5
BT-74751833354.55%148.3
STA-2830934017343.35%158.0
SU-85B41681851127.27%168.6
Pz.Kpfw. II Luchs41171583129.03%155.9
Type 711013896684940.82%777.6
MS-11601274355.81%191.5
XM57818598933655.56%1883.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3691261450.0%80.7
SDP 57 Gowika77775722751.85%847.9
T-34513019011241.96%90.8
VK 36.01 (H)68785851838.89%1249.5
Type 638800637650.0%677.8
IS-386336427050.0%549.2
M5A1 Stuart430103825.0%0.1
T32867062710.0%406.8
Type 89 I-Go/Chi-Ro23887742.86%15.7
Bat.-Châtillon 12 t83365002646.15%369.3
Pz.Kpfw. Neu111238481633.33%419.9
Wespe3191142055.0%170.9
Vickers Medium Mk. II242141683.33%263.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. F254525251250.0%926.1
Type 5 Ke-Ho471165366.67%245.6
M4A3E8 Sherman66346021643.75%1192.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2863375291758.82%780.0
Ares 758693642850.0%686.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E31352032944.83%225.7
Type 5 Heavy1023926922725.93%1426.9
T-2932292444353.49%761.6
SU-130PM814176097932.91%1244.6
M14/412190244540.0%563.3
121B1015637543644.44%1099.9
Bat.-Châtillon 25 t1016146682642.31%1110.5
M-II-Y7839482250.0%957.0
Sexton II334118650.0%104.2
Strv fm/211742321100.0%419.2
Pawlack Tank6133510231070.0%2787.5
Gabler’s Destroyer5365374825.0%855.9
T-26G FT262107728.57%3.1
TKS z n.k.m. 20 mm2521391442.86%49.8
G.Pz. Mk. VI (e)214612343.48%52.7
Hotchkiss H352144830.0%0.0
M2 Light29317516843.45%168.9
Type 2597 Chi-Ha304820.0%0.0
SDP 58 Kilana87075441650.0%546.8
SU-18297110955.56%492.5
T-437428354366.67%653.7
Type 97 Chi-Ha3711453647.22%63.0
L6/402688810.0%0.0
MKA2244362366.67%1104.0
Bat.-Châtillon 25 t AP914247673751.35%1402.3
SU-2631071681100.0%292.8
Cruiser Mk. II255119742.86%30.7
Super Hellcat75863646741.79%655.6
Panzerjäger I2391042556.0%130.4
Pz.Kpfw. II2951474740.43%145.7
Jagdpanzer E 90913626721258.33%985.2
VK 16.02 Leopard51722302060.0%458.2
M221632952857.14%812.8
P26/404156139633.33%145.3
4TP153103540.0%0.5
M5 Stuart452123250.0%95.3
Pz.Sfl. IC470239366.67%261.0
M2 Medium Tank31851744337.21%514.1
Valentine AT416813140.0%232.4
Type T-3454184541100.0%1229.2
Kolohousenka149962254.55%116.2
M3 Stuart3531362634.62%1.8
Vickers Medium Mk. I129634126.83%0.0
M3G FT31531871656.25%370.2
Object 27710195683912251.64%1630.6
Object 430995543723540.0%690.8
Renault FT 75 BS22958728.57%0.0
M415184257650.0%143.7
Panhard AMD 178B65045507950.63%1420.7
M15/4231882451070.0%596.8
SU-15276154893751.35%735.6
Durchbruchswagen 24541772540.0%9.2
Hotchkiss EBR76566724070.0%1491.6
Vickers Medium Mk. III375115944.44%54.9
Type 68912747787150.7%1035.8
Tetrarch2989560.0%178.2
LT vz. 35283147850.0%219.4
Marder 38T4841602268.18%256.3
Škoda T 25643836214250.7%729.1
Tiger I79026672147.62%975.3
AMR 352117210250.0%374.4
Cromwell B6546376955.56%1022.2
SU-14-17686447837.5%707.0
Object 14010168880111952.1%1390.3
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41151712740.74%144.8
Pz.Kpfw. T 25590134728.57%0.0
T18 HMC3145410.0%0.0
Škoda T 245320217520.0%678.4
Type 91 Heavy3551129243.48%47.8
Rheinmetall Skorpion G81083520825.0%951.6
E 1001016168402864.29%1219.4
AMX 404942301573.33%332.7
Object 430U10128355633647.02%878.9
Marder II3641215149.02%68.1
T3 HMC228773941.03%3.8
Type 5789085286625.76%671.4
AT-1230961963.16%187.3
ST vz. 3943014161100.0%1052.9
T-44844636815149.01%413.7
Pz.Kpfw. 35 (t)237841030.0%0.0
T1E621579633.33%0.0
Matilda45506651100.0%1456.7
A-2051271831457.14%331.2
T-2842632575048.0%681.9
Pz.Kpfw. I Ausf. C322926921850.0%1132.1
ISU-152812816636749.25%1323.9
M24E2 Super Chaffee63164333464.71%899.1
T803111324489742.86%579.8
KV-153293344854.17%599.5
FV420282743112638.46%65.0
IS77937691776.47%982.7
Strv m/38278197475.0%337.4
T-602831151225.0%120.7
T82 HMC44602441020.0%1461.0
T110E51014576943842.11%876.8
LT vz. 383991633154.84%294.3
M7 Priest31261211361.54%327.3
IS-M8389411933.33%127.4
Renault FT12462933.33%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54794841457.14%1224.4
T-15068497591376.92%1462.5
T2 Medium Tank2561433145.16%65.2
Type 97 Te-Ke210731210.0%300.1
Tiger II812407703946.15%1326.8
Valiant53263901172.73%671.4
SU-8551218960.0%0.0
Valentine3313249520.0%1040.4
Object 704914895953740.54%944.6
T4042002141250.0%317.7
Type 1 Chi-He41381997451.35%268.7
T56 GMC3481391662.5%185.7
AMX 105 AM mle. 47443315110.0%1379.4
TS-5481250854966.67%1395.7
T-34-85635333617247.09%500.9
Sturmpanzer I Bison31221382147.62%242.8
T1 Heavy55874981752.94%1119.8
Dicker Max63372042524.0%292.9
Leichttraktor1721185743.86%117.7
Pz.Kpfw. B2 740 (f)4165163728.57%138.8
Somua S353258235250.0%627.1
Strv m/40L396273683.33%332.3
Bat.-Châtillon Bourrasque813788028956.18%1626.3
Heavy Tank No. VI6753499785.71%1240.9
Pvlvv fm/42251126650.0%141.5
KV-85616818920.0%3.1
Renault NC-311055366.67%231.4
Type 3 Chi-Nu518622019047.37%316.1
BT-7 artillery339538311250.89%1675.4
T29764832610.0%463.2
T1 Cunningham1721226248.39%241.0
SDP 44 Burza64573991947.37%588.5
T-50-263052682441.67%544.2
E 7591643883757.14%1583.6
Type 58677433210.0%1108.5
T-4631601962466.67%728.5
Panhard AML Lynx 6x682936421764.71%478.8
T-262561087642.11%29.6
AMX ELC bis51582296454.69%409.3
Type 95 Heavy4591582152.38%136.1
Covenanter51301973636.11%166.5
Fiat 300011291921060.0%644.1
BT-221701664055.0%759.9
AMX 383541582157.14%155.8
SU-76M4751313036.67%3.1
T-1163157185922.22%405.6
LTP321871546.67%63.1
Sav m/43448104520.0%3.1
AMX 13 75737632813837.68%517.6
SMV CC-64 Vipera8127834510.0%944.3
KV-1S65245401866.67%919.7
Type 95 Ha-Go293151757.14%312.7
L-602582652100.0%301.9
60G FT5310282580.0%637.4
Type 5 Ka-Ri850120820.0%153.5
M1039127012841100.0%1198.4
Cromwell64194213941.03%562.3
Cruiser Mk. III31091517736.36%264.4
KV-2675947422149.77%1262.9
Vickers Mk. E Type B2154150742.86%472.7
Convert. Medium Tank T33344545955.56%1132.4
Kpz. 3 GST Turm826227120.0%0.0
M8A14144187366.67%332.9
43 M. Toldi III3441173850.0%152.9
T-5496135696839.71%341.7
Renault Otsu1441222552.0%88.5
T-80414019513249.24%389.1
59-1662212211546.67%396.5
O-Ni7274118241100.0%5751.0
Pz.Kpfw. I236114650.0%110.7
TS-6912776723237.5%811.2
Windhund81256512933.33%1057.3
T-10910267037447.3%793.3
Fantôme9899502825.0%582.9
Renault R352141189425.0%417.4
Ikv 7231031751650.0%138.8
Loyd Gun Carriage211622835.71%0.0
Universal Carrier 2-pdr2501051050.0%79.9
Type 4 Ju-To76586023452.94%743.4
Somua SAu 404391308742.86%965.2
T-7031051812857.14%292.0
VK 20.01 (D)493153837.5%8.9
M4A1 Sherman53833262245.45%769.4
Pz.Kpfw. III/IV5149120333.33%108.8
7TP2122201955.56%346.2
Type 3 Chi-Nu Kai51822103250.0%310.3
Pz.Kpfw. 38 (t)32072551464.29%774.1
Type 3 Ju-Nu65405001154.55%655.6
T2079576041526.67%1139.3
D2380175450.0%109.3
Birch Gun42471561258.33%825.3
IS-6 B86455981442.86%438.5
Object 432U1116466641233.33%956.8
T7 Combat Car226932025.0%0.7
T-45223430810.0%1023.6
Cavalier53383511957.89%777.2
Stuart I-IV3230272250.0%862.6
ELC EVEN 9083955263240.63%470.1
Cruiser Mk. I1831281250.0%246.0
T6752502434738.3%296.8
Type 4 Chi-To623422610139.6%166.8
Type 98 Ke-Ni31451872157.14%570.6
Alecto41781251030.0%213.9
Cobra917576941346.15%1539.5
Object 752916218445154.9%1386.6
StuG III Ausf. G51551653740.54%84.6
Pz.Kpfw. II Ausf. G31292056150.82%343.5
FV215b (183)1014186165347.17%898.7
D1212787837.5%319.6
T1 HMC2061850.0%106.1
AMX 12 t625429215452.6%562.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer412418111644.83%103.3
Type 6462432666241.94%370.8
10TP33686333.33%3.1
Cruiser Mk. IV41051522552.0%168.8
Chi-Ni2591555747.37%86.2
Renault FT AC25177728.57%0.0
AMX ELC 901624131710.0%313.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved