eu Hráč gaverick

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
852
Recent WN8
709
(170 Bitev)
Winrate
48.69%
Recent WR
45.29%
(170 Bitev)
Bitev
19725
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 19725 0 0 102 170
Průměrný Tier 6.61 0.0 0.0 7.3 7.47
Winrate 48.69% 0.0% 0.0% 46.08% 45.29%
Tanků odhaleno 0.95 0.0 0.0 1.37 1.05
Udělené poškození 671.37 0 0.0 616.56 690.43
Obrana základny 0.57 0 0.0 0.0 0.78
Průměrně zkušeností 366.66 0 0.0 372.0 380.0
WN8 852 0 (-1) 0 646 (-1) 709 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 9 25 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.53
Winrate 0.0% 33.33% 60.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.44 0.0
Udělené poškození 0 854 559 0.0
Obrana základny 0.0 7.56 2.84 0.0
Průměrně zkušeností 0 196 230 0.0
Průměrně střel 0.0 7.11 3.32 0.0
(WG Player ID: 504706797)
Načteno za 2.52s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (7.2.2023 21:26:24 - 7.2.2023 21:26:28)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/gaverick.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=gaverick][img]https://lab-vole.cz/Signature/gaverick.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Bad
600+ WN8
84% (252 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
780
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
865
(14763 Bitev)
WN8 Tier VI
811
(4206 Bitev)
WN8 Tier VII
851
(2941 Bitev)
WN8 Tier VIII
924
(5041 Bitev)
WN8 Tier IX
840
(1648 Bitev)
WN8 Tier X
875
(927 Bitev)

Tanky (199)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Renault UE 5731751483644.44%406.9
BT-7444964139.02%0.6
Object 257910804446645.45%779.5
SARL 424180150837.5%310.4
FCM 50 t875737314440.97%655.2
StuG IV5315195540.0%522.3
O-I663036517046.47%974.3
Valentine AT42081851947.37%593.4
MS-1186146540.0%216.1
AT 2536429313451.49%805.3
Excelsior5213285757.14%314.1
Type 91 Heavy385119850.0%124.4
IS-38101845084249.76%1123.7
AMX 13 F3 AM646527914543.45%486.9
T328100250153252.26%1155.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro2131129540.0%346.4
M3 Stuart318110250.0%87.1
Jagdpanther766630939748.87%781.1
Ferdinand8111543790845.48%1083.9
TKS z n.k.m. 20 mm2138215862.5%654.3
Wespe352100850.0%124.7
Vickers Medium Mk. II249129580.0%263.4
T-34 with L-1141954101241.67%431.9
T28869037611744.44%519.6
T-293220206450.0%610.4
Strv m/4252772302832.14%497.6
Hotchkiss H352116171633.33%353.6
IS-7108473934429.55%363.0
SU-85B43432453650.0%882.6
M16/43 Sahariano319114610.0%155.5
Pz.Sfl. IVc553530727050.37%1245.0
Löwe810006005354.72%1032.1
Sturer Emil74452683551.43%443.0
Matilda43212434245.24%768.7
Jagdpanzer IV647528539352.42%801.3
Krupp-Steyr Waffenträger76522832931.03%680.0
Type 2597 Chi-Ha3175163633.33%412.8
SU-182861161566.67%498.1
MKA2166179425.0%453.0
SU-263134117250.0%211.9
T71 DA734532117542.29%449.6
ST-I9109355318551.89%875.8
Pz.Kpfw. II288125540.0%142.7
KV-1541730330553.11%825.2
S35 CA54882685749.12%956.5
Chrysler K GF883146312245.08%719.0
M5 Stuart485228875.0%364.4
Pz.Sfl. IC4712291100.0%261.0
M2 Medium Tank32022101050.0%736.6
L-60271137250.0%202.4
Hummel63262064537.78%194.1
Kolohousenka1202920.0%0.0
VK 45.02 (P) Ausf. A880240618646.24%760.9
T-34-3878241148244.81%728.3
Vickers Medium Mk. I112199425.0%411.5
Matilda IV53432952450.0%794.8
Renault FT 75 BS2132157450.0%671.9
Panther/M1075023643863.16%756.2
Renault G15153185837.5%125.6
IS770039632547.38%820.3
Lago42672852548.0%815.9
Jagdtiger9136546452547.62%1021.7
Durchbruchswagen 241751931546.67%323.1
Vickers Medium Mk. III31741562133.33%513.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2862612982842.86%321.9
Marder 38T42251754040.0%353.5
AMX M4 mle. 4989285107252.78%996.8
KV-13751638738353.26%726.0
Škoda T 2562031521723.53%77.6
Tiger I77553923151.61%887.1
Cromwell B645539026747.94%666.5
SU-10065743024744.68%819.8
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4662911764.71%216.4
Škoda T 2452542375253.85%566.1
Rheinmetall Skorpion G898240935846.93%874.1
T1E622770728.57%0.1
Sturmpanzer II42092544447.73%534.0
Marder II316914916945.56%343.2
T3 HMC217919813148.85%752.8
Sturmpanzer I Bison31411031838.89%265.3
AT-121891541850.0%707.5
Pz.Kpfw. 35 (t)286114333.33%200.3
Lorraine 39L AM31061153740.54%113.9
T1453632811241.67%604.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D244379683.33%263.9
KV-4884747526947.96%824.1
Konštrukta T-34/1007243304757.14%245.6
M752532432860.71%837.3
A-205741832152.38%133.2
Somua SAu 4041801545547.27%303.6
M24E2 Super Chaffee627732016642.17%498.1
TOG II*64813352142.86%570.8
Ram II52972731353.85%629.0
AT 863632973145.16%398.0
TS-589164954959.18%908.6
SU-100Y657433415259.21%931.2
Strv m/42-57 Alt A.265293343141.94%688.7
T25 AT757833814446.53%621.5
T-54 first prototype868044629845.3%653.0
T110E510121144914347.55%818.1
LT vz. 383207198540.0%596.4
MT-256842242240.91%32.7
IS-M8234437333.33%0.0
Renault FT12581850.0%79.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53483246741.79%757.7
Pz.Kpfw. S35 739 (f)3551382100.0%261.0
Maus1011464605635.71%588.4
T-150649832710349.51%737.0
T2 Medium Tank220941266.67%225.9
Type 97 Te-Ke2464410.0%0.0
Pz.Kpfw. II Luchs4164205742.86%400.5
M3 Light375124955.56%236.9
Valiant53643542250.0%639.4
SU-85538823518550.81%828.6
T4042742213342.42%565.8
AMX 40459189683.33%261.4
T56 GMC31471624753.19%369.8
Ikv 10352552472544.0%409.5
T2162112498644.19%352.0
T-50-263043763164.52%816.9
IS-68959648250.0%784.3
Leichttraktor117822834353.94%978.9
FCM 36 Pak 403891271250.0%81.9
AMX 105 AM mle. 4741701665250.0%390.3
KV-856583349117851.44%905.6
BT-7 artillery3237255757.14%821.0
T29796648770850.99%1197.2
M1039102844048444.21%777.2
T-463751384047.5%130.2
T-2621171621050.0%479.4
AMX ELC bis521328151550.68%572.5
Type 95 Heavy41872381070.0%636.8
Covenanter51151371030.0%154.7
M4A3E2 Sherman Jumbo652440621651.85%983.5
Fiat 300011495610.0%504.7
BT-22961607042.86%289.8
AMX 3831681842857.14%614.9
SU-76M41721682556.0%465.4
T-1163861271100.0%319.3
LTP31952493250.0%863.1
AMX 13 75737334718047.22%574.9
Churchill I55043143250.0%1003.4
KV-1S663144318152.49%1513.9
Churchill VII64783246946.38%672.3
D121342871100.0%668.5
Semovente M4152411651233.33%223.4
T25/277283872552.0%975.4
KV-1SA55545101650.0%921.9
KV-265253798445.24%714.4
T2 Light Tank21072545100.0%565.2
T67544832823755.7%1033.2
ST vz. 3942402651973.68%941.0
M8A142852176743.28%596.1
43 M. Toldi III3901361100.0%384.3
Mäuschen998345622845.18%673.3
Panzerjäger I246982347.83%56.5
Super Hellcat76533182343.48%674.1
Grille533525010442.31%499.9
Pz.Kpfw. I23716110.0%0.0
T-10989043116046.25%660.2
T26E4 SuperPershing88543933537.14%801.8
T1 Cunningham1074475.0%261.0
KV-377215016245.16%794.6
M10 Wolverine55273322968.97%1290.1
T7 Combat Car2941061136.36%239.9
O-I Experimental56643863351.52%1311.2
AMX 13 105 AM mle. 5053182358848.86%528.8
M4A1 Sherman538929911155.86%1016.2
M3 Lee42062111471.43%761.0
M36 Jackson63792542343.48%413.8
Type 3 Chi-Nu Kai5368303475.0%1082.9
Pz.Kpfw. 38 (t)3881412254.55%169.1
T-3452662222450.0%533.8
D23166183742.86%472.2
Tiger (P)777146833152.57%959.2
AMX Chasseur de chars873834210834.26%652.7
VK 100.01 (P)885248228548.07%804.1
T-452111175560.0%478.9
Type 586240195450.0%266.8
M22 Locust388214250.0%178.1
11287884353652.78%821.9
Cruiser Mk. I13172333.33%0.0
M18 Hellcat663434725152.19%1053.9
Primo Victoria874747714049.29%871.0
StuG III Ausf. B4367258650.0%948.3
Alecto41652094854.17%317.3
Jagdpanzer E 10010151650257648.09%1049.6
T-62A1077444210839.81%380.1
StuG III Ausf. G528421817855.62%585.6
Light Mk. VIC2171591100.0%261.0
Nashorn663631210544.76%972.0
AMX 12 t631934713053.85%727.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer418917327446.72%318.6
Type 64623232911150.45%369.1
T-2841721799451.06%403.9
Cruiser Mk. IV41552011060.0%527.0
Renault FT AC21191371241.67%241.8
E 2575863234843.75%627.9
VK 30.01 (P)64073659937.37%514.3

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved