eu Hráč frCOCO


WN8
1631
Recent WN8
2154
(518 Bitev)
Winrate
52.72%
Recent WR
55.79%
(518 Bitev)
Bitev
11094
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 11094 0 11 40 518
Průměrný Tier 7.8 0.0 7.36 7.6 8.89
Winrate 52.72% 0.0% 36.36% 57.5% 55.79%
Tanků odhaleno 0.88 0.0 1.27 1.08 0.87
Udělené poškození 1409.9 0 1562.55 1833.58 2109.58
Obrana základny 0.46 0 0.0 0.0 0.47
Průměrně zkušeností 700.68 0 775.0 992.0 961.0
WN8 1631 0 2962 (+1) 3267 (+4) 2154 (+29)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 11 0 0 11
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 63.64% 0.0% 0.0% 63.64%
Tanků odhaleno 0.55 0.0 0.0 0.55
Udělené poškození 2036 0 0 2036.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 824 0 0 824.0
Průměrně střel 5.55 0.0 0.0 5.55
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 166 158 9 133
Průměrný Tier 10 8 6 8.94
Winrate 49.4% 51.27% 11.11% 58.65%
Tanků odhaleno 0.61 0.7 0.67 0.52
Udělené poškození 1833 1218 597 1701.0
Obrana základny 2.61 1.15 0.0 1.22
Průměrně zkušeností 711 678 299 850.0
Průměrně střel 7.43 6.75 4.67 7.23
(WG Player ID: 570783482)
Načteno za 0.68s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 22:32:00 - 17.10.2026 0:36:28)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/frCOCO.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=frCOCO][img]https://lab-vole.cz/Signature/frCOCO.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 11750 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
10% (31 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1892
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1661
(9808 Bitev)
WN8 Tier VI
1556
(892 Bitev)
WN8 Tier VII
1492
(1252 Bitev)
WN8 Tier VIII
1599
(3450 Bitev)
WN8 Tier IX
1772
(2475 Bitev)
WN8 Tier X
1788
(1620 Bitev)

Tanky (293)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x688756179741.24%1532.2
Vz. 5510194169111059.09%1397.3
Renault UE 5733641781637.5%991.0
BT-741772154360.47%566.6
53TP Markowskiego816107644450.0%2060.4
Ikv 65 Alt II610235382528.0%1724.1
FCM 36220226430.0%791.5
Object 2579125154316646.39%1035.3
T803111826743728.57%976.1
AS-XX 40 t1128009931250.0%2557.5
Charioteer815516867347.95%1784.2
Excalibur603681100.0%261.0
Jagdpanzer E 1001022897201258.33%1511.1
BT-532582032161.9%584.3
LT vz. 3831589930.0%367.5
Caernarvon812938414353.49%1476.4
StuG IV54215661100.0%1193.0
Panzerwagen 39332327210.0%1029.1
Valentine AT4705469862.5%2105.4
Jagdtiger Prototype8194110431866.67%2098.9
BZ-58713698636055.0%1956.1
UDES 15/161022437166346.03%1828.4
AT 255654591353.85%1326.0
M40/M4389995955556.36%1054.1
VK 36.01 (H)611478022055.0%2079.4
FV229 Contender920518976144.26%1957.1
T110E41025338058053.75%1825.8
SU-122-44710014581346.15%1146.0
TNH T Vz. 519137966620349.26%1090.0
IS-38106563726750.19%1097.5
T-602201282333.33%728.1
T32812866718448.81%1356.7
M3 Stuart3298231742.86%1136.8
Jagdpanther71229801955.56%1902.2
Ferdinand816198193655.56%1869.5
Type 3 Chi-Nu5752702977.78%2625.8
AMX M4 mle. 4981048424425.0%899.6
GSOR 100881562647333.33%1376.5
FV3046419420475.0%733.4
Indien-Panzer813627884654.35%1745.5
T2888244861711.76%580.1
SU-122V923719393046.67%2474.3
Ares 75870021630.0%494.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E32231842646.15%517.8
Jagdpanzer IV610746471435.71%1919.9
Strv m/4256055212352.17%1530.7
122 TM81033501742.86%823.3
121B1019488482470.83%1667.5
IS-710224479014946.31%1851.3
Object 703 Version II814731020580.0%1518.2
Bat.-Châtillon 25 t1023838917757.14%2087.5
SU-85B4272244785.71%747.2
Jagdtiger920398405547.27%1902.8
Strv fm/2111211522100.0%691.3
M1278187434165.85%1062.2
M16/43 Sahariano357749110.0%1551.6
Gabler’s Destroyer5401507250.0%1131.5
Löwe811298392860.71%1248.5
Sturer Emil7889350540.0%975.6
Matilda42942681080.0%815.3
CS-631022388623865.79%2047.8
Strv 103B1021357212548.0%1467.6
T-437171312521181.82%3542.8
Super Conqueror1024088136454.69%1901.2
M2 Light24143482755.56%1857.6
Centurion Mk. 5/1 RAAC8185414301100.0%2907.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9388117101100.0%5403.6
Object 261101456531728.57%1082.1
Lago M383404580250.0%1000.1
T71 DA76455336848.53%1330.3
Leo796163511253.57%1426.0
Super Hellcat71311535250.0%1576.9
Pz.Kpfw. II23012894261.9%1399.6
Object 705A1020227091650.0%1434.6
K-91-PT913385271225.0%995.5
Buryan92527924650.0%1905.0
Leox91334690944.44%964.4
T110E31024107478148.15%1820.1
BZ-68921258855350.94%1980.4
Type 5 Chi-Ri711047525046.0%1889.2
Bat.-Châtillon Bourrasque8153878823454.7%1847.5
Lorraine 40 t811276881747.06%1370.7
FV230 Canopener10262610386764.18%2031.9
Pz.Kpfw. II Luchs42512302142.86%785.5
Type T-3458094941020.0%2420.8
Leopard Prototyp A920368668654.65%2095.5
Concept 1B922969776259.68%2254.3
MS-1112169520.0%393.9
GSOR the TANK9193854510.0%2026.1
T-34-38770576250.0%675.9
T-7031313031100.0%502.4
Object 2771022048367855.13%2046.3
M4153932844440.91%395.1
Progetto M35 mod. 468173291124754.25%2363.4
Panhard AMD 178B66195055752.63%2181.6
Strv S1831058441100.0%4085.1
60TP Lewandowskiego1027679403865.79%2531.5
T25/2712087333548.57%1838.2
Valiant570742730.0%1543.1
Ares 85918808605042.0%1743.4
CS-53812636686341.27%1598.4
Strv 7468386126258.06%1660.8
Hotchkiss EBR76756258066.25%1630.9
AE Phase I916177036347.62%1444.0
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2864786441758.82%1288.4
LT vz. 35215890425.0%484.0
T959191781611154.95%1555.2
Škoda T 2566615515246.15%1188.8
Tiger I7160610341758.82%2415.9
50TP prototyp812378561968.42%1324.6
Strv 103-0921799557071.43%2067.2
FV4005 Stage II1018406305154.9%1324.0
Cromwell B611188233452.94%2561.1
40TP Habicha69407991877.78%2201.9
SU-14-175524417647.37%570.3
TVP T 50/511017566103842.11%1255.3
FV227 Conceiver8191810672665.38%2329.2
STA-1813207258547.06%1816.3
Rhm.-Borsig Waffenträger8156763513650.0%1585.3
IS-2-II85274733938.46%290.0
Škoda T 2453564041650.0%883.7
Grille 1510215175213657.35%1596.1
VK 30.02 (M)612099332552.0%2921.2
BZ-166817459212857.14%2113.1
Rheinmetall Skorpion G811235446142.62%958.0
Bishop57164652263.64%1760.0
50TP Tyszkiewicza921838346152.46%2230.8
14TP4275210825.0%780.8
VK 30.02 (D)7135410491181.82%2737.2
T110E51029379837852.56%2588.8
Waffenträger auf Pz. IV9213488011068.18%1942.9
45TP Habicha713328162751.85%2035.7
Churchill I58666341973.68%2228.0
BZ-751023688749752.58%1803.4
T-448187910362759.26%2829.7
BT-7 artillery33353863661.11%1322.4
Škoda T 568188595214757.14%1936.0
UDES 169141067910551.43%1310.8
Patton the Tank91415492333.33%1318.2
Pz.Kpfw. S35 739 (f)37558213278.13%2586.2
VK 30.01 (H)53823971154.55%815.3
Konštrukta T-34/100713719831662.5%2567.0
E 1001024068315261.54%2005.1
FV224 Chopper7177810852378.26%2697.8
BZ-7911247510122157.14%1602.3
T-2841261573839.47%108.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C33213223548.57%1721.2
FV4004 Conway920948627161.97%2220.7
M24E2 Super Chaffee679522610.0%1711.5
KV-154514234742.55%769.5
Object 274a8194014581100.0%3412.2
Tiger 13169666472552.0%1697.9
IS770744323845.8%761.2
Škoda T 50915987916451.56%1435.5
T-293367289825.0%974.6
Strv m/3821411411118.18%391.4
T25 AT710607524564.44%1558.3
VK 16.02 Leopard55734231266.67%1970.1
Kampfpanzer 07 RH815369353060.0%2411.4
Type 4 Chi-To68487901573.33%1876.6
Object 705920799972657.69%2254.5
T30924699596353.97%2460.0
IS-M814479853666.67%2144.8
Leopard 1102038511728.57%1226.6
AT 15A729920310.0%112.1
ST vz. 3941791951154.55%433.4
Char Futur 49190869511954.62%1950.3
25TP KSUST II5200309366.67%435.9
STG Guard812426948349.4%1393.0
T-15066185603948.72%906.6
Conqueror9196992713652.94%1856.0
Tiger II812327911643.75%1366.7
TVP VTU Koncept816908482751.85%2656.0
VK 168.01 (P)812056211250.0%1209.4
E 5095033142410.0%3892.1
Valentine34193661172.73%1704.8
AMX 4042453132642.31%697.6
TS-54826011389580.0%3270.4
T-34-8567564953444.12%1310.1
Vickers 6 ton208710.0%0.0
Dicker Max6867539475.0%1755.3
Panhard EBR 90911068418257.32%1892.4
Leichttraktor12531681435.71%1071.6
TKS z n.k.m. 20 mm2260389450.0%1720.6
Pz.Sfl. IVb44992562065.0%1884.9
T28 Concept71084620650.0%1440.6
Heavy Tank No. VI68974881100.0%1350.8
TS-5816519003354.55%1773.3
T26E3 Eagle 77102610621100.0%1689.6
WZ-120-1G FT8137865434749.57%1511.1
Object 252U818379871172.73%2120.4
TNH 105/100088835508046.25%885.0
T29712267538856.82%1648.0
Cobra921328433354.55%2210.0
Type 3 Ho-Ni III55175423100.0%1169.3
E 75919319135352.83%2018.5
IS-3A810706393360.61%1007.9
AMX ELC bis560656911861.02%2754.1
Ares 901029871216580.0%2740.7
AltProto AMX 308200311301361.54%2880.1
BT-22188141633.33%771.2
AMX 3831962431040.0%410.7
SU-76M4981932254.55%134.4
Somua SM811206391050.0%1039.4
Sav m/434272160650.0%612.8
T7781066490650.0%945.0
Type 619186280913245.45%1870.1
STB-11021077543658.33%1716.4
KV-1S64284784452.27%594.7
AMX 50 Foch (155)1019505798145.68%1385.9
M4465563803542.86%703.1
Churchill VII68247082860.71%1535.4
Hirschkäfer1120336421338.46%1233.1
Lansen C899127220.0%757.7
Semovente M4156124672065.0%1481.8
Škoda T 27819251065683.33%2638.8
KV-266433936743.28%924.9
Vickers Mk. E Type B2427261955.56%1909.8
T2 Light Tank2484735966.67%3023.3
Convert. Medium Tank T334424482268.18%1520.3
T6755523212853.57%1225.1
Ikv 90 Typ B712378212373.91%2177.4
Kunze Panzer916897592356.52%1739.5
T-34-85M62312151118.18%70.3
KR-111296210656053.33%2322.6
M6A2E186618211100.0%662.9
M8A146244811560.0%1975.6
Fantôme9193510121100.0%2454.4
King Tiger (Captured)75955462147.62%531.2
UDES 03813557226851.47%1604.0
P26/4046692991735.29%1956.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J44202581741.18%1041.0
T-50-26839686560.0%2511.2
AMX 65 t816369982770.37%2077.5
CS-44713949112661.54%2738.7
VK 30.01 (D)64403693548.57%681.1
AMX M4 mle. 519232810635561.82%2389.4
M10 RBFM58065981662.5%1751.4
Cruiser Mk. II2465291540.0%2071.4
T-10913847126952.17%1240.4
Kpz. Erich Konzept I920531008666.67%1914.4
T26E4 SuperPershing8100967529148.8%1202.4
SMV CC-67815597885552.73%1856.4
T1 Cunningham12252151163.64%1313.5
KV-377865973545.71%806.8
M10 Wolverine55563953542.86%1025.9
AMX Canon d'assaut 10581427609425.0%1241.3
Strv m/40L31941562236.36%415.4
Kampfpanzer 50 t91907817944.44%1298.1
Achilles68346381546.67%1428.1
M15/4233283181100.0%1185.5
Rheinmetall Skorpion813297403246.88%1303.0
SMV CC-56713037924257.14%2014.9
M36 Jackson69846004852.08%1731.6
ARL 44617511172977.78%3795.0
T6 Medium44412451637.5%829.1
212A9190210041100.0%1929.2
T-3454983715550.91%1246.5
T20712739252065.0%2231.4
Lätt Stridsfordon 12091033438616.67%541.2
StuG III Ausf. B452162250.0%96.0
Panther787728120.0%980.6
UDES 14 Alt 58116969312749.61%1388.4
AMX M4 mle. 45719291305977.78%3441.7
FV4025 Contriver112827936633.33%1869.4
Black Prince II714048601100.0%2194.9
Lago41892153030.0%317.7
Controcarro 3 Minotauro1023657242857.14%1873.5
Type 58610778763574.29%2386.2
ELC EVEN 90859525330.0%837.4
Semovente M43 Bassotto69616532259.09%1669.3
M18 Hellcat612087791145.45%2548.2
T28 Prototype818319242458.33%2484.1
Controcarro 1 Mk. 2920619837061.43%2095.5
Primo Victoria8433500540.0%297.0
Object 283911406251553.33%987.8
Challenger713988613174.19%2546.0
M103920159486355.56%2067.4
T-62A1019406121145.45%1589.0
Pz.Kpfw. II Ausf. G3194254862.5%690.4
KV-122739916320.0%215.5
CS-59919598995955.93%2222.0
Obsidian8193711772458.33%3089.0
HWK 3084216131752.94%641.7
Nashorn63432152245.45%345.8
AMX 12 t65633464040.0%1359.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer44462633050.0%1066.3
null025597081060.0%0.0
Panhard EBR 1051011487197160.56%1436.8
Caliban81123749666.67%1353.5
B.U.G.I.615028371764.71%3540.2
SU-130PM817758275257.69%1932.0
IS-2M71013452520.0%1014.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved