WN8
1682
Recent WN8
1666
(844 Bitev)
Winrate
55.87%
Recent WR
55.33%
(844 Bitev)
Bitev
104182
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 104182 63 63 429 844
Průměrný Tier 7.82 9.63 9.63 9.8 9.48
Winrate 55.87% 58.73% 58.73% 54.31% 55.33%
Tanků odhaleno 1.28 0.62 0.62 1.11 1.05
Udělené poškození 1279.11 1599 1599.41 1786.47 1772.14
Obrana základny 0.5 0 0.03 0.1 0.14
Průměrně zkušeností 600.21 807 807.0 834.0 860.0
WN8 1682 1267 (-1) 1399 (-1) 1613 (-1) 1666
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 196 86 128 465
Průměrný Tier 10 8 6 8.41
Winrate 46.94% 52.33% 56.25% 50.97%
Tanků odhaleno 1.2 0.79 1.45 1.23
Udělené poškození 1433 1202 581 1106.0
Obrana základny 0.3 2.03 0.06 0.58
Průměrně zkušeností 541 523 407 494.0
Průměrně střel 8.42 5.93 10.32 8.44
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 292 948 2144 416
Průměrný Tier 10 8 6 7.07
Winrate 38.7% 59.39% 72.2% 52.4%
Tanků odhaleno 1.21 0.94 1.33 1.03
Udělené poškození 1297 1109 593 1252.0
Obrana základny 0.73 1.02 1.0 0.66
Průměrně zkušeností 480 585 484 406.0
Průměrně střel 8.0 6.92 8.1 5.91
(WG Player ID: 595089751)
Načteno za 1.33s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 6:57:39 - 17.10.2026 2:37:04)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Pz.Kpfw. Neu11168522100.0%1048.0
Kampfpanzer 6710237144100.0%1832.0
Waffenträger auf Pz. IV9200211100.0%1845.0
Ho-Ri 310179211100.0%1239.0
Predatore92294010.0%2132.0
WZ-113G FT1020532366.67%1405.0
Manticore100010.0%0.0
SU-130PM81121010.0%707.0
Type 5 Ka-Ri81215010.0%890.0
G.W. E 10010177311100.0%1385.0
TS-6912482366.67%1186.0
Jagdpanzer E 10010248322100.0%1953.0
UDES 03 Alt 39145681361.54%1392.0
FV215b (183)1014004944.44%832.0
Bat.-Châtillon 155 5810148522100.0%1200.0
White Dragon825951250.0%2963.0
M53/M559147011100.0%1289.0
Object 26110167022100.0%1602.0
Hirschkäfer11861020.0%222.0
Conqueror Gun Carriage1013302633.33%904.0
T92 HMC1017252540.0%1251.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/fonDornn.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=fonDornn][img]https://lab-vole.cz/Signature/fonDornn.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
27% (82 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1674
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1687
(92727 Bitev)
WN8 Tier VI
1748
(17996 Bitev)
WN8 Tier VII
1693
(8522 Bitev)
WN8 Tier VIII
1750
(21325 Bitev)
WN8 Tier IX
1687
(17619 Bitev)
WN8 Tier X
1600
(26335 Bitev)

Tanky (396)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x685425199748.45%860.4
Caernarvon8116761140955.99%1439.2
SARL 4243002571838.89%878.5
AS-XX 40 t1115437039448.94%1074.5
GSR 3301 Setter74566625261.54%1097.1
Charioteer8154474778858.12%1974.4
EMIL 195181587821110457.61%1994.0
BDR G1 B55624724645.65%1063.4
T110E410213777016559.39%1754.0
T-150697461538961.44%2008.4
Type 89 I-Go/Chi-Ro21531871346.15%474.7
Jagdpanther711534879754.64%1769.1
Pz.Kpfw. Neu1117011104785.71%1031.5
T-50518440828947.75%492.6
FV304677942367656.36%1641.2
T37660354833357.36%2062.1
Aufklärungspanzer Panther75475533060.0%1245.3
Object 90710199375192356.45%1734.3
Löwe811005151758.82%1254.6
CS-6310187477421152.13%1491.3
Strv 103B10198675622455.36%1533.5
T-43770239156250.0%1135.1
Leo78875916453.13%1518.9
BZ-7911254790610650.0%1622.2
T-54 ltwt.9113660630851.3%1808.1
Windhund81620730742.86%1683.6
FV230 Canopener10186179814251.41%1305.5
Type T-3455314479555.79%1719.8
Hummel61056446280354.66%1948.0
Kampfpanzer 671019728658155.56%1446.8
AMX M4 mle. 519167082715656.41%1570.2
Panhard AMD 178B63383483652.78%865.7
Strv 7467825547160.56%1668.0
SU-122A5222296580.0%490.4
T95923701151560.0%1934.9
Tiger I7107456011762.39%1675.3
FV4005 Stage II10175560472251.8%1357.8
SU-100669235738149.61%1230.3
Type 4 Heavy9135458428747.39%1184.9
E 10010203770339255.87%1807.4
Waffenträger auf Pz. IV91975667114956.05%1904.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42892752365.22%1007.5
Ho-Ri 310201773412352.85%1364.7
FV201 (A45)732311810.0%137.4
KV-4810995719150.55%1329.6
A-2053519015056.0%164.8
T-2843712924656.52%1270.4
Tiger 131697671819861.62%1931.8
Škoda T 509170671076958.78%1804.2
Sturmpanzer II432220626050.0%1123.0
Crusader 5.5-in. SP799057110359.22%1848.5
AMX 50 Foch B10197869421550.7%1449.7
Panther II812237599752.58%1826.6
Tiger II8121855423058.26%1614.5
TVP VTU Koncept890653420951.2%1150.6
Object 7049194860753258.27%1812.2
Ikv 10354924424055.0%1437.2
Pz.Kpfw. I Ausf. C31022751752.94%363.0
T2165725806258.06%1923.5
WZ-131772870916553.94%1680.0
leKpz Borkenkäfer1114538526552.31%1662.9
Pvlvv fm/42225238250.0%144.6
Ares 90 C1115477035133.33%861.0
AMX 50 B10203364284951.35%1717.4
T698121465641354.0%1691.7
M10 RBFM562749911746.15%1348.4
T49993358531350.16%1368.7
Object 777 Version II9182689514859.46%2052.8
SDP 40 Zadymka57945243259.38%1995.0
E 759154370020552.68%1492.0
AMX ELC bis584184520.0%0.0
SU-100M178835019752.58%1320.8
Sav m/43473156540.0%10.8
AMX 13 75748953314447.92%900.4
M-V-Y10186773910750.47%1445.9
Jagdpanther II8111254210456.73%1210.1
T 55A9143972241858.37%1509.4
Pz.Kpfw. 558175510178058.75%1769.7
Ikv 90 Typ B780950911643.1%1087.7
KR-111245810414759.57%1856.7
1108116666212552.8%1418.7
Predatore9168083517455.17%1579.9
IS-27106563515558.06%1560.1
Ikv 7231612002100.0%464.6
M4A1 Sherman54913994358.14%1469.3
Comet77965533754.05%1276.8
T-34528229160052.0%673.1
P.43 bis66144154860.42%1222.5
Rheinmetall Panzerwagen10119575229752.86%1446.2
AMX M4 mle. 4579725499554.74%1388.1
Black Rock1119737619145.05%1236.8
Controcarro 1 Mk. 2916086778256.1%1534.7
Type 4 Chi-To65165342360.87%1062.6
A-4366216354566.67%1574.7
AMX M4 1949 Liberte0125079024955.82%1674.2
Crusader63393394568.89%1145.4
Bat.-Châtillon 155 559131453229552.54%1346.3
AMX ELC 90167487222755.56%2370.2
VK 30.01 (P)66515791752.94%1157.2
Nergal8134789411762.39%1590.1
Jagdtiger9153059510261.76%1462.5
Type 7110187078011643.1%1305.3
UDES 038894601475.0%1028.7
M40/M438109458640653.45%1196.0
Char de transition69136752864.29%1756.4
M127105358011161.26%1629.2
AMX M4 mle. 5410224481512352.03%1835.4
TS-58138381261457.0%1590.5
T328134160112953.49%1712.6
WZ-113G FT1020427559851.02%1419.9
TKS z n.k.m. 20 mm204110.0%0.0
Manticore10121478319156.02%1540.0
Type 5 Heavy10186067921056.67%1288.0
CS-59912617966251.61%1239.2
SU-130PM818778045945.76%1876.7
P.43 ter787250810357.28%1501.7
Spähpanzer SP I C78316306063.33%1947.8
E 50 Ausf. M10185370834352.48%1674.8
ST-II1020218259950.51%1625.2
Bat.-Châtillon 25 t AP9146256535850.0%1483.9
Archer52864531266.67%679.6
G.W. Panther71367484175154.71%2091.8
K-91-PT9565020601100.0%9125.7
T-100 LT10117367133855.03%1579.7
WZ-132875758728156.94%1372.6
Object 26010176966143552.64%1374.6
IS-410212981912755.12%1765.7
Vickers Medium Mk. I17390425.0%145.4
Object 2771018467268854.55%1400.3
Leopard 120 Verbessert1119228117953.16%1505.9
Object 430917838518251.22%1766.4
SU-1527107540052850.0%1673.1
Centurion Mk. I899051010144.55%1183.1
Hotchkiss EBR75724879356.99%1293.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2865115925152.94%1321.6
Marder 38T44864172572.0%1540.2
Pz.Sfl. IVc54562945945.76%875.2
Object 432U1120528825550.91%1612.0
SU-26364239873264.07%2288.1
Object 14010186774724557.14%1694.3
FV217 Badger10185878517953.07%1319.7
Škoda T 2454013545244.23%1046.0
Black Prince79826386659.09%1576.1
Bishop55823074456.82%1230.2
Pz.Sfl. IC44275032050.0%1460.2
Object 430U10187281117654.55%1582.8
SDP wz 66 Grom8146480750956.78%1653.2
Sturmpanzer I Bison326220867352.75%996.7
Lorraine 39L AM363136540.0%28.9
Object 268 Version 410190167332253.42%1443.1
VK 30.01 (H)55774144862.5%1692.2
M753795296665.15%1648.9
G.W. Tiger9143650134652.89%1559.6
IS71156594112556.53%1910.5
LT vz. 383179222771.43%805.5
T309144562912556.0%1259.8
Maus10188675931152.41%1633.9
Conqueror9144961025352.57%1317.2
Durchbruchswagen 24302233425.0%569.6
M-VI-Y914567815856.9%1509.4
Leichttraktor16426866761.92%239.0
Fauteur1120298728648.84%1324.1
Type 5 Ka-Ri814347424759.57%1358.6
ARL 44669745410159.41%1341.3
T297129967662859.39%1959.5
Churchill Crocodile69217912263.64%1704.8
M4A3E2 Sherman Jumbo667457213461.19%1524.0
G.W. E 100101714510247352.12%1613.4
TNH 105/1000811976075846.55%1575.0
Pz.Kpfw. IV Schmalturm68065962646.15%1571.9
KV-267924542556.0%1444.8
AMX 50 1209167158826058.08%1777.8
ST vz. 3942963631190.91%1088.1
King Tiger (Captured)711447723268.75%1683.2
AMX 67 Imbattable1120437983050.0%1294.9
Panzerjäger I29177714.29%86.5
59-1663714983167.74%1117.5
T-34 shielded55324953161.29%1499.5
O-Ni7107862111353.98%1555.9
TS-69170587019158.64%1702.1
T-109156768733361.26%1696.1
IS-3-II913647914463.64%1326.1
IS-6 B8150987216661.45%2069.3
AMX 13 105 AM mle. 5056094342560.0%1510.9
WZ-111813958608451.19%1690.9
LTTB870764642159.38%1424.0
114 SP21019127586055.0%1257.6
Spähpanzer Ru 251987163511756.41%1430.8
FV1066 Senlac865671036955.01%1328.1
Jagdpanzer E 10010219565437153.37%1673.3
Rinoceronte10226474614353.85%1890.2
StuG III Ausf. G55873693855.26%1731.4
Nashorn68214537061.43%1648.5
E 25798759374456.32%1619.6
Excalibur674744114055.71%1221.6
Ikv 65 Alt II67354895052.0%1597.9
STA-28109574970754.88%1566.4
WZ-111 model 1-49171269133558.51%1767.3
UDES 15/1610211471135550.42%1824.0
FCM 2C33936212100.0%1490.7
Object 26810208558538751.42%1717.6
AMX 13 F3 AM677849410062.0%1282.5
T1 Cunningham10208250.0%75.6
Prototipo Standard B9147161017953.63%1393.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E35817201100.0%2895.4
leKpz M 41 90 mm GF881167763350.55%1558.3
Strv fm/2113715241100.0%3062.2
SU-1018107562510056.0%1329.0
Sturer Emil790942217252.33%1302.5
Ashbringer1025498795962.71%2185.6
Type 2597 Chi-Ha32592351346.15%897.8
Object 4168121965718149.17%1652.7
11310180864621053.81%1585.6
TVP T 50/5110194568042051.67%1687.5
StuG IV5148235450.0%183.0
ST-I9177574437655.85%1913.9
LPT-67 Šelma95195644632.61%421.2
VK 16.02 Leopard52343203450.0%629.3
M48A5 Patton10185272529950.84%1541.2
Centurion Mk. 7/19116057622048.18%1000.3
Pz.Kpfw. VII10247490416553.33%2146.1
Emil I8134668716561.82%1744.9
43 M. Toldi III31702071258.33%849.9
GSOR the TANK915758403956.41%1621.0
212A9159962413056.15%1564.7
Renault FT 75 BS2163197450.0%902.9
M4157244263363.64%1369.5
M4A3(76)W Sherman69947062161.9%2137.9
60TP Lewandowskiego10214977818354.1%1690.2
Brennos811728671369.23%1450.8
Centurion Action X10167572023851.68%1346.6
CS-5389549831687.5%1474.2
AE Phase I9161681520561.46%1644.5
Tetrarch2231318130758.53%1378.6
KV-1376524249162.64%1201.2
SU-14-1792847418156.35%1406.4
Rhm.-Borsig Waffenträger81542672125056.88%1726.2
IS-2-II89836829053.33%1115.0
Grille 1510204361293453.32%1600.1
VK 30.02 (M)66574087251.39%1262.1
T1E622013991080.0%1113.2
Leopard 110206674974953.67%1784.7
BZ-751015839304560.0%1236.1
Concept No. 510181976224352.67%1487.2
UDES 169171879526353.23%1894.4
Konštrukta T-34/100794959310757.94%1680.8
FV4004 Conway913625685853.45%1195.8
T28 Prototype812527754360.47%1458.9
T-54 first prototype8121684262757.58%1923.2
Renault FT11672212755.56%1014.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55765941154.55%1769.7
Char Futur 49182586949156.82%1824.8
T71 DA767758320656.31%1495.3
Type 97 Te-Ke2366383250.0%2393.8
Taschenratte11310012075058.0%2249.2
SU-85551027578652.04%1261.7
AMX 105 AM mle. 4743823952060.0%1414.2
T-34-856733498603961.48%1730.0
P.44 Pantera8127863720652.43%1749.7
T1 Heavy58886353167.74%2593.8
ARL V3967495963161.29%1672.2
T28 Concept76593341435.71%638.5
T-4481135561192755.47%1817.6
Object 252U8153089223059.57%1877.9
M1039158861825862.4%1809.1
T54E19143652528449.65%1387.9
Type 95 Heavy42164401283.33%718.6
Covenanter52272994153.66%681.0
Lorraine 155 mle. 518118460814554.48%1491.8
Fiat 30001312731100.0%261.0
STB-110170364234850.57%1422.2
Churchill VII67634515455.56%1507.9
Cromwell6662543161867.68%1593.7
WZ-111 model 5A10167463819051.05%1324.2
T-34-85M6112282615959.12%2226.3
UDES 03 Alt 39184687445057.78%1959.8
VK 28.01654853637055.41%1919.1
T-50-265526092161.9%1790.8
Object 279 early1020038844757.45%1348.2
A-4478176313658.33%1389.1
Fantôme916369074665.22%1861.5
KV-3713247346956.52%1981.1
T7 Combat Car21233191100.0%634.9
O-I Experimental56884735464.81%1574.4
T57 Heavy10193452824948.59%1596.4
TNH T Vz. 519183973412050.83%1796.7
Tiger (P)79986807853.85%1440.7
Carro da Combattimento 45 t1020449046468.75%1772.1
Leopard Prototyp A9154573215750.32%1511.1
VK 100.01 (P)811327494953.06%1278.2
ELC EVEN 90885087743562.3%2144.3
M18 Hellcat694758756063.57%2095.8
M24 Chaffee54474045137.25%1458.8
Stinger1020147794753.19%1343.0
Challenger77445903941.03%811.9
FV215b (183)1013366961250.0%818.5
Type 64668570410357.28%2285.5
Panhard EBR 1051097363135050.86%1119.6
M669066103958.97%1586.6
Bat.-Châtillon 155 5810126058171651.68%1077.4
FCM 362139216650.0%544.1
BT-746814213749.64%102.1
53TP Markowskiego811966953250.0%1384.5
T3481295611198855.48%1665.6
White Dragon812127846750.75%1578.5
O-I69075558760.92%1801.0
MS-1139773438.24%0.6
Excelsior55844898357.83%1279.1
VK 36.01 (H)67215097161.97%1375.1
IS-381519670257659.16%2122.6
NC 70 Błyskawica1016747326560.0%1195.3
M53/M559145262487153.96%1564.1
AMX AC mle. 4676714617048.57%864.1
Progetto C50 mod. 66912799221973.68%1248.9
Renault R352125325475.0%627.2
T28814537435750.88%1563.7
Ares 75811438576460.94%1445.4
Strv m/4254994014045.0%1440.2
M14/4121393691100.0%535.5
AMX 50 1008147568180757.87%1944.7
Bat.-Châtillon 25 t102014679128554.79%1964.0
Jagdpanzer IV68294666258.06%1821.8
Super Conqueror10207073488249.89%1692.9
Object 26110161160951153.03%1438.9
KV-153803148348.19%618.2
S35 CA55104401154.55%1221.2
T110E310174971615653.85%1317.2
M5 Stuart43775418557.65%1366.1
Renault NC-311129211922.22%559.9
M446816458134060.6%1651.6
Chieftain Mk. 61019177549946.46%1439.8
AMX AC mle. 488103260510556.19%1188.6
FV38059136955124355.14%1443.8
Emil II9163464925852.71%1559.8
Škoda T 25672161913860.14%1682.4
O-Ho8131768014556.55%1675.5
Strv 103-0921127631330.77%2037.4
Pz.Kpfw. T 25555452626858.96%1702.8
T110E510194870150655.14%1703.1
BT-7 artillery32273111154.55%839.7
Škoda T 568176090915460.39%1988.6
FV224 Chopper711888362958.62%1605.3
Somua SAu 404395384771.43%1197.2
ISU-1528173260568056.03%2248.9
Vz. 5510227977919852.02%1891.0
MT-25633847710760.75%1034.4
E 509154569818455.43%1571.1
50TP Tyszkiewicza914827396344.44%1338.4
Panhard EBR 9096956436245.16%855.3
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger87205272100.0%724.2
Somua S3531992781560.0%543.8
KV-85691053592763.21%1977.5
T26E3 Eagle 777768631100.0%1209.7
Cobra918068437353.42%1731.5
T-4631551971855.56%632.0
Ares 9010147676411354.87%1121.1
BT-226912416645.78%126.9
T-293283257366.67%1178.3
IS-7101949659107253.92%1782.2
M41 Walker Bulldog87485999659.38%1575.6
Hirschkäfer11205970716948.52%1419.6
KV-1SA57877294562.22%1902.1
Vickers Mk. E Type B21182611100.0%540.1
T67559447332962.92%1581.0
Kunze Panzer916268137152.11%1691.7
Vz. 60S Dravec1022299275261.54%1565.0
Concept 1B919169239759.79%1808.6
T-5491532653222654.27%1829.0
Kranvagn10183166518051.11%1466.7
Renault Otsu1185313560.0%953.7
Grille5699406294162.02%1784.4
null015938601100.0%0.0
FV2078115157923046.96%1269.9
Achilles67625453450.0%1420.1
M3 Lee43033591485.71%1257.5
AMX 13 9091053660235554.14%1825.6
AMX 13 10510135864044452.93%1758.3
P.4354734108460.71%1461.8
Panther710436218955.06%2097.5
SU-14-28120351214746.94%1289.4
Progetto M40 mod. 6510206474031057.42%1884.5
Controcarro 3 Minotauro10209179012654.76%1602.8
Type 5867496937163.38%1717.2
M22 Locust3142170616.67%310.3
Chi-Go719191266977.78%3259.0
Tortoise9197792613657.35%1804.7
Lorraine 155 mle. 50792852814259.15%1322.9
IS-6812254542133.33%1170.4
T-62A101848624126253.09%1767.8
Object 2639160763411861.86%1533.1
AMX 12 t62272837550.67%464.1
Conqueror Gun Carriage10154856590250.55%1319.3
SU-868154556561.54%1313.0
T92 HMC10163057996350.57%1468.5
Chimera8140681716959.17%1626.4
UDES 14 Alt 5810955643256.25%1402.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved