eu Hráč gaverick

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
857
Recent WN8
519
(144 Bitev)
Winrate
48.79%
Recent WR
44.44%
(144 Bitev)
Bitev
19301
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 19301 0 20 69 144
Průměrný Tier 6.59 0.0 6.85 6.93 7.17
Winrate 48.79% 0.0% 60.0% 50.72% 44.44%
Tanků odhaleno 0.95 0.0 1.6 1.17 0.9
Udělené poškození 672.46 0 465.05 465.13 553.21
Obrana základny 0.57 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 366.41 0 365.0 329.0 332.0
WN8 857 0 667 527 (-1) 519 (-3)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 9 25 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.53
Winrate 0.0% 33.33% 60.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.44 0.0
Udělené poškození 0 854 559 0.0
Obrana základny 0.0 7.56 2.84 0.0
Průměrně zkušeností 0 196 230 0.0
Průměrně střel 0.0 7.11 3.32 0.0
(WG Player ID: 504706797)
Načteno za 0.69s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.10.2022 20:08:16 - 4.10.2022 20:08:16)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/gaverick.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=gaverick][img]https://lab-vole.cz/Signature/gaverick.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Bad
600+ WN8
85% (257 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
688
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
870
(14378 Bitev)
WN8 Tier VI
810
(4148 Bitev)
WN8 Tier VII
859
(2816 Bitev)
WN8 Tier VIII
934
(4871 Bitev)
WN8 Tier IX
840
(1643 Bitev)
WN8 Tier X
893
(900 Bitev)

Tanky (195)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Renault UE 5731751483644.44%410.4
BT-7444964139.02%0.6
Object 257910804446645.45%776.4
SARL 424180150837.5%311.8
FCM 50 t875737314440.97%655.0
StuG IV5315195540.0%523.4
O-I664537115345.75%1017.4
Valentine AT42081851947.37%596.9
MS-1186146540.0%219.2
AT 2536429313451.49%805.7
Excelsior5213285757.14%315.4
Type 91 Heavy385119850.0%127.1
IS-38101845084249.76%1122.5
AMX 13 F3 AM646227814243.66%481.6
T328100250153252.26%1155.9
Type 89 I-Go/Chi-Ro2131129540.0%355.0
M3 Stuart318110250.0%86.6
Jagdpanther766630939748.87%780.6
Ferdinand8111543790745.42%1081.6
TKS z n.k.m. 20 mm2138215862.5%652.2
Wespe352100850.0%124.9
Vickers Medium Mk. II249129580.0%263.3
T-34 with L-1141954101241.67%436.1
T-293220206450.0%621.0
Strv m/4252772302832.14%498.2
Hotchkiss H352116171633.33%363.7
IS-7108673994330.23%379.3
SU-85B43432453650.0%882.4
Pz.Sfl. IVc553530727050.37%1246.1
Löwe810006005354.72%1029.6
Sturer Emil74452683551.43%443.0
Matilda43212434245.24%777.5
Jagdpanzer IV647528539352.42%800.6
Krupp-Steyr Waffenträger76522832931.03%677.0
Type 2597 Chi-Ha3175163633.33%416.8
SU-182861161566.67%497.4
MKA2166179425.0%465.9
SU-263134117250.0%211.7
T71 DA734232312846.09%479.4
ST-I9110555618051.67%885.7
Pz.Kpfw. II288125540.0%151.6
KV-1541830430453.29%830.8
S35 CA54842705450.0%961.9
Chrysler K GF883645510944.04%720.8
M5 Stuart485228875.0%364.3
Pz.Sfl. IC4712291100.0%261.0
M2 Medium Tank32022101050.0%740.0
L-60271137250.0%206.1
Hummel63262064537.78%193.9
Kolohousenka1202920.0%0.0
VK 45.02 (P) Ausf. A880240618646.24%760.5
T-34-3878241148244.81%723.4
Vickers Medium Mk. I112199425.0%416.3
Matilda IV53432952450.0%794.6
Renault FT 75 BS2132157450.0%670.9
Panther/M1075023643863.16%753.9
Renault G15153185837.5%126.1
IS770039632547.38%819.8
Lago42672852548.0%819.4
Jagdtiger9136546452547.62%1020.5
Durchbruchswagen 241751931546.67%328.7
Vickers Medium Mk. III31741562133.33%516.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2862562912740.74%282.3
Marder 38T42251754040.0%354.3
AMX M4 mle. 4989285107252.78%993.1
KV-13751638738353.26%724.4
Škoda T 2562031521723.53%77.0
Tiger I77553923151.61%886.2
Cromwell B645338826447.73%661.1
SU-10065743024744.68%820.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4662911764.71%216.8
Škoda T 2452542375253.85%566.5
Rheinmetall Skorpion G898741035347.03%873.6
T1E622770728.57%0.1
Sturmpanzer II42092544447.73%533.9
Marder II316914916945.56%343.4
T3 HMC217919813148.85%752.9
Sturmpanzer I Bison31411031838.89%266.9
AT-121891541850.0%709.3
Pz.Kpfw. 35 (t)286114333.33%201.9
Lorraine 39L AM31061153740.54%114.2
T1453632811241.67%605.9
Pz.Kpfw. II Ausf. D244379683.33%263.8
KV-4884547526547.92%822.1
Konštrukta T-34/1007243304757.14%245.3
M752532432860.71%837.1
A-205741832152.38%133.2
Somua SAu 4041801545547.27%303.3
M24E2 Super Chaffee625129813237.88%374.3
TOG II*64813352142.86%571.7
Ram II52972731353.85%629.3
AT 863632973145.16%398.9
TS-588924874057.5%840.8
SU-100Y657433415259.21%930.4
Strv m/42-57 Alt A.265293343141.94%689.2
T25 AT74552987045.71%399.4
T-54 first prototype868644729145.02%655.4
T110E510121144914347.55%817.8
LT vz. 383207198540.0%602.3
MT-256842242240.91%32.8
IS-M8234437333.33%0.0
Renault FT12581850.0%77.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53483246741.79%756.1
Pz.Kpfw. S35 739 (f)3551382100.0%261.0
Maus1011385074143.9%640.4
T-150649832710349.51%736.5
T2 Medium Tank220941266.67%225.7
Type 97 Te-Ke2464410.0%0.0
Pz.Kpfw. II Luchs4164205742.86%401.4
M3 Light375124955.56%247.3
Valiant53643542250.0%634.5
SU-85538823518550.81%828.7
T4042742213342.42%564.8
AMX 40459189683.33%261.5
T56 GMC31471624753.19%370.0
Ikv 10352552472544.0%410.6
T2162112498644.19%351.3
T-50-263043763164.52%812.7
IS-68959648250.0%783.1
Leichttraktor117822834253.8%1002.3
FCM 36 Pak 403891271250.0%81.8
AMX 105 AM mle. 4741701665250.0%390.7
KV-856583349117851.44%905.0
BT-7 artillery3237255757.14%821.1
T29796748770750.92%1197.4
M1039102844048444.21%777.8
T-463751384047.5%132.6
T-2621171621050.0%480.3
AMX ELC bis521228151050.78%571.1
Type 95 Heavy41872381070.0%642.9
Covenanter51151371030.0%156.5
M4A3E2 Sherman Jumbo652440621651.85%983.0
Fiat 300011495610.0%516.9
BT-22961607042.86%293.7
AMX 3831681842857.14%616.2
SU-76M41721682556.0%466.4
T-1163861271100.0%321.4
LTP31952493250.0%863.6
AMX 13 75737334718047.22%573.3
Churchill I55043143250.0%1004.0
KV-1S663144318152.49%1518.2
Churchill VII64783246946.38%672.4
D121342871100.0%677.6
T25/277283872552.0%975.4
KV-265253798445.24%713.6
T2 Light Tank21072545100.0%576.6
T67544832823755.7%1032.1
ST vz. 3942402651973.68%944.1
M8A142852176743.28%599.5
43 M. Toldi III3901361100.0%389.5
Mäuschen998345622845.18%671.1
Panzerjäger I246982347.83%56.5
Super Hellcat76533182343.48%670.7
Grille533525010442.31%499.5
Pz.Kpfw. I23716110.0%0.0
T-10989043116046.25%659.4
T26E4 SuperPershing88543933537.14%798.7
T1 Cunningham1074475.0%261.0
KV-377215016245.16%793.6
M10 Wolverine55273322968.97%1290.8
T7 Combat Car2941061136.36%253.2
O-I Experimental56643863351.52%1312.2
AMX 13 105 AM mle. 5053182358848.86%528.7
M4A1 Sherman538929911155.86%1016.3
M3 Lee42062111471.43%761.4
M36 Jackson63792542343.48%413.7
Type 3 Chi-Nu Kai5368303475.0%1083.8
Pz.Kpfw. 38 (t)3881412254.55%170.5
T-3452662222450.0%533.8
D23166183742.86%472.9
Tiger (P)776946932852.74%960.2
AMX Chasseur de chars873834210834.26%652.8
VK 100.01 (P)885248327848.92%812.8
T-452111175560.0%484.6
Type 586240195450.0%269.5
M22 Locust388214250.0%180.9
11287884353652.78%817.2
Cruiser Mk. I13172333.33%0.0
M18 Hellcat663434725152.19%1053.7
Primo Victoria874246613349.62%853.2
StuG III Ausf. B4367258650.0%954.7
Alecto41652094854.17%319.1
Jagdpanzer E 10010152450457048.07%1058.6
T-62A1078344810340.78%398.9
StuG III Ausf. G528421817855.62%584.9
Light Mk. VIC2171591100.0%261.0
Nashorn663631210544.76%972.2
AMX 12 t631934713053.85%726.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer418917327446.72%321.4
Type 64623232911150.45%367.4
T-2841721799451.06%406.4
Cruiser Mk. IV41552011060.0%535.5
Renault FT AC21191371241.67%243.1
E 2575863234843.75%626.9
VK 30.01 (P)64073659937.37%513.5

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved